+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лікування ускладнень цукрового діабету

Лікування ускладнень цукрового діабету

Цукровий діабет – це хвороба, пов’язана з порушенням функції підшлункової залози, що призводить до порушення кровообігу і обмінних процесів в організмі, що супроводжується тяжкими наростаючими ускладненнями.

Послуга доступна у філіях:
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
  • Одеса, Буніна, 10
  • Київ, Костянтинівська, 57
Лікування ускладнень цукрового діабету

Кожна людина, що страждає на цю хворобу, стикається з нирковою патологією, ураженням органу зору, в крайніх випадках призводить до сліпоти, порушенням нервової системи, роботи серцево-судинної системи і трофіки нижніх кінцівок, аж до утворення виразок.

Порушення роботи нирок або діабетична нефропатія

У хворих на цукровий діабет, особливо при постійно високих рівнях глікемії, розвивається ураження нирок – діабетична нефропатія. Чи не справляються з навантаженням нирки починають виводити разом з сечею білок. Крім того поступово відбувається розвиток ниркової гіпертензії або підвищення артеріального тиску, в результаті якого поразка цього найважливішого органу значно посилюється. Порушення обмінних процесів, що розвивається в результаті нестачі інсуліну, і мікроциркуляції в тканинах нирок. З часом це призводить до хронічної ниркової недостатності.

Для того, щоб не допустити розвиток цієї патології, прояви якої на ранній стадії малопомітні, при постановці діагнозу «цукровий діабет» необхідно починати профілактичні заходи, рекомендовані лікарем-урологом.

Поразка органу зору або діабетична ретинопатія

Порушення кровообігу і мікроциркуляції, що відбуваються при цукровому діабеті, зачіпають, в тому числі, і очні судини. На початкових стадіях хворі, як правило, не відчувають погіршення зору. Однак, поступово просвіт очних судин звужується, відбуваються дегенеративні зміни їх стінки і втрата еластичності, що призводить зниження гостроти зору. Те, що відбувається на цьому тлі формування рубців і відкладення солей на сітківці очей здатне привести до таких тяжких наслідків як відшарування сітківки і навіть сліпота. Вкрай важливо для всіх хворих на цукровий діабет раз на рік проходити обстеження у офтальмолога.

Діабетична невропатія

Цукровий діабет небезпечний тим, що зачіпає всі органи і системи організму, не є винятком і нервова система. Розвивається сенсорна невропатія, пов’язана з порушенням чутливості. Це проявляється у вигляді оніміння, «мурашок», зябкости, шкірної чутливості і т.д.

Ураження нижніх кінцівок

Цукровий діабет характеризується ураженням нервів і порушенням циркуляції крові в нижніх кінцівках. В результаті відбувається не тільки втрата чутливості, а й нерідко освіту погано і довго гояться виразок, ураження суглобів і формування гнійно-некротичних процесів. У крайніх випадках єдиним методом лікування залишається хірургічне видалення уражених тканин.

Застосування власних стовбурових клітин для лікування ускладнень цукрового діабету

Введення власних клітин пацієнта дозволяє впливати на першопричину хвороби – відновлення нормального рівня інсулін-продукуючих клітин – острівців Лангерганса, а отже:

  • Нормалізувати вироблення інсуліну і стабілізувати рівень цукру
  • Відновити нормальну роботу і харчування ураженого органу
  • Нормалізувати роботу серцево-судинної системи, нирок, очей, поліпшити стан нижніх кінцівок.

Цепколенко Володимир Олександрович

Керівник Інституту VIRTUS і Біотехнологічної компанії SmartCell.
Стаж роботи (років): 45
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57

Моршнева Світлана Петрівна

Ендокринолог
Стаж роботи (років): 24
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Козій Ніна Ігорівна

Лікар УЗД, ендокринолог
Стаж роботи (років): 15
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57
Детский ЛОР баннер

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адміністратори зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі візиту.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

(Русский) Мария – Есауленко
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат