+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лікування целюліту

Лікування целюліту

Лікування целюліту — воістину кропіткий процес, що вимагає зусиль не тільки лікаря, але і пацієнта. Важливо не тільки знайти причину захворювання і розробити оптимальний алгоритм рішення, а й неухильно дотримуватися рекомендацій лікаря.

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Лікування целюліту

Цим страждають вісім з десяти жінок, незалежно від віку, статури, ваги і фізичної активності. Він може почати формуватися вже в чотирнадцять років!

На жаль, целюліт не є простим косметичним дефектом або ожирінням. Міністерствами охорони здоров’я ряду країн Західної Європи він уже визнаний захворюванням підшкірної жирової клітковини.

Причини формування целюліту

Як показали дослідження останніх років, основна причина його появи — гормональні порушення. Важливу роль відіграє і генетична схильність.

Поштовховими моментами в розвитку целюліту є:

 • Вагітність
 • Підлітковий і клімактеричний період
 • Початок і закінчення курсу прийому контрацептивних таблеток
 • Неправильне харчування
 • Забруднення навколишнього середовища
 • Недостатня фізична активність

В тій чи іншій мірі з целюлітом рано чи пізно доводиться познайомитися більшості жінок. Він розвивається у худих і повних, у тих, хто щоранку робить пробіжку, і у неженок, яким опівдні подають в ліжко каву з вершками.Часто, целюліт співіснує з іншими захворюваннями , які цілком могли стати його причиною. Наприклад, з ним прекрасно поєднуються такі захворювання, як:

 • Варикозне розширення вен (27,1%)
 • Хвороби органів дихання (25,1%)
 • Захворювання органів травлення (18,0%)
 • Захворювання сечостатевої системи і гінекологічна патологія (17,8%) і інші

Ось чому тільки у 15,3% жінок ознаки целюліту не поновляться через 6 місяців після лікування: не прибравши причину (можливе супутнє захворювання), неможливо позбутися целюліту.

Діагностика     

У клініці ВІРТУС лікування целюліту починається з діагностики, адже правильний діагноз є першим і найважливішим етапом будь-якого лікування.

Кожному пацієнту ми рекомендуємо пройти консультацію у ендокринолога, гінеколога, а при необхідності — у судинного хірурга. Загальний і біохімічний аналіз крові, гормональний статус, УЗД шкіри і підшкірної клітковини дозволяють поставити точний діагноз — стадію, варіант перебігу, причину целюліту і скласти індивідуалізований план лікування.

Класифікація целюліту за стадіями:

 • Набряклий
 • Дрібновузловий
 • Великовузловий

За варіантами перебігу целюліт підрозділяється на:

 • Фіброзний
 • М’який
 • Набряклий

При будь-якого ступеня вираженості і форми целюліту лікарі клініки допоможуть скорегувати харчування і, при необхідності, призначать полівітаміни і антиоксиданти.

Методи лікування в клініці Віртус

Лікування целюліту залежить від його форми і проходить з використанням фізіотерапевтичних методів, які покращують кровообіг, надають липолитическое, антіфіброзним і тонізуючу дію.

При щільному целюліті основні зусилля спрямовані на розм’якшення тканин: застосовуються липолитические апаратні методики в поєднанні з масажем. У міру розм’якшення тканин приєднуються липолитические обгортання і міостимуляція.

При лікуванні м’якого целюліту, увага приділяється масажу, дренажним і тонізуючим методикам.

Методи, що покращують лімфо і кровообіг:

 • Антицелюлітний масаж
 • Аромотерапія
 • Біорезонансне стимулювання
 • Магнітотерапія
 • Пресотерапія
 • Обгортання з дренуючим ефектом
 • Терапія скануючим лазером

До липолитическим методів належать:

 • Ультразвук
 • Ендермологія (LPG)
 • Обгортання з липолитическим ефектом
 • Мезотерапія

Тонізуючі методи включають в себе:

 • Міостимуляцію
 • Дарсонваль
 • Водолікування

Кожні 3-4 сеансу план лікування корегується залежно від досягнутих результатів.

Для лікування целюліту і супутніх проблем в клініці Віртус використовуються наступні методики:

Ручний масаж

Являєтся однією з найбільш затребуваних процедур. Він сприяє нормалізації мікроциркуляції, порушення якої є першопричиною появи і розвитку целюліту. Фахівцями клініки ВІРТУС розроблений спеціальний антицелюлітний масаж, ретельно і в той же час дуже м’яко опрацьовують гиподерму — зону локалізації целюліту.

Ручний масаж включає також гемолімфодренажние і седативні технікі. Массажні методики:

 • Активізують лімфовідток
 • Знімають набряклість
 • Тонізують м’язову стінку кровоносних судин
 • Збільшують венозний відтік
 • Знімають спазми

Масаж проводиться з використанням ефірних масел: грейпфрутовий, лимонне, коричне, ялівцеві, розмаринову, фенхельне, гвоздикове, гераниевое. Це дозволяє активувати обмін речовин в шкірі і підшкірній клітковині, зміцнити тонус кровоносних і лімфатичних судин, зменшити набряклість тканин.

Вакуумно-роликовий масаж

Процедура флексодерміі — класичний метод лікування целюліту в клініці за допомогою апарату «Ерікссон LDG-4». Завдяки створенню шкірної складки відбувається потоншення надлишкового підшкірного шару і розгладження шкірних нерівностей. Дана процедура надає прекрасне рефлекторне і лімфодренажну дію.

Ультразвук

Апарат МІТ-11 і ультразвуковий модуль апарату «Ерікссон» LDG-4, що застосовуються в нашій клініці, дозволяють створювати ультразвукову хвилю необхідної частоти. Вона, точно впливаючи на проблемну зону, «розбиває» з’єднання між жировими клітинами, а також дозволяє вводити необхідні антицелюлітні засоби. Процедура є високоефективної і незамінною при стійких формах целюліту, погано піддаються іншим видам впливу.

Біорезонансний аеровібромассаж з магнитолазерною терапією

Незамінна процедура для лікування порушень мікроциркуляції. У нас вона проводиться на апараті «Фенікс-Біо». Отримані результати дозволяють скасувати ліпосакцію при окремих формах жирових пасток. А також процедура має приголомшливий релаксаційний ефект, покращує кровообіг і лімфовідтік.

Терапія інфрачервоними лучами

Обладає якровираженним детоксеффектом і сприяє нормалізації мікроциркуляції. Прогрів тканин інфрачервоними променями до необхідної температури викликає активізацію кровообігу і обмінних процесів. Процедура проводиться локально на проблемній зоні, сприяє зменшенню товщини підшкірно-жирової клітковини і підвищує еластичність шкіри.

Лазеротерапія інфрачервоним і червоним світлом, гідролазерна терапія

Разом із внутрішньовенним і надвеним лазерним опроміненням крові створена для поліпшення кровообігу. У клініці «Віртус» лазеротерапія проводиться за допомогою скануючого лазера «Медик-2К» і «Ліка-терапевт». Дана процедура сприяє зменшенню набряків, має виражену общетонізірущім і імуномодулюючу дію. Крім того, вона підсилює ефект інших антицелюлітних процедур.

Мезотерапія

Сучасна високоактивна процедура, при якій під шкіру вводяться індивідуально підібрані мікроін’єкції. Процедура допомагає позбутися целюліту і локальних жирових відкладень без операції, виснажливих дієт і виснажливих вправ. Виражений ефект досягається навіть при ускладнених формах целюліту.

Обгортання

Одна з найкорисніших і в той же час найбільш приємних методик догляду за тілом і лікування целюліту. Обгортання надають стимулюючу, заспокійливу, тонізуючу і оздоровчу дії. Під час процедури використовуються препарати морських водоростей, грязей і аромомасел, що забезпечують прекрасний настрій і самопочуття. Крім того, як і мезотерапія, процедура має потужний пролонгованим, профілактичну дію — до декількох місяців.

Ультратонтерапія

Одна з форм міостімуляції, так звана «гімнастика для ледачих». Дозволяє моделювати мускулатуру і жирові відкладення. Додатково на апараті «Ультратон» проводяться мікроструми і електрофорез.Різноманітність методик, що використовуються в клініці Віртус, відображають ідеологію унікального підходу наших фахівців. Це, перш за все, комплексний і індивідуальний підхід до діагностики та лікування косметичних проблем, яку проводять саме лікарі. Перш за все — це діагностика і лікування супутнього захворювання, а також використання сучасних апробованих методів впливу на патологічний процес.

Єрофєєва Оксана Володимирівна

Єрофєєва Оксана Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 28
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Бзіта Олена Анатоліївна

Бзіта Олена Анатоліївна

Дерматолог, косметолог, трихолог
Стаж роботи (років): 19
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Іванов Дмитро Альбертович

Іванов Дмитро Альбертович

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 30
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Дерматокосметологія
Первинна консультація лікаря-косметолога 700 720
Повторна консультація лікаря-косметолога 400 450
Дерматоскопія 550
Саркисян

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
Кристина – Овчаренко
(Русский) Гена – Носко
Що таке целюліт і чи потрібно з ним щось робити?

Що таке целюліт і чи потрібно з ним щось робити?

Багато людей прагнуть покращити зовнішній вигляд шкіри з допомогою найрізноманітніших засобів, намагаючись позбутися целюліту з допомогою фізичних вправ, різних дієт, косметичних засобів, масажів.
Ідеальний рельєф: як отримати ноги мрії

Ідеальний рельєф: як отримати ноги мрії

Стрес, пасивний спосіб життя і відсутність вільного часу часто посилюють проблему зайвої ваги на тілі. Позбутися від таких неприємних наслідків досить важко.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат