+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Правда і вигадка про нитяний ліфтинг 

Правда і вигадка про нитяний ліфтинг 

За три останні десятиліття з’явилося безліч методик омолодження, які, не дивлячись на вік, допомагають зберегти молодість і красу. Але ось навколо нитяних методик досі витає безліч міфів, про які ми поговоримо в цій статті.

Нитяний ліфтинг – процедура, призначена для підтяжки обличчя за допомогою спеціальних ниток, які формують потрібний каркас шкіри і підтримують тканини в стійкому положенні.

Для хорошого результату потрібно багато ниток

Насправді для проведення операції буде потрібно від 4 до 12 ниток. Чому так мало? Тут все просто. Такий вид ліфтингу – це малоінвазивна операція, де використовуються спеціальні нитки, які підтягують шкіру за допомогою мікронасічок, які на них нанесені.

Підтяжки нитками – це небезпечно

Ризик травмуватися – один з основних при виконанні будь-якої операції. Як наслідок, це призводить до затяжного реабілітаційного періоду і можливим додатковим хірургічним втручанням.

Насправді, нитяний ліфтинг – більш небезпечна процедура в порівнянні з ін’єкціями філерами, так як передбачає використання місцевої анестезії і безпосереднє введення нитки під шкіру, тобто процес імплантації.

В основному, види ниток підбираються залежно від віку. Це пояснюється змінами шкірного покриву: стан шкіри, глибина зморшок. Наприклад, для людей у ​​віці доктор підбирає більш жорсткі нитки, які не будуть розсмоктуватися і забезпечать стабільний довготривалий ефект омолодження.

Нитки – це дорого

Без сумнівів, ціна на процедуру нитяного ліфтингу буде більше, ніж на введення філерів. Але варто враховувати, що ця операція проводиться одноразово. А в деяких ситуаціях нитки допоможуть вирішити дуже складні проблеми, з якими не впорається навіть цілий курс ін’єкцій.

Пластика нитками можлива до певного віку

Дійсно, процедура нитяного ліфтингу набагато комфортніше переноситься у віці від 20 до 45 років і дає більш видимі результати. Але як такого «вікового ліміту» не існує. По суті все залежить від стану шкіри у пацієнта.

Нитяний ліфтинг проводять під загальним наркозом

Цей міф ми розвінчали ще в першому пункті. Для проведення операції досить місцевої анестезії в зони проведення корекції. Пацієнт не відчуває ніяких больових відчуттів, залишаючись у свідомості.

Залишаться помітні рубці

Рубці або ж фіброзна тканина – невід’ємна частина будь-якої операції. І нитяний ліфтинг тут не виняток. Але спеціальна структура підшкірних ниток має властивість розсмоктуватися. Також ліфтинг активізує організм на вироблення потрібного типу еластину і колагену, які покликані не допустити появу рубців.

Нитяний ліфтинг не є довготривалим

На відміну від повноцінного хірургічного ліфтингу ефект від нитяного буде триматися близько 2-7 років (залежно від вашої шкіри і виду ниток). Але, варто зауважити, що підтяжка нитками не тільки оновить ваш зовнішній вигляд, але і простимулює омолодження шкіри.

Нитки можуть ламатися   

Нитки, які використовуються при даному виді ліфтингу, дуже еластичні, їх неможливо пошкодити або зламати.

   5 з 5 на основі 2 оцінок
Цепк Ганна

Підписуйтесь
на нашу розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Блефаропластика: види та етапи проведення операції

Блефаропластика: види та етапи проведення операції

Блефаропластика давно стала вирішенням естетичних проблем в області біля очей. З її допомогою можна позбутися обвисання повік і мішків під очима. Найчастіше блефаропластику роблять…
Коли і навіщо потрібно видаляти аденоїди в дітей і дорослих

Коли і навіщо потрібно видаляти аденоїди в дітей і дорослих

В нормальних умовах аденоїдна тканина у дітей починає розростатися у віці близько трьох років (саме відтоді малюка слід регулярно приводити на консультацію отоларинголога, аби…
Як хірургія допомагає вирішити проблеми із зовнішнім виглядом носа та носовим диханням

Як хірургія допомагає вирішити проблеми із зовнішнім виглядом носа та носовим диханням

Відновити повноцінне носове дихання та покращити форму носа за одну операцію не лише можливо, а й бажано.
З якими дитячими захворюваннями звертатися до ЛОР-хірурга

З якими дитячими захворюваннями звертатися до ЛОР-хірурга

Дитяча ЛОР-хірургія — одна з найдавніших спеціалізацій Інституту VIRTUS, тож у роботі з юними пацієнтами маємо великий досвід і вміємо знайти підхід до кожного.
Чинники ризику тромбозу та як запобігти утворенню тромбів

Чинники ризику тромбозу та як запобігти утворенню тромбів

Інститут VIRTUS зазвичай не працює з ургентними випадками, зате ми добре знаємо, як їм запобігти — зокрема, профілактувати тромбоз у пацієнтів з варикозною хворобою.
Що таке синдром Поланда і як це лікується: історія нашої пацієнтки

Що таке синдром Поланда і як це лікується: історія нашої пацієнтки

Синдром Поланда — це доволі рідкісна генетична аномалія, за якої відсутні частини м’язів, тканин і підшкірної жирової клітковини грудей з одного боку.
Що таке лазерне видалення вен

Що таке лазерне видалення вен

Ендовенозна лазерна коагуляція (лазерне видалення вен) передбачає термічне заварювання ураженої вени, що знаходиться глибоко у товщі м’язів та під фасцією (сполучнотканинна оболонка, що огортає…
Від чого залежить жіноче здоров’я?

Від чого залежить жіноче здоров’я?

Навіть якщо ви виграли генетичний джекпот, життя в умовах війни і постійний супутній стрес вносять свої корективи у стан жіночого здоров’я.
Відповідаємо на часті питання щодо лікування варикозу та захворювань судин ніг

Відповідаємо на часті питання щодо лікування варикозу та захворювань судин ніг

Варикозне розширення вен не тільки завдає естетичного дискомфорту, але може призвести до неприємних наслідків.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат