+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
+38 (067) 750-60-60
+38 (067) 638-87-06
+38 (048) 796-31-12
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Правда і вигадка про нитяний ліфтинг 

Правда і вигадка про нитяний ліфтинг 

За три останні десятиліття з’явилося безліч методик омолодження, які, не дивлячись на вік, допомагають зберегти молодість і красу. Але ось навколо нитяних методик досі витає безліч міфів, про які ми поговоримо в цій статті.

Нитяний ліфтинг – процедура, призначена для підтяжки обличчя за допомогою спеціальних ниток, які формують потрібний каркас шкіри і підтримують тканини в стійкому положенні.

Для хорошого результату потрібно багато ниток

Насправді для проведення операції буде потрібно від 4 до 12 ниток. Чому так мало? Тут все просто. Такий вид ліфтингу – це малоінвазивна операція, де використовуються спеціальні нитки, які підтягують шкіру за допомогою мікронасічок, які на них нанесені.

Підтяжки нитками – це небезпечно

Ризик травмуватися – один з основних при виконанні будь-якої операції. Як наслідок, це призводить до затяжного реабілітаційного періоду і можливим додатковим хірургічним втручанням.

Насправді, нитяний ліфтинг – більш небезпечна процедура в порівнянні з ін’єкціями філерами, так як передбачає використання місцевої анестезії і безпосереднє введення нитки під шкіру, тобто процес імплантації.

В основному, види ниток підбираються залежно від віку. Це пояснюється змінами шкірного покриву: стан шкіри, глибина зморшок. Наприклад, для людей у ​​віці доктор підбирає більш жорсткі нитки, які не будуть розсмоктуватися і забезпечать стабільний довготривалий ефект омолодження.

Нитки – це дорого

Без сумнівів, ціна на процедуру нитяного ліфтингу буде більше, ніж на введення філерів. Але варто враховувати, що ця операція проводиться одноразово. А в деяких ситуаціях нитки допоможуть вирішити дуже складні проблеми, з якими не впорається навіть цілий курс ін’єкцій.

Пластика нитками можлива до певного віку

Дійсно, процедура нитяного ліфтингу набагато комфортніше переноситься у віці від 20 до 45 років і дає більш видимі результати. Але як такого «вікового ліміту» не існує. По суті все залежить від стану шкіри у пацієнта.

Нитяний ліфтинг проводять під загальним наркозом

Цей міф ми розвінчали ще в першому пункті. Для проведення операції досить місцевої анестезії в зони проведення корекції. Пацієнт не відчуває ніяких больових відчуттів, залишаючись у свідомості.

Залишаться помітні рубці

Рубці або ж фіброзна тканина – невід’ємна частина будь-якої операції. І нитяний ліфтинг тут не виняток. Але спеціальна структура підшкірних ниток має властивість розсмоктуватися. Також ліфтинг активізує організм на вироблення потрібного типу еластину і колагену, які покликані не допустити появу рубців.

Нитяний ліфтинг не є довготривалим

На відміну від повноцінного хірургічного ліфтингу ефект від нитяного буде триматися близько 2-7 років (залежно від вашої шкіри і виду ниток). Але, варто зауважити, що підтяжка нитками не тільки оновить ваш зовнішній вигляд, але і простимулює омолодження шкіри.

Нитки можуть ламатися   

Нитки, які використовуються при даному виді ліфтингу, дуже еластичні, їх неможливо пошкодити або зламати.

Рыбак консультации

Підписуйтесь
на V-розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Блефаропластика (пластика повік) передбачає видалення надлишку шкіри на верхніх повіках та мішків під очима (жирових гриж) на нижніх.
#естетична хірургія
Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Неестетичний зовнішній вигляд живота після значного схуднення або вагітності та пологів – досить поширена проблема, яку можна вирішити за допомогою абдомінопластики.
#естетична хірургія
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
#естетична хірургія
Тимпанопластика вуха

Тимпанопластика вуха

Тимпанопластика – це хірургічне втручання, спрямоване на корекцію порушення слуху та дефектів барабанної перетинки.
#ЛОР
Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули.
#косметологiя, #лазерні технології
Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
#естетична хірургія
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
#ЛОР
Що робити, якщо випадає волосся?

Що робити, якщо випадає волосся?

Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихологiя
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
#офтальмологiя
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат