+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг це методика сучасної апаратної косметології, направлена на безопераційне омолодження і підтяжку шкіри.

На відміну від інших антивікових методик, що приміняються у косметології, вона дозволяє впливати не лише на верхні шари шкіри, але й на підшкірну м’язово-апоневротичну систему (SMAS), яка є «каркасом» обличчя.

Сфокусований точковий ультразвуковий імпульс, проникаючи у глибокі шари шкіри, призводить до стиснення колагенових і м’язових волокон і забезпечує моментальний ліфтинг. Крім цього, високочастотний ультразвук стимулює процес утворення нових колагенових волокон у шкірі, тому ефект від процедури SMAS-ліфтингу наростає упродовж наступних 3-4 місяців.

Покази і протипоказання до проведення SMAS-ліфтингу

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг в дерматології приміняється у тих випадках, коли косметичні процедури та інші апаратні методики корекції вікових змін не дають очікуваного ефекту омолодження. Ультразвукова підтяжка обличчя рекомендована людям у віці 35-45 років.

Покази до проведення апаратного смас-ліфтингу:

 • опущення лінії брів, нависання верхніх повік;
 • втрата чіткості контурів нижньої частини обличчя;
 • виражені носогубні складки;
 • опущення куточків губ;
 • в’ялість шкіри декольте, живота, внутрішньої поверхні плечей і стегон;
 • провисання шкіри в області підборіддя, шиї.

Процедура смас-ліфтингу також може виконуватись через 3-5 років після хірургічної підтяжки обличчя для закріплення результатів операції на більш тривалий термін. Протипоказаннями для проведення ультразвукового SMAS-ліфтингу є:

 • наявність кардіостимулятора;
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність і лактація;
 • захворювання сполучної тканини;
 • наявність гнійних запалень на шкірі;
 • інфекційні захворювання;
 • хронічна патологія у стадії загострення.

Процедура ультразвукового омолодження з обережністю проводиться пацієнтам, які мають велику кількість зубних імплантів або металевих коронок. Високочастотний ультразвук при взаємодії з металом може призвести до виникнення хворобливих відчуттів і термічного опіку прилеглих тканин.

Підготовка до проведення SMAS-ліфтингу

Підготовка до проведення ультразвукового ліфтингу обличчя потрібна переважно пацієнтам старше 45 років. Її необхідність обумовлена тим, що з віком м’язова тканина атрофується і у ній не залишається достатньої кількості м’язових клітин, що скорочуються у відповідь на термічний вплив, тому ефект від процедури буде відсутній.

Для відновлення м’язових волокон і стимуляції росту активних молодих м’язових клітин у Інституті VIRTUS використовуються клітинні технології. Підготовка до SMAS-ліфтингу передбачає введення під шкіру збагаченої тромбоцитами плазми або власних стовбурових клітин, отриманих із жирової тканини.

Етапи проведення SMAS-ліфтингу

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг в Одесі та Києві у Інституті VIRTUS виконується в 4 етапи:

 1. Знеболення: нанесення крему «Емла» на шкіру під плівку на 30 хвилин або укол місцевого анестетика у зоні проведення процедури (для пацієнтів з високим порогом больової чутливості).
 2. Обробка шкіри антисептичним розчином і нанесення провідникового гелю.
 3. Потім лікар сканує необхідну ділянку датчиком ультразвукового апарату у режимі візуалізації. На дисплеї відображається зображення глибоких шарів шкіри. Лікар здійснює підбір оптимальних параметрів і зон впливу.
 4. Згодом за допомогою спеціального картриджу лікар генерує ультразвукові імпульси. Вони проникають у шкіру на задану глибину і викликають точковий нагрів тканин.

Методика ультразвукової підтяжки безпечна, а пацієнт отримує гарантований результат. Тривалість процедури неінвазивного SMAS-ліфтингу складає від 30 хвилин до 1 години, в залежності від вибраної зони корекції.

Результат проведення SMAS-ліфтингу

Результатами проведення SMAS-ліфтингу є омолодження шкіри обличчя, підтяжка щік, ліфтинг носогубних складок, усунення опущених куточків губ, покращення контурів нижньої частини обличчя. Процедура смас-ліфтингу навколо очей дозволяє підняти лінію брів і коректувати нависання верхніх повік. Результат глибокого ультразвукового смас-ліфтингу помітний одразу, проте максимальний ефект від процедури досягається через 3-4 місяці.

Реабілітація після проведення SMAS-ліфтингу

Реабілітація після ультразвукової підтяжки обличчя не потрібна. Одразу після завершення процедури можна повернутись до повсякденних справ. Упродовж 3-5 днів після SMAS-ліфтингу рекомендується уникати прямих сонячних променів і перегріву шкіри.

Що буде, якщо не проводити SMAS-ліфтинг

Якщо не проводити SMAS-ліфтинг, опущення м’яких тканин обличчя (птоз) з віком буде прогресувати. Це призведе до поглиблення носогубних складок, опущення лінії брів, нависання верхніх повік і нечіткості контурів нижньої частини обличчя.

Популярні запитання

Скільки потрібно процедур SMAS-ліфтингу?

У більшості випадків потрібна всього одна процедура SMAS-ліфтингу. Тривалість ефекту підтяжки обличчя складає мінімум 1 рік.

Як часто можна робити SMAS-ліфтинг?

SMAS-ліфтинг можна робити 1 раз на рік, максимум 1 раз на 3 роки.

Чим небезпечний ультразвуковий SMAS-ліфтинг?

Ускладненням ультразвукового SMAS-ліфтингу може бути тимчасове пошкодження периферичних нервових закінчень парез обличчя. Досвід проведення процедур і знання анатомії обличчя дозволяють лікарю обійти точки виходу нервів, щоб не викликати їх пошкодження.

Що краще, SMAS-ліфтинг чи лазерне омолодження?

SMAS-ліфтинг ефективний у відношенні корекції вікових змін, викликаних птозом м’яких тканин обличчя носогубних складок, опущення брів і повік, брилів. Лазерне омолодження впливає на текстуру шкіри і дозволяє усунути зморшки, пігментацію, покращити тонус шкіри.

Хочете побачити фото До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Препараты Смартселл баннер

Підписуйтесь
на V-розсилку

Отримуйте корисні поради для краси та здоров'я від кращих фахівців Інституту передової медицини VIRTUS!

Читайте також

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
#естетична хірургія
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
#ЛОР
Що робити, якщо випадає волосся?

Що робити, якщо випадає волосся?

Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихологiя
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
#офтальмологiя
Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Як боротися з висівкоподібним лишаєм?

Висівкоподібний або різнокольоровий лишай — це поверхнева грибкова інфекція шкіри. В народі його часто називають «сонячний грибок».
#дерматологiя
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя
#лазерні технології
Відшарування сітківки – чим це загрожує?

Відшарування сітківки – чим це загрожує?

У цій статті ви дізнаєтеся про одне з найважчих захворювань очного яблука - відшарування сітківки. Ви знайдете відповіді на питання про причини виникнення, діагностику,…
#офтальмологiя
Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Методику лазерної коагуляції використовують при дистрофіях або дегенераціях сітківки, тромбозі центральної вени сітківки та інших захворюваннях очей.
#офтальмологiя
Особливості ліпосакції для чоловіків

Особливості ліпосакції для чоловіків

Донедавна естетична хірургія вважалася жіночою прерогативою. Але зараз все більше представників чоловічої статі вдаються до послуг пластичних хірургів для корекції тіла і рис обличчя.
#естетична хірургія
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат