+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя — це метод позбавлення від небажаного волосся на різних зонах обличчя за допомогою лазерного випромінювання. Лазер руйнує підшкірні волосяні цибулини без травматизації шкірних покривів.

Кому варто робити процедуру

Лазерну епіляцію проводять людям, які хочуть позбутися небажаного волосся на обличчі. Важливо, щоб у людини не було запальних захворювань на обличчі або загострення хронічних дерматозів — ці стани є протипоказами до процедури як і період вагітності та грудного вигодовування.

Раніше в косметології використовувалися лазери, які ефективно видаляли лише чорні волоски. Тепер лікарі-косметологи Інституту передової медицини VIRTUS використовують лазерну установку, що складається з олександритового та діодного лазерів, яка є золотим стандартом лазерної епіляції. Такий лазер ефективно видаляє усі волоски — темні, світлі, сиві та пушкові.

Для чого проводять епіляцію обличчя?

Лазерна епіляція дозволяє позбутися від естетичного дискомфорту, який викликаний небажаною рослинністю на обличчі. Крім того, процедура має медичне значення. Кінцевий результат лазерної епіляції полягає у позбавленні від:

 • Врослих волосків на обличчі
 • Болю, неприємних відчуттів і роздратування після гоління волосся станком, шугарингу або воскової епіляції
 • Фолікуліту — запалення волосяних фолікулів
 • Небажаної рослинності на обличчі

Для того, щоб досягти бажаного результату, необхідно пройти курс лазерної епіляції (5-6 сеансів), тривалість якого приблизно 6-9 місяців.

Покази та протипокази

Показами для лазерної епіляції є бажання пацієнта позбутися небажаного волосся на обличчі — над губою, на ділянках міжбрів’я, підборіддя, шиї, щік, вух, скронь, а також вростання волосся на цих ділянках.

Протипокази до процедури видалення волосся лазером включають:

 • Епілепсію
 • Вагітність
 • Період годування груддю
 • Наявність запальних елементів на обличчі
 • Псоріаз
 • Загострення хронічних дерматозів

Якщо у пацієнтки спостерігається порушення гормонального фону, яке може проявлятися нерегулярним менструальним циклом, надмірним ростом волосся по середній лінії живота, на внутрішній стороні стегон або на обличчі, процедуру варто відкласти до моменту стабілізації рівня гормонів. Пацієнтку скеровують на консультацію гінеколога й ендокринолога, які призначають план лікування. Без лікування основного ендокринного захворювання лазерна епіляція буде неефективною. Лікар-ендокринолог індивідуально вирішує, коли можна почати лазерну епіляцію.

Наявність алергічних реакцій шкіри є відносним протипоказом до лазерної епіляції. Якщо у пацієнта є алергія на сонячні промені (фотодерматоз), необхідна консультація дерматолога. Лікар на підставі скарг, анамнезу та огляду ухвалює рішення, чи можна пацієнтові видаляти небажану рослинність за допомогою лазера.

Популярні питання

Чому не можна позбутися від небажаних волосків за одну процедуру?

Волоски знаходяться на різних стадіях розвитку. Лазер може зруйнувати волосся, яке знаходиться в активній фазі росту. Волоски, які знаходяться на інших етапах розвитку, залишаються — їх видаляють під час наступних сеансів лазерної епіляції, коли вони переходять в ту фазу, на яку впливає лазер. Оскільки за одну процедуру видаляється приблизно 20% волосся, повністю позбутися від небажаних волосків можна за 5-6 сеансів.

Чому після лазерної епіляції волосся росте повільніше?

Під впливом лазера відбувається коагуляція (запаювання) судин, які живлять цибулини. Оскільки надходження поживних речовин до цибулини зменшується, волоски стають тоншими та ростуть повільніше.

З якою періодичністю потрібно робити лазерну епіляцію?

Лазерну епіляцію обличчя можна робити не частіше, ніж один раз на місяць. Між процедурами повинно минути 4-6 тижнів.

Чому не можна робити лазерну епіляцію вагітним жінкам?

Вплив лазера на плід і перебіг вагітності не вивчався, тому вагітним жінкам протипоказана ця процедура.

Чи може лазерна епіляція завдати шкоди здоров’ю?

Лазерна епіляція — цілком нешкідлива процедура. Безпека застосування лазера підтверджена численними науковими дослідженнями та європейськими сертифікатами. Спектр лазерного випромінювання впливає виключно на меланін у волосяних фолікулах, загального впливу на тіло лазерне випромінювання не робить. Якщо лазер скерувати на ділянку тіла, на якому немає волосяних цибулин, він не буде працювати.

Підготовка до процедури

Перед процедурою лазерної епіляції рекомендується зголити волосся в обраній зоні станком, оскільки лазер впливає виключно на волосяні фолікули, які знаходяться у глибоких шарах шкіри. Волосок є провідником енергії лазерного випромінювання, за рахунок якого відбувається руйнування волосяної цибулини. Якщо над шкірою буде відросле волосся, це може призвести до опіку шкіри. Рекомендується утриматися від воскової епіляції або висмикування волосків пінцетом за 2 тижні, а також від застосування лосьйонів і тоніків з вмістом спирту за 3 дні до процедури.

Етапи проведення лазерної епіляції обличчя

 1. На процедуру лазерного видалення волосся над губою, у ділянці міжбрів’я рекомендується приходити без косметики на обличчі. Косметолог пропонує пацієнту сісти на кушетку, при цьому лікар повинен мати вільний доступ до ділянки шкіри, на якій буде проводитися процедура. Обрана зона обробляється гелем, який є провідником енергії лазерного випромінювання до волосяної цибулини. За бажанням пацієнта може використовуватися знеболююче у вигляді анестезуючої мазі або спрею.
 2. На наступному етапі лікар-косметолог починає обробку потрібної ділянки шкіри лазером, внаслідок чого руйнуються волосяні фолікули та коагулюються (запаюються) судини, що живлять їх. У результаті впливу лазера волоски залишаються без цибулини та через деякий час самостійно випадають. Випадання волосків відбувається протягом 7-10 днів після процедури. Один сеанс лазерної епіляції обличчя триває до півгодини.
 3. Після процедури пацієнту рекомендують відмовитися від впливу високих температур – не відвідувати лазні, сауни, солярії, не приймати гарячі ванни. Можуть призначатися креми, які покращують трофіку тканин і прискорюють їх регенерацію (пантенол, бепантен).

В Інституті передової медицини VIRTUS процедуру лазерної епіляції проводять висококваліфіковані фахівці, тому ризики ускладнень після процедури зводяться до нуля. Наші лікарі уважно оцінюють загальний стан пацієнта, наявність показів і протипоказів до процедури, а також індивідуально підбирають оптимальний режим лазера, тривалість і кількість сеансів лазерного видалення небажаного волосся. Ми пропонуємо послугу лазерної епіляції обличчя за прийнятною вартістю. Ціну процедури можна дізнатися на попередній консультації косметолога або на сайті VIRTUS. Ми допоможемо ефективно та назавжди позбутися від небажаних волосків на обличчі.

Бзіта Олена Анатоліївна

Бзіта Олена Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, трихолог
Стаж роботи (років): 19
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Дiмiтрова Ірина Анатоліївна

Дiмiтрова Ірина Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 19
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Єсауленко Олена Володимирівна

Єсауленко Олена Володимирівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 15
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57
Цепколенко Ганна Володимирівна

Цепколенко Ганна Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 21
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Петруньок Катерина Михайлівна

Петруньок Катерина Михайлівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 7
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Дерматокосметологія
Первинна консультація лікаря-косметолога 700 720
Повторна консультація лікаря-косметолога 400 450
Дерматоскопія 550
Овчаренко

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
Кристина – Овчаренко
(Русский) Гена – Носко
Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули.
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя
Видалення небажаного волосся – безболісно і надовго

Видалення небажаного волосся – безболісно і надовго

У гонитві за гладкою і шовковистою шкірою жінки вдаються до різних хитрощів, від видалення волосся нитками і закінчуючи лазерною епіляцією.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат