+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Клітинні технології SmartCell
Клітинні технології SmartCell-1

Клітинні технології SmartCell

Біотехнологічна компанія SmartCell на базі Інституту передової медицини VIRTUS з 2012 року займається розробкою і впровадженням інноваційних клітинних технологій, що застосовуються у регенеративній терапії.

Можливості відділення клітинних технологій клініки VIRTUS

Клітиннi технології – це перспективний напрямок медицини, що передбачає безпечне та ефективне лікування захворювань за допомогою власних клітин пацієнта.

Використання клітинних технологій в медицині дозволяє природним чином відновити структуру та функції пошкоджених органів і тканин, зменшити прояви старіння і поліпшити якість життя. За 8 років діяльності компанії SmartCell курс ефективної клітинної терапії пройшли вже понад 2500 пацієнтів Інституту VIRTUS.

У відділенні клітинних технологій Клініки VIRTUS проводять:

 • лабораторні дослідження. Перед проведенням клітинної терапії пацієнт проходить низку обстежень (біохімічних, імунологічних, мікробіологічних, вірусологічних), а також скринінгові онкологічні тести. Ретельна діагностика потрібна для того щоб переконатися в ефективності та безпеці біоматеріалу пацієнта, оскільки з нього і будуть виготовлені клітинні препарати;
 • культивування клітин і тканин людини. Клітини, вирощені в лабораторії SmartCell, також піддаються генетичним, імунологічним, мікробіологічним та інших видам спеціальних досліджень, які підтверджують їх безпеку. Лабораторія видає паспорт якості до кожного клітинного препарату, який отримує пацієнт перед початком лікування;
 • кріогенне зберігання клітин;
 • введення клітинних препаратів (системне або локальне). Під час омолоджуючих процедур клітинний препарат вводиться у шкіру обличчя, при лікуванні захворювань суглобів – у ділянку суглобів, при терапії системних захворювань – внутрішньовенно.

Лікування захворювань за допомогою стовбурових клітин

Клітинна медицина та клітинні технології дозволяють ефективно та безпечно лікувати важкі захворювання, викликані ураженням органів. Стовбурові клітини мають унікальну можливість трансформуватися в будь-який тип клітин.

Після їхнього введення в організм відбувається поступове відновлення тканин і функцій ураженого органу, істотно зменшуються прояви захворювання, поліпшується самопочуття пацієнта. Використання стовбурових клітин у медицині дає можливість відновити нормальну роботу всього організму, уникнути розвитку ускладнень захворювання та підвищити якість життя пацієнта.

Лікування діабету стовбуровими клітинами допомагає відновити зруйновані тканини підшлункової залози та підвищити вироблення власного інсуліну. В результаті клітинної терапії потреба у введенні ін’єкцій інсуліну знижується або зовсім зникає. Клітинні технології також застосовуються для лікування ускладнень цукрового діабету. Внаслідок захворювання страждає весь організм, особливо судини, сітківка ока, нирки та нервова тканина. Клітинна терапія ускладнень діабету дозволяє відновити пошкоджені тканини та нормалізувати роботу організму.

Лікування цирозу печінки стовбуровими клітинами, особливо на ранній стадії, дає можливість природним чином відновити структуру та функції органу, не вдаючись до дорогої імплантації. Після введення стовбурових клітин відбувається регенерація пошкодженої печінки, відновлюються обмінні процеси в організмі.

Послуги та процедури у відділенні клітинних технологій

Відділення клітинних технологій Інституту передової медицини VIRTUS надає такі послуги і процедури естетичної та регенеративної медицини:

 • омолодження і відновлення організму стовбуровими клітинами; профілактика, лікування захворювань і їх ускладнень;
 • біострахування – створення і зберігання резерву стовбурових клітин, які можуть використовуватися для омолодження, лікування і відновлення організму після перенесених важких захворювань. Також у пацієнтів Інституту VIRTUS, чия шкіра ще не постраждала від вікових змін або захворювань, є унікальна можливість зберегти невеликий шматочок шкіри для лабораторного культивування фібробластів в майбутньому, коли буде потрібно повернути її здоров’я і молодість або запобігти зів’яданню.

Клітинні технології також успішно застосовуються і в естетичній медицині для профілактики та корекції ознак старіння. В Інституті передової медицини VIRTUS є ​​власна запатентована методика омолодження без операції – неофіброліфтинг. Введення аутологічних фібробластів у шкіру дозволяє відновити її щільність і пружність, вирівняти тон і розгладити зморшки. Ефект омолодження шкіри після процедури неофіброліфтингу наростає протягом 1,5 років і зберігається до 5 років.

Консультація щодо лікування за допомогою стовбурових клітин

Лікування стовбуровими клітинами в Одесі в Інституті передової медицини VIRTUS починається з консультації пацієнта з лікарем (у разі потреби у проведенні естетичних процедур – дерматологом, косметологом). Якщо мова про лікування захворювань, консультацію проводить безпосередньо керівник клініки VIRTUS, доктор медичних наук, професор Володимир Олександрович Цепколенко.

У разі потреби в консультації можуть брати участь й інші фахівці клініки (гастроентеролог, невропатолог, ендокринолог) залежно від того, яке захворювання потрібно лікувати. Спільне рішення професора та вузьких фахівців дозволяє вибрати правильну і ефективну тактику лікування стовбуровими клітинами.

Після огляду пацієнта розраховуютьнеобхідну кількість клітинного препарату і кратність його введення для досягнення оптимального ефекту лікування. Потім лікар призначає пацієнтові перелік діагностичних досліджень до якого входять:

 • загальний і біохімічний аналізи крові;
 • аналіз сечі;
 • тести на ВІЛ і вірусний гепатит;
 • скринінгові онкологічні тести.

Через 5-7 днів на повторній консультації лікар призначає пацієнтові дату забору клітин. Третій етап підготовки до лікування стовбуровими клітинами – забір біоматеріалу для культивування в лабораторії SmartCell. Він здійснюється досвідченим хірургом в операційній Інституту VIRTUS під місцевою анестезією.

Популярнi питання

Як зрозуміти, що є проблеми, які потребують лікування стовбуровими клітинами?

Клітинні технології у регенеративній медицині застосовують для усунення ознак старіння організму (погіршення пам’яті та працездатності, зниження лібідо, перепади артеріального тиску та інші). Стовбурові клітини використовують також для лікування хронічних захворювань (діабет, аутоімунні захворювання центральної нервової системи, артроз, артрит та інші) і у разі неефективності інших видів терапії.

Які аналізи призначають перед лікуванням стовбуровими клітинами?

Перед початком лікування стовбуровими клітинами пацієнт здає аналізи крові (загальний і біохімічний), аналіз сечі, скринінгові онкологічні тести, а також аналізи на ВІЛ і вірусний гепатит.

Як готуватися до огляду?

Якщо мова про потребу лікування хронічних захворювань, пацієнту на прийом рекомендують взяти свою амбулаторну карту, в якій відображені всі аналізи та обстеження, а також методи лікування, які щодо нього застосовували протягом щонайменше останніх двох років.

Хочете побачити приклади До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Цепколенко Володимир Олександрович

Цепколенко Володимир Олександрович

Керівник Інституту VIRTUS і Біотехнологічної компанії SmartCell.
Стаж роботи (років): 45
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Кадочніков Сергій Валерійович

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 15
Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Корнієнко Олександр Євгенович

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 15
Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Цепколенко Ганна Володимирівна

Цепколенко Ганна Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 18
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Усов Володимир Якович

Усов Володимир Якович

Офтальмолог, офтальмолог-хірург
Стаж роботи (років): 37
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Моршнева Світлана Петрівна

Моршнева Світлана Петрівна

Ендокринолог
Стаж роботи (років): 24
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Карпенко Катерина Сергіївна

Карпенко Катерина Сергіївна

Дерматолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 20
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Єсауленко Олена Володимирівна

Єсауленко Олена Володимирівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 10
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57
Бiленко Олена Дмитріївна

Бiленко Олена Дмитріївна

Гастроентеролог
Стаж роботи (років): 31
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Назва послуги або виду діагностикиОдеса
Суднобудівна, 1Б
Одеса
Буніна, 10
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Одеса, Буніна, 10
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Клітинні технології
Забір матеріалу для приготування клітинного продукту (кістковий мозок, жирова тканина, шкіра)3000--
Одноразове перенесення дати введення препарату терміном до 6 місяців6800-6800
Препарати дермальних фібробластів (ДФБ)
Препарат з 15 млн. дермальних фібробластів (ДФБ)28600--
Препарат з 30 млн. дермальних фібробластів (ДФБ), SmartCell green 35+34000-34000
Препарат з 60 млн. дермальних фібробластів (ДФБ), SmartCell orange 45+51800-51800
Препарат з 120 млн. дермальних фібробластів (ДФБ), SmartCell red 55+68000-68000
Препарати аутологичних тромбоцитів
PRP-препарат (плазма крові збагачена тромбоцитами) до 14 мл.8250--
АМК-препарат (аутомезоконцентрат тромбоцитів) до 12 мл.9300--
АМК-препарат (аутомезоконцентрат тромбоцитів) до 24 мл.12000--
АМК-препарат (аутомезоконцентрат тромбоцитів) до 36 мл.15000-15000
АМК-препарат (аутомезоконцентрат тромбоцитів) до 24 мл. Розчин для ін’єкцій, 1 порція PRP12900--
АМК-препарат (аутомезоконцентрат тромбоцитів) до 12 мл., розчин для ін’єкцій + каплі3700--
АМК-препарат (аутомезоконцентрат тромбоцитів) до 12 мл., розчин для ін’єкцій + каплі4000--
АМК-каплі (аутомезоконцентрат тромбоцитів) до 12 мл.3000--
АМК “крем” (аутомезоконцентрат тромбоцитів), “флюід” 30 мл.4500-4500
АМК “крем-флюід” (аутомезоконцентрат тромбоцитів)5400--
АМК “флюід” під очі (аутомезоконцентрат тромбоцитів)--4500
Додаткова видача продукту (за кожну порцію)1000-1000
Препарат для лікування вітіліго
Препарат меланоцитарно-кератиноцитарної суміші для лікування вітіліго площею до 25 кв.см. (мінімальна доза, одноразове введення)36500-36500
Препарати мезенхимальних стволових клітин (МСК)
Препарат мазенхімальних стволових клітин до 5 мл.н. (МСК)34500--
Препарат мазенхімальних стволових клітин 5 млн. (МСК)47000--
Препарат мазенхімальних стволових клітин 10 млн. (МСК)54000--
Препарат мазенхімальних стволових клітин 50 млн. (МСК)64000-64000
Препарат мазенхімальних стволових клітин 100 млн. (МСК)103500-103500
Препарат мазенхімальних стволових клітин 150 млн. (МСК)137000--
Ліпографт
Ліпофiлiнг об’ємом до 50 мл.11550--
Ліпофiлiнг об’ємом від 51 мл до 100 мл.15000--
Ліпофiлiнг об’ємом від 101 мл до 350 мл.20100--
Ліпофiлiнг об’ємом від 351 мл до 500 мл.31500--
Ліпофiлiнг об’ємом більше 500 мл.32400+--
Створення препарату власних клітин для кріозберігання
Створення препарату власних дермальних фібробластів27500
Створення препарату власних мезенхимальних стволових клітин48000
Кріогенне зберігання біоматеріала
Кріогенне зберігання біоматеріала 1 рік3500-4000
Кріогенне зберігання біоматеріала 3 роки (за умови здійснення повної оплати одним платежем)9000-10000
Препарати дермальних фібробластів із кріобанка
15 млн дермальних фібробластів (одноразово)23150
30 млн дермальних фібробластів (1 порція х30 млн клітин)30000
60 млн дермальних фібробластів (2 порції х30 млн клітин)46300
120 млн дермальних фібробластів (2 порції х60 млн клітин)62600
Препарати мезенхимальних стволових клітин із кріобанка
До 10 млн мезенхимальних стволових клітин (1 порція х до 10 млн клітин)38500
50 млн мезенхимальних стволових клітин (1 порція х 50 млн клітин)57000
Препараты Смартселл баннер

Послуги відділення SmartCell

Відео-відгуки пацієнтів

(Русский) Мария – Есауленко
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат