+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Ефективні методи корекції фігури

Ефективні методи корекції фігури

В якому б віці жінка не була і в якій би ситуації не перебувала, вона завжди хоче залишатися єдиною і неповторною. Якщо після народження дитини або різкої втрати ваги з’явилися розтяжки і обвисання, а шкіра втратила свій колишній тонус, то саме час скористатися нехірургічними можливостями для корекції фігури. Серія масажів, обгортань і апаратних процедур допоможуть в моделюванні бажаних обсягів тіла.

Кому підійдуть такі методи

В цілому, причини, за якими жінці може знадобитися корекція фігури, можна об’єднати в три основні групи: відновлення фігури після вагітності і пологів, корекція вікових змін і точкова корекція фігури. Для кожної з груп існує свій набір ефективних методик.

Відновлення фігури після вагітності і пологів

Деякі жінки після вагітності можуть похвалитися своєю стрункою фігурою. Як правило, до фахівців звертаються відразу після пологів або через кілька років після них. Зазвичай в цей період жінки стикаються з проблемами випираючого живота, розтягнутих м’язів і зайвих кілограмів.

Одним з таких випадків в практиці інституту передової медицини VIRTUS була дама сорока років, яка мала 5 дітей. Лікарі інституту передової медицини VIRTUS займалися її фігурою протягом двох місяців і провели комплекс процедур: мезотерапія, кавітація, обгортання. В результаті вага цієї жінки зменшився на 25 кг.

Так, сучасні можливості корекції фігури дають швидкий і очевидний результат, який буде помітний вже через місяць. За 10-12 процедур ви зможете відновити колишні форми або навіть отримати тіло, про який раніше могли тільки мріяти.

Корекція вікових змін

Після подолання позначки в 40 років в організмі жінки відбувається перебудова гормонального фону. Це, в першу чергу, тягне за собою уповільнення метаболізму, що згодом призводить до відкладення зайвого жиру на стегнах, талії та животі.

Але зневірятися не варто! Для корекції вікових змін фігури також є цілий ряд процедур, в ході яких прискорюється метаболізм, скорочується обсяг “проблемних” зон і поліпшується загальний тонус тіла. Про всіх сучасних можливостях для боротьби з віковими змінами читайте в цій статті.

Точкова корекція фігури

Серед пацієнток, які звертаються до лікаря з проханням поліпшити форми або змінити обсяги, є молоді дівчата 20-25 років. Навіть в такому молодому віці іноді є необхідність коригувати не тільки фігуру, але і загальний стан здоров’я.

Не так давно до фахівців клініки VIRTUS звернулася 17-річна дівчина, яка на той момент важила 107 кілограмів. Всього за 3-місячний курс терапії її вага зменшилася на 42 кілограми! Варто зазначити, що на момент візиту в клініку у дівчини вже була початкова стадія цукрового діабету. Але, завдяки комплексному підходу, фахівці VIRTUS змогли нормалізувати її стан.

У більшості випадків достатньо двох тижнів, щоб отримати помітні поліпшення фігури. Знадобиться 5-6 процедур, після яких ви зможете побачити оновлене відображення в дзеркалі і зможете відчути себе легше в усіх сенсах.

Що ми пропонуємо?

Інститут передової медицини VIRTUS пропонує широкий комплекс процедур для корекції фігури:

  • Масаж – одна з консервативних технік корекції фігури. Вона полягає в стимулюванні внутрішніх процесів організму, які сприяють виведенню зайвої води і шлаків з жирових клітин
  • Обгортання – процедура комплексного догляду за тілом. Лікарі використовують спеціальні креми і лосьйони, які при нанесенні на тіло значно прискорюють кровообіг і виведення шлаків з організму. Вже за 3 процедури можна отримати видимий ефект зменшення талії і стегон
  • Ультразвукова кавітація – безопераційна ліпосакція за допомогою ультразвуку. Ультразвук впливає на жирові клітини, руйнуючи їх мембрану. В результаті такого впливу жирові маси легко виводяться з організму через кров і лімфу, а пацієнти отримують привабливі лінії фігури
  • LPG або вакуумно-роликовий масаж – для його проведення лікар використовує спеціальний апарат, який складається з розгладжують роликів і всмоктуючого вакууму. Останній втягує в себе жирові складки, і одночасно з цим ролер проводить масаж проблемної ділянки. Оскільки область впливу весь час змінюється, забезпечується ефективний дренаж рідини, сприяючи виведенню токсинів з організму
  • Мезотерапія – це процедура, яка полягає у введенні під шкіру ін’єкцій вітамінів, ферментів і гормонів для її омолодження і підтяжки. Індивідуально підібрані речовини зсередини розщеплюють жирову прошарок, активізують кровообіг, а також стимулюють вироблення колагену

Чому VIRTUS?

Наші фахівці досконало володіють усіма сучасними підходами до корекції фігури, але з усього спектра можливостей підбирають методики для кожного пацієнта індивідуально.

Процедура проходить в спеціально оснащеному кабінеті під контролем професійного лікаря з багаторічним досвідом. Для проведення корекції фігури наші лікарі застосовують найпередовіші апарати, які тільки доступні на ринку.

Ще однією перевагою клініки VIRTUS є власні препарати для проведення мезотерапії. Вони виробляються в клітинної лабораторії SmartCell, яка знаходиться на території клініки VIRTUS. Всі препарати відповідають найвищим вимогам безпеки і вже довели свою ефективність.

Втомилися самостійно боротися з недосконалостями фігури? Тоді приходьте на консультацію до фахівця з корекції фігури, лікаря вищої категорії Дмитру Альбертовичу Іванову. З його допомогою тисячі українських жінок змогли відчути себе щасливими у своєму власному тілі.

Хочете побачити фото До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Препараты Смартселл баннер

Підписуйтесь
на V-розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
#естетична хірургія
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
#ЛОР
Що робити, якщо випадає волосся?

Що робити, якщо випадає волосся?

Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихологiя
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
#офтальмологiя
Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Висівкоподібний або різнокольоровий лишай — це поверхнева грибкова інфекція шкіри. В народі його часто називають «сонячний грибок».
#дерматологiя
Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг — це методика сучасної апаратної косметології, направлена на безопераційне омолодження і підтяжку шкіри.
#косметологiя, #лазерні технології
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя
#лазерні технології
Відшарування сітківки – чим це загрожує?

Відшарування сітківки – чим це загрожує?

У цій статті ви дізнаєтеся про одне з найважчих захворювань очного яблука - відшарування сітківки. Ви знайдете відповіді на питання про причини виникнення, діагностику,…
#офтальмологiя
Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Методику лазерної коагуляції використовують при дистрофіях або дегенераціях сітківки, тромбозі центральної вени сітківки та інших захворюваннях очей.
#офтальмологiя
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат