+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Біоімплантінг (ліпофілінг)

Біоімплантінг (ліпофілінг)

Біоімплантінг (ліпофілінг, ліпографтінг) – методика корекції вікових змін обличчя і поліпшення контурів тіла (збільшення грудей, сідниць), суть якої полягає у трансплантації власної жирової клітковини пацієнта з однієї ділянки в іншу.

Послуга доступна в філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Біоімплантінг (ліпофілінг)

Види послуги

В Інституті передової медицини VIRTUS застосовується власна вдосконалена і запатентована методика ліпофілінгу – біоімплантінг.

На відміну від класичного ліпофілінгу, жирова клітковина пацієнта (біоімплантант) перед введенням піддається очищенню в лабораторії SmartCell, яка створена на базі Інституту передової медицини VIRTUS. Це гарантує дотримання всіх етапів технологічного процесу, а також безпеку процедури біоімплантінгу.

За результатами наших досліджень, які проводилися в лабораторних і клінічних умовах, було встановлено, що під час біоімплантінгу приживається близько 80% пересадженого біоматеріалу. При традиційному ліпофілінгу відсоток приживлюваності пересадженої жирової тканини становить 40-50%, максимум – 60%.

Біоімплант містить фактори росту – білкові молекули, виділені з венозної крові пацієнта, які відповідають за ріст і поділ живих клітин. Фактори росту запускають процес довгострокового омолодження шкіри в місці введення біоімплантата – вона стає більш пружною і еластичною.

Покази та протипокази до проведення ліпофілінгу

Показом до проведення ліпофілінгу обличчя (біоімплантінгу) є корекція вікових змін шляхом відновлення втрачених з віком обʼємів м’яких тканин обличчя і підвищення пружності та еластичності шкіри. Біоімплантінг – це альтернатива контурній пластиці обличчя за допомогою ін’єкцій препаратів на основі гіалуронової кислоти (філерів). Вони відрізняються недовготривалим ефектом – через 8-12 місяців філери розсмоктуються і виводяться з організму, а ефект від процедури біоімплантінгу зберігається довічно.

В Інституті пластичної хірургії VIRTUS проводять такі види ліпофілінгу

 • ліпофілінг носослізної борозни – дозволяє заповнити об’єм якого бракує в цій ділянці, усунути зморшки, позбутися від втомленого вигляду;
 • ліпофілінг щік і вилиць – рекомендують для поліпшення контурів обличчя (заповнення втраченого об’єму тканин в середній третині);
 • ліпофілінг носогубних складок – дозволяє заповнити зморшки, омолодити обличчя і «стерти» ознаки втоми;
 • ліпофілінг губ – проводиться для збільшення об’єму губ, корекції їхньої форми, виправлення «десневої» посмішки. Процедуру рекомендують також якщо є зморшки навколо рота і вікове зменшення обʼєму губ;
 • ліпофілінг підборіддя – дозволяє створити гармонійні пропорції нижньої частини обличчя, скорегувати вроджені дефекти або травми підборіддя.

Методика біоімплантінгу успішно використовується в реконструктивній хірургії для корекції атрофічних рубців, розміщених нижче рівня здорової шкіри. Біоімплантант дозволяє заповнити впадину, вирівняти поверхню шкіри і поліпшити її текстуру завдяки покращенню місцевого імунітету і кровотоку.

Показом для проведення біоімплантінгу (ліпофілінгу) є збільшення молочних залоз, сідниць, а також реконструкція ділянок тіла після перенесених травм або операцій. Біомплантінг застосовується і в інтимній пластиці. Ліпофілінг члена проводиться задля збільшення товщини органу.

Протипокази до проведення ліпофілінгу:

 • онкологічні захворювання;
 • важкі серцево-судинні захворювання;
 • інфекційні захворювання (гепатит С, ВІЛ, інфекції, що передаються статевим шляхом);
 • важкі патології дихальної системи;
 • грип, ГРВІ;
 • інфекції сечостатевої системи (цистит, пієлонефрит);
 • цукровий діабет та інші системні захворювання;
 • гнійничкові захворювання шкіри в місці забору або пересадки матеріалу.

Результат ліпофілінгу

Результатом біоімплантінгу є поліпшення форми тіла, корекція шрамів та інших естетичних недоліків після травм або операцій, омолодження обличчя і поліпшення якості шкіри в місці введення біоімлантату. Результатом ліпофілінгу грудей є виправлення асиметрії, збільшення розміру молочних залоз на два розміри.

Численні позитивні відгуки про ліпофілінг обумовлені довгостроковим і передбачуваним ефектом від операції. Біоімплантант добре приживається, не мігрує із зони введення і не розсмоктується. Результат від процедури біоімплантінгу зберігається на все життя. Якщо людина схудне, то об’єм біоімплантату зменшиться, але не зникне повністю.

Реабілітація після ліпофілінгу

Протягом тижня після проведення процедури біоімплантінгу необхідно уникати потрапляння води на ділянку проколів для їх швидкого загоєння. На три тижні потрібно обмежити фізичні навантаження і перебування на сонці. Протягом 3-4 тижнів необхідно носити компресійну білизну.

Що буде, якщо не встановлювати біоімплантати

Якщо не встановлювати біоімплантати, ознаки вікових змін на обличчі або тілі з часом будуть ускладнюватися. У майбутньому їх можна буде виправити тільки за допомогою більш інвазивних пластичних операцій.

Популярні питання

Зі скількох років можна робити ліпофілінг?

При реконструктивних операціях ліпофілінг можна робити з 12 років. В інших випадках біоімплантінг можна робити з 18 років і до будь-якого віку за умови відсутності протипоказів.

Скільки разів можна робити ліпофілінг?

Ліпофілінг не має обмежень по кількості процедур.

Що краще: ліпофілінг або імпланти?

Імпланти – це чужорідне тіло, тому існує ризик їх відторгнення. При біоімплантінгу використовується очищена власна жирова тканина пацієнта, тому ризик її відторгнення або розвитку алергії зведений до мінімуму. Вартість ліпофілінгу не значно відрізняється від вартості імплантів. Вибір методики проведення операції проводиться з урахуванням побажань пацієнта на попередній консультації з пластичним хірургом.

Чи можна поєднати біоімплантінг з будь-якою іншою операцією?

Біоімплантінг можна поєднати з будь-якою іншою пластичною або лікувальною операцією. Найчастіше ліпофілінг проводиться разом з підтяжкою обличчя, щоб відтворити об’єми обличчя, які втрачаються з віком. Таким чином в рамках однієї операції можна вирішити відразу кілька проблем. Перевагами поєднаних операцій є також нижча ціна (у порівнянні з двома окремими операціями) і єдиний відновний період.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Підготовка до проведення ліпофілінгу

Підготовка до проведення біоімплантінгу починається з консультації з пластичним хірургом. Потім пацієнт проходить стандартне передопераційне обстеження, що включає лабораторну діагностику (аналізи сечі, крові, тести на інфекції – гепатити, ВІЛ та інші), електрокардіограму (ЕКГ) і консультацію з терапевтом. Напередодні або в день проведення процедури біоімплантінгу проводиться консультація з анестезіологом.

Етапи проведення ліпофілінгу

Вранці в день проведення ліпофілінгу пацієнт прибуває до клініки та розміщується у комфортній палаті. Перед процедурою всі нюанси її проведення ще раз обговорюються з пластичним хірургом. Потім проводиться фотографування оперованих зон, нанесення розмітки для позначення меж ділянок забору і пересадки жирової тканини. Після премедикації (попередньої медикаментозної підготовки до наркозу і операції) пацієнта доставляють в операційну, де буде проводитися ліпосакція і ліпофілінг.

Етапи проведення біоімплантінгу:

 • забір жирової клітковини (ліпоаспірація) за допомогою спеціальної голки через невеликий прокол в шкірі (до 5 мм). Необхідний обсяг жирової тканини (ліпоаспірата) і ділянку тіла, звідки її будуть брати, обговорюють з пацієнтом перед операцією;
 • підготовка біоімплантата. Жирова тканина, зібрана в стерильних умовах, відразу передається в лабораторію SmartCell (знаходиться в тій же будівлі). Ліпоаспірат очищують від сторонніх фракцій (згустків крові, міжклітинної речовини), збагачують факторами росту, отриманими з венозної крові пацієнта, і повертають в операційну. Процес підготовки біоімплантата триває від 20 до 60 хвилин;
 • введення біоімплантата через проколи в шкірі (їх розмір ще менший, ніж при заборі матеріалу);
 • накладання стерильної пов’язки, бинтування. Одягання компресійної білизни (при збільшенні грудей, сідниць).

Після завершення процедури біоімплантінгу пацієнта переводять в палату, де він перебуває під наглядом медперсоналу. Виписують на наступний день після проведення операції.

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18
Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18
Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 9
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Пластична хірургія
Консультація хірурга вищої категорії 900 900
Консультація хірурга 700 720
Повторна консультація хірурга 500 500
Клітинні технології
Ліпографт
Ліпофiлiнг об’ємом до 50 мл. - -
Ліпофiлiнг об’ємом до 100 мл. 16000 -
Ліпофiлiнг об’ємом від 101 мл до 350 мл. - -
Ліпофiлiнг об’ємом від 101 мл до 500 мл. 32500 -
Ліпофiлiнг об’ємом більше 500 мл. 35000+ -
Овчаренко

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
Безпечне збільшення грудей

Безпечне збільшення грудей

Маммопластика впевнено утримує першість в світі за кількістю операцій – мабуть, з того моменту, як пластична хірургія стала загальнодоступною.
Методи збільшення губ

Методи збільшення губ

У сучасному світі існує яскраво виражений тренд на пухкі й чітко виражені губи. Сьогодні ми розповімо вам про найпопулярніші методи збільшення губ.
Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Ми пропонуємо два найпопулярніші варіанти для жінок покращити область грудей – це грудні імплантати та ліпофілінг?
Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластика допомагає людям не просто позбутися від недоліків шкіри, обличчя або тіла, але і попрощатися зі зв'язаними з ними психологічними проблемами
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат