+38 (048) 700 60 60
Odessa+38 (048) 700 60 60
st. Sudnobudivna, 1BKyiv+38 (067) 501 60 80
st. Kostiantynivska, 57
Callback

Request a call-back

The administrator of VIRTUS will contact you shortly

Thank you!

EN
Why is breast reduction surgery needed and how is it performed?

Why is breast reduction surgery needed and how is it performed?

Constant pain in the neck and back, bra straps pressing on the shoulders, breast asymmetry, inability to do sports, sagging skin – all these are just some of the inconveniences experienced by women with large breasts. Yes, many girls dream of having a third or even a fourth size. But they are not always happy with him. That is why plastic surgery offers everyone who wants to have breast reduction surgery.

(Українська)

Для чого проводиться операція зі зменшення грудей у жінок?

Зменшення молочних залоз проводиться у двох випадках: щоб зробити груди симетричними і щоб полегшити життя жінці. Великі груди (гігантомастія) — це конституційна особливість тіла. Вона може «дістатися в спадок» (генетична схильність) або сформуватися в підлітковому періоді. У другому випадку це відбувається в результаті посиленого вироблення гормону пролактину (гіперпролактинемія), яке і дає старт розвитку молочних залоз.

Дуже часто при гіперпролактинемії в пацієнток молочні залози розвиваються асиметрично: одна помітно більше іншої. Це основна причина, з якої проводиться пластика грудей: надання акуратної і симетричної форми грудям.

Також зменшення молочних залоз проводиться в тому випадку, якщо пацієнтці важко ходити або в неї розвиваються проблеми зі здоров’ям. Третя основна причина, з якої жінки хочуть зменшити груди — це естетична складова. Далеко не всім подобається великий розмір, отриманий від природи.
В операції зі зменшення грудей немає протипоказань по віку. Така корекція фігури проводиться і в 18 років, і в 25 років, і навіть в 55 років. Головне, щоб стан здоров’я дозволяв перенести редукційну мамопластику.

Для чого проводиться операція зі зменшення грудей у чоловіків?

Великі груди в чоловіків — це захворювання, яке називається гінекомастія. У цьому випадку оперативне втручання має не естетичний, а лікувальний характер. При гінекомастії молочна залоза видаляється повністю, а надлишки шкіри висікаються. Докладніше про лікування гінекомастії читайте в матеріалі за посиланням.

Чи можна зменшити груди без операції?

Зменшити груди без операції неможливо. Якщо в грудях багато жирової тканини, можна виконати ліпосакцію, видалення жирових клітин. Виконується ліпосакція через невеликий прокол. По суті, це оперативне втручання, але у порівнянні із «повноцінним» зменшенням грудей воно менш травматичне.
Зменшити груди народними засобами також неможливо, тому що не існує таких засобів. Не існує і вправ для зменшення грудей: фізичне навантаження спрямоване на гіпертрофію м’язової тканини, а не на зменшення кількості жирової або залозистої. Вправи для зменшення грудей в жінок — це вигадка, яка не має нічого спільного з реальним станом справ. Зменшити розмір грудей без операції неможливо.

Чи можуть зменшитися груди під час вагітності?

Під час вагітності груди зменшитися не можуть. Невелике зменшення розміру можливе після припинення грудного вигодовування (ГВ). Це явище називається дефляцією. При невеликому розмірі форма може залишатися без змін, зменшується лише об’єм. Якщо розмір грудей більше третього, то після завершення грудного вигодовування вони не лише зменшуються в об’ємі, але й втрачають форму.

(Українська) Запишіться на прийом до пластичного хірурга

(Українська) Найкращі фахівці, більш ніж тридцятирічний досвід, десятки тисяч пацієнтів, які повернули красу!

Будемо раді допомогти вам!

(Українська)

Показання до операції зі зменшення грудей

Показаннями до операції зі зменшення грудей виступають дискомфорт і неестетична форма. Якщо в жінки болить спина або з’являються синці від лямок бюстгальтера — це вже привід звернутися до лікаря, з’ясувати, чи є показання до операції зі зменшення грудей.

Як проводиться операція зі зменшення грудей?

Операція зі зменшення грудей проводиться під наркозом. Існують різні техніки і методики проведення операції, вибір яких залежить від початкової форми і об’єму грудей, а також від необхідності виконати підтяжку грудей після операції.

Зменшення великих грудей переноситься досить легко, пацієнтка не відчуває дискомфорту чи болю ні під час операції, ні під час реабілітаційного періоду. А ось від хірурга редукційна мамопластика вимагає знань і вмінь, щоб пацієнтка отримала красиві і симетричні груди потрібного розміру, а сліди від проведення операції зі зменшення грудей були мінімальними.

Завдання хірурга — провести операцію так, щоб результат був надійним, загоєння — швидким, а сліди втручання — мінімальними.

Пластична операція зі зменшення грудей проводиться під загальним наркозом, час проведення — від 2,5 до 4 годин. Після операції потрібно провести дві доби у клініці. В цей період лікар спостерігає пацієнтку: чи не виникає ускладнень, як відбувається відновлення, як сходить набряк. Якщо все нормально — пацієнтку можна виписувати додому.

Ефективність операції зі зменшення грудей дуже висока. Після її проведення повторного збільшення не відбувається. Єдиний варіант, коли таке можливо, — це підвищений рівень пролактину. Але перед операцією обов’язково проводиться аналіз на рівень пролактину, щоб гарантувати результат.
Дуже часто підтяжка і зменшення грудей виконуються одночасно. В результаті такої комбінації груди виходять гарної і естетичної форми.

Вартість пластичної операції на груди залежить від об’єму втручання і побажань пацієнтки. Остаточна ціна відома після консультації з лікарем.

Чи небезпечно робити пластичну операцію зі зменшення грудей?

Операція зі зменшення грудей безпечна, всі протипоказання до редукційної мамопластики відносні. Якщо є якісь захворювання, які заважають провести редукційну мамопластику, їх потрібно пролікувати, після чого можна проводити редукційну мамопластику. Абсолютним протипоказанням до проведення операції може слугувати лише поганий загальний стан здоров’я.

Перед проведенням редукційної мамопластики проводяться аналізи крові, сечі, а також дослідження серця. Також в обов’язковому порядку проводяться УЗД і КТ молочних залоз, огляди гінекологом і мамологом.

Реабілітація після операції зі зменшення грудей

Після проведення операції зі зменшення грудей пацієнтка добу або дві проводить у клініці. Після цього її виписують додому, де впродовж тижня їй рекомендується спокійний режим без інтенсивних навантажень. Впродовж місяця після операції не рекомендується приймати гарячі ванни, відвідувати лазні і сауни. Також впродовж цього місяця не варто займатися спортом або іншими активностями. Для правильної і швидкої реабілітації показано носити спеціальну підтримуючу білизну. Огляди після операції зі зменшення грудей проводяться на 3-й, 7-й, 14-й день, потім через місяць, 3 місяці і пів року. В цілому, ніяких особливих заборон або рекомендацій немає.

   5 out of 5 based on 6 reviews
(Українська) Овчаренко

Subscribe to
our mailing list

Get useful tips for beauty and health from the best specialists of the VIRTUS Institute of Advanced Medicine!

Read also

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
Submit your review
Ask a question
Online chat