+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Як доглядати за грудьми після пластики?

Як доглядати за грудьми після пластики?

Пластика молочних залоз із року в рік продовжує зберігати статус найпопулярнішої процедури серед послуг естетичної пластичної хірургії. Лише у Сполучених Штатах Америки минулого року пластичні хірурги збільшили 313 735 грудей. Такі операції націлені допомагати жінкам віднайти впевненість у собі та позбавитись від зайвих комплексів. Однак кожному, хто наважиться пройти пластику, бажано ознайомитись із тим, що ж чекає їх після операції та наскільки довго буде тривати період реабілітації.

Реабілітаційний період

Кожна жінка є унікальною так само, як і її тіло. Тому в пластичній хірургії не існує чітких строків відновлення після операції. Однак, практика показує, що повна реабілітація займає в середньому шість тижнів. Але в кінцевому підсумку все залежить від особливостей організму. Зокрема хірурги виділяють 3 етапи реабілітаційного періоду.

  1. Післяопераційний: Одразу після пробудження від наркозу пацієнт відчуває певну нервовість та біль у тілі. Ці відчуття можуть злегка нагадувати похмілля після гарно проведеного вечора, але вони мають зникнути за декілька перших годин. Та попри такі відносно легкі побічні ефекти, людині знадобиться допомога родичiв або друзiв, щоб доставити її додому та бажано залишитись на ніч. Але при бажанні пацієнт може провести першi години у клініці під професійним доглядом.
  2. Перший тиждень: Як правило, перші три-п’ять днів приносять найбільший дискомфорт. На цей період лікар назначає спеціальні обезболюючі ліки, щоб послабити болі протягом перших 72 годин. На цьому етапі пацієнт має відпочивати та відновлювати свої сили. Але це ніяк не означає «постільний режим». Хоча відпочинок важливий на ранніх стадіях лікування та, не менш важливо те, що для швидшої реабілітації пацієнт має докладати зусиль та пересуватись власними силами. Хірурги рекомендують кожні 2 години по 10 хвилин займати себе легкою прогулянкою в приміщенні. Уже за тиждень більшість жінок відчувають значне полегшення і можуть без зайвого дискомфорту виходити на роботу.
  3. Наступні декілька тижнів: Після першого тижня пацієнтам рекомендується поступово повертатися до звичного для них розпорядку дня. Але лікарі радять жінкам утриматись від фізичних навантажень та занадто рухливих активностей таких, як біг, тренування в спортзалі чи верхова їзда. Під час наступних відвідувань клініки лікар зможе оцінити, наскільки просунулось загоєння рубців і дасть конкретні поради щодо вашого випадку. А вже за два місяці більшість пацієнтів можуть повністю відновити свій денний розпорядок, який був до пластики.

Правила догляду за грудьми після операції

По-перше, будьте реалістами, на вас очікують болі та набряки. Це цілком нормально і з часом, який, як відомо, лікує все, цей дискомфорт сам по собі зникне. А щоб зменшити біль та прискорити загоєння, необхідно обзавестись бюстгальтером для післяопераційного відновлення. Він забезпечить стабільність імплантату, поліпшить циркуляцію крові та правильний лімфодринаж. Але перш ніж робити будь-які маніпуляції з вашими молочними залозами слід проконсультуватися в лікаря.

По-друге, вода є дуже важливою для вашого відновлення. Рекомендується вживати безалкогольні та негазовані напої. Окрім цього бажано виключити зі свого питного «раціону» кофеїн. Зелений чай, фруктові соки, молоко та йогурти також добре допоможуть при реабілітації. По-третє, для убезпечення себе від імовірних ускладнень, хірурги рекомендують проходити УЗД після трьох, шести та дев’яти місяців після операції.

Хочете побачити фото До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

   5 з 5 на основі 4 оцінок
Цепк Ганна

Підписуйтесь
на нашу розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Блефаропластика: види та етапи проведення операції

Блефаропластика: види та етапи проведення операції

Блефаропластика давно стала вирішенням естетичних проблем в області біля очей. З її допомогою можна позбутися обвисання повік і мішків під очима. Найчастіше блефаропластику роблять…
Коли і навіщо потрібно видаляти аденоїди в дітей і дорослих

Коли і навіщо потрібно видаляти аденоїди в дітей і дорослих

В нормальних умовах аденоїдна тканина у дітей починає розростатися у віці близько трьох років (саме відтоді малюка слід регулярно приводити на консультацію отоларинголога, аби…
Як хірургія допомагає вирішити проблеми із зовнішнім виглядом носа та носовим диханням

Як хірургія допомагає вирішити проблеми із зовнішнім виглядом носа та носовим диханням

Відновити повноцінне носове дихання та покращити форму носа за одну операцію не лише можливо, а й бажано.
З якими дитячими захворюваннями звертатися до ЛОР-хірурга

З якими дитячими захворюваннями звертатися до ЛОР-хірурга

Дитяча ЛОР-хірургія — одна з найдавніших спеціалізацій Інституту VIRTUS, тож у роботі з юними пацієнтами маємо великий досвід і вміємо знайти підхід до кожного.
Чинники ризику тромбозу та як запобігти утворенню тромбів

Чинники ризику тромбозу та як запобігти утворенню тромбів

Інститут VIRTUS зазвичай не працює з ургентними випадками, зате ми добре знаємо, як їм запобігти — зокрема, профілактувати тромбоз у пацієнтів з варикозною хворобою.
Що таке синдром Поланда і як це лікується: історія нашої пацієнтки

Що таке синдром Поланда і як це лікується: історія нашої пацієнтки

Синдром Поланда — це доволі рідкісна генетична аномалія, за якої відсутні частини м’язів, тканин і підшкірної жирової клітковини грудей з одного боку.
Що таке лазерне видалення вен

Що таке лазерне видалення вен

Ендовенозна лазерна коагуляція (лазерне видалення вен) передбачає термічне заварювання ураженої вени, що знаходиться глибоко у товщі м’язів та під фасцією (сполучнотканинна оболонка, що огортає…
Від чого залежить жіноче здоров’я?

Від чого залежить жіноче здоров’я?

Навіть якщо ви виграли генетичний джекпот, життя в умовах війни і постійний супутній стрес вносять свої корективи у стан жіночого здоров’я.
Відповідаємо на часті питання щодо лікування варикозу та захворювань судин ніг

Відповідаємо на часті питання щодо лікування варикозу та захворювань судин ніг

Варикозне розширення вен не тільки завдає естетичного дискомфорту, але може призвести до неприємних наслідків.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат