+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг це методика сучасної апаратної косметології, направлена на безопераційне омолодження і підтяжку шкіри.

На відміну від інших антивікових методик, що приміняються у косметології, вона дозволяє впливати не лише на верхні шари шкіри, але й на підшкірну м’язово-апоневротичну систему (SMAS), яка є «каркасом» обличчя.

Сфокусований точковий ультразвуковий імпульс, проникаючи у глибокі шари шкіри, призводить до стиснення колагенових і м’язових волокон і забезпечує моментальний ліфтинг. Крім цього, високочастотний ультразвук стимулює процес утворення нових колагенових волокон у шкірі, тому ефект від процедури SMAS-ліфтингу наростає упродовж наступних 3-4 місяців.

Покази і протипоказання до проведення SMAS-ліфтингу

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг в дерматології приміняється у тих випадках, коли косметичні процедури та інші апаратні методики корекції вікових змін не дають очікуваного ефекту омолодження. Ультразвукова підтяжка обличчя рекомендована людям у віці 35-45 років.

Покази до проведення апаратного смас-ліфтингу:

 • опущення лінії брів, нависання верхніх повік;
 • втрата чіткості контурів нижньої частини обличчя;
 • виражені носогубні складки;
 • опущення куточків губ;
 • в’ялість шкіри декольте, живота, внутрішньої поверхні плечей і стегон;
 • провисання шкіри в області підборіддя, шиї.

Процедура смас-ліфтингу також може виконуватись через 3-5 років після хірургічної підтяжки обличчя для закріплення результатів операції на більш тривалий термін. Протипоказаннями для проведення ультразвукового SMAS-ліфтингу є:

 • наявність кардіостимулятора;
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність і лактація;
 • захворювання сполучної тканини;
 • наявність гнійних запалень на шкірі;
 • інфекційні захворювання;
 • хронічна патологія у стадії загострення.

Процедура ультразвукового омолодження з обережністю проводиться пацієнтам, які мають велику кількість зубних імплантів або металевих коронок. Високочастотний ультразвук при взаємодії з металом може призвести до виникнення хворобливих відчуттів і термічного опіку прилеглих тканин.

Підготовка до проведення SMAS-ліфтингу

Підготовка до проведення ультразвукового ліфтингу обличчя потрібна переважно пацієнтам старше 45 років. Її необхідність обумовлена тим, що з віком м’язова тканина атрофується і у ній не залишається достатньої кількості м’язових клітин, що скорочуються у відповідь на термічний вплив, тому ефект від процедури буде відсутній.

Для відновлення м’язових волокон і стимуляції росту активних молодих м’язових клітин у Інституті VIRTUS використовуються клітинні технології. Підготовка до SMAS-ліфтингу передбачає введення під шкіру збагаченої тромбоцитами плазми або власних стовбурових клітин, отриманих із жирової тканини.

Етапи проведення SMAS-ліфтингу

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг в Одесі та Києві у Інституті VIRTUS виконується в 4 етапи:

 1. Знеболення: нанесення крему «Емла» на шкіру під плівку на 30 хвилин або укол місцевого анестетика у зоні проведення процедури (для пацієнтів з високим порогом больової чутливості).
 2. Обробка шкіри антисептичним розчином і нанесення провідникового гелю.
 3. Потім лікар сканує необхідну ділянку датчиком ультразвукового апарату у режимі візуалізації. На дисплеї відображається зображення глибоких шарів шкіри. Лікар здійснює підбір оптимальних параметрів і зон впливу.
 4. Згодом за допомогою спеціального картриджу лікар генерує ультразвукові імпульси. Вони проникають у шкіру на задану глибину і викликають точковий нагрів тканин.

Методика ультразвукової підтяжки безпечна, а пацієнт отримує гарантований результат. Тривалість процедури неінвазивного SMAS-ліфтингу складає від 30 хвилин до 1 години, в залежності від вибраної зони корекції.

Результат проведення SMAS-ліфтингу

Результатами проведення SMAS-ліфтингу є омолодження шкіри обличчя, підтяжка щік, ліфтинг носогубних складок, усунення опущених куточків губ, покращення контурів нижньої частини обличчя. Процедура смас-ліфтингу навколо очей дозволяє підняти лінію брів і коректувати нависання верхніх повік. Результат глибокого ультразвукового смас-ліфтингу помітний одразу, проте максимальний ефект від процедури досягається через 3-4 місяці.

Реабілітація після проведення SMAS-ліфтингу

Реабілітація після ультразвукової підтяжки обличчя не потрібна. Одразу після завершення процедури можна повернутись до повсякденних справ. Упродовж 3-5 днів після SMAS-ліфтингу рекомендується уникати прямих сонячних променів і перегріву шкіри.

Що буде, якщо не проводити SMAS-ліфтинг

Якщо не проводити SMAS-ліфтинг, опущення м’яких тканин обличчя (птоз) з віком буде прогресувати. Це призведе до поглиблення носогубних складок, опущення лінії брів, нависання верхніх повік і нечіткості контурів нижньої частини обличчя.

Популярні запитання

Скільки потрібно процедур SMAS-ліфтингу?

У більшості випадків потрібна всього одна процедура SMAS-ліфтингу. Тривалість ефекту підтяжки обличчя складає мінімум 1 рік.

Як часто можна робити SMAS-ліфтинг?

SMAS-ліфтинг можна робити 1 раз на рік, максимум 1 раз на 3 роки.

Чим небезпечний ультразвуковий SMAS-ліфтинг?

Ускладненням ультразвукового SMAS-ліфтингу може бути тимчасове пошкодження периферичних нервових закінчень парез обличчя. Досвід проведення процедур і знання анатомії обличчя дозволяють лікарю обійти точки виходу нервів, щоб не викликати їх пошкодження.

Що краще, SMAS-ліфтинг чи лазерне омолодження?

SMAS-ліфтинг ефективний у відношенні корекції вікових змін, викликаних птозом м’яких тканин обличчя носогубних складок, опущення брів і повік, брилів. Лазерне омолодження впливає на текстуру шкіри і дозволяє усунути зморшки, пігментацію, покращити тонус шкіри.

Хочете побачити фото До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Препараты Смартселл баннер

Підписуйтесь
на V-розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція – медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули. Пошкодження фолікулів відбувається за рахунок тепла,…
#косметологiя, #лазерні технології
Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
#естетична хірургія
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
#ЛОР
Що робити, якщо випадає волосся?

Що робити, якщо випадає волосся?

Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихологiя
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
#офтальмологiя
Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Висівкоподібний або різнокольоровий лишай — це поверхнева грибкова інфекція шкіри. В народі його часто називають «сонячний грибок».
#дерматологiя
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя
#лазерні технології
Відшарування сітківки – чим це загрожує?

Відшарування сітківки – чим це загрожує?

У цій статті ви дізнаєтеся про одне з найважчих захворювань очного яблука - відшарування сітківки. Ви знайдете відповіді на питання про причини виникнення, діагностику,…
#офтальмологiя
Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Методику лазерної коагуляції використовують при дистрофіях або дегенераціях сітківки, тромбозі центральної вени сітківки та інших захворюваннях очей.
#офтальмологiя
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат