+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
+38 (067) 750-60-60
+38 (067) 638-87-06
+38 (048) 796-31-12
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Чому з’являються зморшки на лобі

Чому з’являються зморшки на лобі

Вважається, що наша шкіра починає старіти після 25 років. Однак перші, ранні зморшки на лобі з’являються набагато раніше. Це не прив’ядання шкіри, а результат живої міміки людини – звички хмуритися або примружуватися. Зморшки на чолі не з’являються раптово з нізвідки – як правило, це розтягнутий у часі процес, на який впливає безліч факторів. І вік – далеко не єдина причина їх виникнення.

Запустити процес старіння шкіри можуть:

  • Ритм життя: недосип, незбалансоване харчування, важка робота, куріння
  • Гормональні збої: наприклад, в результаті захворювань або вікових змін
  • Надто активна міміка
  • Звичка кривитися, хмуритись, насуплювати брови
  • Надмірна засмага: ультрафіолет прискорює старіння шкіри
  • Гравітація: сила земного тяжіння «тягне» шкіру вниз

Для того, щоб результат боротьби з небажаними складочками на лобі був максимально ефективним, варто спочатку визначити тип зморшок на обличчі і причину їх виникнення. Саме від цього залежатимуть способи і методи позбавлення від них. І тільки в цьому випадку терапія буде успішною

Отже, зморшки бувають:

  • Мімічні – їх ще називають динамічними. Такі зморшки є навіть у новонароджених, і позбутися від них повністю неможливо, та й не потрібно
  • Статичні – складки, що виникають на ділянках обличчя, які скорочуються при посмішці. На молодій шкірі такі заломи швидко розгладжуються, але з віком вони стають помітнішими навіть на спокійному обличчі. Це пов’язано з тим, що виробництво колагену скорочується, зміни вражають глибинні шари шкіри і епідерміс не встигає повністю відновитися
  • Гравітаційні – результат того, що з віком еластичні властивості шкіри змінюються, і її тягне до землі під впливом сили земного тяжіння. Проявляються у вигляді опущених брів

На кожному етапі виникнення складочок буде доречна своя «терапія». Способи лікування від зморшок на лобі можна умовно об’єднати в такі групи:

Чим же відрізняється кожен з цих способів – розбираємося далі.

Препарати для розгладження зморшок

Як правило, «чиста» терапія препаратами підходить тільки для позбавлення від мімічних зморшок на лобі. Найбільш поширеним способом лікування в даному випадку є ​​уколи ботулотоксину – їх ще називають «уколами краси». Під впливом цього препарату м’язи чола тимчасово «блокуються» і зморшки, які з’явилися через їх рух, розгладжуються. Уколи ботулотоксину дають лише тимчасовий результат, але, при цьому, допомагають позбутися від звичок, що сприяють виникненню складок шкіри. За час дії препарату можна «відвикнути» нахмурювати або насуплювати брови. Тоді навіть після закінчення ефекту ін’єкцій краси шкіра лоба буде більш рівною.

Для позбавлення від статичних глибоких складок фахівці використовують комплексні процедури лазерного пілінгу та уколи ботулотоксином. За допомогою лазерного пілінгу пошарово видаляються омертвілі верхні шари шкіри, пошкоджені зморшками. Для того, щоб шкідливі звички (наприклад, манера нахмурювати брови, про яку вже згадували вище) не сформували такі ж заломи на новому шарі шкіри, що відростає, пацієнту вводяться ін’єкції ботулотоксину.

Хірургічні методи усунення зморшок на лобі

Позбутися від гравітаційних зморшок можна виключно хірургічними методами. У цьому випадку на допомогу прийде ендоскопічний ліфтинг – підтяжка обличчя за допомогою мікропроколів і видалення зайвої шкіри. За час операції пластичний хірург робить по 2-3 проколи, підтягує брови і відновлює їх природній вигин. Також під час процедури доктор спеціальним чином надсікає м’язи обличчя зсередини, щоб вони менше скорочувалися. Це допомагає зменшити прояв надмірно активної міміки, яка сприяє появі нових зморшок. Варто зазначити, що така операція не тільки усуває існуючі заломи шкіри, але і запобігає появі нових. Ефект процедури зберігається до 10 років, а в деяких випадках – і на більшу кількість часу.

Людська міміка неповторна. Особа зберігає в собі історію всіх радісних посмішок і сумних моментів. Не завжди варто прагнути ідеально розгладити шкіру і позбутися від всіх зморшок. Хороший фахівець завжди порадить помірні і достатні для вашої шкіри способи підтримки краси та молодості.

Кожен план усунення небажаних складок завжди індивідуальний і залежить від віку пацієнта, завдань, глибини і характеру заломів. В одних випадках проблема успішно купірується за допомогою ін’єкцій ботулотоксином, в інших ефективною буде комбінація лазерного пілінгу та ін’єкцій, а в деяких ситуаціях позбутися опущення шкіри обличчя допоможе лише ендоскопічна операція. У будь-якому випадку, на яку б процедуру ви не зважилися, професійний пластичний хірург підкаже оптимальний для вашого конкретного випадку, віку і завдань спосіб позбавлення від зморшок. Дуже важливо знайти кваліфікованого фахівця і клініку, в якій процедуру проведуть безпечно і якісно. Обов’язково перевіряйте у доктора ліцензію, ретельно обговоріть всі нюанси процедури до операції і неухильно виконуйте рекомендації пластичного хірурга після неї. Тільки в цьому випадку отриманий результат – рівна і гладка шкіра лоба – буде радувати вас ще довгий час.

Хочете побачити фото До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

кадочников консультации

Підписуйтесь
на V-розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Блефаропластика (пластика повік) передбачає видалення надлишку шкіри на верхніх повіках та мішків під очима (жирових гриж) на нижніх.
#естетична хірургія
Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Неестетичний зовнішній вигляд живота після значного схуднення або вагітності та пологів – досить поширена проблема, яку можна вирішити за допомогою абдомінопластики.
#естетична хірургія
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
#естетична хірургія
Тимпанопластика вуха

Тимпанопластика вуха

Тимпанопластика – це хірургічне втручання, спрямоване на корекцію порушення слуху та дефектів барабанної перетинки.
#ЛОР
Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули.
#косметологiя, #лазерні технології
Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
#естетична хірургія
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
#ЛОР
Що робити, якщо випадає волосся?

Що робити, якщо випадає волосся?

Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихологiя
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
#офтальмологiя
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат