+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 332 44 00 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Оториноларингологія у Інституті VIRTUS
Оториноларингологія у Інституті VIRTUS-1

Оториноларингологія у Інституті VIRTUS

Отоларингологи VIRTUS допомагають дітям і дорослим швидко та без болю позбутися захворювань вуха, горла і носа. Наші фахівці віртуозно володіють усіма сучасними методиками хірургічного та амбулаторного лікування ЛОР-органів і застосовують власні авторські методики.

Чому VIRTUS?

Ласкаво просимо до одного з найсучасніших ЛОР-відділень України! Тут застосовують не лише сучасні консервативні, хірургічні методики і їх комбінації, а також інноваційні технології майбутнього – клітинну та генну терапію.

Ми спеціалізуємося на мінімально-інвазивних операціях вуха, горла, носа, голови та шиї. Проводимо лікування синдрому порожнього носа та хірургічне лікування хропіння.

У нас проводять як стаціонарні операції, так і амбулаторні процедури під загальним і місцевим наркозом. Ми дбаємо про те, щоб лікування у ЛОР-відділенні VIRTUS було максимально комфортним – навіть повноцінні операції переносяться легко пацієнтами різного віку.

В операційній VIRTUS проводяться серйозні реконструктивні та пластичні операції ЛОР-органів, голови та шиї. Ми вміємо відновлювати слух і голос, видаляти новоутвори різної етіології із застосуванням малоінвазивних методик.

Значну частину в практиці наших ЛОР-хірургів займають реконструктивні та пластичні операції голови та шиї, реконструкція лицьового скелета. Також ми регулярно проводимо симультанні операції – тобто, під час однієї операції вирішуємо кілька завдань.

Для кожної конкретної патології ми готові запропонувати оптимальний спосіб вирішення – в клініці є весь арсенал можливостей для лікування ЛОР-захворювань.

Головна умова при виборі стратегії – доведена ефективність, мінімальна травматичність і безпека для пацієнта.

Хірурги VIRTUS віртуозно володіють новітніми хірургічними методиками, які дозволяють виконувати ЛОР-операції будь-якої складності:

  • Ендоскопічна хірургія
  • Лазерна хірургія
  • Радіохвильова хірургія
  • Шейверний метод
  • Метод холодноплазменої коблації

Хірургія ЛОР-органів – це ювелірна робота. Лікарям доводиться працювати з найтоншими та крихкими структурами, а лікувальні процедури проводити на малих ділянках. Тільки оснащення експертного рівня, яким забезпечені операційні VIRTUS, дозволяє уникнути травмування сусідніх тканин і мінімізувати область втручання. Це знижує крововтрату та больові відчуття, виключає ризик ускладнень у пацієнтів і скорочує період відновлення після операції.

Усі ЛОР-операції ми проводимо за допомогою ендоскопічного обладнання, воно дозволяє дістатися відеокамерою до важкодоступних ділянок і там за допомогою спеціальних мікроінструментів акуратно та безкровно провести процедуру: очистити та вимити порожнину, вирівняти кісткові зміни. Особливе значення обладнання має для проведення операцій у дітей – наприклад, застосовуючи високочастотний електрокоагулятор, ми можемо дуже делікатно видалити аденоїди або новоутвори.

Також ендоскопічне обладнання застосовується для діагностики ЛОР-органів. За допомогою особливого тонкого зонду – ендоскопу, оснащеного оптичними системами, лікар проводить обстеження зони, а система виводить на дисплей збільшене зображення, на якому видно те, що можна не помітити при звичайному огляді. Ця процедура безболісна і не має небезпечного опромінення.

Діагностична ендоскопія дихальних шляхів дозволяє під 30-кратним збільшенням розглянути всі структури порожнини носа, об’єктивно візуалізувати зміни у вушній раковині, слухових проходах, на барабанній перетинці. Ендоскопічна діагностика незамінна для візуалізації та оцінки слизової при виявленні передракових станів ротоглотки.

У наших операційних можна побачити обладнання провідних світових виробників. Це, безумовно, виводить VIRTUS на передову позицію в питаннях лікування ЛОР-захворювань.

Операції проходять в умовах абсолютної стерильності та з дотриманням Європейських стандартів хірургії. Для знеболення ми застосовуємо місцеву або загальну анестезію. Стан пацієнта від початку і до фіналу операції контролюють анестезіологи VIRTUS. Ми впевнені, що безпека, комфорт і хороше самопочуття пацієнтів – ключові пріоритети в нашій роботі.

Щоб відповідати найвищим вимогам сучасної ЛОР-хірургії, ми не маємо права зупинятися на досягнутому. Необхідно постійно навчатися, освоювати і впроваджувати найсучасніші методики. Тому наші лікарі є постійними учасниками зарубіжних конференцій і регулярно підвищують кваліфікацію на базі провідних клінік світу.

Довіряйте професіоналам!

Лікування ЛОР-захворювань у VIRTUS доступно кожному, хто шукає перевірені часом клініку та лікарів, ефективні й безпечні методики, а також хоче бути впевненим, що призначене лікування обов’язково допоможе.

ЛОР-операції у VIRTUS - це хірургія одного дня.

У більшості випадків пацієнт йде додому в день операції. У ситуаціях, коли у нас проходять лікування вікові пацієнти, то ми маємо справу з супутніми захворюваннями: наприклад, гіпертонією або цукровим діабетом.

Тоді для стабілізації стану можемо рекомендувати перебування у стаціонарі до двох днів. Стаціонар VIRTUS – це комфортні палати, оснащені всім необхідним для швидкого відновлення. Пацієнти перебувають під постійним наглядом медичного персоналу доти, поки ми не будемо впевнені, що вже одужуючі можуть йти додому в цілком комфортному стані.

Звичайно, операція – крайній захід. Але є ціла низка ситуацій, коли тільки хірургічне лікування принесе пацієнтові довгоочікуване полегшення і назавжди позбавить від захворювання.

Якщо отоларинголог VIRTUS рекомендує операцію, ви можете бути впевнені, що для цього є вагомі підстави. Рішення лікаря завжди базується на результатах діагностики і відповідає сучасним протоколам лікування.

Головними помічниками у встановленні точного діагнозу є діагностичне ЛОР-обладнання, лабораторні та функціональні дослідження: відеориноскопія або діагностична ендоскопія, пункція гайморових пазух, імунотермістометрія, риноманометрія.

Шукаєте ЛОР-лікаря, якому можна довірити дитину?

Запишіться на консультацію до отоларинголога VIRTUS і будьте спокійні!

Пилипюк Дмитро Миколайович

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 12
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57

Піонтковська Марина Борисівна

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 38
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Цепколенко Олександра Володимирівна

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 6
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Одеса, Буніна, 10

Даюб Алі Ахмедович

Оториноларинголог, ЛОР-хірург, сурдолог
Стаж роботи (років): 6
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Одеса, Буніна, 10

Можливості ЛОР-відділення клініки VIRTUS

Відео-відгуки пацієнтів