+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 332 44 00 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція — один з найбільш простих, швидких і результативних способів вирішення проблеми небажаного волосся.

Послуга доступна в філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Одеса, Буніна, 10
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лазерна епіляція

Види послуги

Гладка і красива шкіра – це мрія будь-якої жінки, а наявність волосся в небажаних місцях завжди була і буде актуальною проблемою. Існує два можливих варіанти видалення небажаного волосся: депіляція (видалення стрижня волосся) і епіляція (інактивація – зменшення активності матричних клітин, з яких росте волосся). Слід брати до уваги, що жоден з цих методів видалення волосся не дає бажаного ефекту на тривалий термін, тому спеціалісти постійно знаходяться в пошуках нових методів епіляції.

Ще зовсім недавно епіляція об’єднувала в собі два методи: фізико-хімічний і фізичний. Перший включає в себе ензимну епіляцію, електрофорез з лікарськими речовинами; другий – електроліз, ультразвукову епіляцію, фотоепіляцію.

В кінці XX століття дерматологи вперше почали застосовувати для епіляції волосся лазерне випромінювання – так з’явилася лазерна епіляція волосся. Це послужило пусковим механізмом початку нової лазерної ери в косметології. Лазери добре зарекомендували себе і застосовуються в косметології донині, більш того – це один з найефективніших методів позбавлення від небажаного волосся.

Механізм дії лазерного випромінювання спрямований на біологічні складові волосся, іменовані меланоцитами (містяться у волосяному фолікулі і синтезують меланін), які мають чутливий для лазерного впливу спектр поглинання. Спектр поглинання лазерного випромінювання – це кількість світла, що поглинається при різних довжинах хвиль. У темному волоссі міститься максимальна концентрація меланіну, в світлому – мінімальна. Лазерний промінь руйнує волосяні фолікули, що містять пігмент (колір шкіри при цьому значення не має).

Для досягнення гарних результатів необхідні індивідуальний підхід і правильна тактика з урахуванням кольору, типу і товщини волосся, а також його анатомічного розташування.

Для правильного підбору налагоджень при лазерній епіляції необхідно враховувати сприйнятливість світла шкірою. Залежно від ступеня світлочутливості шкіри розрізняють наступні її типи (класифікації Фітцпатрік):

 • Перший тип шкіри: шкіра абсолютно не загоряє, в результаті сонячного впливу майже миттєво отримує сонячний опік
 • Другий тип: шкіра майже не загоряє, з легкістю отримує сонячний опік
 • Третій тип: шкіра рідко отримує сонячний опік, з часом переходить в засмагу
 • Четвертий тип: шкіра легко загоряє і не отримує сонячних опіків
 • П’ятий тип: шкіра не отримує сонячних опіків, загоряє добре
 • Шостий тип: шкіра не отримує сонячних опіків і не загоряє

Два перших типи шкіри мають підвищену чутливість, що необхідно враховувати під час лазерної епіляції. Неправильний підхід в даному випадку може викликати опіки і подразнення шкіри.

Також для отримання бажаного ефекта від епіляції лікар враховує тип волосся людини. Залежно від локалізації розрізняють наступні три типи волосся:

 • Пушкове – тонкі волоски, що покривають всю шкіру
 • Щетинисте – це волосся вій, брів, волосся в носовій порожнині, в зовнішньому слуховому проході
 • Довге – борода, вуса, волосся на голові, в паху і на лобку

Протягом життя людини відбувається постійна зміна волосся. Це непомітний для людини процес, завдяки різним стадіям росту волосся.

Волосся має три стадії росту (Жю Моретті):

 1. Стадія анагену (має шість подстадий): №№ 1, 2, 3, 4, 5 – це стадії, що передують зростанню волосся (проанаген), № 6 – стадія активного росту волосся (метанаген).
 2. Стадія катагена – перехідна.
 3. Стадія телогена – процес поступового відмирання волоса.

В клініці VIRTUS лазерна епіляція успішно проводиться з 2007 року, як для жінок, так і для чоловіків. Сьогодні для її проведення використовується новітній діодний лазер MeDioStar XT (Asclepion Laser Technologies GmbH). Він дозволяє безболісно і високоефективно видаляти волосся різного кольору і товщини і з будь-якої ділянки шкіри. А завдяки можливості лазера впливати на структуру окремих волосин, що знаходяться на різних стадіях розвитку, їх подальше зростання на обраних ділянках припиняється зовсім або значно зменшується. Діодний лазер MeDioStar XT також використовується для людей з особливо чутливою шкірою, при подразненнях шкіри після гоління.

Повний курс лазерної епіляції волосся становить 5-7 процедур. За весь час роботи лазера в клиніці цей курс пройшли понад 3000 пацієнтів. У 85% пацієнтів результат був відмінним, хороший результат спостерігався у 10% (кількість волосся зменшилася, знизилася інтенсивність росту волосся) і лише в 5% випадків виникла необхідність додаткового обстеження і додаткових процедур (в основному, це було пов’язано з нерегулярним процесом відвідування або неправильною підготовкою до епіляції). Протипоказаннями до лазерної епіляції є запальні захворювання шкіри і організму в цілому, злоякісні новоутворення, вагітність, підвищена температури, епілепсія.

У людини близько 85-90% волосся знаходиться на початковій стадії росту і стадії активного зростання, близько 9-14% – в стадії відмирання і близько 1% – в перехідній стадії. Щодня відмирає від 25 до 100 волосин, тобто вони знаходяться в стадії телогена.

Також важливо те, що тривалість життя волосся залежить від зони, де воно росте. На голові 90% волосся знаходиться в стані активного росту (в анагені), а в зоні бікіні – близько 30%. Волосся над губою в стадії анагену живе 4 місяці, в проміжній стадії – всього кілька днів, в стадії відмирання (телогену) – близько 1,5 місяців.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Процедура лазерної епіляції

Лазерну епіляцію в нашій клініці проводять тільки досвідчені лікарі-дерматологи. Вони розроблюють індивідуальний алгоритм вирішення проблеми кожного пацієнта, що враховує його особливості і тип шкіри, а також колір, товщину волосся і його анатомічне розташування.

Перед проведенням процедури необхідно видалити волосся з відповідної зони тіла за допомогою бритви або крему для депіляції. Жінки перед процедурою знімають макіяж (якщо епіляція проводиться на обличчі).

Повний курс лазерної епіляції волосся, як правило, становить 5-7 процедур. Тривалість кожної процедури, в залежності від зони корекції, типу волосся і шкіри, становить від 2 до 30 хвилин.

Анестезія

У лазер вбудована спеціальна система, що охолоджує шкіру і робить процедуру безболісною. Однак, для досягнення максимального комфорту пацієнта, під час проведення епіляції на особливо чутливих ділянках тіла (зона бікіні, верхня губа, пахви), використовується спеціальний анестезуючий крем.

Після процедури лазерної епіляції

Лазерна епіляція не вимагає спеціальних відновлювальних процедур. Протягом 5 днів ми рекомендуємо відмовитися від відвідування сауни і лазні, солярію та тривалого перебування на відкритому сонці.

Ефективності лазерної епіляції сприяє дотримання рекомендованих лікарем інтервалів між процедурами. Ці інтервали можуть мати різну тривалість, що пов’язано із знаходженням волосся на різних фазах росту на різних ділянках тіла.

Цепколенко Ганна Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 18
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Ковилкiна Наталя Павлівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 46
Веде прийом в філіях: Одеса, Буніна, 10

Єрофєєва Оксана Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 25
Веде прийом в філіях: Одеса, Буніна, 10

Бзіта Олена Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, трихолог
Стаж роботи (років): 16
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Одеса, Буніна, 10

Дiмiтрова Ірина Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 16
Веде прийом в філіях: Одеса, Буніна, 10

Осташевська Ірина Миколаївна

Дерматолог, косметолог
Стаж роботи (років): 18
Веде прийом в філіях: Одеса, Буніна, 10

Єсауленко Олена Володимирівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 10
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57

Бутурлінова Олександра Сергіївна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 16
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адміністратори зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі візиту.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат