+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лазерна епіляція ніг

Лазерна епіляція ніг

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лазерна епіляція ніг

Лазерна епіляція — революційний метод XXI століття, за допомогою якого видаляють волосся на тілі. Як це працює? З’ясовуємо користь та дію методу.

100 років тому видалення волосся стало модою, а сьогодні це — найпоширеніший ритуал краси кожної жінки. У косметології для видалення волосся на ногах використовують техніки шугарингу, воскової депіляції, гоління, вищипування та креми. В результаті отримуємо гладку шкіру на короткий проміжок часу, іноді з порізами та подразненнями.

Лазерна епіляція ніг — комфортний гіпоалергенний спосіб, яким видаляють оволосіння надовго, без травмування шкірного покриву і дискомфорту. Позбавлення від волосся відбувається в зонах стегон, гомілок, колін і пальців ніг.

Ось як це працює: під час процедури світло лазера не пошкоджуючи шкіру проникає у волосяний фолікул або волосяну цибулину. У фолікулі знаходиться меланін — пігмент кольору волосся, на який і впливає лазер. Так порушується живлення цибулини, тому волосся росте повільніше або зовсім припиняє ріст.

Кому підходить лазерна епіляція ніг

Лазерна епіляція ніг вважається естетичною процедурою. Цей вид процедур не є необхідним, але значно підвищує комфорт життя. Підходить жінкам і чоловікам, які втомилися від щоденного видалення волосся і подразнення шкіри. Метод виключає вростання волосся, яке виникає після гоління.

Результат після процедури

Процедура усуває необхідність щодня витрачати час на видалення волосся. Якщо говорити про гігієну й естетику, то після лазерної епіляції можна забути про порізи та роздратування шкіри. Для отримання бажаного результату важливо дотримуватись рекомендацій лікаря і пройти повний курс процедур. Результат помітний після першого сеансу.

Покази та протипокази для лазерної епіляції

Перед першою процедурою лікар складає анамнез пацієнта. Важливо відповісти на питання лікаря і прислухатися до його рекомендацій. Під час консультації лікар може порекомендувати додаткове обстеження у гінеколога чи інших фахівців, якщо побачить в цьому потребу. Далі опціонально вказуємо покази, а потім протипокази до лазерної епіляції ніг.

Покази:

 • Надмірний ріст волосся
 • Вростання волосся
 • Роздратування після гоління

Протипокази:

 • Епілепсія
 • Загострення хронічних запалень на поверхні шкіри
 • Онкологічне захворювання
 • Варикозне розширення вен у складних випадках
 • Вагітність
 • Гормональні порушення

У кабінетах лазерної епіляції можуть трапитися непередбачені ситуації. У таких випадках потрібні фахівці, які, по-перше, не допустять небезпеки для здоров’я пацієнта, уточнивши заздалегідь всі нюанси стану здоров’я пацієнта. А, по-друге, якщо виникне потреба, знають як допомогти. В інституті VIRTUS ми точно знаємо, як все зробити красиво і безпечно.

Підготовка до процедури

Підготовка до лазерної епіляції ніг починається за два тижні до сеансу. На цей період необхідно відмовитися від відвідування солярію і пляжу. Також варто припинити прийом антибіотиків.

За день до процедури потрібно видалити волосся на ногах за допомогою бритви. Лазер діє на цибулини під шкірою. Якщо на ногах залишиться волосся, світло лазера розподілиться по ньому і обпече шкіру. Ще може з’явитися пігментація, позбутися від якої складно. Тому рекомендуємо дотримуватися порад лікаря.

У день процедури краще не користуватися кремами і лосьйонами для тіла.

Етапи лазерної епіляція ніг

 1. У холі клініки VIRTUS пацієнта зустрічає адміністратор. Він скеровує в кабінет лікаря-дерматолога. Перша процедура лазерної епіляції починається з бесіди лікаря і пацієнта. Лікар ставить запитання, щоб з’ясувати, чи дотримувалися правила підготовки і чи є протипокази до процедури.
 2. Процедура проводиться в кабінеті, де є все необхідне для безпеки і комфорту пацієнта. Дерматолог пропонує одягнути окуляри, які захищають очі від світла лазера. На шкіру наноситься гель, який має охолоджуючі властивості та фокусує лазерний промінь. Процедура триває від 30 хвилин до години. Після епіляції можливе почервоніння, яке минає за кілька годин. Для швидкої регенерації шкіри кілька днів після епіляції рекомендується наносити заспокійливу косметику.
 3. Сеанс потрібно повторювати з різними проміжками часу. Зважаючи на особливості пацієнта, лікар визначає тривалість інтервалів між процедурами. Пояснимо, навіщо це робити. Розрізняють п’ять стадій росту волосся. Одна з таких стадій — катаген або сонна фаза. У цей період волосся тільки формується і за своїм виглядом нагадує «сплячу» цибулину. Час між сеансами дає можливість всім волосинам на ділянці перейти з сплячої фази в активну стадію росту.

Безпека при лазерній епіляції ніг

Лазерна епіляція ніг у VIRTUS доступна кожному, хто шукає перевірену часом клініку лікарів. За ефективним і безпечним використанням лазера стоять серйозні наукові дослідження. Нешкідливість дії лазерного променя для організму доводять європейські сертифікати якості.

Питання та відповіді

(Русский)  

Чи можна у VIRTUS зробити лазерну епіляцію ніг і пілінг обличчя одночасно?

Так, це затребувана опція нашої клініки. В Інституті VIRTUS практикуємо одночасні процедури, і навіть операції. Це обговорюється з вашим лікарем на консультації.

Це боляче?

Відчуття під час процедури залежать від рівня больового порогу пацієнта. Важливими чинниками є коректна потужність лазера й інтенсивність впливу, які контролює лікар-дерматолог. Через недосвідченість лікар може пошкодити шкіру. Під час коректного проведення процедури хворобливі відчуття відсутні. Важливо відповідально підійти до вибору клініки і лікаря.

Чи є випадки, коли лазер не допомагає?

Такі випадки трапляються. Процедури лазерної епіляції можуть бути малоефективними для пацієнтів з гормональними порушеннями. Нерегулярний місячний цикл, висипання на обличчі та тілі, ріст волосся по середній лінії живота, на поверхні стегон і обличчі — ознаки дисбалансу гормонів в організмі. Таким пацієнтам рекомендується обстеження у гінеколога й ендокринолога. Мова про хворобу і її треба лікувати. Наш досвідчений лікар ніколи не рекомендуватиме епіляцію, якщо пацієнт потребує попередньої корекції стану здоров’я.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Бзіта Олена Анатоліївна

Бзіта Олена Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, трихолог
Стаж роботи (років): 19
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Єсауленко Олена Володимирівна

Єсауленко Олена Володимирівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 15
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57
Цепколенко Ганна Володимирівна

Цепколенко Ганна Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 21
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Петруньок Катерина Михайлівна

Петруньок Катерина Михайлівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 7
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Дерматокосметологія
Первинна консультація лікаря-косметолога 700 720
Повторна консультація лікаря-косметолога 400 450
Дерматоскопія 550
Цепк Ганна

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

История пациентки Анны Назаренко
Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули.
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя
Видалення небажаного волосся – безболісно і надовго

Видалення небажаного волосся – безболісно і надовго

У гонитві за гладкою і шовковистою шкірою жінки вдаються до різних хитрощів, від видалення волосся нитками і закінчуючи лазерною епіляцією.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат