+38 (048) 700 60 60
Odessa+38 (048) 700 60 60
st. Sudnobudivna, 1BKyiv+38 (067) 501 60 80
st. Kostiantynivska, 57
Callback

Request a call-back

The administrator of VIRTUS will contact you shortly

Thank you!

EN
Why do wrinkles appear on the forehead

It is believed that our skin begins to age after the age of 25. However, the first, early wrinkles on the forehead appear much earlier. This is not skin aging, but the result of a person’s living facial expressions – the habit of frowning or squinting. Wrinkles on the forehead do not suddenly appear out of nowhere – as a rule, it is a long-term process that is influenced by many factors. And age is far from the only reason for their occurrence.

(Українська) Запустити процес старіння шкіри можуть:

  • Ритм життя: недосип, незбалансоване харчування, важка робота, куріння
  • Гормональні збої: наприклад, в результаті захворювань або вікових змін
  • Надто активна міміка
  • Звичка кривитися, хмуритись, насуплювати брови
  • Надмірна засмага: ультрафіолет прискорює старіння шкіри
  • Гравітація: сила земного тяжіння «тягне» шкіру вниз

Для того, щоб результат боротьби з небажаними складочками на лобі був максимально ефективним, варто спочатку визначити тип зморшок на обличчі і причину їх виникнення. Саме від цього залежатимуть способи і методи позбавлення від них. І тільки в цьому випадку терапія буде успішною

Отже, зморшки бувають:

  • Мімічні – їх ще називають динамічними. Такі зморшки є навіть у новонароджених, і позбутися від них повністю неможливо, та й не потрібно
  • Статичні – складки, що виникають на ділянках обличчя, які скорочуються при посмішці. На молодій шкірі такі заломи швидко розгладжуються, але з віком вони стають помітнішими навіть на спокійному обличчі. Це пов’язано з тим, що виробництво колагену скорочується, зміни вражають глибинні шари шкіри і епідерміс не встигає повністю відновитися
  • Гравітаційні – результат того, що з віком еластичні властивості шкіри змінюються, і її тягне до землі під впливом сили земного тяжіння. Проявляються у вигляді опущених брів

На кожному етапі виникнення складочок буде доречна своя «терапія». Способи лікування від зморшок на лобі можна умовно об’єднати в такі групи:

Чим же відрізняється кожен з цих способів – розбираємося далі.

(Українська) Препарати для розгладження зморшок

(Українська) Як правило, «чиста» терапія препаратами підходить тільки для позбавлення від мімічних зморшок на лобі. Найбільш поширеним способом лікування в даному випадку є ​​уколи ботулотоксину – їх ще називають «уколами краси». Під впливом цього препарату м’язи чола тимчасово «блокуються» і зморшки, які з’явилися через їх рух, розгладжуються. Уколи ботулотоксину дають лише тимчасовий результат, але, при цьому, допомагають позбутися від звичок, що сприяють виникненню складок шкіри. За час дії препарату можна «відвикнути» нахмурювати або насуплювати брови. Тоді навіть після закінчення ефекту ін’єкцій краси шкіра лоба буде більш рівною.

Для позбавлення від статичних глибоких складок фахівці використовують комплексні процедури лазерного пілінгу та уколи ботулотоксином. За допомогою лазерного пілінгу пошарово видаляються омертвілі верхні шари шкіри, пошкоджені зморшками. Для того, щоб шкідливі звички (наприклад, манера нахмурювати брови, про яку вже згадували вище) не сформували такі ж заломи на новому шарі шкіри, що відростає, пацієнту вводяться ін’єкції ботулотоксину.

(Українська) Хірургічні методи усунення зморшок на лобі

(Українська) Позбутися від гравітаційних зморшок можна виключно хірургічними методами. У цьому випадку на допомогу прийде ендоскопічний ліфтинг – підтяжка обличчя за допомогою мікропроколів і видалення зайвої шкіри. За час операції пластичний хірург робить по 2-3 проколи, підтягує брови і відновлює їх природній вигин. Також під час процедури доктор спеціальним чином надсікає м’язи обличчя зсередини, щоб вони менше скорочувалися. Це допомагає зменшити прояв надмірно активної міміки, яка сприяє появі нових зморшок. Варто зазначити, що така операція не тільки усуває існуючі заломи шкіри, але і запобігає появі нових. Ефект процедури зберігається до 10 років, а в деяких випадках – і на більшу кількість часу.

Людська міміка неповторна. Особа зберігає в собі історію всіх радісних посмішок і сумних моментів. Не завжди варто прагнути ідеально розгладити шкіру і позбутися від всіх зморшок. Хороший фахівець завжди порадить помірні і достатні для вашої шкіри способи підтримки краси та молодості.

Кожен план усунення небажаних складок завжди індивідуальний і залежить від віку пацієнта, завдань, глибини і характеру заломів. В одних випадках проблема успішно купірується за допомогою ін’єкцій ботулотоксином, в інших ефективною буде комбінація лазерного пілінгу та ін’єкцій, а в деяких ситуаціях позбутися опущення шкіри обличчя допоможе лише ендоскопічна операція. У будь-якому випадку, на яку б процедуру ви не зважилися, професійний пластичний хірург підкаже оптимальний для вашого конкретного випадку, віку і завдань спосіб позбавлення від зморшок. Дуже важливо знайти кваліфікованого фахівця і клініку, в якій процедуру проведуть безпечно і якісно. Обов’язково перевіряйте у доктора ліцензію, ретельно обговоріть всі нюанси процедури до операції і неухильно виконуйте рекомендації пластичного хірурга після неї. Тільки в цьому випадку отриманий результат – рівна і гладка шкіра лоба – буде радувати вас ще довгий час.

(Українська) Хочете побачити фото До і Після?

(Українська) Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

   5 out of 5 based on 3 reviews
(Українська) Саркисян

Subscribe to
our mailing list

Get useful tips for beauty and health from the best specialists of the VIRTUS Institute of Advanced Medicine!

Read also

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
Submit your review
Ask a question
Online chat