+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лазерна епіляція рук

Лазерна епіляція рук

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лазерна епіляція рук

Що це?

Процедура призупиняє ріст волосся на руках, робить шкіру гладкою і приємною на дотик, а зовнішній вигляд – більш естетичним. Щоб зрозуміти принцип дії та що відбувається під час лазерної епіляції рук, розповімо про волосся і його життєвий цикл. У волосся є серцевина або корінь, він захований під шкірним покривом. Серцевину обволікає фолікул, який виконує захисну функцію. Біля кореня волоска розташовані судини та нерви. Вони живлять і стимулюють розвиток волоска, який складається з декількох шарів: серцевини, коркового шару та кутикули. У корені відбувається регенерація, тобто процес відновлення волосся.

Волосся завжди знаходиться у трьох фазах життєвого циклу:

 • Перша – це активний час росту
 • Друга – проміжна
 • Третя – стадія відмирання

Коли волосок виростає, настає період відмирання, а на його місці зароджується новий. Волосяний покрив розподілений по тілу нерівномірно. Волосся росте практично на всіх ділянках рук: на передпліччях, кистях, пальцях і під пахвами. Надмірне оволосіння у цих зонах може бути наслідком порушення гормонального балансу, що вимагає консультації у ендокринолога. Але навіть якщо рясне оволосіння – лише особливість конкретної людини, цей факт може спричиняти серйозний психологічний дискомфорт своєму власникові. Гоління, шугарінг й інші методи видалення волосся часто виявляються неефективними. Як правило, ще й спричиняють дискомфорт від роздратування.

Комфортним і довгостроковим методом позбавлення від волосся є лазерна епіляція. Розповідаємо про те як діє лазер і в чому його переваги. Сконцентрований промінь світла спрямовується на фолікули або цибулини волосся, після чого підігріває їх до певної температури. Ємність, яка забезпечує живлення цибулині, запаюється. Так припиняється ріст волосся.

В Інституті VIRTUS видаляємо волосся за допомогою лазерних технологій вже понад 10 років. Сьогодні працюємо з апаратом нового покоління MeDioStar XT (Asclepion Laser Technologies GmbH). Прилад має властивість охолодження, що робить сеанс щадним для шкіри. Лікар регулює інтенсивність та потужність лазерного променя залежно від типу шкіри пацієнта. За бажанням пацієнтів з високою чутливістю використовується знеболюючий гель. Особливість MeDioStar XT в можливості позбутися від оволосіння різного кольору та щільності.

Кому підходить?

Лазерна епіляція підходить вам, якщо оволосіння на руках спричиняє дискомфорт, і ви втомилися від малоефективних процедур видалення волосся.

Лазерна епіляція зупиняє ріст волосся. У результаті шкіра рук стане гладкою на роки. Можна забути про появу жорсткої щетини, як після гоління.

Покази:

 • Роздратування шкіри після гоління
 • Вростання волосся
 • Надмірний ріст волосся

Протипокази:

 • Вагітність і період лактації
 • Злоякісні утворення
 • Захворювання імунної системи
 • Запальні хвороби шкіри та організму в цілому
 • Підвищена температура
 • Гормональні порушення
 • Епілепсія
 • Цукровий діабет
Чи допомагає лазерна епіляція у разі, якщо є врослі волоски?

Врослі волоски можуть з’являтися після гоління. Це неприємне явище може супроводжувати запалення шкіри. За допомогою лазерної епіляції можна повністю позбутися від проблеми врослого волосся.

Як довго триває процедура?

Як правило, процедура займає від 15 хвилин до години. Видалення волосся на плечах і в ділянці підпахв може зайняти орієнтовно 15 хвилин. Для лазерної епіляції рук може знадобитися близько 20-30 хвилин.

Чи можна робити лазерну епіляцію під час менструації?

У період критичних днів шкіра може стати більш чутливою. Щоб уникнути неприємних відчуттів, ми рекомендуємо перенести сеанс епіляції на інший день або ж провести процедуру зі застосуванням знеболювального гелю.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Підготовка до процедури

Рекомендується захищати шкіру від прямих сонячних променів і відмовитися від відвідування солярію за два тижні до лазерної епіляції. Якщо ви проходите курс лікування антибіотиками, то процедуру рекомендуємо проводити тільки після його завершення. Шугарінг і воскову депіляцію також потрібно виключити. Безпосередньо перед самою процедурою потрібно зголити волосся або видалити його за допомогою крему для депіляції. Це необхідно зробити, оскільки промінь лазера діє не на волосся, а на цибулини під шкірою.

Етапи

У день процедури потрібно прийти підготовленим згідно з нашими рекомендаціями – ознайомтеся з попереднім пунктом. У Інституті VIRTUS пацієнта зустрічає адміністратор і скеровує до кабінету лікаря. Спеціаліст цікавиться станом вашого здоров’я і побажаннями – можливо, ваша шкіра чутлива та потрібен знеболюючий крем. На прийомі важливо чесно розповісти лікарю про захворювання, які є, тому що вони можуть бути причиною протипоказів для проведення лазерної епіляції. Після процедури рекомендується дотримуватися таких же порад як і під час підготовки. Відмовтеся від відвідування солярію і захищайте шкіру від прямих сонячних променів два тижні до процедури. На прийомі лікар порекомендує косметичний засіб, який заспокоїть шкіру. У перші години після сеансу може з’явитися почервоніння, яке мине вже через кілька годин. Така реакція шкіри природна. Реабілітація не знадобиться.

Безпека

Ми використовуємо лазер, якість якого доведена європейськими сертифікатами. Вплив лазера безпечний для здоров’я. Лазерний промінь запрограмований так, що впливає виключно на пігмент меланін у волоску. Сама процедура комфортна для пацієнта, відсутні неприємні відчуття. Усі матеріали для роботи стерильні, наші фахівці проводять процедури в одноразових рукавичках і підготовлених кабінетах.

Бзіта Олена Анатоліївна

Бзіта Олена Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, трихолог
Стаж роботи (років): 19
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Єсауленко Олена Володимирівна

Єсауленко Олена Володимирівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 15
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57
Цепколенко Ганна Володимирівна

Цепколенко Ганна Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 21
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Петруньок Катерина Михайлівна

Петруньок Катерина Михайлівна

Косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 7
Веде прийом в філіях: Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Дерматокосметологія
Первинна консультація лікаря-косметолога 700 720
Повторна консультація лікаря-косметолога 400 450
Дерматоскопія 550
кадочников консультации

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

История пациентки Анны Назаренко
Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули.
Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Голити або не голити: переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя
Видалення небажаного волосся – безболісно і надовго

Видалення небажаного волосся – безболісно і надовго

У гонитві за гладкою і шовковистою шкірою жінки вдаються до різних хитрощів, від видалення волосся нитками і закінчуючи лазерною епіляцією.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат