+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція бікіні

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лазерна епіляція бікіні

Що таке лазерна епіляція бікіні?

Дбати про своє тіло приємно. Після косметичних процедур ми відчуваємо себе більш привабливими та здоровими. Кожна зона нашого тіла вимагає уваги, гігієни та догляду. Дбайливе ставлення необхідне й для ділянки статевих органів. Ця делікатна зона потребує своєчасної гігієни та естетичного зовнішнього вигляду.

Питання гігієни та естетики шкіри в зоні бікіні вирішує прогресивна процедура лазерної епіляції. У цій статті розповідаємо про роботу лазера, етапи проведення процедури та її переваги.

Тіло людини віддалено нагадує планету Земля. Планета є домом для безлічі організмів й істот, а ще складається з шарів. У тілі людини теж живуть різні мікроорганізми, протікають різноманітні процеси, одним словом, вирує життя.

На поверхні Землі та тіла людини є рослинність. Більшість рослин на планеті схожі тим, що мають корені. Й у цьому випадку тіло людини схоже зі Землею. Волосок зароджується під шкірою та формується в цибулину. Цибулина живе в захисному мішечку — фолікулі. За своєю формою фолікули поділяються на три типи: круглий — з нього росте пряме волосся, овальний — місце зародження кучерявого волосся, нирковидний — тут з’являється кучеряве волосся.

Є низка ситуацій, коли позбавлення від волосся принесе людині довгоочікуване полегшення та надовго усуне неприємне подразнення шкіри. Розповідаємо, як працює методика.

Лазерний апарат випромінює світло з високою щільністю і концентрацією. Світло пробиває фолікул, про який писали раніше, і руйнує корінь волоска. У процесі відбувається заварювання судин, що живлять цибулину. Корінь гине й з часом випадає стрижень волосини.

Методика лазерної епіляції практикується в VIRTUS з 2007 року. Ми маємо успішний досвід видалення темного та світлого волосся, а також використовуємо високоефективне і безпечне обладнання. Практика показала довговічність процедури.

Кому підходить лазерна епіляція бікіні?

Процедура лазерної епіляції бікіні не є критично необхідною, але вона значно покращує якість життя. Наша практика довела затребуваність і дієвість методу. Лазерна епіляція створена, щоб допомогти позбавитися від дискомфорту, який виникає як наслідок подразнення від гоління волосся.

Результат після лазерної епіляція бікіні

Гладкість шкіри — звичайний результат епіляції разом з тривалим ефектом і вашим комфортом. Зона бікіні — делікатна ділянка тіла. Лазерне видалення волосся — безпечний процес, який не залишає на шкірі слідів й опіків. Завдяки методу усуваються навіть врослі волоски.

Покази та протипокази для лазерної епіляції бікіні

Покази:

 • Надмірний ріст волосся
 • Вростання волосся
 • Роздратування шкіри після гоління

Протипокази:

 • Епілепсія
 • Загострення хронічних дерматозів
 • Онкологія
 • Вагітність
 • Гормональні порушення
 • Цукровий діабет

Підготовка до процедури

Хоч процедура і косметична, радимо нашим пацієнтам до неї підготуватися. Правила підготовки прості, але дотримуватися їх важливо — є ризик травмувати шкіру.

Як ми говорили на початку статті, лазерний промінь проникає під шкіру та впливає на корінь волоска. Тому за день до процедури рекомендується зголити волосся. В іншому випадку світло лазера розподілиться по довжині волосся і не подіє на корінь. У результаті послаблюється ефект і можуть з’явитися больові відчуття. А ось використання воску не радимо. Після воскової епіляції на тілі залишаються волоски. З цієї ж причини рекомендується уникати перед процедурою інших методів видалення волосся: депіляції, електроепіляції, шугарингу.

За 14 днів до сеансу рекомендується відкласти візит на пляж або в солярій. Через засмагу зменшується ефективність лазерного випромінювання.

За 2 тижні до процедури завершіть прийом антибіотиків.

Ось і всі правила підготовки. Тепер розповімо про те, як проходить процедура в нашій клініці. Влаштовуйтеся зручніше!

Етапи лазерної епіляції

 1. У холі клініки вас зустрічає адміністратор і супроводжує в кабінет лікаря-дерматолога. Весь час консультації — для вас, тому ви можете задати питання та отримати відповіді. Лікар цікавиться станом вашого здоров’я і визначає наявність протипоказів. Якщо протипоказів немає, переходимо до наступного етапу.
 2. Лікар пропонує вам одягнути спеціальні окуляри, які захищають очі від світла лазера. На шкіру наноситься гель, який виступає допоміжним елементом для проведення енергії лазерного випромінювання в цибулину. Гель є гіпоалергенним, тобто, не здатний викликати алергію. Після процедури з обробленої ділянки шкіри видаляється гель і наноситься крем, щоб «заспокоїти» шкіру. Можливе незначне почервоніння, яке минає вже за кілька годин.
 3. Сеанс займає орієнтовно 30 хвилин. Наприкінці процедури лікар нагадує вам про правильний догляд за шкірою інтимної зони після епіляції: кілька днів наносити на шкіру спеціальний крем, а також на 14 днів утриматися від відвідування пляжу, солярію та сауни. Лазерна епіляція не вимагає періоду відновлення.

Безпека при лазерній епіляції бікіні

Принципи VIRTUS полягають в простих речах: перш за все ми дбаємо про здоров’я наших пацієнтів і застосовуємо тільки прогресивні методики. Експертність команди лікарів-дерматологів VIRTUS підтверджена сертифікатами та вдячністю пацієнтів. Ми використовуємо обладнання європейського стандарту та стерильні одноразові матеріали, якість яких перевірено роками.

Питання та відповіді

Чому не можна вживати антибіотики перед процедурою лазерної епіляції?

Вживання антибіотиків загострює чутливість шкіри до лазерного випромінювання. Тому є ймовірність, що процедура лазерної епіляції може викликати опіки.

Чи можна робити лазерну епіляцію бікіні під час місячних?

Менструація не є протипоказом до процедури. Якщо ваша шкіра стає особливо чутливою під час місячних, процедуру краще перенести. Але за умови доброго самопочуття та високого больового порогу, сміливо приходьте на процедуру.

Чи може лазерне випромінювання пошкодити мої репродуктивні органи?

Європейські сертифікати якості доводять, що лазерний промінь проникає на глибину залягання волосяної цибулини, не зачіпаючи шкіру. Тим більше, лазер немає дістає до внутрішніх органів.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Бзіта Олена Анатоліївна

Бзіта Олена Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, трихолог
Стаж роботи (років): 19
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Єсауленко Олена Володимирівна

Єсауленко Олена Володимирівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 15
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Дерматокосметологія
Первинна консультація лікаря-косметолога 700 720
Повторна консультація лікаря-косметолога 400 450
Дерматоскопія 550
кадочников консультации

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

История пациентки Анны Назаренко
Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули.
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя
Видалення небажаного волосся – безболісно і надовго

Видалення небажаного волосся – безболісно і надовго

У гонитві за гладкою і шовковистою шкірою жінки вдаються до різних хитрощів, від видалення волосся нитками і закінчуючи лазерною епіляцією.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат