+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Ендокринологія
Ендокринологія-1

Ендокринологія

Ендокринна система людини складається з органів і залоз внутрішньої секреції — гіпоталамуса, гіпофіза, епіфіза, щитоподібної залози, паращитоподібних залоз, підшлункової залози, наднирників, статевих залоз (яєчники у жінок, насінники у чоловіків), шишковидного тіла і інших.

Напрямок представлений в філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б

Ендокринна система виробляє гормони, що регулюють роботу внутрішніх органів і систем, обмін речовин, репродуктивну функцію. Збій у функціонуванні ендокринної системи негативно відображається на здоров’ї всього організму.

У Інституті передової медицини VIRTUS проводиться діагностика і лікування ендокринологічних захворювань. Ми керуємось сучасними протоколами терапії, що довели свою ефективність і безпечність.

Можливості відділення ендокринології Клініки VIRTUS

Ендокринологічний центр в Одесі у Клініці VIRTUS має у розпорядженні все необхідне обладнання для ефективного лікування ендокринологічних патологій. Прийом пацієнтів проводить лікар-ендокринолог з 24-річним стажем, Світлана Петрівна Моршнева. Світлана Петрівна приймає участь у міжнародних та українських конгресах, присвячених захворюванням ендокринної системи, а також є членом Європейської Асоціації по вивченню діабету (EASD), Асоціації ендокринологів України та інших професійних спільнот.

Інститут передової медицини VIRTUS в Одесі — один з небагатьох лікувальних закладів в Україні, що використовує клітинну терапію у лікуванні цукрового діабету I і II типу. Завдяки використанню препарату на основі власних стовбурових клітин пацієнта, вдається запустити процес регенерації тканин підшлункової залози. У результаті лікування функція органа поступово відновлюється, зменшується необхідність у введенні синтетичного інсуліну.

Лікування ендокринологічних захворювань

У відділенні ендокринології Інституту передової медицини VIRTUS в Одесі здійснюється:

 • лікування захворювань щитоподібної залози (з порушенням функції (гіпотиреоз та гіпертиреоз) та бех з порушення функції);
 • лікування цукрового діабету I та II типу;
 • лікування ожиріння. Причиною збільшення маси тіла може бути порушення гормонального фону. Для лікування проблем з вагою у Клініці VIRTUS застосовується комплексний підхід, що передбачає усунення фактора, який спровокував набір ваги, нормалізацію гормонального фону і дієтотерапія;
 • лікування порушень менструального циклу;
 • лікування безпліддя (жіночого і чоловічого);
 • лікування акне;
 • лікування гінекомастії (доброякісного збільшення грудних залоз у чоловіків);
 • лікування надмірного оволосіння у жінок (за чоловічим типом (гірсутизм));
 • лікування випадіння волосся;
 • лікування патологій наднирників — гіпокортицизму (недостатності наднирників), феохромоцитоми, гіперкортицизму (синдром Іценка-Кушинга);
 • лікування клімактеричних розладів;
 • лікування остеопорозу.

Послуги і процедури в ендокринології Клініки VIRTUS

У перелік послуг і процедур, що надають пацієнтам у відділенні ендокринології Інституту передової медицини VIRTUS, входять:

 • консультативно-діагностичний прийом лікаря-ендокринолога;
 • УЗД щитоподібної залози;
 • тонкоголкова пункційна біопсія вузлів щитоподібної залози під контролем УЗД (з наступною цитологічною діагностикою). На дослідження направляє ендокринолог на підставі результатів інструментальної і лабораторної діагностики щитоподібної залози — УЗД щитоподібної залози, аналізів крові на тиреотропний гормон (ТТГ), тироксин (Т4), трийодтиронін (Т3) та інших;
 • CGMS контроль — безперервний моніторинг глікемічного профілю (рівня глюкози в крові) у режимі реального часу з наступним аналізом даних. Моніторинг може тривати впродовж доби або 5-6 днів. CGMS контроль застосовується для діагностики цукрового діабету, у тому числі прихованих форм захворювання, визначення ступеню важкості патології у пацієнтів з цукровим діабетом I і II типу. Безперервний моніторинг рівня глюкози в крові показаний також вагітним, що страждають на цукровий діабет або при підозрі на розвиток гестаційного цукрового діабету.

За наявності показів, у хірургічному відділенні Клініки VIRTUS може бути проведене оперативне лікування вузлів щитоподібної залози. Метод лазерної абляції дозволяє видалити вузол з мінімальним втручанням — через 1 маленький прокол на шкірі. Під час операції використовується місцевий наркоз. Через 2-3 години після лазерної абляції вузлів щитоподібної залози пацієнта виписують додому.

Консультація ендокринолога Клініки VIRTUS

Так як ендокринолог — вузький спеціаліст, на консультацію до нього зазвичай направляє сімейний лікар або лікар іншої спеціалізації. На прийомі ендокринологна підставі скарг, збору анамнезу, огляду пацієнта, після ознайомлення з можливо наявними результатами обстежень пацієнта визначається з попереднім діагнозом.

Після огляду лікар при необхідності направляє пацієнта на додаткові обстеження. На повторному прийомі після вивчення результатів діагностики ендокринолог виставляє заключний діагноз, визначає тактику лікування і прогноз захворювання,а також призначає терапію і лікувальні процедури при необхідності.

Популярнi питання

З якими проблемами жіночого здоров’я звертатися до ендокринолога?

Записатися до ендокринолога необхідно при порушеннях менструального циклу, проблемах із зачаттям, надмірному рості волосся в андрогензалежних зонах, прогресивному набиранню ваги, ожирінні і різкому зниженні ваги.

Які обстеження може призначити ендокринолог?

Ендокринолог може призначити наступні інструментальні обстеження: УЗД щитоподібної залози, органів черевної порожнини і заочеревинного простору, органів малого тазу, МРТ гіпофіза з контрастуванням. У деяких випадках може знадобитись зробити сцинтиграфію щитоподібної залози. Процедура являє собою сканування ділянки залози після введення в організм контрастної речовини. Ще одним видом інструментальної діагностики є еластографія щитоподібної залози — ультразвукове дослідження змін у структурі тканин залози.

До лабораторних досліджень, які часто призначає ендокринолог, відносять аналіз на тиреотропний гормон (ТТГ), глюкозу крові, пролактин, кортизол, індекс НОМА (інсулінорезистентності).

Моршнева Світлана Петрівна

Моршнева Світлана Петрівна

Ендокринолог
Стаж роботи (років): 27
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Назва послуги або виду діагностикиОдеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Ендокринологія
Консультація лікаря-ендокринолога800600
Операція на щитовидній залозі 1 кат15000
Операція на щитовидній залозі 2 кат20000
Операція на щитовидній залозі 2 кат30000
Пункція щитовидної залози 1 кат2200
Пункція щитовидної залози 2 кат2700
Пункція щитовидної залози 3 кат3200
Склерозування кіст щитовидної залози 1 кат500
Склерозування кіст щитовидної залози 2 кат1000
Склерозування кіст щитовидної залози 3 кат1500
Лазерна абляція вузлів щитовидної залози 1 кат5000
Лазерна абляція вузлів щитовидної залози 2 кат7000
Лазерна абляція вузлів щитовидної залози 3 кат10000
Саркисян

Послуги відділення ендокринології Клініки VIRTUS

Гипергідоз — що це? Причини та лікування підвищеного потовиділення

Гипергідоз — що це? Причини та лікування підвищеного потовиділення

Підвищене пововиділення здатне не тільки зіпсувати одяг та настрій, але й стати серьозною проблемою в житті.
Частота та поширенність залізодефіцитної анемії

Частота та поширенність залізодефіцитної анемії

Залізо - незамінний мікроелемент, який входить до багатьох ферментів і тканин.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат