+38 (048) 700 60 60
Odessa+38 (048) 700 60 60
st. Sudnobudivna, 1BKyiv+38 (067) 501 60 80
st. Kostiantynivska, 57
Callback

Request a call-back

The administrator of VIRTUS will contact you shortly

Thank you!

EN
Delicate problems after childbirth

Traditionally, the processes associated with carrying and giving birth to children are identified with the brightest words and emotions. However, this variety of “honey” has its own spoonful of tar and problems, which it is not customary to talk about out loud. Not every woman’s body is able to survive the stress associated with pregnancy and the birth of a child without consequences. Natural childbirth is a serious test for a woman and her body.

As a rule, in order to help the baby to be born, the obstetrician-gynecologist performs a perineal dissection. We must also not forget about the gaps, which cause serious discomfort in the future. It is not only about the quality of sexual life, but also about banal everyday moments. Discomfort when sitting or walking, deformation of the labia minora and labia majora, difficulties with the selection of underwear, a change in the natural temperature of the vagina, a “green light” for various infections and even elements of incontinence. That is why, in the vast majority of cases, intimate plastic surgery is necessary after childbirth.

(Українська) Лабіопластика як рішення

(Українська) Зміна форми статевих губ, в’ялість шкіри «там» – проблеми, з якими, мабуть, у тій чи іншій мірі, стикалася кожна молода мама. Допомогти не тільки фізично, а й психологічно бути готовою до подальшої сімейного життя, повернути колишнє задоволення від сексу і поліпшити взаємні інтимні відчуття допоможе лабіопластика.

Операція часто потрібна для вирішення не тільки косметичних, але і фізичних проблем. Наприклад, трапляється таке, що зовнішній вигляд статевих губ не просто «не подобається» жінці, але і стає приводом до цілої плеяди психологічних і фізичних проблем. Як правило, це проявляється в дискомфорті під час сексу, проблем із підбором одягу і нижньої білизни, відчуттям, що щось заважає при ходьбі і сидінні, подразненнях і навіть запальних процесах в піхві.

Найбільш поширеними причинами, через які жінки вдаються до інтимної пластики, гінекологи називають:

 • Розмір і форму статевих губ
 • Посилену пігментацію
 • Виражену складчастість

Варто відзначити, що нічого з перерахованого вище не є показаннями для проведення операції – швидше, приводом для внесення косметичних змін, які сприятимуть впевненості та комфорту жінки. А ось до медичних показів для втручання відносять наступні проблеми:

 • Родові травми внаслідок надмірно активної родової діяльності, наприклад, розриви
 • Опіки
 • Рубцювання

Такі зміни небезпечні для здоров’я жінки, тому хірурги відносять їх до прямих показань для операції. Справа в тому, що навіть зміни розміру і симетрії залишають піхву без бар’єрів і захисту статевих губ. Це, в свою чергу, може стати причиною попадання в мікрофлору різних інфекцій або привести до порушення температурного режиму.

Сучасна хірургія дозволяє робити корекцію як малих, так і великих статевих губ. У випадку з малими статевими губами процедура проходить під загальним наркозом і займає до півгодини часу. Пластика великих статевих губ вимагає більше часу і поєднання специфічних технік: сама процедура дуже схожа з ліпосакцією, після якої, до того ж, видаляється зайва тканина. Варто зазначити, що проведення будь-яких пластичних операцій можливе не раніше, ніж через 3-6 місяців після відновлення менструації. Якщо жінка годує грудьми, процедура відкладається до моменту завершення цього процесу і зупинки лактації. Альтернативою хірургічного втручання є корекція філерами, однак така маніпуляція не зможе зменшити статеві губи – тільки повернути їм пружність або навпаки, збільшити обсяг.

(Українська)

Як довго триватиме ефект?

Тривалість ефекту залежить від того типу лабіопластика, до який обрали пластичний хірург та молода мама. У разі корекції за допомогою філерів, результат протримається від 3 до 6 місяців. Хірургічне втручання гарантує довговічний результат (природно, якщо пацієнтка не отримує в подальшому травм). Важливо розуміти, що, після хірургічної лабіопластики, у разі вагітності і повторних пологів природним шляхом ефект буде порушений, а процедуру доведеться проводити повторно. Однак цей момент завжди вирішується в індивідуальному порядку.

Чи залишаться шрами?

Тканини промежини і зовнішніх статевих органів вирізняються гарним кровообігом: відновлення та всі обмінні процедури відбуваються максимально швидко, а ранки і порізи загоюються приблизно протягом місяця. Завдяки цьому, як правило, уже через кілька місяців після втручання сліди від пластики зможе виявити лише дуже уважний гінеколог – і то, якщо буде знати, де їх шукати. Для інтимної пластики, в залежності від індивідуальних особливостей організму, хірурги вдаються до комбінації різних методик розрізів, накладення і обробки швів. Комбінація цих чинників дозволяє на виході отримати максимально природний результат без видимих ​​слідів.

Скільки триває реабілітація?

Залежно від виду і обсягів хірургічного втручання, реабілітаційний період може зайняти від декількох днів до декількох тижнів. Процедуру відносять до операцій-одноденок – це значить, що вже через пару годин після маніпуляцій пацієнтка може покинути клініку.

Перші два-три дні рекомендується дотримуватися постільного режиму і повністю виключити з свого життя будь-які навантаження. Після цього жінка може повернутися до звичного ритму життя.

Отже, слід:

 • Уникати важких фізичних навантажень: підйому вантажів, спорту
 • Тимчасово відмовитися від статевого життя: як правило, для повної реабілітації потрібно кілька тижнів
 • Дотримуватися рекомендацій лікаря щодо обробки шрамів і прийому лікарських препаратів

Незважаючи на те, що інтимна пластика давно перестала бути чимось незвичним, не варто все ж забувати про те, що це – втручання в цілісність організму. Не бажано довіряти неперевіреним фахівцям з приватних кабінетів, а краще звернутися за допомогою в клініку до вузькоспеціалізованого хірурга. Варто детально обговорити з доктором майбутню процедуру і переконатися, що він володіє всіма необхідними навичками та компетенціями для її проведення.

(Українська) Особливості інтимної пластики в клініці VIRTUS

(Українська) Коли жінка звертається в клініку VIRTUS із запитом на інтимну пластику, наші фахівці комплексно оцінюють все: починаючи від скарги пацієнтки на дискомфорт і закінчуючи обстеженням стану всіх елементів статевої системи. Досить часто зовнішні естетичні дефекти і неприємні відчуття є лише наслідками внутрішніх проблем організму. Завданням хорошого пластичного хірурга є з’ясування реальних причин проблеми і ефективно їх усунути. Як правило, найчастіше пацієнтки звертаються за:

 • Вагінопластикою – поверненням природного допологового тонусу вагіни, її зменшення та звуження;
  зменшенням статевих губ
 • Біоімплантацією – ін’єкційною операцією, яка, за допомогою власних жирових клітин пацієнтки, допомагає збільшити статеві губи. Така процедура застосовується, наприклад, для досягнення симетрії статевих губ

Варто розуміти, що інтимна пластика – не завжди виключно косметична операція. Вчасно проведена корекція дозволяє уникнути безлічі проблем зі здоров’ям і самопочуттям жінки як нагальних – починаючи від зручності і гостроти відчуттів у сексі, так і проблем, які можуть виникнути в майбутньому – наприклад, запобігти опущенню матки і супутніх проблем. Важливо довірити своє здоров’я професіоналам – тільки в цьому випадку ефект від операції зможе змінити якість життя на краще.

   5 out of 5 based on 3 reviews
(Українська) Саркисян

Subscribe to
our mailing list

Get useful tips for beauty and health from the best specialists of the VIRTUS Institute of Advanced Medicine!

Read also

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Які захворювання лікує проктолог?

(Українська) Які захворювання лікує проктолог?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Здоров’я жінки: ключові захворювання матки та їх діагностика

(Українська) Здоров’я жінки: ключові захворювання матки та їх діагностика

(Українська) При відтермінуванні дітонародження жінки зрештою стикаються з проблемами в репродуктивній сфері.
When should you see a doctor because of «problems» with your nose?

When should you see a doctor because of «problems» with your nose?

There are many “problems” with the nose that can bring a person to the doctor’s office: aesthetic and functional. The main thing is to…
What is an endoscopic face lift?

What is an endoscopic face lift?

Endoscopic face lifting is a minimally invasive surgical intervention for facial rejuvenation and elimination of sagging soft tissues (ptosis).
+1 difficult case with the leading otolaryngologist of the clinic

+1 difficult case with the leading otolaryngologist of the clinic

Modern technologies in the hands of virtuoso doctors make it possible to solve extremely complex neurosurgical problems as if it were an ordinary ENT…
Submit your review
Ask a question
Online chat