+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Дерматохірургія. <br class="nomobile">Пройти навчанняДерматохірургія. <br class="nomobile">Пройти навчання

Дерматохірургія.
Пройти навчання

В Інституті передової медицини VIRTUS наука знаходить своє практичне застосування. Ми є клінічною базою кафедри дерматовенерології, алергології та клінічно-лабораторної імунології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика.

А тепер на базі Інституту передової медицини VIRTUS вперше в Україні відкрито набір на навчання нової лікарської спеціалізації – дерматохірургії. Відповідна програма підготовки медичних фахівців була затверджена Міністерством охорони здоров’я України. Ще зовсім недавно такої спеціальності як дерматохірургія в Україні офіційно не існувало. Ця можливість з’явилася завдяки старанням професора кафедри дерматовенерології, алергології та клінічно-лабораторної імунології НУОЗУ ім. П. Л. Шупика, керівника Інституту передової медицини VIRTUS Володимира Олександровича Цепколенка.


У створенні програми навчання брав участь колектив вчених під керівництвом завідувача кафедри, доктора медичних наук, Олександра Івановича Літуса. Завдяки його активній участі дерматовенерологи України тепер матимуть теоретичні знання і практичні навички, що відповідають високим європейським і світовим стандартам.

Хто може пройти навчання?

Ми запрошуємо пройти навчання колег, які мають базову освіту за спеціальністю «дерматовенерологія». Ми чекаємо як випускників медичних вишів, так і лікарів-практиків, які хочуть знайти нові, затребувані теоретичні та практичні навички.

Що включає навчальна програма?

Комплексна навчальна програма за спеціальністю «дерматохірургія» на базі Інституту передової медицини VIRTUS передбачає не лише теоретичну підготовку, а й відпрацювання практичних навичок під керівництвом наших провідних фахівців. У програму навчання включені важливі аспекти теоретичних знань з таких напрямів як дерматологія, дерматохірургія, алергологія, імунологія, а також практичні навички у сферах:

  • Сучасних методів інвазивної та неінвазивної діагностики шкіри (зокрема, дерматоонкологічних захворювань і вікових змін шкіри)
  • Лікування різних дерматологічних захворювань (зокрема, онкологічних) нехірургічними та хірургічними методами, включаючи використання високоенергетичних лазерів, радіохвильової хірургії, кріохірургії, лазерної дерматохірургії
  • Ін’єкційних технологій: контурна пластика, корекція різних естетичних дефектів, асиметрії обличчя та тіла за допомогою сучасних ін’єкційних технологій, включаючи ліпофілінг, ліпосакцію та інші хірургічні технології, які використовують пластичні хірурги
  • Клітинної терапії – забір і трансплантація власних (аутологічних) стовбурових клітин пацієнта для лікування дерматологічних захворювань і омолодження шкіри

Лікар, який пройшов навчання за спеціальністю «дерматохірургія», зможе правильно інтерпретувати результати гістологічних і морфологічних досліджень біопсійного матеріалу та підібрати оптимальну тактику лікування: хірургічну (видалення скальпелем, лазер) або нехірургічну. Це найбільш серйозна й актуальна частина навчальної програми, оскільки лікування онкологічних захворювань вимагає відповідної підготовки фахівця.

Нова спеціальність «дерматохірургія» заторкує також питання естетичної медицини. Адже вікові зміни шкіри – це медичний дерматологічний діагноз, і ми сьогодні можемо говорити не про корекцію вікових змін, а про їх лікування. Поставивши на чільне місце естетичної медицини лікувальну функцію, ми можемо зберегти молодість шкіри, впливаючи на її структуру, а не тільки зовні. Лікарі Інституту передової медицини VIRTUS не лише допомагають пацієнтам, а й є асистентами кафедри дерматовенерології, алергології та клінічно-лабораторної імунології НУОЗУ ім. П. Л. Шупика. Вони будуть ділитися своїми практичними навичками зі студентами у сферах дерматології, дерматологічної діагностики, дерматохірургії та малоінвазивної пластичної хірургії.

Практичну частину навчання студенти проходитимуть під керівництвом провідних фахівців Клініки VIRTUS:

Основи хірургічних навичок студентам викладатимуть:

У практичній підготовці студентів також беруть участь фахівці нашого київського центру:

Навчання за спеціальністю «дерматохірургія» проходить на базі Інституту передової медицини VIRTUS в Одесі. Тут же приймають і оформляють документи для зарахування, а також оплату. Документи будуть скеровані в НУОЗУ ім. П. Л. Шупика до Києва.

Ми хочемо, щоб студенти були максимально задіяні в лікувальній практиці, тому в кожній групі буде до 10 осіб. Щодня працюючи під керівництвом наших провідних фахівців, учні засвоять затребувані знання та практичні навички. Цьому сприятимуть не лише досвід і професіоналізм наших лікарів, але й широка матеріально-технічна база Інституту VIRTUS.

Доступні такі форми навчання (можуть змінюватися залежно від епідемічної ситуації з COVID-19):

  • очна
  • очно-заочна (з відпрацюванням практичних навичок на базі Інституту передової медицини VIRTUS)
  • дистанційна (на час карантину)

Після завершення навчання студенти будуть складати випускний іспит і отримають сертифікат державного зразка. У планах введення факультативу зі залученням іноземних фахівців естетичної медицини, щоб ті, хто навчається у нас за напрямом «дерматохірургія», змогли паралельно отримати сертифікат фахівця естетичної медицини європейського зразка.

Зацікавлені в навчанні?

Візьміть участь

Заповніть просту форму, а інші формальності погодить з Вами адміністратор події. До зустрічі!

Залиште відгук
Задайте питання
Зареєструватися
Зверніться в чат