+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Унікальні діагностичні технології

Унікальні діагностичні технології

В естетичній медицині, частиною якої є косметологія, як і в будь-який інший медичної спеціальності, для того, щоб призначити правильне лікування, потрібно правильно поставити діагноз

Послуга доступна у філіях:
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
  • Київ, Костянтинівська, 57
Унікальні діагностичні технології

Для отримання на шкірі стійкого ефекту омолодження необхідна ясна картина вихідного стану шкіри і контроль змін, які відбулися в ній після проведеного косметологічного впливу. Зовнішній огляд не дає повного уявлення про стан шарів шкіри, про зміну її структурних компонентів. Гістологічне дослідження шкіри, при якому береться невеликий її фрагмент і розглядається під мікроскопом – досить травматично і проводиться найчастіше в тих випадках, коли потрібно виключити злоякісне захворювання шкіри. Використовуючи в косметології і дерматології інструментальні методи обстеження шкіри: дерматоскопію, ультразвукове дослідження і доплерографію (дослідження шкірного кровотоку), можна з’ясувати які структурні зміни шкіри пацієнта послужили причиною її видимого погіршення, оцінити потенційну можливість шкіри до оновлення. Крім того – це єдина можливість забезпечити той підхід, який називається в рекламі – індивідуальним. Однією з найважливіших завдань діагностичного центру є діагностика новоутворень (родимки, бородавки, папіломи, гемангіоми, ліпоми, кератоми і т.д.) з метою вибору подальшої лікувальної тактики.

Доплерографія

Дослідження кровотоку, як у великих кровоносних судинах (артеріальних і венозних, діаметром 1-7 мм), так і в мікросудинах (діаметром менше 1 мм), абсолютно нешкідливо і безболісно. Дозволяє оцінити ступінь кровопостачання шкіри, і які підлягають тканин (м’язів), що в подальшому визначає індивідуальну тактику роботи дерматолога- косметолога, а також хірурга. Крім того, в хірургії дає можливість прогнозувати терміни і якість реабілітації після проведених операцій і попередити можливі ускладнення.

Омолоджуючі операції всупереч своїй назві, на жаль, не омолоджують. А тривалість ефекту після хірургічної операції визначається безліччю факторів. Відновлення тургору, еластичності і щільності шкіри, стимуляція обмінних процесів в дермі, пролонгована гідратація шкіри доповнюють результат операції і забезпечують видимий омолоджуючий ефект. І тут на перший план виходить професійний догляд за шкірою – косметологічний. Однією з основних проблем косметології сьогодні є нав’язування пацієнтам помилкового уявлення про її безмежні можливості. Майже щомісяця на ринку з’являються нові апаратні методики, креми, філери і препарати ботулотоксину. Компанії-виробники обов’язково заявляють про переваги своїх новацій. При цьому з поля зору свідомо випускаються такі важливі фактори, як вік і стан здоров’я пацієнта, а також, побічні ефекти агресивних впливів.

З появою додаткових інструментальних методів дослідження шкіри дерматокосметологи і пластичні хірурги отримали ефективні інструменти для вивчення індивідуальних вікових змін в шкірі, а також, отримали можливість прогнозувати тривалість видимого поліпшення шкіри після естетичної корекції.

Наприклад, на одну і ту ж операцію – пластику нижніх повік надійшли дві пацієнтки однакового віку (38 років). Вибір тактики операції і особливості післяопераційного ведення залежать від початкового стану шкіри пацієнток. Після збору анамнезу та проведених методів обстеження отримали наступну картину.

Пацієнтка А соматично здорова, регулярно отримувала кваліфікований косметологічний догляд. Припухлість нижньої повіки обумовлена вродженою спадковою особливістю особи, від якої вона вирішила позбутися. При ультразвуковому дослідженні шкіри: глибина зморщок незначна, немає видимого зміни сітчастої структури дерми, помірне зниження щільності волокнистих утворень. Обсяг кровотоку – відповідає нормі.

Пацієнтка У ніколи не користувалася послугами професійного косметолога. Синдром хронічної втоми в анамнезі і відсутність регулярного косметологічного догляду визначили поява ранніх вікових змін – надлишки шкіри і грижі нижніх повік. При ультразвуковому дослідженні: епідерміс истончен, глибина зморщок виражена, порушення в будові сітчастої структури дерми, зниження кількості колагенових і еластинових волокон. Обсяг кровотоку – знижений.

Очевидно, що при таких різних вихідних станах шкіри буде застосована різна хірургічна тактика. Для пацієнтки А рекомендовано проведення корекції нижніх повік без зовнішнього розрізу – Транскон’юнктивальна. Грижа нижньої повіки буде висічена через розріз по внутрішній поверхні нижньої повіки. Згодом, шкіра, позбавлена ​​від зайвого тиску, скоротиться. Для пацієнтки В необхідно не тільки видалення грижі нижньої повіки, але і видалення надлишків шкіри нижньої повіки. Розріз – по зовнішній поверхні нижньої повіки під віями. Після операції пацієнтці необхідно підібрати адекватний косметологічний догляд за шкірою обличчя і ряд терапевтичних впливів, спрямованих на нормалізацію стану організма.Прі виконанні цих різних умов можна обіцяти пацієнтками однаково тривалий ефект хірургічної операції.

Комплексне застосування методів інструментальної діагностики в післяопераційному періоді дозволяє прогнозувати можливість виникнення післяопераційних ускладнень, контролювати ефективність реабілітаційних заходів.

Об’єктивний контроль змін шкіри після проведених естетичних корекцій: омолаживающей операції, лазерної шліфовки, хімічного пілінг, імплантації золотих ниток, ін’єкції філерів дозволяє аргументовано відповісти на питання пацієнток, як довго триватиме ефект, чи не викликає омолоджує операція старіння шкіри, що відбувається в шкірі з золотими нитками, які зміни відбулися після лазерної шліфовки, чи ефективні апаратні косметологічні методики і так далі

Крім отримання об’єктивних даних про стан шкіри в розробці індивідуального алгоритму anty-age терапії, ще одна естетична проблема шкіри вимагає додаткової діагностики: новоутворення шкіри. Пацієнту, що приходить в клініку з будь-яким новоутворенням шкіри (родимкою), проводиться дерматоскопія, яка допомагає встановити діагноз, визначити, до якої категорії відноситься освіту (ступінь його доброякісності). Від цього залежить тактика ведення пацієнта лікарем: чи потрібно видаляти освіту, як його видаляти (лазером або хірургічним шляхом) Процедура абсолютно нешкідлива і безболісна.

Неестетичні доброякісні новоутворення шкіри або ті новоутворення шкіри, у яких великий ризик переродження в злоякісні, сьогодні видаляють одним з двох методів: лазером або хірургічним видаленням або спостерігають. Сучасні методи видалення безпечні для пацієнта, залишають мінімальний слід на шкірі і виключають повторне розвиток новоутворення (рецидив). Вимога пацієнта – щоб після видалення не залишилося рубця на шкірі.

Турбота лікаря – повністю видалити новоутворення, щоб виключити повторне його розвиток, виключити формування видимого рубця, виключити провокацію до злоякісного переродження. Який метод видалення буде оптимальний в кожному конкретному випадку? До недавнього часу спосіб видалення в Віртусі, як і в інших клініках, вибирався лікарем дерматологом після візуальної оцінки. Однак, огляд не дає можливості поставити точний діагноз, так як лікар не може оцінити глибину шкіри, захоплену новоутворенням. Важлива характеристика будь-якого новоутворення – його поширення в глибину і ширину в межах нормальної тканини.

Додаткові інструментальні методики дослідження дозволяють точно виміряти ці параметри і зафіксувати ознаки інвазивного (патологічного) зростання новоутворення, що в поєднанні з клінічною картиною та даними анамнезу, дозволяє припустити вид новоутворення і вибрати тактику його ведення.

Сміренська Євгенія Валеріївна

Сміренська Євгенія Валеріївна

Лікар УЗД
Стаж роботи (років): 20
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Грисюк Юлія Юріївна

Грисюк Юлія Юріївна

Лікар УЗД
Стаж роботи (років): 20
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Саркисян

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
Кристина – Овчаренко
(Русский) Гена – Носко
Чи можна покращити зір?

Чи можна покращити зір?

Погіршення гостроти зору, двоїння, сухість і різь в очах можуть бути ознаками як перевтоми, так і серйозного офтальмологічного захворювання.
Відшарування сітківки – чим це загрожує?

Відшарування сітківки – чим це загрожує?

У цій статті ви дізнаєтеся про одне з найважчих захворювань очного яблука - відшарування сітківки. Ви знайдете відповіді на питання про причини виникнення, діагностику,…
Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Лазерна коагуляція сітківки в сучасній офтальмології

Методику лазерної коагуляції використовують при дистрофіях або дегенераціях сітківки, тромбозі центральної вени сітківки та інших захворюваннях очей.
Гипергідоз — що це? Причини та лікування підвищеного потовиділення

Гипергідоз — що це? Причини та лікування підвищеного потовиділення

Підвищене пововиділення здатне не тільки зіпсувати одяг та настрій, але й стати серьозною проблемою в житті.
Прийом у ЛОРа – особливості та необхідність

Прийом у ЛОРа – особливості та необхідність

Першими дзвіночками до серйозних проблем можуть стати: утруднене дихання, хронічний нежить, часті кровотечі з носа, наявність неприємного запаху з рота.
Про що мовчать жінки: синдром нетримання сечі

Про що мовчать жінки: синдром нетримання сечі

З віком, після пологів або зовнішніх травматичних впливів жінки стикаються з синдромом нетримання сечі.
Частота та поширенність залізодефіцитної анемії

Частота та поширенність залізодефіцитної анемії

Залізо - незамінний мікроелемент, який входить до багатьох ферментів і тканин.
Методи лікування діафрагмальної грижі у дорослих

Методи лікування діафрагмальної грижі у дорослих

Про те, що через підняття важких предметів може утворитися пахова грижа, знає, мабуть, навіть дитина. Як прояви, так і першопричини цього захворювання відомі та…
Ознаки наявності пухлини сигмоподібної кишки, методи лікування

Ознаки наявності пухлини сигмоподібної кишки, методи лікування

Як правило, фраза “у вас виявлено новоутвір” шокує пацієнта і малює в його уяві картинки, де одна страшніша за іншу.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат