+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Особливості ліпосакції для чоловіків

Особливості ліпосакції для чоловіків

Донедавна естетична хірургія вважалася жіночою прерогативою. Але зараз все більше представників чоловічої статі вдаються до послуг пластичних хірургів для корекції тіла і рис обличчя. А за останній час значно зріс інтерес чоловіків до послуг ліпосакції.

Навіщо чоловікові ліпосакція?

Малорухливий спосіб життя, сидяча робота в офісі, нерегулярне харчування, постійні стреси і відсутність повноцінного відпочинку – неминуче призводять сучасну людину до ситуації, коли її метаболізм порушується, а внаслідок – до відкладення надлишкових жирових мас. Особливості будови організму людини такі, що в деяких ділянках нашого тіла дуже складно позбутися жирових накопичень, навіть вдаючись до дієт і силових вправ. У таких випадках для швидкого схуднення та позбавлення від зайвої ваги є тільки один вихід і це – хірургічне втручання.

Ліпосакція дозволить значно зменшити обсяг жиру, підкреслити м’язовий рельєф і поліпшити загальний стан здоров’я пацієнта. Така косметична операція, призначена для чоловіків, викликає більше труднощів в роботі хірурга, ніж аналогічна процедура для жінок. Завданням лікаря буде не тільки зменшення масу і об’єму тіла, а також збереження мужнього силуету.

Ліпосакція «проблемних зон» у чоловіків

Методи ліпосакції однакові як для жінок, так і для чоловіків. Але основною особливістю проведення операції для других є місця відкладень жирових тканин, так звані «жирові пастки». Найпопулярнішими операціями у чоловіків вважаються:

 • Зменшення грудей. Така необхідність може виникнути при гінекомастії (збільшення грудної залози з гіпертрофією залоз і жирової тканини). Хвороба може супроводжуватися не тільки фізичним дискомфортом у вигляді надмірного відкладення жиру, а й бути причиною багатьох комплексів
 • Ліпосакція живота. Нерегулярне харчування, жирна їжа і вживання пива призводять до виникнення надлишкових жирових мас на животі
 • Ліпосакція спини. З віком некрасиві обвисання на спині можуть виникнути навіть у спортсменів. Ця операція дозволяє як зменшити обсяг надлишкового жиру, так і видалити обвислу шкіру
 • Ліпосакція підборіддя. На жаль, неможливо скасувати проблему провисання підборіддя за допомогою вправ. Тому, щоб знову повернути втрачені контури обличчя, буде потрібна пластика

Особливості підготовки до операції

Підготовка до ліпосакції починається вже за 1-2 тижні до її проведення. Спочатку пацієнт проходить консультацію у свого пластичного хірурга, де відбувається обговорення бажаних об’ємів і того, чого можна реально досягти. Також важливим питанням залишається виключення протипоказань. Для цього призначається низка діагностичних процедур, лабораторні аналізи та обстеження у терапевта, ендокринолога і флеболога.

Якщо ж ризики відсутні, то пацієнту рекомендується:

 • Відмовитися від нікотину і алкоголю
 • Знизити вживання висококалорійної їжі
 • Виключити відвідування лазень або саун

А щоб в майбутньому не допустити запальних процесів, доктор може призначити пацієнтові курс прийому антибактеріальних засобів.

Реабілітація «сильної статі» після ліпосакції

Після виконаної операції в зоні корекції залишаються синці і набряклості. Щоб якомога швидше позбутися цієї проблеми і насолоджуватися новим життям без зайвого жиру, слід чітко дотримуватися рекомендацій лікаря в післяопераційний період.

 1. Обмежити фізичне навантаження не менше ніж на два тижні.
 2. Обов’язково носити компресійну білизну в місці виконання пластики, якщо це необхідно.
 3. Дотримуватися призначеної фахівцями дієти.
 4. Як і при підготовці до ліпосакції – виключити відвідування лазні, саун або соляріїв.

Для якнайшвидшого відновлення також призначаються протизапальні препарати і фізіотерапевтичні процедури.

   5 з 5 на основі 3 оцінок
кадочников консультации

Підписуйтесь
на нашу розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Блефаропластика: види та етапи проведення операції

Блефаропластика: види та етапи проведення операції

Блефаропластика давно стала вирішенням естетичних проблем в області біля очей. З її допомогою можна позбутися обвисання повік і мішків під очима. Найчастіше блефаропластику роблять…
Коли і навіщо потрібно видаляти аденоїди в дітей і дорослих

Коли і навіщо потрібно видаляти аденоїди в дітей і дорослих

В нормальних умовах аденоїдна тканина у дітей починає розростатися у віці близько трьох років (саме відтоді малюка слід регулярно приводити на консультацію отоларинголога, аби…
Як хірургія допомагає вирішити проблеми із зовнішнім виглядом носа та носовим диханням

Як хірургія допомагає вирішити проблеми із зовнішнім виглядом носа та носовим диханням

Відновити повноцінне носове дихання та покращити форму носа за одну операцію не лише можливо, а й бажано.
З якими дитячими захворюваннями звертатися до ЛОР-хірурга

З якими дитячими захворюваннями звертатися до ЛОР-хірурга

Дитяча ЛОР-хірургія — одна з найдавніших спеціалізацій Інституту VIRTUS, тож у роботі з юними пацієнтами маємо великий досвід і вміємо знайти підхід до кожного.
Чинники ризику тромбозу та як запобігти утворенню тромбів

Чинники ризику тромбозу та як запобігти утворенню тромбів

Інститут VIRTUS зазвичай не працює з ургентними випадками, зате ми добре знаємо, як їм запобігти — зокрема, профілактувати тромбоз у пацієнтів з варикозною хворобою.
Що таке синдром Поланда і як це лікується: історія нашої пацієнтки

Що таке синдром Поланда і як це лікується: історія нашої пацієнтки

Синдром Поланда — це доволі рідкісна генетична аномалія, за якої відсутні частини м’язів, тканин і підшкірної жирової клітковини грудей з одного боку.
Що таке лазерне видалення вен

Що таке лазерне видалення вен

Ендовенозна лазерна коагуляція (лазерне видалення вен) передбачає термічне заварювання ураженої вени, що знаходиться глибоко у товщі м’язів та під фасцією (сполучнотканинна оболонка, що огортає…
Від чого залежить жіноче здоров’я?

Від чого залежить жіноче здоров’я?

Навіть якщо ви виграли генетичний джекпот, життя в умовах війни і постійний супутній стрес вносять свої корективи у стан жіночого здоров’я.
Відповідаємо на часті питання щодо лікування варикозу та захворювань судин ніг

Відповідаємо на часті питання щодо лікування варикозу та захворювань судин ніг

Варикозне розширення вен не тільки завдає естетичного дискомфорту, але може призвести до неприємних наслідків.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат