+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Лабіопластика (корекція статевих губ)

Лабіопластика (корекція статевих губ)

Лабіопластика – хірургічна маніпуляція, спрямована на корекцію розміру і форми статевих губ внаслідок вікових змін, після отриманих травм, різкого зниження ваги, порушень функціонування гормональної системи та пологів

Послуга доступна у філіях:
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
Лабіопластика (корекція статевих губ)

Корекція статевих губ здійснюється як за медичними (аномалії розвитку, розтягнення після пологів), так і за естетичними показаннями (незадоволення жінки виглядом зовнішніх статевих органів). Відповідно, жінка може звернутися щодо операції з лабіопластики і до гінеколога, і до пластичного хірурга.

– Найбільш розповсюджена скарга — гіпертрофія статевих губ, — каже гінеколог-ендокринолог Інституту VIRTUS Cергій Овчаренко. — Коли вони завеликі, то це може погіршувати якість життя: дівчатам боляче під час статевих відносин, незручно носити обтислий одяг, займатися фізичними вправами або їздити верхи чи на ровері. Пацієнтки відзначають біль, дискомфорт, а внаслідок постійного травмування часто виникає запалення і свербіж. На щастя, всі ці проблеми можна вирішити під час одного нескладного хірургічного втручання.

Трапляються і протилежні випадки, коли жінка хоче збільшити занадто малі, на її думку, статеві губи. Цього можна досягти за допомогою ліпомоделювання (пересадки власного жиру), введення філерів та інших методик, на яких добре знаються пластичні хірурги.

Показання і протипоказання для проведення лабіопластики

Задача гінеколога — це в першу чергу лікування пацієнтки, тому медичними показаннями для проведення лабіопластики будуть її скарги на подразнення, біль, незручність, тріщини, набряки тощо. Причиною для хірургічного втручання може бути і потреба прибрати асиметрію чи вроджену патологію. Якщо великі статеві губи жінці ніяк не дошкуляють і вона почувається з цим комфортно, лише їй вирішувати, чи робити лабіопластику.

Протипоказаннями для проведення корекції статевих губ і інтимного омолодження взагалі є гострі запальні процеси внутрішніх і зовнішніх статевих органів, у тому числі захворювання, що передаються статевим шляхом. В цьому випадку слід в першу чергу пройти курс лікування, а потім записатися на операцію.

Також має велике значення день циклу: операції з інтимної пластики не проводяться під час менструальної кровотечі, потрібно зачекати тиждень.

Лабіопластика (корекція статевих губ)-1

Результат лабіопластики

Результатом лабіопластики є покращення зовнішнього вигляду статевих губ та відсутність скарг, які привели пацієнтку до гінеколога. Щоб впевнитися в цьому, ви можете переглянути відгуки інших пацієнток про лабіопластику на нашому сайті. Зазвичай однієї операції достатньо на все життя, якщо тільки жінка не спровокує повторне розтягнення статевих губ пірсингом, гирьками тощо.

Що буде, якщо не проводити лабіопластику?

Якщо ми говоримо саме про медичні показання, то постійне запалення статевих губ через нескінченне травмування може призвести до розвитку ліхен склерозу — захворювання, яке проявляється ороговінням вульви, утворенням скоринки, постійним болісним свербіжом, тріщинами. Це вже передраковий стан. І одним із шляхів лікування є усунення надмірного розростання статевих губ.

Популярні питання

Як лабіопластика впливає на статеве життя?

Відчуття від сексу до і після лабіопластики зазвичай не змінюються, бо рецепторний апарат на статевих губах відновлюється. Проте, якщо жінка звернулася з проблемою болю під час статевих відносин через те, що малі статеві губи загортаються всередину, то після їхнього зменшення це більше не відбуватиметься.

Загалом більшість дівчат і жінок відчувають оргазм під час стимуляції клітора, а він внаслідок операції ніяких змін не зазнає.

Скільки коштує лабіопластика в Україні?

Вартість лабіопластики залежить від складності випадку: наприклад, якщо йдеться про лікування наслідків травми, така операція коштуватиме дорожче, а якщо потрібно зменшити асиметрію, підрізавши статеву губу з одного боку, то дешевше. Окрім того, лабіопластика може входити до складу симультанної операції з інтимного омолодження. З орієнтовною вартістю лабіопластики ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Як зрозуміти, що потрібна лабіопластика?

Якщо вас не влаштовує зовнішній вигляд статевих губ і є бажання збільшити, зменшити чи симетризувати їх, це є приводом звернутися до пластичного хірурга з приводу лабіопластики. Якщо ж завеликі статеві губи заважають і вимагають обмежень у повсякденному житті, а до того ж часто запалюються і це спричиняє дискомфорт, слід записатися на консультацію гінеколога.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Підготовка до лабіопластики

Якщо жінка не має запальних процесів у піхві, то підготовка до хірургічної лабіопластики така сама, як і для інших пластичних операцій. Вона включатиме консультацію гінеколога, здачу мазків з піхви, передопераційний пакет аналізів і консультацію анестезіолога. Все це легко зробити на місці, в Інституті VIRTUS. Лабіопластика проводиться під седативною анестезією з додаванням місцевого знеболювального.

Етапи лабіопластики

В день операції жінка приходить до клініки натщесерце і прямує в операційну. Там вона отримує наркоз — зазвичай це седація, але оскільки мова йде про чутливу ділянку, додається й місцева анестезія (розчин лідокаїну). Хірург обробляє зону проведення операції, проводить необхідні маніпуляції (зменшення статевих губ, пластика великих статевих губ, усунення асиметрії тощо) і наприкінці встановлює катетер, щоби сеча не викликала подразнення шву в перший день.

Після завершення операції пацієнтка прокидається в палаті інтенсивної терапії і згодом переходить у звичайну палату. В окремих випадках того ж самого дня вона може виписуватися, але краще все ж таки залишитися у лікарні до ранку під лікарським контролем. Наступного дня сечовий катетер прибирається, і після обробки швів пацієнтка вирушає додому.

Реабілітація після лабіопластики

Час повернення на роботу залежить від власне ЇЇ характеру: пацієнтка після лабіопластики може спокійно працювати за комп’ютером, але не займатися важкою фізичною працею. Для того, щоб реабілітація пройшла добре і без ускладнень, лікар надає низку рекомендацій:

  • перші 7-14 днів після лабіопластики пацієнтка має самостійно обробляти хлоргексидином чи іншим антисептиком рану після кожного відвідування вбиральні. Інколи лікар призначає також антибактеріальну терапію;
  • бажано ходити вдома без білизни, щоб дати рані можливість дихати і краще гоїтися;
  • 1-2 тижні варто утримуватися від різких рухів, зокрема плюхання на стілець;
  • статевий спокій (утримання від сексу) — не менше 2 тижнів після загоєння рани.

Під час періоду відновлення традиційно слід уникати купання в гарячій ванні, відвідин сауни чи інших місць, які пов’язані з підвищенням тиску.

Кадочніков Сергій Валерійович

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Овчаренко Сергій Васильович

Овчаренко Сергій Васильович

Акушер-гінеколог, гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Стаж роботи (років): 26. Виконує близько 100 гістероскопічних та лапароскопічних операцій на рік
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Корнієнко Олександр Євгенович

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Саркісян Арман Грайровіч

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 9
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Кушніренко Наталія Леонідівна

Кушніренко Наталія Леонідівна

Акушер-гінеколог, гінеколог, лапароскопічний хірург, лікар УЗД
Стаж роботи (років): 25
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Григораш Олена Олексіївна

Григораш Олена Олексіївна

Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Стаж роботи (років): 10
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
  • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Пластична хірургія
Консультація хірурга вищої категорії 900 900
Консультація хірурга 700 720
Повторна консультація хірурга 500 500
Гінекологія
Консультація лікаря акушера-гінеколога вищої категорії 600
Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога, кандидата медичних наук 500
Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога 450
Консультація з питання гормональної дисфункції 700
Консультація лікаря гінеколога з УЗД органів малого тазу трансвагінально 800
Пластика МСГ (малих статевих губ), 1 категорія складності 25000
Пластика МСГ (малих статевих губ), 2 категорія складності 35000
Пластика МСГ (малих статевих губ), 3 категорія складності 45000
Лабіопластика I категорії складності 18500
Лабіопластика II категорії складності 26000
Саркисян

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
Оксана – Кадочников
Від чого залежить жіноче здоров’я?

Від чого залежить жіноче здоров’я?

Навіть якщо ви виграли генетичний джекпот, життя в умовах війни і постійний супутній стрес вносять свої корективи у стан жіночого здоров’я.
Здоров’я жінки: ключові захворювання матки та їх діагностика

Здоров’я жінки: ключові захворювання матки та їх діагностика

При відтермінуванні дітонародження жінки зрештою стикаються з проблемами в репродуктивній сфері.
Коли варто звернутися до лікаря щодо інтимної пластики

Коли варто звернутися до лікаря щодо інтимної пластики

Інтимна пластика — це низка операцій на органах, які входять в інтимну зону: зовнішніх — піхві, внутрішніх — вульві, та промежині.
Про що мовчать жінки: пролапс тазових органів

Про що мовчать жінки: пролапс тазових органів

З віком багато жінок стикаються з опущенням тазових органів. Разом з досвідченими гінекологами VIRTUS з’ясуємо, що ж це за проблема, чому вона виникає і…
Делікатні проблеми після пологів

Делікатні проблеми після пологів

Пологи природним шляхом - серйозне випробування для жінки і її організму. Як правило, для того, щоб допомогти малюкові з'явитися на світло, акушер-гінеколог проводить розсічення…
Менопауза — новий старт в жіночій долі

Менопауза — новий старт в жіночій долі

Найчастіше питання, які стосуються здоров'я жінки, її віком і здатністю до народження дітей, табуйовані - їх не прийнято обговорювати.
Сила м’язів тазового дна у жінок після родів і вплив на неї консервативних методів лікування

Сила м’язів тазового дна у жінок після родів і вплив на неї консервативних методів лікування

Чому важливо дбати про інтимні м’язи і що робити, якщо опущення сталося?
Про що мовчать жінки: синдром нетримання сечі

Про що мовчать жінки: синдром нетримання сечі

З віком, після пологів або зовнішніх травматичних впливів жінки стикаються з синдромом нетримання сечі.
Забаганка чи необхідність: навіщо робити інтимну пластику

Забаганка чи необхідність: навіщо робити інтимну пластику

У цій статті ми відкрито обговоримо делікатні питання інтимної пластики.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат