+38 (048) 700 60 60
Odessa+38 (048) 700 60 60
st. Sudnobudivna, 1BKyiv+38 (067) 501 60 80
st. Kostiantynivska, 57
Callback

Request a call-back

The administrator of VIRTUS will contact you shortly

Thank you!

EN
How to care for breasts after plastic surgery?

How to care for breasts after plastic surgery?

Year after year, mammary gland plastic surgery continues to maintain the status of the most popular procedure among aesthetic plastic surgery services. In the United States alone, plastic surgeons performed 313,735 breast augmentations last year. Such operations are aimed at helping women find self-confidence and get rid of unnecessary complexes. However, everyone who dares to undergo plastic surgery should familiarize themselves with what awaits them after the operation and how long the rehabilitation period will last.

(Українська) Реабілітаційний період

(Українська) Кожна жінка є унікальною так само, як і її тіло. Тому в пластичній хірургії не існує чітких строків відновлення після операції. Однак, практика показує, що повна реабілітація займає в середньому шість тижнів. Але в кінцевому підсумку все залежить від особливостей організму. Зокрема хірурги виділяють 3 етапи реабілітаційного періоду.

  1. Післяопераційний: Одразу після пробудження від наркозу пацієнт відчуває певну нервовість та біль у тілі. Ці відчуття можуть злегка нагадувати похмілля після гарно проведеного вечора, але вони мають зникнути за декілька перших годин. Та попри такі відносно легкі побічні ефекти, людині знадобиться допомога родичiв або друзiв, щоб доставити її додому та бажано залишитись на ніч. Але при бажанні пацієнт може провести першi години у клініці під професійним доглядом.
  2. Перший тиждень: Як правило, перші три-п’ять днів приносять найбільший дискомфорт. На цей період лікар назначає спеціальні обезболюючі ліки, щоб послабити болі протягом перших 72 годин. На цьому етапі пацієнт має відпочивати та відновлювати свої сили. Але це ніяк не означає «постільний режим». Хоча відпочинок важливий на ранніх стадіях лікування та, не менш важливо те, що для швидшої реабілітації пацієнт має докладати зусиль та пересуватись власними силами. Хірурги рекомендують кожні 2 години по 10 хвилин займати себе легкою прогулянкою в приміщенні. Уже за тиждень більшість жінок відчувають значне полегшення і можуть без зайвого дискомфорту виходити на роботу.
  3. Наступні декілька тижнів: Після першого тижня пацієнтам рекомендується поступово повертатися до звичного для них розпорядку дня. Але лікарі радять жінкам утриматись від фізичних навантажень та занадто рухливих активностей таких, як біг, тренування в спортзалі чи верхова їзда. Під час наступних відвідувань клініки лікар зможе оцінити, наскільки просунулось загоєння рубців і дасть конкретні поради щодо вашого випадку. А вже за два місяці більшість пацієнтів можуть повністю відновити свій денний розпорядок, який був до пластики.

(Українська) Правила догляду за грудьми після операції

(Українська) По-перше, будьте реалістами, на вас очікують болі та набряки. Це цілком нормально і з часом, який, як відомо, лікує все, цей дискомфорт сам по собі зникне. А щоб зменшити біль та прискорити загоєння, необхідно обзавестись бюстгальтером для післяопераційного відновлення. Він забезпечить стабільність імплантату, поліпшить циркуляцію крові та правильний лімфодринаж. Але перш ніж робити будь-які маніпуляції з вашими молочними залозами слід проконсультуватися в лікаря.

По-друге, вода є дуже важливою для вашого відновлення. Рекомендується вживати безалкогольні та негазовані напої. Окрім цього бажано виключити зі свого питного «раціону» кофеїн. Зелений чай, фруктові соки, молоко та йогурти також добре допоможуть при реабілітації. По-третє, для убезпечення себе від імовірних ускладнень, хірурги рекомендують проходити УЗД після трьох, шести та дев’яти місяців після операції.

(Українська) Хочете побачити фото До і Після?

(Українська) Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

   5 out of 5 based on 4 reviews
(Українська) Цепк Ганна

Subscribe to
our mailing list

Get useful tips for beauty and health from the best specialists of the VIRTUS Institute of Advanced Medicine!

Read also

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
Submit your review
Ask a question
Online chat