+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя. Застосовується в косметології з кінця XX століття. Під час процедури відбувається процес коагуляції (запаювання) судин, які взаємодіють з волосяний цибулиною. Порушується живлення волосяної цибулини. Тому волосся росте тонше та повільніше.

Що таке лазерна епіляція?

Ми перші, хто почав використовувати лазер в Україні. Робимо це з 1991 року, але й нині продовжуємо бути лідерами в сфері лазерних технологій. Для проведення лазерної епіляції застосовуємо діодний лазер нового покоління MeDioStar XT (Asclepion Laser Technologies GmbH). Апарат впливає на структуру волосся, яке знаходиться на різних етапах розвитку. В результаті волосся або повністю припиняє рости або його ріст значно сповільнюється.

Кому підходить лазерна епіляція?

Лазерна епіляція підходить чоловікам і жінкам, які хочуть позбутися небажаного волосся на тілі та не витрачати час на щоденне вищипування волосся. Ми пропонуємо метод, який не викликає роздратування шкіри.

Результат після лазерної епіляції

У результаті ви отримуєте гладкість шкіри та відчуття комфорту. Завдяки процедурі ви забудете про небажане волосся назавжди. У поодиноких випадках після курсу лазерної епіляції можуть рости малопомітні волоски на окремих ділянках шкіри. Тоді рекомендується зробити додаткову процедуру епіляції.

Кожна ділянка шкіри, де росте волосся, сприймає дію лазера по-різному. Наприклад, для впливу на ділянку бікіні може знадобитися більше процедур, ніж на зону пахв. Це залежить від індивідуальних особливостей людини. Важливо дотримуватися рекомендацій вашого лікаря і пройти повний курс видалення волосся. Лазерна епіляція збереже ваш час в майбутньому.

Покази та протипокази для лазерної епіляції

Покази:

 • Надмірний ріст волосся
 • Вростання волосся
 • Роздратування після гоління

Протипокази:

 • Епілепсія
 • Загострення хронічних запалень на поверхні шкіри
 • Онкологічне захворювання
 • Варикозне розширення вен у важких випадках
 • Вагітність
 • Гормональні порушення

Ми діємо за принципом доказової медицини. Застосовуємо методики, ефективність яких доведена.
Ми відносимо вагітність і період грудного вигодовування до протипоказів лазерної епіляції. Це пов’язано з тим, що вчені ще не вивчали дію лазера на плід всередині жінки.

Гормональні порушення теж є протипоказом до процедури. Нерегулярний місячний цикл, ріст волосся по середній лінії живота та на обличчі у жінок, висипання – це ознаки гормонального дисбалансу. У таких випадках рекомендуємо лікування у гінеколога й ендокринолога.

Лазерна епіляція може застосовуватися в комплексі з лікуванням вугрової хвороби. Лікар формує необхідний курс процедур після обстеження.

Підготовка до процедури лазерної епіляції

Підготовка до епіляції потрібна. Пацієнтам рекомендується зголити волосся за день до процедури. Пояснимо, навіщо це робити. Якщо застосовувати лазер на довге волосся, то промінь лазера розподілиться по його довжині і до основи волосини дійде тільки частина світла. Ефективність від процедури зменшиться – знадобиться більше походів в клініку. Перед лазерною епіляцію не слід засмагати на сонці та в солярії, використовувати косметичні засоби на основі спирту.

Етапи процедури лазерної епіляції

 1. Процедура починається з консультації лікаря-дерматолога. Лікар розмовляє з пацієнтом, виявляє покази та протипокази до процедури. На цьому етапі пацієнту допомагають знайти причину появи небажаного волосся (наприклад, може бути гормональний збій).
 2. Далі розробляється алгоритм вирішення проблеми, який враховує особливості та тип шкіри пацієнта, а також колір і товщину волосся. Для пацієнта заповнюють анкету, в якій має бути вказана наявність шкірних запальних захворювань, якщо вони є.
 3. Жінки перед процедурою знімають макіяж (якщо волосся видаляють на обличчі). Якщо епіляцію роблять на особливо чутливих ділянках тіла (зона бікіні, верхня губа, пахви), використовується спеціальний анестезуючий крем. На руках, ногах і спині анестезію роблять за бажанням пацієнта – ці зони менш чутливі. У наш діодний лазер MeDioStar XT вбудована спеціальна система, яка охолоджує шкіру, що робить процедуру майже безболісною. Після епіляції шкіра трохи червоніє. Це природна реакція, яка минає через кілька годин. Тому на зони, де застосовувався лазер, рекомендують наносити пантенол.
 4. Наприкінці процедури ви обираєте зручний час для наступного візиту згідно з запланованим курсом. Лазерна епіляція не вимагає відновного періоду. Через чутливість шкіри після процедури рекомендуємо відмовитися від відвідування лазні, сауни, солярію і перебування на сонці.

Безпека під час лазерної епіляції

Ми використовуємо безпечне і високоточне обладнання – на рівні провідних клінік світу. В роботі застосовуємо стерильні одноразові інструменти, в якості яких упевнені. Наш принцип – тільки надійні технології, які довели свою ефективність. Ми гарантуємо безпеку послуг нашим пацієнтам. Навіть під час такої нескладної маніпуляції, як епіляція, може знадобитися професійна допомога лікаря. У ситуаціях, коли потрібна швидка допомога, робимо свою роботу віртуозно і застосовуємо професійний підхід.

Лазер шкодить здоров’ю?

Промінь лазера впливає тільки на судини волосяних цибулин, не проникаючи в глибокі шари, тому не шкодить здоров’ю. Це доводять європейські сертифікати якості ISO. Дія лазера вибіркова: лазер впливає виключно на пігмент меланіну у волоссі. Якщо провести лазером над ділянкою шкіри без волосся, людина не відчує спалаху.

Волоски більше не будуть рости після епіляції?

Лазерна епіляція впливає на волосся, яке знаходиться на різних стадіях росту. Найкраще лазер впливає на волосся, яке знаходяться в стадії активного росту. Інтервали між процедурами створені, щоб все волосся на необхідній ділянці досягло стадії активного росту. Таким чином можна уповільнити зростання більшої кількості волосся. Інтервали можуть мати різну тривалість, що пов’язано з тривалістю росту волосся в різних ділянках. За умови дотримання інтервалів між сеансами та проходження необхідного для вас курсу лазерної епіляції, можна призупинити ріст 90% волосся.

Скільки потрібно процедур?

Процедура епіляції не може бути одиничною. Волосся знаходиться в різних стадіях росту. Частина волосся на тілі знаходиться в «сплячі» стадії. Потрібні додаткові процедури, щоб впливати навіть на наймолодші волоски. Повний курс видалення волосся складається з 5-6 процедур з періодичністю в місяць. Зони бікіні та пахв іноді вимагають 10 процедур. Кількість процедур залежить від параметрів зони корекції та індивідуальних особливостей людини. Сам сеанс триває від 30 хвилин до години.

Детский ЛОР баннер

Підписуйтесь
на V-розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Блефаропластика (пластика повік) передбачає видалення надлишку шкіри на верхніх повіках та мішків під очима (жирових гриж) на нижніх.
#пластична хірургія, #блефаропластика, #омолодження обличчя, #симультанні операції
Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Неестетичний зовнішній вигляд живота після значного схуднення або вагітності та пологів – досить поширена проблема, яку можна вирішити за допомогою абдомінопластики.
#пластична хірургія, #симультанні операції, #відновлення після пологів
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
#ін'єкції краси, #пластична хірургія, #блефаропластика, #симультанні операції, #пластика грудей, #біоімплантинг, #пластика носа, #пластика живота
Тимпанопластика вуха

Тимпанопластика вуха

Тимпанопластика – це хірургічне втручання, спрямоване на корекцію порушення слуху та дефектів барабанної перетинки.
#отоларингологія, #клітинні технології SmartCell, #приглухуватість, #хірургія
Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули.
#косметологiя, #лазерні технології, #епіляція
Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
#пластична хірургія, #симультанні операції, #відновлення після пологів, #пластика живота, #ліпосакція
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
#отоларингологія, #гайморит, #хірургія
Що робити, якщо випадає волосся?

Що робити, якщо випадає волосся?

Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихологiя, #випадання волосся
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
#дiагностика, #офтальмологiя, #корекція зору
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат