+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Особливості ліпосакції для чоловіків

Особливості ліпосакції для чоловіків

Навіщо чоловікові ліпосакція?

Донедавна естетична хірургія вважалася жіночою прерогативою. Але зараз все більше представників чоловічої статі вдаються до послуг пластичних хірургів для корекції тіла і рис обличчя. А за останній час значно зріс інтерес чоловіків до послуг ліпосакції.

Малорухливий спосіб життя, сидяча робота в офісі, нерегулярне харчування, постійні стреси і відсутність повноцінного відпочинку – неминуче призводять сучасну людину до ситуації, коли її метаболізм порушується, а внаслідок – до відкладення надлишкових жирових мас. Особливості будови організму людини такі, що в деяких ділянках нашого тіла дуже складно позбутися жирових накопичень, навіть вдаючись до дієт і силових вправ. У таких випадках для швидкого схуднення та позбавлення від зайвої ваги є тільки один вихід і це – хірургічне втручання.

Ліпосакція дозволить значно зменшити обсяг жиру, підкреслити м’язовий рельєф і поліпшити загальний стан здоров’я пацієнта. Така косметична операція, призначена для чоловіків, викликає більше труднощів в роботі хірурга, ніж аналогічна процедура для жінок. Завданням лікаря буде не тільки зменшення масу і об’єму тіла, а також збереження мужнього силуету.

Ліпосакція «проблемних зон» у чоловіків

Методи ліпосакції однакові як для жінок, так і для чоловіків. Але основною особливістю проведення операції для других є місця відкладень жирових тканин, так звані «жирові пастки». Найпопулярнішими операціями у чоловіків вважаються:

 • Зменшення грудей. Така необхідність може виникнути при гінекомастії (збільшення грудної залози з гіпертрофією залоз і жирової тканини). Хвороба може супроводжуватися не тільки фізичним дискомфортом у вигляді надмірного відкладення жиру, а й бути причиною багатьох комплексів
 • Ліпосакція живота. Нерегулярне харчування, жирна їжа і вживання пива призводять до виникнення надлишкових жирових мас на животі
 • Ліпосакція спини. З віком некрасиві обвисання на спині можуть виникнути навіть у спортсменів. Ця операція дозволяє як зменшити обсяг надлишкового жиру, так і видалити обвислу шкіру
 • Ліпосакція підборіддя. На жаль, неможливо скасувати проблему провисання підборіддя за допомогою вправ. Тому, щоб знову повернути втрачені контури обличчя, буде потрібна пластика

Особливості підготовки до операції

Підготовка до ліпосакції починається вже за 1-2 тижні до її проведення. Спочатку пацієнт проходить консультацію у свого пластичного хірурга, де відбувається обговорення бажаних об’ємів і того, чого можна реально досягти. Також важливим питанням залишається виключення протипоказань. Для цього призначається низка діагностичних процедур, лабораторні аналізи та обстеження у терапевта, ендокринолога і флеболога.

Якщо ж ризики відсутні, то пацієнту рекомендується:

 • Відмовитися від нікотину і алкоголю
 • Знизити вживання висококалорійної їжі
 • Виключити відвідування лазень або саун

А щоб в майбутньому не допустити запальних процесів, доктор може призначити пацієнтові курс прийому антибактеріальних засобів.

Реабілітація «сильної статі» після ліпосакції

Після виконаної операції в зоні корекції залишаються синці і набряклості. Щоб якомога швидше позбутися цієї проблеми і насолоджуватися новим життям без зайвого жиру, слід чітко дотримуватися рекомендацій лікаря в післяопераційний період.

 1. Обмежити фізичне навантаження не менше ніж на два тижні.
 2. Обов’язково носити компресійну білизну в місці виконання пластики, якщо це необхідно.
 3. Дотримуватися призначеної фахівцями дієти.
 4. Як і при підготовці до ліпосакції – виключити відвідування лазні, саун або соляріїв.

Для якнайшвидшого відновлення також призначаються протизапальні препарати і фізіотерапевтичні процедури.

Препараты Смартселл баннер

Підписуйтесь
на V-розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
#естетична хірургія
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
#ЛОР
Що робити, якщо випадає волосся?

Що робити, якщо випадає волосся?

Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихологiя
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
#офтальмологiя
Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Висівкоподібний або різнокольоровий лишай — це поверхнева грибкова інфекція шкіри. В народі його часто називають «сонячний грибок».
#дерматологiя
Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг — це методика сучасної апаратної косметології, направлена на безопераційне омолодження і підтяжку шкіри.
#косметологiя, #лазерні технології
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя
#лазерні технології
Відшарування сітківки – чим це загрожує?

Відшарування сітківки – чим це загрожує?

У цій статті ви дізнаєтеся про одне з найважчих захворювань очного яблука - відшарування сітківки. Ви знайдете відповіді на питання про причини виникнення, діагностику,…
#офтальмологiя
Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Методику лазерної коагуляції використовують при дистрофіях або дегенераціях сітківки, тромбозі центральної вени сітківки та інших захворюваннях очей.
#офтальмологiя
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат