+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Біоімплантінг грудей

Біоімплантінг грудей

Ліпофілінг або ліпомоделювання грудей – це методика корекції форми та об’єму молочних залоз шляхом пересадки (трансплантації) власної жирової тканини пацієнтки, взятої з інших ділянок тіла. Перед процедурою жирову клітковину відправляють до лабораторії, де вона проходить ретельне очищення від сторонніх домішок (крові, міжклітинної рідини), які можуть заважати процесу приживлення.

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Біоімплантінг грудей

В Інституті передової медицини VIRTUS застосовується власна вдосконалена та запатентована методика ліпофілінгу – біоімплантинг. Жирова тканина проходить кілька етапів очищення в нашій біотехнологічній лабораторії, а потім її додатково збагачують плазмою крові, що містить безліч тромбоцитів. Це дозволяє суттєво підвищити відсоток приживання жирової тканини (біоімплантату).

«При класичному ліпофілінгу грудей приживається приблизно 45–50% від загального обсягу пересадженої жирової тканини, а при біоімплантингу цей показник досягає 65–75%», – Сергій Валерійович Кадочников, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, провідний пластичний хірург Клініки VIRTUS

Покази та протипокази до ліпофілінгу грудей

Ліпофілінг (біоімплантинг) грудей дозволяє вирішити різні естетичні проблеми, пов’язані зі зовнішнім виглядом молочних залоз. Корекція грудей власним жиром проводиться з метою:

 • збільшення розміру молочних залоз;
 • поліпшення форми та контурів грудей;
 • усунення асиметрії молочних залоз;
 • відновлення втраченого об’єму грудей внаслідок грудного вигодовування, схуднення.

Коригування грудей власним жиром проводиться і в рамках реконструктивних операцій після хірургічного лікування онкологічних захворювань молочних залоз. Ліпофілінг грудей також дозволяє вирішити проблему контурування імплантатів молочних залоз, коли їхні краї чітко видно під шкірою. Введення жирової тканини згладить цей виступ і груди виглядатимуть натурально.

Крім того, забір великого обсягу жирової клітковини для ліпофілінгу (біоімплантингу) грудей дозволяє відкоригувати проблемні ділянки фігури. Біоматеріал беруть із «жирових пасток» — локальних скупчень жирових відкладень, яких дуже складно позбутися за допомогою дієт та спорту. Це поперек, нижня частина живота, зовнішня та внутрішня поверхня стегон, коліна.

Відносним протипоказом до збільшення грудей власним жиром є відсутність достатнього обсягу жирової клітковини для пересадки. Але в Інституті передової медицини VIRTUS використовують інноваційні клітинні технології, що дозволяють вирішити цю проблему. Якщо власної жирової тканини пацієнтки недостатньо для ліпофілінгу грудей, її можна виростити в нашій біотехнологічній лабораторії SmartCell.

Популярні питання

Зі скількох років можна робити ліпофілінг грудей?

Така операція як ліпофілінг грудей не має вікових обмежень. Вона проводиться не лише з метою корекції естетичних проблем, а й коли потрібно зробити реконструкцію грудей після травм чи лікування онкологічних захворювань.

Скільки часу «протримається» ліпофілінг грудей?

Ефект після ліпофілінгу грудей зберігається протягом усього життя. Але якщо пацієнтка дуже схудне, то розмір грудей також зменшиться.

Скільки коштує ліпофілінг грудей?

Вартість ліпофілінгу грудей визначається, зважаючи на низку факторів: кількість ділянок ліпосакції, обсяг пересадженої жирової тканини, вартість компресійної білизни та час перебування у клініці (зазвичай не більше доби). Післяопераційні огляди також належать до вартості операції.

Чи можна пересадити жирову тканину від іншої людини?

Донорську жирову тканину не можна пересадити через дуже високий ризик її відторгнення. Але якщо власної жирової клітковини для ліпофілінгу грудей недостатньо, її можна виростити в лабораторії SmartCell на базі Інституту передової медицини VIRTUS.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Підготовка до ліпофілінгу грудей

Підготовка до ліпофілінгу грудей починається з консультації із пластичним хірургом. Лікар обговорить з пацієнткою бажаний результат операції та визначить необхідний об’єм жирової тканини для досягнення оптимального ефекту ліпофілінгу. Також під час консультації наперед обумовлюються ділянки тіла, з яких братимуть біоматеріал для пересадки.

Потім пацієнтка проходить стандартне передопераційне медичне обстеження та консультацію з анестезіологом. Уся підготовка до операції триватиме лише кілька годин.

Етапи ліпофілінгу грудей

Збільшення грудей власним жиром проводиться під загальним наркозом чи місцевою анестезією з седацією. Етапи ліпофілінгу грудей в Одесі в Інституті передової медицини VIRTUS:

 1. Забір жирової тканини з донорської ділянки через невеликі проколи в шкірі за допомогою апарату Body Jet (водоструминна ліпосакція, що передбачає атравматичне видалення жирових відкладень струменем спеціального розчину).
 2. Очищення зібраної жирової клітковини в лабораторії (центрифугування, промивання розчинами, збагачення плазмою та тромбоцитами, виділеними з крові пацієнтки, зданої перед операцією). Через 30-40 хвилин в операційну доставляють готовий біоімплант. У цей час пацієнтка перебуває на операційному столі або у комфортній передопераційній палаті. Ліпофілінг грудей може також поєднуватись з іншими операціями. Наприклад, під час очікування біоматеріалу з лабораторії можна зробити пластику верхніх повік (блефаропластику).
 3. За допомогою спеціальних канюль через маленькі проколи в шкірі (довжиною 5-6 мм) підготовлену жирову тканину вводять в ділянку ареоли соска або під грудьми.
 4. Проколи у шкірі заклеюють спеціальним пластирем.
 5. Після ліпофілінгу (біоімплантингу) грудей пацієнтку переводять до післяопераційної палати, де вона перебуває під наглядом медперсоналу. Наступного дня після огляду та перев’язки її виписують.

Результат ліпофілінгу грудей

Позитивні відгуки пацієнток про ліпофілінг грудей пояснюються тим, що в результаті операції досягається подвійний ефект: покращення контурів тіла за рахунок зменшення локальних жирових відкладень та збільшення об’єму молочних залоз, корекція їхньої форми або усунення асиметрії.
Після біоімплантингу грудей зберігається переважна частина пересадженої жирової тканини, що гарантує більш передбачуваний ефект. Протягом перших трьох-чотирьох тижнів після ліпофілінгу грудей приблизно 15-20% введеного жиру розсмоктується, тому остаточний результат можна оцінювати не раніше, ніж через місяць після операції.

Ускладнення при ліпофілінгу грудей виникають нечасто. Це може бути надмірне розсмоктування пересадженої жирової тканини або формування олеогранульом — невеликих ущільнень у грудях із залишків жиру, що не прижився, які згодом самостійно зникають.

Реабілітація після ліпофілінгу грудей

Після ліпофілінгу грудей необхідно обмежити фізичні навантаження і не піддавати молочні залози тепловому впливу, тобто на якийсь час відмовитися від перебування на сонці, відвідування сауни, лазні та солярію. Може бути рекомендований курс фізіотерапії у ділянках проведення ліпосакції (вирішується індивідуально залежно від типу шкіри та ступеня її еластичності).

Після ліпофілінгу грудей необхідно носити спеціальну компресійну білизну для грудей та тих ділянок тіла, де було проведено ліпосакцію (забір жиру). Також необхідно приходити на післяопераційні огляди до клініки.

Що буде якщо не проводити ліпофілінг грудей?

Якщо не проводити ліпофілінг грудей, можна збільшити їх розмір або скоригувати форму за допомогою штучних імплантатів (маммопластика). Цю операцію можна поєднувати з ліпосакцією – видаленням локальних жирових відкладень у проблемних ділянках тіла.

Кадочніков Сергій Валерійович

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Корнієнко Олександр Євгенович

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Саркісян Арман Грайровіч

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 9
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностикиОдеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Пластична хірургія
Консультація хірурга вищої категорії900900
Консультація хірурга700720
Повторна консультація хірурга500500
Саркисян

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
Оксана – Кадочников
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
Безпечне збільшення грудей

Безпечне збільшення грудей

Маммопластика впевнено утримує першість в світі за кількістю операцій – мабуть, з того моменту, як пластична хірургія стала загальнодоступною.
Методи збільшення губ

Методи збільшення губ

У сучасному світі існує яскраво виражений тренд на пухкі й чітко виражені губи. Сьогодні ми розповімо вам про найпопулярніші методи збільшення губ.
Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Ми пропонуємо два найпопулярніші варіанти для жінок покращити область грудей – це грудні імплантати та ліпофілінг?
Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластика допомагає людям не просто позбутися від недоліків шкіри, обличчя або тіла, але і попрощатися зі зв'язаними з ними психологічними проблемами
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат