+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лазерна епіляція підпахв

Лазерна епіляція підпахв

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лазерна епіляція підпахв

Що таке лазерна епіляція підпахв?

Неймовірна ніжність шкіри – ефект видалення оволосіння у ділянці підпахв. Те, до чого прагнули люди сотні років тому, можливе сьогодні. Всі хочуть бути привабливими і подобатися іншим. Шовковистість шкіри в делікатних зонах – деталь, яка дарує нам це відчуття привабливості.

Сьогодні косметологія використовує різні методики для видалення волосся: нитки, шугарінг, віск, крем, електричний електроепілятор, гоління. Всі ці методи належать до депіляції. Розкриємо це поняття. Отже, депіляція – це сукупність способів видалення оволосіння, які не порушують ріст волосся. За допомогою депіляції ми можемо позбутися від оволосіння на тілі, але через короткий період волосся почне рости знову. Позбавлення від волосся за допомогою депіляції може призвести до порізів, подразнення, свербіння і алергії на шкірі.

У косметології лазер широко застосовується з кінця XX століття. Лазер добрий тим, що його дія гіпоалергенна, не викликає роздратування, опіків і порізів. Методика може позбавити від небажаного оволосіння на тривалий термін. Процедура лазерної епіляції в VIRTUS дозволяє видаляти волосся різних відтінків на будь-якому кольоротипі шкіри. Ця процедура допомагає позбутися від волосся, яке вростає, і неприємної щетини.

Заглибимося в процес. Суть методики – в принципі селективного фототермолізу. Дозоване лазерне випромінювання поглинається тією структурою волоска, яка зберігає в собі пігмент меланін – він задає волоссю колір. Згодом світлова енергія перетворюється в теплову і руйнує волосяну цибулину, не пошкоджуючи шкіру. Таким чином, волосся стає тоншим або зовсім припиняє свій ріст.

VIRTUS – перша клініка в Україні, де почали застосовувати лазерні технології. З 1991 року ми – лідери в сфері лазерних технологій. Використовуємо надсучасний апарат MeDioStar XT (Asclepion Laser Technologies GmbH). Потужність лазера дозволяє впливати на волосся на різних етапах його розвитку. При цьому інтенсивність світлового випромінювання не пошкоджує шкіру. В результаті ріст волосся значно сповільнюється або повністю припиняється.

Кому підходить лазерна епіляція підпахв?

Не випадково слово «естетика» асоціюється з гармонією і красою. Багато чоловіків і жінки прагнуть виглядати естетично навіть у найбільш делікатних зонах. Краса шкіри та відчуття комфорту в зоні підпахв досяжні за допомогою лазерної епіляції. Крім того, процедура вирішує питання гігієни – допомагає позбутися від дискомфорту, неприємного запаху, усуваючи можливість розмноження бактерій і зайву пітливість.

Результат лазерної епіляції підпахв

Результативність методики доведена клінічними дослідженнями. Для досягнення бажаного результату – гладкої та шовковистої шкіри, знадобиться курс процедур з певними інтервалами. Результат помітний вже після першого сеансу – ріст волосся сповільнюється і воно стає непомітнішим. Після перших процедур з’являються острівці шкіри, на яких волосся не росте. Лазерну епіляцію необхідно повторювати 1-2 рази на рік для підтримки результату. Кількість сеансів залежить від індивідуальних особливостей шкіри та пігментації волосся.

Покази та протипоказання до лазерної епіляції

Покази:

 • Прискорений ріст волосся
 • Вростання волосся
 • Почервоніння шкіри після гоління

Протипокази:

 • Епілепсія
 • Загострення хронічних запалень на поверхні шкіри
 • Онкологічні хвороби
 • Вагітність та період лактації
 • Гормональні порушення

Популярні питання

Скільки потрібно процедур?

Процедури проводять курсом. Для позбавлення від небажаного оволосіння може знадобитися до 10 процедур, залежно від особливостей людини. Одна процедура триває від 15 до 30 хвилин.

Чи є ризик для здоров’я?

Лазер розроблений і протестований в Європі. Якість і безпека лазерного випромінювання підтверджені європейськими сертифікатами якості. Промінь світла лазера діє виключно на меланін у волоссі, не зачіпаючи шкіру.

Чому вагітність – протипоказ до лазерної епіляції?

Наша клініка працює за принципом науково-обґрунтованої медицини. Використовуємо методики, ефективність яких перевірена науковими дослідженнями. Вагітність і час годування грудьми належать до протипоказів лазерної епіляції, тому що вчені ще не дослідили дію лазера на плід всередині жінки.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Підготовка до процедури

Перед процедурою потрібно підготуватися. За 2 тижні до процедури рекомендуємо відмовитися від візитів в солярій і на пляж, прийому антибіотиків і всіх методів депіляції, крім гоління.

За день до процедури ретельно зголіть волосся і утримайтеся від використання дезодоранту. Навіщо це робити – розповімо далі. Якщо світло лазера потрапить на довге волосся, то розподілиться по його довжині і до основи волосини дійде лише частина світла. Ефективність від процедури зменшиться – знадобитися більше сеансів.

Етапи лазерної епіляції підпахв

У нашій клініці процедуру проводить лікар-дерматолог. Сеанс лазерної епіляції розпочинається зі складання анамнезу, де виявляють покази і протипокази до сеансу. На цьому етапі важливо чесно говорити про своє здоров’я. Лікар може порекомендувати обстежитися і здати аналізи, якщо виявить гормональний збій або інші захворювання. Якщо потрібно, лікар розробляє тактику лікування, а потім визначає необхідність лазерної епіляції і планує курс.

Для епіляції в ділянці пахв може використовуватися анестезуючий гель. У наш діодний лазер MeDioStar XT вбудована спеціальна система, що охолоджує шкіру, що робить процедуру практично безболісною. Після епіляції шкіра трохи червоніє. Це природна реакція, вона минає через кілька годин.

Наприкінці процедури ви обираєте зручний час для наступного візиту згідно з запланованим курсом. Реабілітація не потрібна. Після процедури відбувається процес регенерації шкіри. Цей період зовні непомітний і не має хворобливих відчуттів. Проте шкіра стає чутливою, тому на 2 тижні рекомендуємо утриматися від відвідування лазні, сауни, солярію і перебування на сонці.

Безпека при лазерній епіляції підпахв

Ми гарантуємо безпеку послуг нашим пацієнтам. Наше обладнання сертифіковане і працює без збоїв. Застосовуємо стерильні та одноразові інструменти, якість яких перевірена роками. Навіть під час такої нескладної процедури як лазерна епіляція пахв може виникнути потреба у професійній допомозі лікаря. У таких ситуаціях коли потрібна швидка допомога, ми робимо свою роботу віртуозно і застосовуємо професійний підхід. Експертність команди лікарів-дерматологів VIRTUS підтверджена сертифікатами і вдячністю пацієнтів.

Бзіта Олена Анатоліївна

Бзіта Олена Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, трихолог
Стаж роботи (років): 19
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Єсауленко Олена Володимирівна

Єсауленко Олена Володимирівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 15
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57
Цепколенко Ганна Володимирівна

Цепколенко Ганна Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 21
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Дерматокосметологія
Первинна консультація лікаря-косметолога 700 720
Повторна консультація лікаря-косметолога 400 450
Дерматоскопія 550
кадочников консультации

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

История пациентки Анны Назаренко
Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули.
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя
Видалення небажаного волосся – безболісно і надовго

Видалення небажаного волосся – безболісно і надовго

У гонитві за гладкою і шовковистою шкірою жінки вдаються до різних хитрощів, від видалення волосся нитками і закінчуючи лазерною епіляцією.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат