+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 332 44 00 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція — один з найбільш простих, швидких і результативних способів вирішення проблеми небажаного волосся.

Послуга доступна в філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Одеса, Буніна, 10
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лазерна епіляція

Види послуги

Лазерна епіляція — один з найбільш простих, швидких і результативних способів вирішення проблеми небажаного волосся.

Сьогодні існує два можливих варіанти видалення небажаного волосся:

 1. Депіляція — в її основі лежить видалення стрижня волосся (видимої надкожная частини).
 2. Епіляція, заснована на інактивації матричних клітин, з яких росте волосся.

Ще зовсім недавно епіляція об’єднувала в собі два методи:

 • Фізико-хімічний і фізичний, що включає в себе ензимна епіляцію, електрофорез з лікарськими речовинами
 • Електроліз, ультразвукову епіляцію, фотоепіляції, діатермокоагуляцію

В кінці XX століття косметологи вперше почали застосовувати для епіляції волосся лазерні промені — так з’явилася лазерна епіляція волосся. Сучасні лазери здатні впливати на різні типи волосся, що знаходяться на різних стадіях росту. Завдяки цьому лазерна епіляція є найефективнішим методом видалення волосся. Детальніше про механізм впливу лазера на структуру волосся.

У клініці VIRTUS лазерна епіляція успішно проводиться з 2007 року, як для жінок, так і для чоловіків. Сьогодні для її проведення використовується новітній діодний лазер MeDioStar XT (Asclepion Laser Technologies GmbH). Він дозволяє безболісно і високоефективно видаляти волосся різного кольору і товщини на будь-якій ділянці і типі шкіри. А завдяки можливості лазера впливати на структуру волосся, що знаходяться на різних стадіях розвитку, їх подальше зростання на обраних ділянках припиняється зовсім або значно зменшується.

У людини близько 85-90% волосся знаходяться в початковій стадії росту і стадії активного зростання, близько 9-14% — в стадії відмирання і близько 1% — в проміжній (перехідній стадії).

Волосся, що росте на різних зонах, мають різну тривалість життя:

 • На голові 90% волосся знаходяться в стані активного росту (в анагене)
 • В зоні бікіні — близько 30%
 • Волосся над губою в стадії анагена живуть 4 місяці, в проміжній стадії всього кілька днів, в стадії відмирання (телогена) — близько 1,5 місяців.

Лазерна епіляція значно зменшують зростання, впливаючи на волосся, що знаходяться в різних стадіях росту, причому ті з них, які знаходяться в стадії активного росту (метанагене) найбільш схильні до впливу променів. У цей період сформувалися меланоцити волосся активно синтезує меланін, а між самим сосочком волоса і його епітеліальних піхвою є тісний зв’язок.

Ефективною лазерної епіляції сприяє дотримання точних інтервалів між процедурами, під час яких волосся досягає стадії метанагана. Інтервали можуть мати різну тривалість, що пов’язано з тривалість різних фаз росту волосся на різних ділянках тіла.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Процедура лазерної епіляції

Лазерну епіляцію в нашій клініці проводять тільки досвідчені лікарі-дерматологи. Вони допоможуть знайти причину зростання небажаного волосся і розроблять індивідуальний алгоритм вирішення проблеми, що враховує особливості і тип шкіри пацієнта, а також колір, товщину волосся і їх анатомічне розташування.

Повний курс лазерної епіляції волосся, як правило, становить 5-7 процедур.
Тривалість кожної процедури, в залежності від зони корекції і типу волосся і шкіри, становить від 2 до 30 хвилин.

Анестезія

У лазер вбудована спеціальна система, що охолоджує шкіру, що робить процедуру безболісною. Однак, для досягнення максимального комфорту пацієнта, при проведенні епіляції на особливо чутливих ділянках тіла зона бікіні, верхня губа, пахви), використовується спеціальний анестезуючий крем.

Після процедури лазерної епіляції

Лазерна епіляція не вимагає спеціальних відновлювальних процедур. Протягом 5 днів ми рекомендуємо відмовитися від відвідування сауни і лазні, солярію та тривалого перебування на відкритому сонці.

Гладка і красива шкіра – це мрія будь-якої жінки, а ріст волосся в небажаних місцях завжди був і буде актуальною проблемою.

Існує два можливих варіанти видалення небажаного волосся: депіляція (видалення стрижня волосся) і епіляція (інактивація матричних клітин, з яких росте волосся).

Слід брати до уваги, що жоден з існуючих методів видалення волосся не дає бажаного ефекту на тривалий термін, тому вчені постійно знаходяться в пошуках нових методів епіляції.

Ще зовсім недавно епіляція об’єднувала в собі два методи: фізико-хімічний і фізичний, перший включає в себе ензимна епіляцію, електрофорез з лікарськими речовинами, другий – електроліз, ультразвукову епіляцію, фотоепіляції, діатермокоагуляцію.

В кінці XX століття косметологи вперше почали застосовувати для епіляції волосся лазерні промені – так з’явилася лазерна епіляція волосся. Це послужило пусковим механізмом на початку нової лазерної ери в косметології. Лазери добре зарекомендували себе, і застосовуються в косметології донині, більш того – це один з найефективніших методів.

Механізм дії лазерних променів спрямований на біологічні структури волоса, іменовані хромофорами, які мали певний, чутливий для лазерного впливу, спектр поглинання. Найбільш чутливим до променів лазера є що міститься в еритроцитах гемоглобін, а також меланосоми (клітинна органела).

Спектр поглинання лазерного променя – це кількість світла, що поглинається при різних довжинах хвиль. Довжина хвилі лазерного променя обов’язково повинна збігтися з довжиною хвилі на рівні максимальної поглинання. Меланоцити (складові хромофором, які синтезують меланін і містяться в волосяному фолікулі, відповідають цим вимогам. У темному волоссі міститься максимальна концентрація меланіну, в світлому – мінімальна. Лазерний промінь руйнує волосяні фолікули, що містять пігмент (колір шкіри при цьому значення не має).

Для правильного вибору лазерної епіляції необхідно враховувати сприйнятливість світла шкірою. Залежно від ступеня світлочутливості шкіри розрізняють наступні її типи (класифікації Фітцпатрік):

 • Перший тип шкіри: шкіра абсолютно не загоряє, в результаті сонячного впливу майже миттєво отримує сонячний опік
 • Другий тип: шкіра майже не загоряє, з легкістю отримує сонячний опік
 • Третій тип: шкіра рідко отримує сонячний опік, з часом переходить в засмагу
 • Четвертий тип: шкіра легко загоряє і не отримує сонячних опіків
 • П’ятий тип: шкіра не отримує сонячних опіків, загоряє добре
 • Шостий тип: шкіра не отримує сонячних опіків і не загоряє

Два перших типу шкіри мають підвищену чутливість, що необхідно враховувати при лазерної епіляції, неправильний підхід в даному випадку може викликати опіки і подразнення шкіри.

Промінь лазера надає різний вплив на волосся. Залежно від локалізації розрізняють наступні три типи волосся:

 • Пушкове – тонкі волоски, що покривають всю шкіру
 • Щетинисте – це волосся вій, брів, волосся в носовій порожнині, в зовнішньому слуховому проході
 • Довге – борода, вуса, волосся на голові, в паху і на лобку

У процесі життя у людських відбувається постійна зміна волосся. Процес непомітний для оточуючих і для нього самого, це пов’язано з тим, що якщо в одному місці волосся випадає, в іншому вони виростають (волосся знаходяться на різних стадіях росту і приблизно в одному кількості).

Волосся мають три стадії росту (Жю Моретті):

 1. Стадія анагену (має шість подстадий): №№ 1, 2, 3, 4, 5 – це стадії, що передують зростанню волосся (проанаген), № 6 – стадія активного росту волосся (метанаген).
 2. Стадія катагена – проміжна.
 3. Стадія телогена – процес поступового відмирання волоса.

У людини близько 85-90% волосся знаходяться в початковій стадії росту і стадії активного зростання, близько 9-14% – в стадії відмирання і близько 1% – в проміжній (перехідній стадії).

Щодня у людини відмирає від 25 до 100 волосся знаходяться в стадії телогена. Волосся, що росте на різних зонах, мають різну тривалість життя. На голові 90% волосся знаходяться в стані активного росту (в анагене), відповідно в зоні бікіні – близько 30%. Волосся над губою в стадії анагена живуть 4 місяці, в проміжній стадії всього кілька днів, в стадії відмирання (телогена) – близько 1,5 місяців.

З весни 2007 року лазерна епіляціяв інституті VIRTUS проводиться методом використання MeDioStar XT (Asclepion Laser Technologies GmbH) – нового діодного лазера, довжина хвилі якого становить 808 нм.

Доданий лазер використовується для видалення небажаного волосся на тілі людини, іноді показанням до його застосування є підвищене роздратування шкіри після голитися (у чоловіків). Протипоказаннями до лазерної епіляції є запальні захворювання шкіри і організму в цілому, злоякісні новоутворення, вагітність, невмотивоване підвищення температури, епілепсія.

За один день до початку лазерної епіляції пацієнт активно до неї готується: необхідно попередньо видалити волосся з відповідної області за допомогою бритви або крему для депіляції. Жінки перед процедурою знімають макіяж (якщо епіляція проводиться на обличчі). Якщо епіляція проводиться на особливо чутливих ділянках тіла (зона бікіні, верхня губа, пахви), використовується спеціальний анестезуючий крем. На руках, ногах і спині анестезія не обов’язкова (це менш чутливі зони). У лазер вбудована спеціальна система, що охолоджує шкіру, що робить процедуру майже безболісною.

Для досягнення хороших результатів необхідно мати індивідуальний підхід і вибрати правильну тактику з урахуванням кольору, типу і товщини волосся, а також їх анатомічного розташування.

На кожного хворого оформляється історія хвороби, в якій необхідно обов’язково вказати наявність шкірних запальних захворювань (якщо такі є):

 • Простий герпес (herpes simplex) (має значення при розташуванні на губах)
 • Генітальний герпес (herpes genitalis) (при видаленні волосся в зоні бікіні)
 • Псоріаз, вітіліго
 • Гипертрофические і келоїдні рубці
 • Прийом роаккутану (препарату для лікування вугрового висипу) і фотосенсибилизирующих препаратів

А також наявність захворювань, здатних викликати гіпертрихоз (підвищений оволосіння):

 • Гормональний дисбаланс
 • Спадковий гіпертрихоз
 • Медикаментозний гіпертрихоз
 • Наявність новоутворень

Повний курс лазерної епіляції волосся становить 5-7 процедур. За весь час роботи цей курс пройшли понад 3000 пацієнтів, вік яких знаходився в діапазоні від 18 до 65 років. При цьому у 85% пацієнтів результат був відмінним, хороший результат спостерігався у 10% (кількість волосся зменшилася, нормальний волосся замінився пушковим, знизилася інтенсивність росту волосся) і лише в 5% випадків виникла необхідність твори додаткового обстеження і додаткових процедур (в основному, це було пов’язано з нерегулярним процесом відвідування або неправильної підготовкою до епіляції).

Доданий лазер MeDioStar ХТ має широкий спектр режимів, що дозволяє отримати найкращі результати і домогтися сталого видалення волосся на темній шкірі.

Цепколенко Ганна Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 18
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Ковилкiна Наталя Павлівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 46
Веде прийом в філіях: Одеса, Буніна, 10

Єрофєєва Оксана Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 25
Веде прийом в філіях: Одеса, Буніна, 10

Бзіта Олена Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, трихолог
Стаж роботи (років): 16
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Одеса, Буніна, 10

Димитрова Ірина Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 16
Веде прийом в філіях: Одеса, Буніна, 10

Осташевська Ірина Миколаївна

Дерматолог, косметолог
Стаж роботи (років): 18
Веде прийом в філіях: Одеса, Буніна, 10

Єсауленко Олена Володимирівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 10
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57

Бутурлінова Олександра Сергіївна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 16
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57

Івчук Зоріна Валеріївна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 17
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адміністратори зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі візиту.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата