+38 (048) 700 60 60
Odessa+38 (048) 700 60 60
st. Sudnobudivna, 1BKyiv+38 (067) 501 60 80
st. Kostiantynivska, 57
Callback

Request a call-back

The administrator of VIRTUS will contact you shortly

Thank you!

EN
Methods of combating bags under the eyes

The appearance of bags under the eyes is an inevitable process. They appear on the face due to age changes. The circular muscles of the eyes and the skin of the eyelids lose their tone early due to constant blinking and gradually sag. From this, a bag begins to form under the lower eyelid. Over time, it is filled with adipose tissue of the peri-ocular tissue.

It is worth understanding that bags under the eyes are, first of all, a cosmetic defect that is usually harmless. But sometimes these sagging can be a sign of a serious disease: kidney problems, vascular and heart diseases or metabolic disorders.

(Українська) Причини виникнення мішків під очима

(Українська) Для захисту очних яблук від негативного впливу ззовні, а також задля збереження зору під нашими очима є спеціальний жировий прошарок. Завдяки своїй будові він може вбирати надлишок вологи під очима. Через це з плином часу під ними утворюються набряклості.

Найбільш поширеною причиною появи мішків під очима є старіння. Коли ми стаємо старшими, наш організм відчуває втрату жиру та колагену — основного компоненту сполучної тканини в шкірі, м’язах й інших частинах тіла. Але з такими проблемами можуть стикатися і деякі молоді люди через генетичні схильності або особливості форми обличчя.

Низький рівень колагену призводить до того, що шкіра та м’язи по всьому тілу втрачають колишню еластичність. Таке провисання особливо помітне навколо очей, тому що шкіра там дуже тонка.

Додатковими факторами, які сприяють розвитку мішків під очима, є:

 • Хронічні захворювання (захворювання щитоподібної залози)
 • Інфекції та алергії
 • Стрес
 • Недосипання
 • Куріння
 • Алкоголь

Також в процесі старіння мішки під очима можуть виникати через те, що жировий прошарок, який оберігає очі, висувається вперед і заповнює простір під ними. Це викликано тим, що саме старіння організму провокує стоншення мембрани, яка затримує жир у верхніх і нижніх повіках. Внаслідок цього можуть утворитися грижа нижньої повіки, малярський мішок або поглибитися слізна борозна.

Якщо припухлість стає надмірно великою, болючою, сверблячою, червоною або постійною, тоді вам обов’язково потрібно звернутися до офтальмолога для встановлення медичного діагнозу.

(Українська) Як позбутися від мішків під очима

(Українська) Впоратися з мішками під очима можна кількома способами: в домашніх умовах, за допомогою лазерної терапії або застосовуючи філери. Давайте з’ясуємо особливості кожного з варіантів. Але пам’ятайте, що тільки лікар зможе підібрати для вас оптимальний спосіб.

(Українська) Домашнє лікування

(Українська) Ми підготували для вас прості правила, які допоможуть боротися з мішками під очима в домашніх умовах. Для цього знадобиться тільки ваше бажання і сила волі.

 • Якомога частіше робіть прохолодні компреси для ваших очей. При цьому бажано сидіти прямо для більш ефективного розсмоктування мішків.
 • Нормалізуйте режим сну. Більшість експертів рекомендують спати по сім-дев’ять годин щодня.
 • Сон з піднятою головою. Це може допомогти запобігти осіданню рідини навколо очей під час сну. Для цього просто використайте додаткову подушку.
 • Намагайтеся уникати вживання рідини перед сном і обмежте споживання солі.
 • Якщо ви курите, докладайте всіх зусиль, щоб кинути цю шкідливу звичку. Відмова від куріння корисна не тільки для вашого загального здоров’я, вона також сповільнить втрату колагену, через яку стоншується шкіра.
 • Використовуйте косметику. Просто нанесіть консилер для макіяжу, щоб приховати тіні під очима.

Блефаропластика

(Українська) Якщо ви спробували деякі або всі перераховані вище засоби для усунення мішків під очима, але залишилися незадоволені результатами, можливо, ви захочете знайти більш стійке та практичне рішення.

Косметична операція на повіках, яка відома як блефаропластика, може протягом найкоротшого часу згладити та підтягнути шкіру на нижніх повіках. Вона також може бути використана для лікування опухлих або опущених повік. Суть блефаропластики полягає у видаленні надлишків шкіри та жиру, що надає ділянці під очима більш підтягнутого вигляду.

(Українська) Лазерна терапія

(Українська) Якщо ж ваше здоров’я не дозволяє проводити інвазивні процедури, то ви можете скористатися послугою лазерної терапії.

Процес полягає в тому, що світло, яке посилає лазер, поглинається кровоносними судинами або пігментованими ділянками. Таким чином відновлюється не тільки поверхня шкіри, але й усуваються зморшки, що значно покращить загальний вигляд очей, а також зменшить темні кола під ними.

(Українська) Філери

(Українська) Перше, що потрібно знати в разі використання філерів: якщо мішки під очима виникли через судинні проблеми, наповнювач не зможе магічним чином їх стерти. Однак філери — вдалий варіант для людей, яким не вистачає об’єму під очима. Вони також допоможуть виправити форму запалих повік. Замінивши собою втрачений об’єм, філер має можливість «наповнити» і візуально пом’якшити проміжок між нижньою повікою і серединною поверхнею.

   5 out of 5 based on 5 reviews
(Українська) Саркисян

Subscribe to
our mailing list

Get useful tips for beauty and health from the best specialists of the VIRTUS Institute of Advanced Medicine!

Read also

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Які захворювання лікує проктолог?

(Українська) Які захворювання лікує проктолог?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Здоров’я жінки: ключові захворювання матки та їх діагностика

(Українська) Здоров’я жінки: ключові захворювання матки та їх діагностика

(Українська) При відтермінуванні дітонародження жінки зрештою стикаються з проблемами в репродуктивній сфері.
Submit your review
Ask a question
Online chat