+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Методи збільшення губ

Методи збільшення губ

Ідеали краси та естетичні стандарти варіюються в залежності від соціального сприйняття і культурних уподобань. У сучасному світі існує яскраво виражений тренд на пухкі й чітко виражені губи. Проте, щоб виглядати привабливо, крім повноти та об’єму, вони повинні мати правильний баланс, чіткі, акуратні контури, а також гармоніювати з іншими рисами обличчя. Наприклад, збільшені, повні губи на дуже маленькому обличчі не будуть естетично привабливими, через невідповідність пропорціям тіла.

Фахівці інституту передової медицини VIRTUS відносяться до збільшення губ, як до процедури, яка повертає те, що втрачено, або підкреслює риси, які дані людині природою. Сьогодні ми розповімо вам про найпопулярніші методи збільшення губ.

Хірургічний метод

Хірургічна пластика губ хоч і не є найпопулярнішим методом їх збільшення, але існує ряд ситуацій, де пластичним хірургам вже ніяк не обійтися без скальпеля в руках. Це стосується асиметрії, рубцевих деформацій, наслідків травм та вроджених дефектів. На даний момент існує три найпопулярніші методики:

 1. Y-V техніка. Сама назва вже образно розкриває суть цього методу. Він полягає в тому, що під час операції лікар видаляє кілька ділянок шкіри під верхньою губою пацієнта, які нагадують собою латинську літеру V. Після, зроблені розрізи, зшиваються в Y-образній формі, справляючи враження виштовхування губи вперед. Таким способом досягається збільшення візуального обсягу.
 2. Паризька техніка. Являє собою доповнену версію Y-V техніки. Її унікальність полягає в тому, що, крім горизонтальних надрізів в області губ, також використовуються і вертикальні.
 3. Булхорн. Мета операції полягає в скороченні відстані від основи носа до верхньої губи. Для цього пластичний хірург відскає невелику частину шкіри, після чого зшиває її по краю розрізу. Через це губа трохи вивертається і стає більш пухкою. Операції проводяться як під місцевим, так і під загальним наркозом.

Реабілітація займає близько 30-ти днів.

Ін'єкції за допомогою гелів

Ін’єкції — найпопулярніший метод збільшення губ, який може служити альтернативою хірургічному втручанню. Гелі поділяються на:

 • Постійні (біополімерні) — не виводяться з організму. З роками такий гель схильний втрачати свою ціліснісну форму і розпливатися по губах, тим самим спотворюючи їх. «Викачати» його назад можливо лише хірургічним шляхом
 • Тимчасові (біодеградуючі). З їх допомогою можна скорегувати форму губ і розгладити зморшки. Але при цьому ефект збережеться максимум на рік

Ліпофілінг і біоімплантати

Якщо ж говорити про ін’єкційний метод, то сьогодні лікарі клініки VIRTUS використовують запатентовану технологію «Біоімплант», як природний продукт, який не тільки не нашкодить організму пацієнта, а й, на відміну від біодеградуючих гелів, збереже довгостроковий результат.

Головні особливості біоімплантатів:

 • Якісно очищена в лабораторних умовах жирова тканина
 • Додавання PRP (плазми крові)
 • Високий показник приживлення за рахунок домішків плазми крові
 • Низький рівень травм донорських зон (живота, сідниць, стегон)
 • Мінімальна травматизація жирової тканини при заборі

Ресурсом для біоімплантингу є ваше тіло, а точніше його жирові прошарки. Завдяки цій технології ми можемо гарантувати природний і гармонійний вигляд ваших губ, а також відсутність алергії чи відторгнень.

Варто зазначити, що на території інституту передової медицини VIRTUS знаходиться власна ліцензована лабораторія SmartCell, на базі якої створюються передові розробки в області регенеративних клітинних технологій якими, в тому числі, є і біоімплантати.

