Callback

Request a call-back

The administrator of VIRTUS will contact you shortly

Thank you!

EN
(Українська) Безпечне збільшення грудей

(Українська) Безпечне збільшення грудей

(Українська) Збільшуємо груди за допомогою ліпофілінга

(Українська) Маммопластика впевнено утримує першість в світі за кількістю операцій – мабуть, з того моменту, як пластична хірургія стала загальнодоступною. Одні мріють збільшити природній розмір, для інших така медична процедура – єдиний спосіб повернути колишню красу обвислим після пологів і лактації грудям… Причин може бути багато, але підсумок один: мрії про красивий пишний бюсті, символ жіночності, що підіймає самооцінку і покращує якість життя давно стало легко здійсненною реальністю. Однак не завжди жінки морально і психологічно готові лягти під ніж хірурга – і в таких випадках мрію можна реалізувати за допомогою процедури безопераційного збільшення грудей.

Процедура ліпофілінга дозволяє збільшити груди на півтора-два розміри без хірургічного втручання і використання імплантів. Для операції використовуються власні жирові клітини пацієнтки, викачані з інших частин тіла, не використовуючи штучні вставки. Це робить процедуру максимально безпечною, допомагає звести до нуля стрес для організму і скоротити реабілітаційний період. Варто ретельно підійти до вибору клініки і пластичного хірурга, який проведе операцію – довіряйте своє здоров’я і красу тільки тим фахівцям, у рівні професіоналізму і репутації яких впевнені.

Детально обговоріть всі нюанси операції, розмір і форму грудей. Професіонал обов’язково покаже модель грудей «після» в спеціальній програмі на комп’ютері. Це допоможе пацієнтці не чекати «кота в мішку» і розуміти, яким буде реальний результат, а лікарю – переконатися, що правильно зрозумів бажання пацієнта.

В якості підготовки до операції потрібно пройти комплексне обстеження і здати ряд аналізів. Це необхідно для того, щоб переконатися у відсутності протипоказань для процедури.

(Українська) Проводити ліпофілінг не можна:

 • При наявності онкологічних хворіб
 • Під час гострої стадії хронічних захворювань
 • В період менструації
 • Під час вагітності і лактації
 • При наявності захворювань крові
 • При змінах гормонального фону організму

Перед операцією варто відмовитися від вживання алкоголю, куріння і не приймати препарати, що впливають на згортання крові – це може продовжити термін загоєння і реабілітації. Для цієї процедури важливо знайти досвідченого і кваліфікованого хірурга, який докладно роз’яснить всі деталі операції та максимально підготує пацієнтку. Для того, щоб процес здобуття бюста мрії пройшов максимально гладко, варто дотримуватися рекомендацій лікаря на всіх етапах.

Як правило, ліпофілінг проводиться з введенням власних жирових клітин – це допомагає максимально убезпечити пацієнтку від розвитку ускладнень і знизити термін післяопераційної реабілітації. У разі, якщо у пацієнтки немає необхідного для операції обсягу жирових клітин, фахівці клініки VIRTUS вирощують їх у власній лабораторії. Для цього спеціалісти беруть невеликий обсяг жирових волокон, і додають у нього стовбурові клітини. Завдяки особливим властивостям стовбурових клітин, виходить виростити необхідну кількість жиру для операцій. Властивості отриманого препарату будуть ідентичні до жирових волокон пацієнта. Отримана субстанція абсолютно безпечна для введення і не сприймається організмом як чужорідна. Як правило, операцію призначають зранку і пацієнту рекомендують приходити на голодний шлунок.

Сама операція складається з декількох етапів:

Розмітка: пластичний хірург робить помітки на місцях, куди буде вводитися жир.
Очищення: попередньо відібраний або вирощений матеріал поміщають в центрифугу, щоб відокремити кров і інші домішки від жирових волокон.
Введення: уже очищений препарат за допомогою тонкої і гострої голки вводять в попередньо розмічені зони. Цей спосіб допомагає зменшити кількість швів і уникнути візуально помітних слідів операції: шрамів і рубців.
Після операції пацієнту слід деякий час носити спеціальний еластичний компресійний бюстгальтер, відмовитися від навантажень і активних занять спортом – це необхідно для того, щоб тканини зрослися правильно. Протягом перших декількох тижнів після процедури можуть з’явитися набряклості і синці – це нормальна реакція організму на втручання ззовні. Як правило, проблема вирішується за допомогою спеціальних кремів і мазей. Вже через пару тижнів єдине, що буде нагадувати про операцію – це нові красиві груди.

(Українська) Ендопротезування для збільшення грудей

(Українська) Традиційно, збільшення грудей – це хірургічна операція, що передбачає використання імплантів. Саме ендопротезування створює максимально якісний ефект. Якщо, у випадку з ліпофілінгом, збільшення можливе не більше, ніж на два розміри, для цієї маніпуляції таких обмежень не існує. Як правило, перший крок до ідеального бюсту в даному випадку – це консультації з пластичним хірургом. На цій зустрічі доктор детально опише весь процес, зупиниться на кожному з етапів та запропонує варіанти, можливі в конкретному випадку.

Операція – це завжди стрес для організму, і тільки високий рівень кваліфікації лікаря й чітке дотримання рекомендацій як до, так і після процедури зможуть гарантувати бажаний результат. Якщо пацієнт зважився на збільшення грудей за допомогою ендопротезування, то наступний етап – це повне і всебічне обстеження. Як і будь-яке хірургічне втручання, дана процедура має свої протипокази. Для того, щоб все пройшло вдало, організм і психіка пацієнтки повинні бути в змозі витримати, як саму операцію, так і період відновлення.

На які особливості імплантів для операції варто звернути увагу:

 • Форма. Імпланти бувають круглої, каплевидной або анатомічної форми. Найбільш природний вигляд виходить досягти за допомогою останньго різновиду
 • Наповнення імплантів: силікон, сольовий розчин або біосумісні гелі;
 • Поверхня: гладка або з капсулярною контрактурою

Не варто приймати рішення, виходячи виключно з ціни імпланта. У кожному різновиді є свої особливості, і краще за все – разом з хірургом обрати єдино вірний варіант для вашого конкретного випадку.

Існує чотири види розрізів під час операції:

 • Інфрамаммарний – найбільш популярний спосіб, який дає можливість зберегти привабливий вигляд після процедури. Розріз проводиться в складці під грудьми, таким чином, ризик пошкодження навколишніх тканин практично зведений до нуля
 • Періареолярний – спосіб, який вимагає чималої майстерності і досвіду від лікаря. Всі маніпуляції проводяться навколо соска, де вкрай важлива точність і вивіреність рухів, щоб не пошкодити молочні залози
 • Трансаксіллярний – імплант вводиться через пахвову зону. Не популярний спосіб, так як ризик пошкодження судин і внутрішніх органів вкрай великий
 • Трансабдомінальний – введення імпланта через черевну порожнину. Спосіб використовується вкрай рідко, з тих же причин, що і трансаксіллярний

Красиві, великі та пружні груди в наш час – реальність в будь-якому віці і при будь-яких обставинах. Головне в цьому процесі – знайти досвідченого і професійного пластичного хірурга, який проведе вас через всі етапи до бюсту мрії.

(Українська) Хотите увидеть фото До и После?

(Українська) Результаты наших операций и процедур говорят сами за себя. Судите сами!

кадочников консультации

Subscribe to
V-mailing list

Get useful tips for beauty and health from the best specialists of the VIRTUS Institute of Advanced Medicine!

Read also

(Українська) Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

(Українська) Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

(Українська) Блефаропластика (пластика повік) передбачає видалення надлишку шкіри на верхніх повіках та мішків під очима (жирових гриж) на нижніх.
#
(Українська) Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

(Українська) Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
#
(Українська) У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

(Українська) У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

(Українська) Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
#
Tympanoplasty

Tympanoplasty

Tympanoplasty is a plastic reconstruction of the bones of the middle ear that can be performed either under local or general anesthesia.
#ЛОР
Facts and myths about laser hair removal

Facts and myths about laser hair removal

Laser hair removal is a medical procedure which implies the action of a highly concentrated light beam (laser) that slows down hair growth, damaging…
#косметология, #
(Українська) Що таке гайморит і як його лікувати?

(Українська) Що таке гайморит і як його лікувати?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
#ЛОР
What to do if hair falls out?

What to do if hair falls out?

(Українська) Випадіння волосся – фізіологічний процес, який відбувається через зміну фаз росту та оновлення клітин шкіри.
#трихология
(Українська) Чи можна покращити зір?

(Українська) Чи можна покращити зір?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
#травматология
Submit your review
Ask a question
Online chat