+38 (048) 700 60 60
Odessa+38 (048) 700 60 60
st. Sudnobudivna, 1BKyiv+38 (067) 501 60 80
st. Kostiantynivska, 57
Callback

Request a call-back

The administrator of VIRTUS will contact you shortly

Thank you!

EN
Features of liposuction for men

Features of liposuction for men

Until recently, cosmetic surgery was considered a female prerogative. But now more and more men are resorting to the services of plastic surgeons to correct their body and facial features. Recently, the interest of men in liposuction services has increased significantly.

(Українська) Навіщо чоловікові ліпосакція?

(Українська) Малорухливий спосіб життя, сидяча робота в офісі, нерегулярне харчування, постійні стреси і відсутність повноцінного відпочинку – неминуче призводять сучасну людину до ситуації, коли її метаболізм порушується, а внаслідок – до відкладення надлишкових жирових мас. Особливості будови організму людини такі, що в деяких ділянках нашого тіла дуже складно позбутися жирових накопичень, навіть вдаючись до дієт і силових вправ. У таких випадках для швидкого схуднення та позбавлення від зайвої ваги є тільки один вихід і це – хірургічне втручання.

Ліпосакція дозволить значно зменшити обсяг жиру, підкреслити м’язовий рельєф і поліпшити загальний стан здоров’я пацієнта. Така косметична операція, призначена для чоловіків, викликає більше труднощів в роботі хірурга, ніж аналогічна процедура для жінок. Завданням лікаря буде не тільки зменшення масу і об’єму тіла, а також збереження мужнього силуету.

(Українська) Ліпосакція «проблемних зон» у чоловіків

(Українська) Методи ліпосакції однакові як для жінок, так і для чоловіків. Але основною особливістю проведення операції для других є місця відкладень жирових тканин, так звані «жирові пастки». Найпопулярнішими операціями у чоловіків вважаються:

 • Зменшення грудей. Така необхідність може виникнути при гінекомастії (збільшення грудної залози з гіпертрофією залоз і жирової тканини). Хвороба може супроводжуватися не тільки фізичним дискомфортом у вигляді надмірного відкладення жиру, а й бути причиною багатьох комплексів
 • Ліпосакція живота. Нерегулярне харчування, жирна їжа і вживання пива призводять до виникнення надлишкових жирових мас на животі
 • Ліпосакція спини. З віком некрасиві обвисання на спині можуть виникнути навіть у спортсменів. Ця операція дозволяє як зменшити обсяг надлишкового жиру, так і видалити обвислу шкіру
 • Ліпосакція підборіддя. На жаль, неможливо скасувати проблему провисання підборіддя за допомогою вправ. Тому, щоб знову повернути втрачені контури обличчя, буде потрібна пластика

(Українська) Особливості підготовки до операції

(Українська) Підготовка до ліпосакції починається вже за 1-2 тижні до її проведення. Спочатку пацієнт проходить консультацію у свого пластичного хірурга, де відбувається обговорення бажаних об’ємів і того, чого можна реально досягти. Також важливим питанням залишається виключення протипоказань. Для цього призначається низка діагностичних процедур, лабораторні аналізи та обстеження у терапевта, ендокринолога і флеболога.

Якщо ж ризики відсутні, то пацієнту рекомендується:

 • Відмовитися від нікотину і алкоголю
 • Знизити вживання висококалорійної їжі
 • Виключити відвідування лазень або саун

А щоб в майбутньому не допустити запальних процесів, доктор може призначити пацієнтові курс прийому антибактеріальних засобів.

(Українська) Реабілітація «сильної статі» після ліпосакції

(Українська) Після виконаної операції в зоні корекції залишаються синці і набряклості. Щоб якомога швидше позбутися цієї проблеми і насолоджуватися новим життям без зайвого жиру, слід чітко дотримуватися рекомендацій лікаря в післяопераційний період.

 1. Обмежити фізичне навантаження не менше ніж на два тижні.
 2. Обов’язково носити компресійну білизну в місці виконання пластики, якщо це необхідно.
 3. Дотримуватися призначеної фахівцями дієти.
 4. Як і при підготовці до ліпосакції – виключити відвідування лазні, саун або соляріїв.

Для якнайшвидшого відновлення також призначаються протизапальні препарати і фізіотерапевтичні процедури.

   5 out of 5 based on 3 reviews
(Українська) Овчаренко

Subscribe to
our mailing list

Get useful tips for beauty and health from the best specialists of the VIRTUS Institute of Advanced Medicine!

Read also

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
Submit your review
Ask a question
Online chat