Ін'єкції гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота є основним компонентом сполучної тканини шкіри і грає важливу роль в її зволоженні. Однак вміст гіалурону з віком поступово зменшується, і, як наслідок, починається процес старіння. Є кілька методів, доступних для компенсації його наслідків. Найбільш ефективним методом є ін’єкція гіалуронової кислоти.

Така косметична процедура підійде для корекції асиметричних губ, а також для зменшення вертикальних ліній і зморшок над верхньою губою. Крім цього ін’єкції гіалуронової кислоти значно омолодять і зволожать вашу шкіру, а результати будуть помітні протягом півроку.

Татуаж

Для візуального збільшення губ також підійде техніка татуажу. Під шкіру навколо губ вводиться кольоровий пігмент, який надає ефект молодості шкіри. «Тату» тримається близько трьох років, але цілком може зберігати свій ефект на триваліший час, усе залежить від метаболізму конкретної людини.

Електропорація

Це фізіотерапевтична процедура, яка полягає в тому, що після пілінгу губ — відшарування верхнього шару шкіри, спеціальним приладом в них вводиться гіалуронова кислота і вітаміни. Варто зауважити, що електропорація дає миттєвий результат.

Масаж та гімнастика

Спеціальна гімнастика допоможе уникнути перших ознак старіння шкіри губ, що проявляються у вигляді зморшок, опущених кутиків і втрати пружності.

Пропонуємо кілька простих вправ, які допоможуть зберегти тонус ваших губ:

 1. Буква «О». Злегка відкрийте рот і витягніть губи вперед, потім продовжуйте повільно відкривати ротову порожнину, вимовляючи звук «О». Постарайтеся відкрити рот якомога більше. Цю вправу потрібно повторювати 10-15 разів в день.
 2. Буква «П». Зробіть глибокий вдих, наповнюючи щоки повітрям. Тепер поступово випускайте повітря ривками, вимовляючи звук «П» при видиху. Повторіть 7-10 разів.
 3. «Посмішка Чеширського кота». Посміхайтеся якомога ширше, не відкриваючи рота, так, щоб ваші губи стали максимально тонкими. Зупиніться на кілька секунд і повторіть вправу. Необхідно 10-15 повторень.

Макіяж

Є кілька способів збільшити губи за допомогою добре зробленого макіяжу.

Одне з найпростіших рішень — зробити потрібний колірний акцент. Помади світлих тонів допоможуть збільшити обсяг. Рекомендуємо використовувати персиковий або світло-рожеві відтінки.

Візуальний обсяг вашим губам додасть крапелька блиску. Такий прийом потрібно використовувати, коли ви робите акцент на губах за допомогою помади. Дівчатам з більш тонкими губами краще утриматися від використання помади оксамитової та матової текстури, а краще підкреслити зону над верхньою губою за допомогою хайлайтера.

Хочете побачити фото До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Детский ЛОР баннер

Підписуйтесь
на V-розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
#естетична хірургія
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
#ЛОР
Що робити, якщо випадає волосся?

Що робити, якщо випадає волосся?

Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихологiя
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
#офтальмологiя
Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Висівкоподібний або різнокольоровий лишай — це поверхнева грибкова інфекція шкіри. В народі його часто називають «сонячний грибок».
#дерматологiя
Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг — це методика сучасної апаратної косметології, направлена на безопераційне омолодження і підтяжку шкіри.
#косметологiя, #лазерні технології
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя
#лазерні технології
Відшарування сітківки – чим це загрожує?

Відшарування сітківки – чим це загрожує?

У цій статті ви дізнаєтеся про одне з найважчих захворювань очного яблука - відшарування сітківки. Ви знайдете відповіді на питання про причини виникнення, діагностику,…
#офтальмологiя
Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Методику лазерної коагуляції використовують при дистрофіях або дегенераціях сітківки, тромбозі центральної вени сітківки та інших захворюваннях очей.
#офтальмологiя
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат