+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Хірургічна імплантація

Збільшення грудей за допомогою імплантатів є однією з найпопулярніших процедур в косметичній хірургії, які без перебільшення проводяться кожного дня. Такі операції допомагають жінкам позбавитися своїх комплексів і почуватися впевнено та вільно. Але, окрім ментальних проблем, імплантація вирішує ряд питань, які пов’язані з фізичним здоров’ям людини.

Так за допомогою цієї процедури можна вирішити проблему в’ялих або здутих грудей після вагітності або надмірної втрати ваги. А у відповідних умовах імплантати також можуть бути придатними для пацієнтів із раком молочної залози, що бажають реконструювати своє тіло після односторонньої або двосторонньої мастектомії. Грудні імплантати бувають різних розмірів, форм і типів. У залежності від ваших уподобань, конституціії та можливостей тіла ми зможемо порекомендувати вам один або кілька типів імплантатів, а також варіанти їхнього розміщення та розрізу.

Процедура ліпофілінгу та біоімплантинг у клініці VIRTUS

У випадку, коли пацієнт має достатню кількість жирової тканини, яка, як правило, локалізується на ділянках, що звуться жировими пастками: колінна зона, стегна, поперек та низ живота, то найбільш правильним підходом для пластичної операції буде проведення ліпофілінгу. Ця методика є відносно новою, але вже доволі звичною для сучасної людини. Процедура ліпофілінгу полягає в заборі жирової тканини в одному місці та введенні її на ту ділянку тіла пацієнта, яка потребує корекції.

Таким способом можна покращувати абсолютно будь-які зони. Це можуть бути і груди, і обличчя, асиметричні зони та навіть рубці. Та, як відомо, час не стоїть на місці, а наука – рушій прогресу, постійно наближає людей до чогось нового та більш досконалого. Отож, інститут пластичної хірургії VIRTUS також може похвалитися своєю унікальною запатентованою технологією, яку ми назвали «біоімплант». Це імплантат, створений із вашої жирової тканини та плазми крові.

У чому ж полягає особливість нашої технології?

Спочатку спеціалісти клініки VIRTUS проводять ліпосакцію ділянок із жировими пастками за допомогою ліпосактора низького тиску. Далі отриманий жировий аспірат направляється в нашу стерильну лабораторію, де ретельно відмивається та проходить трикрокове очищення від усіх непотрібних домішок, які будуть заважати в процесі приживлення (кров, відмерлі частки жирової тканини, рідина, яка була введена при ліпосакції). Крім цього, до очищеної жирової тканини додається концентрована тромбоцитарна маса (PRP), що була виготовлена з крові пацієнта.

Головними відмінностями біоімплантингу є:

  • Якісно очищена жирова тканина
  • Додавання PRP
  • Менше травмування жирової тканини при заборі
  • Менше травмування донорських зон
  • Краще приживлення за рахунок домішок плазми крові

Ефективність біоімплантингу однакова для всіх ділянок тіла, але така методика підійде лише 25% пацієнтів.

Переваги й недоліки процедур

Однією з основних переваг імплантатів є негайний видимий результат, який майже не обмежує пацієнта в розмірах щодо збільшення тієї чи іншої ділянки тіла. По-друге, це гарантована довговічність результатів стосовно об’ємів збільшених зон.

До недоліків цього методу можна віднести ризик алергічних реакцій організму на чужорідне тіло, а також занадто велику щільність у випадках збільшення потрібних зон на занадто великі розміри, яка супроводжуватиметься дискомфортними відчуттями.

У свою чергу, біоімплантинг може похизуватися меншими травматичними ризиками та кращим приживленням. Хоча, через нестачу жирових тканин і можливість збільшення потрібних ділянок лише на обмежений розмір така процедура підходить не всім. Але іноді в наших пацієнтів бувають складні ситуації вроджених аномалій розвитку організму такі, як асиметрія. Щоб виправити таку деформацію потрібно провести спеціальний підбір імплантатів та, можливо, не одну складну операцію.

А для того, щоб вже відреставровані груди мали ідеальний вигляд, ми використовуємо ліпофілінг або біоімпланти. Наприклад, якщо шкіра жінки занадто тонка то вставлений імплант завдаватиме їй небажаного дискомфорту. У такому випадку, за допомогою її власного жиру, ми робимо проблемні місьця більш щільними. Отже, якщо ви хочете максимальних результатів у найкоротші строки, тоді для вас цілком підійдуть імпланти. А якщо ви переживаєте за своє здоров’я і готові пожертвувати деяким часом заради кращого приживлення та натурального результату, при цьому маючи достатню кількість жирової тканини, то ваш вибір – біомплантинг або ліпофілінг. При цьому дана методика дозволяє покращити не лише грудну зону, а й скорегувати інші проблемні ділянки вашого тіла.

Хочете побачити фото До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

кадочников консультации

Підписуйтесь
на V-розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Блефаропластика (пластика повік) передбачає видалення надлишку шкіри на верхніх повіках та мішків під очима (жирових гриж) на нижніх.
#пластична хірургія, #блефаропластика, #омолодження обличчя, #симультанні операції
Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Неестетичний зовнішній вигляд живота після значного схуднення або вагітності та пологів – досить поширена проблема, яку можна вирішити за допомогою абдомінопластики.
#пластична хірургія, #симультанні операції, #відновлення після пологів
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
#ін'єкції краси, #пластична хірургія, #блефаропластика, #симультанні операції, #пластика грудей, #біоімплантинг, #пластика носа, #пластика живота
Тимпанопластика вуха

Тимпанопластика вуха

Тимпанопластика – це хірургічне втручання, спрямоване на корекцію порушення слуху та дефектів барабанної перетинки.
#отоларингологія, #клітинні технології SmartCell, #приглухуватість, #хірургія
Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули.
#косметологiя, #лазерні технології, #епіляція
Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
#пластична хірургія, #симультанні операції, #відновлення після пологів, #пластика живота, #ліпосакція
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
#отоларингологія, #гайморит, #хірургія
Що робити, якщо випадає волосся?

Що робити, якщо випадає волосся?

Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихологiя, #випадання волосся
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
#дiагностика, #офтальмологiя, #корекція зору
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат