+38 (048) 700 60 60
Odessa+38 (048) 700 60 60
st. Sudnobudivna, 1BKyiv+38 (067) 501 60 80
st. Kostiantynivska, 57
Callback

Request a call-back

The administrator of VIRTUS will contact you shortly

Thank you!

EN
Perfect relief: how to get the legs of your dreams

Perfect relief: how to get the legs of your dreams

Why are the feet such a problem area? “Orange peel”, “breeches”, “ear”, looseness, stretch marks – probably there is not a single woman in the world who would be indifferent to these manifestations of excess weight on her body. Stress, a passive lifestyle and lack of free time often exacerbate existing problems. Imperfect legs become the reason for many complexes and rejection of short dresses, swimsuits and tight-fitting clothes. Each person has his own constitution, figure and body structure. Diets, a healthy and active lifestyle, physical exercises and other tricks do not always help to change natural data.

It is especially difficult to achieve the desired result in the so-called “problem areas” – the inner and outer surfaces of the thighs. The slightest relaxation of the regime and hormonal failures are instantly manifested by extra centimeters and deterioration of the skin in these areas. As a rule, it is quite difficult to get rid of such unpleasant consequences – there are practically no effective exercises for these areas, and diets do not help at all.

With age, fat begins to be deposited on the calves as well – and here, active training, on the contrary, can harm and aggravate the problem. You can achieve the desired effect even in the most “problematic” places and become the owner of toned slender legs with the help of modern methods of cosmetology and plastic surgery.

(Українська) Методи пластичної хірургії

(Українська) Сучасна пластична хірургія дозволяє досягати значних результатів навіть в тих випадках, коли інші методики безсилі. У боротьбі за красу і стрункість ніг домогтися якісного та помітного результату вже за одну процедуру допоможе ліпосакція. У разі, якщо пацієнт відповідально підходить до післяопераційного періоду і дотримується рекомендацій лікаря, отриманий результат збережеться надовго, якщо не назавжди. Які ж методи ліпосакції створять ідеальні ніжки?

(Українська) Безопераційна ліпосакція

(Українська) Безопераційна ліпосакція – найкраще рішення для тих, хто хоче позбутися від непотрібних жирових відкладень, без операції, розрізів і тривалого процесу реабілітації. Візуально помітний ефект схуднення досягається за допомогою спеціального холодного лазера. Цей апарат безпечно і безболісно розщеплює жирові відкладення під шкірою, після чого вони виходять з організму природним шляхом.

Ця методика буде корисна в разі, коли:

 • В проблемних зонах є зайві жирові відкладення
 • Потрібно ефективно та на довгий термін позбутися целюліту
 • В області ніг є ліпоми
 • Традиційні способи схуднення і пластична хірургія не допомагають досягти бажаного результату

Для проведення цієї процедури не потрібно проходити ніяку особливу підготовку. Один сеанс триває приблизно 40 хвилин. За цей час можна видалити від одного до декількох сантиметрів підшкірного жиру без шкоди і видимих ​​слідів на шкірі. Цей тип ліпосакції не передбачає перебування в стаціонарі – відразу після процедури пацієнт може покинути клініку.

Зовні результат проявляється не відразу, а тільки після того, як розщеплені тканини вийдуть з організму.

(Українська) Ліпосакція з використанням хірургічних методик

(Українська) Традиційна ліпосакція створює видимий результат відразу після процедури. Вже за один сеанс можна ефективно і візуально помітно позбутися жирових відкладень в зоні гомілок, «галіфе», литкових м’язів і на внутрішній поверхні стегна. А правильне харчування і регулярні фізичні навантаження надовго закріплять отриманий ефект.

Процедура умовно ділиться на два етапи:

 1. Підготовчий: попередня консультація та первинне обстеження пацієнта, після якого призначається дата проведення маніпуляції.
 2. Безпосередньо ліпосакція. Це операція, яка проводиться під загальним наркозом. Після того, як пацієнт заснув, хірург робить невеликий надріз, через який січуться жирові відкладення. Таким чином досягається візуально помітний результат процедури. Коли надлишок жиру видалений, лікар зашиває рану косметичним швом – місце операції буде практично неможливо було знайти неозброєним оком.

На відміну від лазерної ліпосакції, після хірургічної методики пацієнт не залишає клініку, а деякий час спостерігається на стаціонарі. Після операції пацієнт змушений носити компресійну білизну – це необхідно для того, щоб рана загоїлася безпечно і безболісно, ​​а візуальний ефект був максимально якісним.

(Українська) Косметологічні методики

(Українська) Позбутися від зайвого жиру і домогтися бажаної форми ніг можна за допомогою ряду косметологічних методик. Їх використовують і як самостійні процедури, і як частину комплексного процесу схуднення – в такому випадку можна отримати гарний результату за відносно менший час.

LPG-масаж

LPG-, або ліпомасаж – це процедура, під час якої відбувається спрямований вплив на жир на різній підшкірній глибині. Процедура виконується за допомогою спеціального ролико-вакуумного апарату. Із його допомогою можна ефективно стимулювати розщеплення жирових відкладень навіть на глибинних шарах, позбавляючись від декількох сантиметрів за один сеанс. Через певний час після процедури тканини безболісно залишають організм природним шляхом.

Варто звернути увагу на процедуру ліпомасажу, якщо:

 • Спостерігається візуальне погіршення якості шкіри
 • Шкіра стала менш еластичною
 • Існують небажані розтяжки, пов’язані з різким набором або втратою ваги

Для досягнення максимального ефекту рекомендується пройти курс з 15-20 процедур по 35 хвилин.

Антицелюлітний масаж

«Апельсинова шкірка» – проблема, яка не залежить від загальної ваги або стану ніг: від неї однаково страждають і худеньких, і власниці пишних форм. Антицелюлітний масаж дозволяє позбутися від зайвих жирових відкладень будь-якої частині тіла, поліпшити кровообіг, зовнішній вигляд і якість шкіри, не вдаючись до оперативного втручання.

Якісний ефект досягається після курсу в 10-15 сеансів, кожен з яких займає від 30 хв до 1,5 годин, в залежності від індивідуального випадку. Для закріплення результату рекомендується повторювати курс приблизно раз на півроку.

(Українська) Загальні методи

(Українська) Загальні методи схуднення теж дозволяють побудувати гарне, підтягнуте тіло і домогтися ефекту струнких ніг. Для досягнення хорошого результату потрібно докладати багато зусиль і мати велике бажання, але, як результат – гарна фігура, що притягує погляди. Сувора дієта і різноманітні фізичні навантаження вимагають регулярності, сильної мотивації і волі, але дозволять добитися і утримати ідеальні параметри тіла.

До загальних методів схуднення можна віднести:

 • Контроль харчування. Дієтологи рекомендують ретельно підійти до раціону: виключити крохмаль і швидкі вуглеводи, додати більше овочів, фруктів і клітковини, розбити прийоми їжі на 5-6 порцій по 200-250 грам. Не варто відразу переходити на сувору дієту – це великий стрес для організму, який дозволить досягти короткочасного результату. Для якісного ефекту важливіше побудувати збалансований раціон і виробити правильні харчові звички
 • Відновлення водного балансу. Норма води для кожної людини своя. Її можна вирахувати за формулою: 30 мілілітрів на 1 кілограм ваги. Ця формула стосується тільки чистої води, що споживається впродовж дня, і не враховує чаю, кави та соків.Така кількість чистої води дозволить розігнати обмін речовин і прискорити процес спалювання жирів
 • Фізичні навантаження. Грамотне поєднання вправ, при належному старанні, дозволить «прокачати» м’язи проблемних зон і добитися ідеального рельєфу
 • Режим дня. Пізні засипання, ранні підйоми і хронічний недосип створюють стрес для організму та провокують вироблення кортизолу – гормону, який перешкоджає схудненню
   5 out of 5 based on 2 reviews
(Українська) Овчаренко

Subscribe to
our mailing list

Get useful tips for beauty and health from the best specialists of the VIRTUS Institute of Advanced Medicine!

Read also

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
Submit your review
Ask a question
Online chat