+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Оксімезотерапія (безголкового мезотерапія)

Оксімезотерапія (безголкового мезотерапія)

Послуга доступна у філіях:
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
  • Київ, Костянтинівська, 57
Оксімезотерапія (безголкового мезотерапія)

Безголкова мезотерапія (оксімезотерапія) — це сучасна, високоефективна і безболісна процедура, що дозволяє доставляти лікарські препарати в проблемну зону без найменших травм тканин за допомогою чистого кисню. Вона ідеальна для корекції вікових змін шкіри, боротьбі з сухістю, акне і гіперпігментацією. Безголкова мезотерапія також використовується в комплексі процедур при лікуванні целюліту, рубців і розтяжок, хронічних дерматозів.

Фахівцями італійської науково-дослідницької компанії Maya Beauty Engineering був відкритий унікальний метод використання чистого кисню для широкого спектра косметологічних проблем.

Медичні досліди з технологією ін’єкцій без застосування голок показали, що лікарські речовини можна вводити під шкіру за допомогою сильного тиску повітря. В цьому випадку, препарати проникають глибоко в шкіру і поглинаються кровоносними судинами. Для косметології важливо провести препарати через епідерміс в область базальної мембрани, в цьому випадку відбудеться їх депонування і, як результат, поступове розсмоктування депо з бажаним інтенсивним косметологічних впливом, максимальною безпекою та оптимальними результатами.

Переваги безін’єкційноъ терапії очевидні:

  • Відсутність болю і дискомфорту
  • Виключений ризик інфікування, оскільки шкіра під час процедури не травмується
  • Немає необхідності в анестезії

Cуть оксімезотерапії полягає у використанні чистого кисню для транспортування спеціально підготовлених препаратів в глибокі шари шкіри. Активні інгредієнти проникають по міжклітинних проміжках в сосочковую дерму, яка власне і є точкою докладання мезотерапії. Слід особливо відзначити, що сам чистий кисень є найважливішою складовою проведеної терапії. Він необхідний нам для отримання енергії та клітинного дихання. Кисень позитивно впливає на мікроциркуляцію, активізує метаболізм в клітинах і, таким чином, навіть без додаткових лікарських препаратів робить свій позитивний вплив на шкіру.

Більшості пацієнтів, як правило, достатньо всього лише кілька процедур для видимого поліпшення якості шкіри, відновлення мікроциркуляції і метаболізму.

Тривалість процедури — 30 хвилин.

У клініці «Віртус» цей унікальний метод успішно застосовується вже багато років.

Чи безпечна оксімезотерапія?

Визначення безпеки та підтвердження ефективності результатів наукових досліджень, пов’язаних з вивченням методу оксімезотерапія, було доручено всесвітньо відомому інституту Fraunhofer Institute for Biomedical Technic (Німеччина). Цей інститут працює з використанням нової методики тестування ефективності, яка точно показує, наскільки глибоко косметичні препарати можуть проникнути в шкіру. За допомогою цього тестування, що отримав назву «PermaSkin», був перевірений метод ін’єкції косметичних препаратів під тиском. Було встановлено, що в залежності від тиску кисню, активні інгредієнти проникають в шкіру вже через дві хвилини і депонуються безпосередньо у базальної мембрани. Таким чином, була підтверджена ефективність методу ін’єкції кисню під тиском.

Розробники методу декларують поліпшення стану біоматриці (міжклітинного простору) всього після одного або двох сеансів лікування ін’єкціями кисню із застосуванням спеціально розроблених для цієї мети препаратів компанією «Maya Beauty Engineering». У них використовуються компоненти, які заповнюють відсутні, а також ті, які стимулюють проліферативні процеси в дермі, завдяки чому і відбувається відновлення шкіри.

Слід особливо відзначити, що у безголкової мезотерапії практично відсутні протипоказання. Процедура відноситься до числа комфортних і безпечних.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Єрофєєва Оксана Володимирівна

Єрофєєва Оксана Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 28
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Бзіта Олена Анатоліївна

Бзіта Олена Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, трихолог
Стаж роботи (років): 19
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
  • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Дерматокосметологія
Первинна консультація лікаря-косметолога 700 720
Повторна консультація лікаря-косметолога 400 450
Дерматоскопія 550
Саркисян

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

История пациентки Анны Назаренко
Як виправити вікові зміни шкіри обличчя у жінок

Як виправити вікові зміни шкіри обличчя у жінок

Вікові зміни шкіри обличчя у жінок, в першу чергу, виявляються у вигляді зморшок та птозу. Обидві проблеми далеко не завжди пов’язані лише з віком.
Факти та міфи про лазерну епіляцію

Факти та міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція - медична процедура, під час якої висококонцентрований промінь світла (лазер) уповільнює ріст волосся, пошкоджуючи волосяні фолікули.
Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Відповідаємо на популярні питання про ультразвуковий SMAS-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг — це методика сучасної апаратної косметології, направлена на безопераційне омолодження і підтяжку шкіри.
Ідеальний рельєф: як отримати ноги мрії

Ідеальний рельєф: як отримати ноги мрії

Стрес, пасивний спосіб життя і відсутність вільного часу часто посилюють проблему зайвої ваги на тілі. Позбутися від таких неприємних наслідків досить важко.
Методи збільшення губ

Методи збільшення губ

У сучасному світі існує яскраво виражений тренд на пухкі й чітко виражені губи. Сьогодні ми розповімо вам про найпопулярніші методи збільшення губ.
Лазерна епіляція – швидке і ефективне видалення волосся

Лазерна епіляція – швидке і ефективне видалення волосся

Проблема надлишкового волосся на обличчі і тілі не тільки зовнішня. Крім постійного фізичного, така ситуація часто викликає психологічний дискомфорт і призводить до появи багатьох…
Клітинні технології в косметології

Клітинні технології в косметології

Процес старіння неминучий, і, в першу чергу, його наслідки відображаються на стані шкіри. До цього призводить зниження рівня фібробластів.
Лазерна косметологія: усі за та проти

Лазерна косметологія: усі за та проти

На сьогоднішній день лазерна косметологія є досить популярною. Завдяки їй можна усунити такі естетичні дефекти, як пігментація, рубці, шрами, постакне і розтяжки.
Як позбутися від зморшок під очима?

Як позбутися від зморшок під очима?

Зморшки під очима - проблема, яка рано чи пізно з'являється в житті кожної людини, а як ефективно боротися зі зморшками під очима ви дізнаєтеся…
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат