+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Правда і вигадка про нитяний ліфтинг 

Правда і вигадка про нитяний ліфтинг 

За три останні десятиліття з’явилося безліч методик омолодження, які, не дивлячись на вік, допомагають зберегти молодість і красу. Але ось навколо нитяних методик досі витає безліч міфів, про які ми поговоримо в цій статті.

Нитяний ліфтинг – процедура, призначена для підтяжки обличчя за допомогою спеціальних ниток, які формують потрібний каркас шкіри і підтримують тканини в стійкому положенні.

Для хорошого результату потрібно багато ниток

Насправді для проведення операції буде потрібно від 4 до 12 ниток. Чому так мало? Тут все просто. Такий вид ліфтингу – це малоінвазивна операція, де використовуються спеціальні нитки, які підтягують шкіру за допомогою мікронасічок, які на них нанесені.

Підтяжки нитками – це небезпечно

Ризик травмуватися – один з основних при виконанні будь-якої операції. Як наслідок, це призводить до затяжного реабілітаційного періоду і можливим додатковим хірургічним втручанням.

Насправді, нитяний ліфтинг – більш небезпечна процедура в порівнянні з ін’єкціями філерами, так як передбачає використання місцевої анестезії і безпосереднє введення нитки під шкіру, тобто процес імплантації.

В основному, види ниток підбираються залежно від віку. Це пояснюється змінами шкірного покриву: стан шкіри, глибина зморшок. Наприклад, для людей у ​​віці доктор підбирає більш жорсткі нитки, які не будуть розсмоктуватися і забезпечать стабільний довготривалий ефект омолодження.

Нитки – це дорого

Без сумнівів, ціна на процедуру нитяного ліфтингу буде більше, ніж на введення філерів. Але варто враховувати, що ця операція проводиться одноразово. А в деяких ситуаціях нитки допоможуть вирішити дуже складні проблеми, з якими не впорається навіть цілий курс ін’єкцій.

Пластика нитками можлива до певного віку

Дійсно, процедура нитяного ліфтингу набагато комфортніше переноситься у віці від 20 до 45 років і дає більш видимі результати. Але як такого «вікового ліміту» не існує. По суті все залежить від стану шкіри у пацієнта.

Нитяний ліфтинг проводять під загальним наркозом

Цей міф ми розвінчали ще в першому пункті. Для проведення операції досить місцевої анестезії в зони проведення корекції. Пацієнт не відчуває ніяких больових відчуттів, залишаючись у свідомості.

Залишаться помітні рубці

Рубці або ж фіброзна тканина – невід’ємна частина будь-якої операції. І нитяний ліфтинг тут не виняток. Але спеціальна структура підшкірних ниток має властивість розсмоктуватися. Також ліфтинг активізує організм на вироблення потрібного типу еластину і колагену, які покликані не допустити появу рубців.

Нитяний ліфтинг не є довготривалим

На відміну від повноцінного хірургічного ліфтингу ефект від нитяного буде триматися близько 2-7 років (залежно від вашої шкіри і виду ниток). Але, варто зауважити, що підтяжка нитками не тільки оновить ваш зовнішній вигляд, але і простимулює омолодження шкіри.

Нитки можуть ламатися   

Нитки, які використовуються при даному виді ліфтингу, дуже еластичні, їх неможливо пошкодити або зламати.

Препараты Смартселл баннер

Підписуйтесь
на V-розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
#естетична хірургія
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
#ЛОР
Що робити, якщо випадає волосся?

Що робити, якщо випадає волосся?

Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихологiя
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
#офтальмологiя
Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Висівкоподібний або різнокольоровий лишай — це поверхнева грибкова інфекція шкіри. В народі його часто називають «сонячний грибок».
#дерматологiя
Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг — це методика сучасної апаратної косметології, направлена на безопераційне омолодження і підтяжку шкіри.
#косметологiя, #лазерні технології
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя
#лазерні технології
Відшарування сітківки – чим це загрожує?

Відшарування сітківки – чим це загрожує?

У цій статті ви дізнаєтеся про одне з найважчих захворювань очного яблука - відшарування сітківки. Ви знайдете відповіді на питання про причини виникнення, діагностику,…
#офтальмологiя
Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Методику лазерної коагуляції використовують при дистрофіях або дегенераціях сітківки, тромбозі центральної вени сітківки та інших захворюваннях очей.
#офтальмологiя
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат