+38 (048) 700 60 60
Odessa+38 (048) 700 60 60
st. Sudnobudivna, 1BKyiv+38 (067) 501 60 80
st. Kostiantynivska, 57
Callback

Request a call-back

The administrator of VIRTUS will contact you shortly

Thank you!

EN
How to quickly remove the stomach and sides

How to quickly remove the stomach and sides

A beautiful, toned figure is an important part of the image of a successful woman of our time. Some people are lucky by nature: you don’t need to count calories and sweat in the gym, and for others, every pie you eat instantly turns into extra centimeters. We have collected for you the top 7 tips that will help you quickly and effectively get rid of excess fat on the stomach, sides and waist.

(Українська) 7 простих порад для гарної талії

(Українська)

Уникайте стресу

В організмі людини все продумано до дрібниць, щоб уберегти життя і здоров’я. Інша справа, що часи змінюються, і не завжди його реакції на той чи інший фактор збігаються з бажаннями і потребами людини.

Будь-який стрес організм сприймає, як загрозу життю і, звичайно ж, прагне убезпечити свого господаря. Так в нашій крові виявляється так званий «гормон стресу» — кортизол. Саме йому ми зобов’язані виникненням «рятувального круга на животі».

З точки зору організму все закономірно: кортизол сприяє відкладенню жиру, який допоможе людині «протягнути» до того моменту, поки причина стресу не зникне. Однак схудненню і приведенню себе в бажану форму, у таких умовах, стрес ніяк не допоможе.

Не варто лаяти себе за кожну з’їдену калорію і переживати через дрібниці. Знайдіть саме той засіб, який допоможе заспокоїтися: медитації, піші прогулянки на свіжому повітрі, здоровий сон або найпростіші заспокійливі — наприклад, краплі пустирника або таблетки валеріани.

Обмежте вживання спиртних напоїв

Той факт, що алкоголь вбиває клітини мозку, давно вже не секрет. Цілком природно, що організм незадоволений такою ситуацією. Кожне вживання алкоголю провокує стрес і викид у кров кортизолу, який зводить нанівець всі зусилля щодо позбавлення від непотрібних складочок на тілі. Крім того, спиртовмісні напої мають властивість посилювати голод людини — таким чином організм намагається зменшити негативний вплив на внутрішні органи.

Особливо обережно варто підходити до вживання пива. Словосполучення «пивний живіт» виникло не на порожньому місці. У складі пінного містяться фітоестрогени, які активно сприяють відкладенню жирових клітин саме в області живота.

У боротьбі за тонку талію варто також утриматися від коктейлів — вміст цукру в них, як правило, перевищує межі розумного.

Виключіть з раціону калорійні продукти

Золоте правило схуднення говорить, що потрібно витрачати більше калорій, ніж споживаєш. Тільки таким чином вийде скинути непотрібні кілограми і дістати підтягнуту талію.

Не варто бездумно «сідати» на дієти, підглянуті в інтернеті — важливіше правильно скласти гармонійний раціон. Він допоможе не просто втратити вагу, але зробити це правильно та безпечно для організму (адже стрес і кортизол в даному процесі ніяк не потрібні) і утримати ідеальну форму після. Позбавтеся від швидких вуглеводів, намагайтеся наповнити раціон корисними і насиченими мікроелементами продуктами: овочами, фруктами, кашами.

Менше крохмалю, більше клітковини

Якщо ви хочете грамотно і безпечно позбутися від непотрібних складочок на талії та прибрати живіт, варто уважніше підходити до того, що їсте. Правильний раціон повинен включати в себе більше клітковини і практично не містити крохмалю. Їжа, у якій багато клітковини, допомагає швидше насититися і не відчувати почуття голоду довший час.

Складіть список стоп-продуктів

Стоп-продукти — остання перепона перед фігурою мрії. Постарайтеся забути про перекуси на ходу — саме різні снеки, фаст-фуд і солодощі додають зайві сантиметри на талії. Постарайтеся планувати раціон наперед: запасіться харчовими контейнерами з корисними закусками. Наприклад, «заморити черв’ячка» в очікуванні обіду краще не бутербродами, а скибочками моркви або яблук, ягодами чи горіхами.

Виключіть страви, приготовані з великою кількістю масла — наприклад, смажене м’ясо. На час схуднення варто віддати перевагу тушкованим, запеченим або приготованим на пару стравам.

Не всі фрукти однаково корисні

Свіжі фрукти — обов’язковий елемент збалансованої дієти. Це здоровий перекус і джерело необхідних організму вітамінів. Однак корисність деяких з них неабияк перебільшена.

Постарайтеся виключити з меню фрукти, в яких багато фруктози — виноград, черешню, гранат, банани, кавуни. Ці дари природи не тільки не наситять, але і розпалять ще більший апетит.

Пийте багато води

Досить часто ми плутаємо спрагу з почуттям голоду, і «загодовуємо» організм в ті моменти, коли потрібно просто випити склянку води. Правильна формула розрахунку води — це 30 мілілітрів на 1 кілограм ваги. Важливо розуміти, що в цей обсяг входить тільки чиста вода, що вживається людиною. Чай, кава, газовані напої і рідина, яку ми отримуємо з їжі, не здатні заповнити водний баланс, вивести шлаки і токсини.

Достатнє споживання води дозволяє «розігнати» метаболізм і ефективніше позбутися від ненависних жирових відкладень. При цьому, звичайно, не варто забувати про фізичні вправи. Ніякі вода і дієта не допоможуть отримати кубики преса без зусиль.

(Українська) Як швидко прибрати живіт і боки за допомогою пластичної хірургії?

(Українська) Пластична хірургія приходить на допомогу в тих випадках, коли потрібен швидкий ефектний результат без зусиль або інші способи не допомагають вирішити проблему надлишкових жирових відкладень.

Фахівці клініки VIRTUS для ефективного позбавлення від непотрібного жиру використовують технологію Body-Jet (Боді-Джет). Це операція, яка проводиться за допомогою однойменного німецького апарату Body-Jet (Боді-Джет) та дозволяє досягти вдвічі кращого результату за одну процедури при меншому рівні травматизму (в порівнянні з іншими методами ліпосакції). Таких приладів в Україні менше десятка.

Вся операція триває 60-90 хвилин. Під час процедури хірург вузьконаправленим водяним струменем апарату видаляє з-під шкіри жирові клітини. Післяопераційний період триває 2-3 тижні, і в цей час можуть зберігатися невеликі синці або набряклості. Також під час реабілітаційного періоду рекомендовано носити спеціальну компресійну білизну. Її завдання — запобігти обвисанню шкіри і скоротити її кількість.

Які переваги у ліпосакції за допомогою цього апарату:

  • На відміну від ліпосакції ультразвуком, Body-Jet (Боді-Джет) не пошкоджує судини, які живлять шкіру і зберігає нормальний кровообіг
  • Мінімальний травматизм операції
  • Можна видалити в два рази більше жиру, при цьому практично без набряків і гематом
  • Невеликий і легкий реабілітаційний період (до 3 тижнів)
   5 out of 5 based on 5 reviews
(Українська) Овчаренко

Subscribe to
our mailing list

Get useful tips for beauty and health from the best specialists of the VIRTUS Institute of Advanced Medicine!

Read also

(Українська) Здоров’я жінки: ключові захворювання матки та їх діагностика

(Українська) Здоров’я жінки: ключові захворювання матки та їх діагностика

(Українська) При відтермінуванні дітонародження жінки зрештою стикаються з проблемами в репродуктивній сфері.
When should you see a doctor because of «problems» with your nose?

When should you see a doctor because of «problems» with your nose?

There are many “problems” with the nose that can bring a person to the doctor’s office: aesthetic and functional. The main thing is to…
What is an endoscopic face lift?

What is an endoscopic face lift?

Endoscopic face lifting is a minimally invasive surgical intervention for facial rejuvenation and elimination of sagging soft tissues (ptosis).
+1 difficult case with the leading otolaryngologist of the clinic

+1 difficult case with the leading otolaryngologist of the clinic

Modern technologies in the hands of virtuoso doctors make it possible to solve extremely complex neurosurgical problems as if it were an ordinary ENT…
When should you consult a doctor about intimate plastic surgery?

When should you consult a doctor about intimate plastic surgery?

Intimate plastic surgery is a series of operations on organs that are included in the intimate zone: external - vagina, internal - vulva, and…
What is a face lift?

What is a face lift?

A face lift is an operation (or several) in plastic surgery, the purpose of which is the correction of age changes and rejuvenation. It…
What is cellulite and should something be done about it?

What is cellulite and should something be done about it?

Many people seek to improve the appearance of the skin with the help of a variety of means, trying to get rid of cellulite…
Correction of aesthetic problems in overweight men

Correction of aesthetic problems in overweight men

(Українська) Абдомінальне ожиріння — надмірне відкладення жирової тканини в ділянці живота. Саме абдомінальне ожиріння називають ожирінням за чоловічим типом, статистично воно зустрічається переважно у…
Submit your review
Ask a question
Online chat