+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Як доглядати за грудьми після пластики?

Як доглядати за грудьми після пластики?

Пластика молочних залоз із року в рік продовжує зберігати статус найпопулярнішої процедури серед послуг естетичної пластичної хірургії. Лише у Сполучених Штатах Америки минулого року пластичні хірурги збільшили 313 735 грудей. Такі операції націлені допомагати жінкам віднайти впевненість у собі та позбавитись від зайвих комплексів. Однак кожному, хто наважиться пройти пластику, бажано ознайомитись із тим, що ж чекає їх після операції та наскільки довго буде тривати період реабілітації.

Реабілітаційний період

Кожна жінка є унікальною так само, як і її тіло. Тому в пластичній хірургії не існує чітких строків відновлення після операції. Однак, практика показує, що повна реабілітація займає в середньому шість тижнів. Але в кінцевому підсумку все залежить від особливостей організму. Зокрема хірурги виділяють 3 етапи реабілітаційного періоду.

  1. Післяопераційний: Одразу після пробудження від наркозу пацієнт відчуває певну нервовість та біль у тілі. Ці відчуття можуть злегка нагадувати похмілля після гарно проведеного вечора, але вони мають зникнути за декілька перших годин. Та попри такі відносно легкі побічні ефекти, людині знадобиться допомога родичiв або друзiв, щоб доставити її додому та бажано залишитись на ніч. Але при бажанні пацієнт може провести першi години у клініці під професійним доглядом.
  2. Перший тиждень: Як правило, перші три-п’ять днів приносять найбільший дискомфорт. На цей період лікар назначає спеціальні обезболюючі ліки, щоб послабити болі протягом перших 72 годин. На цьому етапі пацієнт має відпочивати та відновлювати свої сили. Але це ніяк не означає «постільний режим». Хоча відпочинок важливий на ранніх стадіях лікування та, не менш важливо те, що для швидшої реабілітації пацієнт має докладати зусиль та пересуватись власними силами. Хірурги рекомендують кожні 2 години по 10 хвилин займати себе легкою прогулянкою в приміщенні. Уже за тиждень більшість жінок відчувають значне полегшення і можуть без зайвого дискомфорту виходити на роботу.
  3. Наступні декілька тижнів: Після першого тижня пацієнтам рекомендується поступово повертатися до звичного для них розпорядку дня. Але лікарі радять жінкам утриматись від фізичних навантажень та занадто рухливих активностей таких, як біг, тренування в спортзалі чи верхова їзда. Під час наступних відвідувань клініки лікар зможе оцінити, наскільки просунулось загоєння рубців і дасть конкретні поради щодо вашого випадку. А вже за два місяці більшість пацієнтів можуть повністю відновити свій денний розпорядок, який був до пластики.

Правила догляду за грудьми після операції

По-перше, будьте реалістами, на вас очікують болі та набряки. Це цілком нормально і з часом, який, як відомо, лікує все, цей дискомфорт сам по собі зникне. А щоб зменшити біль та прискорити загоєння, необхідно обзавестись бюстгальтером для післяопераційного відновлення. Він забезпечить стабільність імплантату, поліпшить циркуляцію крові та правильний лімфодринаж. Але перш ніж робити будь-які маніпуляції з вашими молочними залозами слід проконсультуватися в лікаря.

По-друге, вода є дуже важливою для вашого відновлення. Рекомендується вживати безалкогольні та негазовані напої. Окрім цього бажано виключити зі свого питного «раціону» кофеїн. Зелений чай, фруктові соки, молоко та йогурти також добре допоможуть при реабілітації. По-третє, для убезпечення себе від імовірних ускладнень, хірурги рекомендують проходити УЗД після трьох, шести та дев’яти місяців після операції.

Хочете побачити фото До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

кадочников консультации

Підписуйтесь
на V-розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Блефаропластика (пластика повік) передбачає видалення надлишку шкіри на верхніх повіках та мішків під очима (жирових гриж) на нижніх.
#пластична хірургія, #блефаропластика, #омолодження обличчя, #симультанні операції
Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Неестетичний зовнішній вигляд живота після значного схуднення або вагітності та пологів – досить поширена проблема, яку можна вирішити за допомогою абдомінопластики.
#пластична хірургія, #симультанні операції, #відновлення після пологів
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
#ін'єкції краси, #пластична хірургія, #блефаропластика, #симультанні операції, #пластика грудей, #біоімплантинг, #пластика носа, #пластика живота
Тимпанопластика вуха

Тимпанопластика вуха

Тимпанопластика – це хірургічне втручання, спрямоване на корекцію порушення слуху та дефектів барабанної перетинки.
#отоларингологія, #клітинні технології SmartCell, #приглухуватість, #хірургія
Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули.
#косметологiя, #лазерні технології, #епіляція
Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
#пластична хірургія, #симультанні операції, #відновлення після пологів, #пластика живота, #ліпосакція
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
#отоларингологія, #гайморит, #хірургія
Що робити, якщо випадає волосся?

Що робити, якщо випадає волосся?

Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихологiя, #випадання волосся
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
#дiагностика, #офтальмологiя, #корекція зору
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат