+38 (048) 700 60 60
Odessa+38 (048) 700 60 60
st. Sudnobudivna, 1BKyiv+38 (067) 501 60 80
st. Kostiantynivska, 57
Callback

Request a call-back

The administrator of VIRTUS will contact you shortly

Thank you!

EN
Lip augmentation methods

Beauty ideals and aesthetic standards vary depending on social perception and cultural preferences. In the modern world, there is a pronounced trend for plump and well-defined lips. However, in order to look attractive, in addition to fullness and volume, they must have the right balance, clear, neat contours, and also harmonize with other facial features. For example, enlarged, full lips on a very small face will not be aesthetically attractive, due to the inconsistency with the proportions of the body.

Specialists of the Institute of Advanced Medicine VIRTUS refer to lip augmentation as a procedure that restores what has been lost or emphasizes features given to a person by nature. Today we will tell you about the most popular lip augmentation methods.

(Українська) Хірургічний метод

(Українська) Хірургічна пластика губ хоч і не є найпопулярнішим методом їх збільшення, але існує ряд ситуацій, де пластичним хірургам вже ніяк не обійтися без скальпеля в руках. Це стосується асиметрії, рубцевих деформацій, наслідків травм та вроджених дефектів. На даний момент існує три найпопулярніші методики:

 1. Y-V техніка. Сама назва вже образно розкриває суть цього методу. Він полягає в тому, що під час операції лікар видаляє кілька ділянок шкіри під верхньою губою пацієнта, які нагадують собою латинську літеру V. Після, зроблені розрізи, зшиваються в Y-образній формі, справляючи враження виштовхування губи вперед. Таким способом досягається збільшення візуального обсягу.
 2. Паризька техніка. Являє собою доповнену версію Y-V техніки. Її унікальність полягає в тому, що, крім горизонтальних надрізів в області губ, також використовуються і вертикальні.
 3. Булхорн. Мета операції полягає в скороченні відстані від основи носа до верхньої губи. Для цього пластичний хірург відскає невелику частину шкіри, після чого зшиває її по краю розрізу. Через це губа трохи вивертається і стає більш пухкою. Операції проводяться як під місцевим, так і під загальним наркозом.

Реабілітація займає близько 30-ти днів.

(Українська) Ін'єкції за допомогою гелів

(Українська) Ін’єкції — найпопулярніший метод збільшення губ, який може служити альтернативою хірургічному втручанню. Гелі поділяються на:

 • Постійні (біополімерні) — не виводяться з організму. З роками такий гель схильний втрачати свою ціліснісну форму і розпливатися по губах, тим самим спотворюючи їх. «Викачати» його назад можливо лише хірургічним шляхом
 • Тимчасові (біодеградуючі). З їх допомогою можна скорегувати форму губ і розгладити зморшки. Але при цьому ефект збережеться максимум на рік

(Українська) Ліпофілінг і біоімплантати

(Українська) Якщо ж говорити про ін’єкційний метод, то сьогодні лікарі клініки VIRTUS використовують запатентовану технологію «Біоімплант», як природний продукт, який не тільки не нашкодить організму пацієнта, а й, на відміну від біодеградуючих гелів, збереже довгостроковий результат.

Головні особливості біоімплантатів:

 • Якісно очищена в лабораторних умовах жирова тканина
 • Додавання PRP (плазми крові)
 • Високий показник приживлення за рахунок домішків плазми крові
 • Низький рівень травм донорських зон (живота, сідниць, стегон)
 • Мінімальна травматизація жирової тканини при заборі

Ресурсом для біоімплантингу є ваше тіло, а точніше його жирові прошарки. Завдяки цій технології ми можемо гарантувати природний і гармонійний вигляд ваших губ, а також відсутність алергії чи відторгнень.

Варто зазначити, що на території інституту передової медицини VIRTUS знаходиться власна ліцензована лабораторія SmartCell, на базі якої створюються передові розробки в області регенеративних клітинних технологій якими, в тому числі, є і біоімплантати.

(Українська) Ін'єкції гіалуронової кислоти

(Українська) Гіалуронова кислота є основним компонентом сполучної тканини шкіри і грає важливу роль в її зволоженні. Однак вміст гіалурону з віком поступово зменшується, і, як наслідок, починається процес старіння. Є кілька методів, доступних для компенсації його наслідків. Найбільш ефективним методом є ін’єкція гіалуронової кислоти.

Така косметична процедура підійде для корекції асиметричних губ, а також для зменшення вертикальних ліній і зморшок над верхньою губою. Крім цього ін’єкції гіалуронової кислоти значно омолодять і зволожать вашу шкіру, а результати будуть помітні протягом півроку.

Татуаж

Для візуального збільшення губ також підійде техніка татуажу. Під шкіру навколо губ вводиться кольоровий пігмент, який надає ефект молодості шкіри. «Тату» тримається близько трьох років, але цілком може зберігати свій ефект на триваліший час, усе залежить від метаболізму конкретної людини.

(Українська) Електропорація

(Українська) Це фізіотерапевтична процедура, яка полягає в тому, що після пілінгу губ — відшарування верхнього шару шкіри, спеціальним приладом в них вводиться гіалуронова кислота і вітаміни. Варто зауважити, що електропорація дає миттєвий результат.

(Українська) Масаж та гімнастика

(Українська) Спеціальна гімнастика допоможе уникнути перших ознак старіння шкіри губ, що проявляються у вигляді зморшок, опущених кутиків і втрати пружності.

Пропонуємо кілька простих вправ, які допоможуть зберегти тонус ваших губ:

 1. Буква «О». Злегка відкрийте рот і витягніть губи вперед, потім продовжуйте повільно відкривати ротову порожнину, вимовляючи звук «О». Постарайтеся відкрити рот якомога більше. Цю вправу потрібно повторювати 10-15 разів в день.
 2. Буква «П». Зробіть глибокий вдих, наповнюючи щоки повітрям. Тепер поступово випускайте повітря ривками, вимовляючи звук «П» при видиху. Повторіть 7-10 разів.
 3. «Посмішка Чеширського кота». Посміхайтеся якомога ширше, не відкриваючи рота, так, щоб ваші губи стали максимально тонкими. Зупиніться на кілька секунд і повторіть вправу. Необхідно 10-15 повторень.

(Українська) Макіяж

(Українська) Є кілька способів збільшити губи за допомогою добре зробленого макіяжу.

Одне з найпростіших рішень — зробити потрібний колірний акцент. Помади світлих тонів допоможуть збільшити обсяг. Рекомендуємо використовувати персиковий або світло-рожеві відтінки.

Візуальний обсяг вашим губам додасть крапелька блиску. Такий прийом потрібно використовувати, коли ви робите акцент на губах за допомогою помади. Дівчатам з більш тонкими губами краще утриматися від використання помади оксамитової та матової текстури, а краще підкреслити зону над верхньою губою за допомогою хайлайтера.

(Українська) Хочете побачити фото До і Після?

(Українська) Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

   5 out of 5 based on 4 reviews
(Українська) Саркисян

Subscribe to
our mailing list

Get useful tips for beauty and health from the best specialists of the VIRTUS Institute of Advanced Medicine!

Read also

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
Submit your review
Ask a question
Online chat