+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Приваблива зовнішність завжди була одним з факторів, які приковують увагу до себе. Тому люди в усі часи хотіли виглядати красиво, і тільки недавно у них з’явилася можливість зробити це дійсно якісно. В останні роки пластична хірургія розвивається стрімкими темпами. Якщо раніше до її послуг вдавалися тільки щоб усунути дефекти зовнішності або наслідки травм, то сьогодні можливості пластичних хірургів куди ширше. Пластика допомагає людям не просто позбутися від недоліків шкіри, обличчя або тіла, але і попрощатися зі зв’язаними з ними психологічними проблемами.

Поліпшення зовнішності сприяє внутрішньої гармонії, комфорту. Є тут і зворотна сторона – іноді результат після операції виявляється зовсім не таким, як очікувалося. Щоб уникнути цього, варто відповідально підійти до вибору клініки і хірурга, а також дотримуватися всіх рекомендацій лікаря в післяопераційний період.

Операції в області тіла

Останнім часом пластичні втручання вже не сприймаються як щось незвичайне. Це цілком звичайна процедура, до якої вдаються і жінки, і чоловіки. Частина операцій припадає на виправлення цілком конкретних проблем – усунення наслідків опіків, травм, вроджених порушень. Але ще більш поширеною є естетична хірургія.

До найбільш затребуваним операцій належать:

 • Фракційне омолодження
 • Ринопластика (функціональна і естетична)
 • Мамопластика – корекція форми або розміру грудей
 • Ліпосакція – видалення жирових відкладень, в основному зі стегон і живота
 • Ліпофілінг тіла – малотравматичная процедура, суть якої полягає в пересадці жирової тканини пацієнта з однієї частини тіла в іншу, наприклад з живота в сідниці або груди
 • Шкірно-м’язова пластика
 • Підтяжка плечей, стегон
 • Пластика щік – видалення грудок Біша

У будь-якого з цих втручань є свої протипоказання, тому обов’язкова консультація хірурга.

Операції в області грудей

Змінити груди хочуть як жінки, так і чоловіки. Значний відсоток операцій припадає на тих дівчат, які мріють про збільшення грудей, що додає їм відчуття впевненості в собі.

Зменшення грудей – теж затребуване, особливо при вираженій гіперплазії. В середньому віці найбільш актуальна підтяжка, коли молочні залози стають в’ялими, розвивається птоз. Є також можливість корекції форми сосків, розмір ареол. Чоловіки теж звертаються для проведення операцій на грудях, в основному при гінекомастії. Залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, підбирається такий спосіб проведення маммопластики, який допоможе приховати або зовсім уникнути рубців на шкірі.

Малоінвазивні процедури

Але найбільшим попитом користуються малоінвазивні операції, які не залишають шрамів, з мінімальними побічними ефектами і терміном відновлення. В основному вони проводяться на обличчі, з метою поліпшити зовнішній вигляд, позбутися від зморшок. Найбільшим попитом серед процедурами вважаються:

 • Фракційне омолодження
 • Об’ємна контурна пластики за допомогою власних жирових клітин
 • Збільшення губ
 • Омолодження власними клітинами шкіри – фібробластами
 • Уколи ботулотоксину
 • Склеротерапія

Вони припускають використання ендоскопічного і лазерного обладнання, а також ін’єкційних методик, які потребують оперативного втручання. За допомогою мало інвазивних процедур можна скорегувати рубці і шрами, видалити новоутворення, провести трансплантацію волосся, вилікувати варикоз вен. Як і в будь-якій справі, тут головне – міра і відповідальний підхід.

Зважившись звернутися до пластичного хірурга, варто бути готовим до того, що операція потребує тривалого періоду підготовки і відновлення. Тільки при дотриманні всіх рекомендацій можна досягти очікуваного результату і уникнути ускладнень!

Хочете побачити фото До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Препараты Смартселл баннер

Підписуйтесь
на V-розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
#естетична хірургія
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
#ЛОР
Що робити, якщо випадає волосся?

Що робити, якщо випадає волосся?

Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихологiя
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
#офтальмологiя
Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Висівкоподібний або різнокольоровий лишай — це поверхнева грибкова інфекція шкіри. В народі його часто називають «сонячний грибок».
#дерматологiя
Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг — це методика сучасної апаратної косметології, направлена на безопераційне омолодження і підтяжку шкіри.
#косметологiя, #лазерні технології
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя
#лазерні технології
Відшарування сітківки – чим це загрожує?

Відшарування сітківки – чим це загрожує?

У цій статті ви дізнаєтеся про одне з найважчих захворювань очного яблука - відшарування сітківки. Ви знайдете відповіді на питання про причини виникнення, діагностику,…
#офтальмологiя
Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Методику лазерної коагуляції використовують при дистрофіях або дегенераціях сітківки, тромбозі центральної вени сітківки та інших захворюваннях очей.
#офтальмологiя
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат