+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Блефаропластика (пластика повік)

Блефаропластика (пластика повік)

Блефаропластика – операція, яка дозволяє зробити підтяжку повік, повернути виразний погляд та позбутися проблем, пов’язаних із зайвою шкірою навколо очей.

Послуга доступна в філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Блефаропластика (пластика повік)

Види послуги

 • Кантопексія
 • Пластика верхніх повік
 • Пластика епікантуса (азіатська пластика)
 • Пластика нижніх повік
 • Транскон’юнктивальна блефароплатика

Шкіра навколо очей першою страждає від вікових змін. Зморшки, навислі повіки, мішки під очима стають естетичною проблемою і спричиняють дискомфорт. Тоді людина замислюється про пластичну хірургію.

Покази і протипокази до проведення пластики повіки

Операцію на повіках проводять усім людям, які прагнуть покращити свій зовнішній вигляд. Існують прямі показання до блефаропластики:

 • птоз або ж обвисання повіки;
 • зморшки в зоні очей;
 • мішки (грижі) під очима, що формуються із зайвої жирової тканини;
 • надлишок шкіри в периорбітальній зоні;
 • заворот повіки (ентропіон);
 • опущені куточки очей.

Під час консультації пластичний хірург може виявити певні протипоказання до блефаропластики:

 • глаукома;
 • патології щитоподібної залози;
 • гіпертонія у стадії загострення;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • ниркова та печінкова недостатність.

Не проводять блефаропластику вагітним жінкам та тим, які годують грудьми. Це пов’язано із застосуванням наркозу.

Результат блефаропластики

Після проведення операції пацієнт отримує новий свіжий погляд та підтягнуту шкіру навколо очей. Блефаропластика дозволяє:

 • прибрати повіку, яка обвисає;
 • зробити погляд більш виразним та молодим;
 • підтягнути куточки очей вгору;
 • позбутися зайвої шкіри, що деформує повіко;
 • розгладити зморшки на верхній частині обличчя;
 • виправити різні дефекти, наприклад заворот повіки;
 • прибрати мішки під очима.

Якщо пластика виконана правильно, то результат зберігається на довгі роки.

Реабілітація після блефаропластики

Реабілітація пацієнта починається в післяопераційній палаті. Прокинувшись після наркозу, він перебуває під наглядом медичного персоналу.

Блефаропластику відносять до простих операцій, тому немає потреби довго перебувати в клініці. Якщо операція відбувалася в першій половині дня, то слід побути в клініці до вечора. Якщо ж втручання проходило після полудня, пацієнта залишають на ніч.

Одразу після пластики на повіки накладають спеціальні наліпки, які утримують шви. Через 4-5 днів після виписки фіксатори знімають разом зі швами. Протягом тижня в прооперованій зоні залишаються синці, які можна замаскувати тональним кремом та косметикою. Загалом через 2-3 тижні після пластики на повіках формується ледь помітний рубець, який практично не видно.

Щоб реабілітація проходила швидше, пацієнтам радять фізіотерапію. Це комплекс, спрямований на загоєння швів, зменшення набряків і розсмоктування синців. Людям з проблемами зору офтальмолог може призначати гелі та краплі для зволоження очей. Вони полегшують післяопераційний період.

Повторний огляд лікаря проводять через місяць після пластики.

Пацієнти, які залишають відгуки про блефаропластику, говорять про невеликий дискомфорт в перші дні після втручання. Він пов’язаний із наліпками на очах і зникає одразу після зняття швів. Натомість в дзеркалі людина бачить оновлене обличчя та свіжий погляд.

Довіряйте професіоналам!

Крім естетичної сторони питання, «проблемні повіки» можуть навіть чинити негативний вплив на зір в силу обмеження поля видимості. І це, не кажучи вже про психологічний дискомфорт!

Що буде якщо не робити блефаропластику

Підтяжка повік вирішує не лише естетичні проблеми, а й дозволяє «розплющити» погляд у прямому сенсі. Бувають випадки, коли шкіри на повіках занадто багато і вона закриває око. Це впливає на зір людини, на її самопочуття, призводить до різних патологій. В ряді випадків розвивається амбліопія, косоокість, астигматизм. Через те, що зіниця постійно закрита шкірою, слизова оболонка ока недостаточно очищається. Тому інфекційні запалення стають частим супутником опущених повік.

Популярнi питання

Коли зникають синці та набряки від блефаропластики?

Сліди кругової блефаропластики зникають через 3 тижні. До цього часу хірурги Клініки VIRTUS радять уникати різких поворотів, нахилів голови і посилених фізичних навантажень.

Чим замінити блефаропластику?

Результати ін’єкційної блефаропластики сумнівні і недовговічні, тому пластичні хірурги Інституту VIRTUS не використовують дану методику.

Чим небезпечна блефаропластика?

Якщо пластика повік виконана правильно ніяких проблем не виникає. В результаті порушення техніки проведення операції у пацієнта можуть спостерігатись виворіт, незмикання повіки, сльозотеча або, навпаки, хронічна сухість у очах.

Скільки років «протримається» результат блефаропластики?

Ефективність результату після підтяжки повік залишається 8-10 років. Зупинити вікові зміни неможливо: вони прогресують, знову можуть з’явитися мішки та зайва шкіра на повіках. Але можливо повторити операцію в разі потреби. Тому пацієнти часто звертаються на повторну блефаропластику.

Чи можна суміщати пластику повік із іншими операціями?

Проблеми шкіри навколо очей пов’язані не лише із повіками. Тому у 50% випадків неможливо добитися бажаного ефекту лише за допомогою блефаропластики. Через це її комбінують із іншими маніпуляціями: підтяжка обличчя, чола, ліфтинг брів, шиї тощо. Додатково використовуються методи розподілення тканин нижніх і верхніх повік для покращення переходу між повікою та щокою, для корекції запалих очей.

Операції на обличчі чудово поєднуються між собою, а також із іншими видами пластичної хірургії. У пацієнтів після 40-45 років паралельно із підтяжкою обличчя можна провести ліпосакцію, корекцію форми грудей тощо. Це сучасні малотравматичні методики, які дозволяють отримати вражаючі результати.

Чи можна зробити підтяжку малярних мішків під час блефаропластики?

Малярні мішки (грижі або суфи) – це утворення із прошарку жирової тканини, які формуються на вилицях. Вони виникають після 35 років в результаті природного старіння обличчя. М’язи в області вилиць слабшають, підшкірно-жировий прошарок сповзає вниз і обвисає у вигляді мішка. Суфи не видаляють, але їх можна підтягнути – зробити малярний ліфтинг. Ця операція чудово поєднується із блефаропластикою.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Підготовка до блефаропластики

Підготовка до блефаропластики починається із консультації пластичного хірурга. Лікар оглядає пацієнта, опитує його стосовно скарг, виявляє можливі протипоказання. Наступним кроком є розмова з анестезіологом та здача аналізу крові. Якщо є проблеми із зором, такі як сухість очей, далекозорість, потрібен огляд офтальмолога.

Після всіх планових обстежень пацієнту призначають дату та час операції, дають додаткові рекомендації. Їх треба виконати вдома за добу до хірургічного втручання.

Етапи блефаропластики

Незалежно від мети операції – підтяжка верхньої повіки, нижньої повіки, видалення мішків, блефаропластика включає такі етапи:

 1. Введення пацієнтові наркозу.
 2. Безпосереднє оперативне втручання на повіках. Видалення шкіри, корекція зморшок, підтяжка тощо.
 3. Виведення із наркозу.
 4. Реабілітація.

Блефаропластика (пластика повік)-1

Під час операції пацієнт нічого не відчуває. Лише введення катетера у вену може спричинити дискомфорт. В залежності від виду блефаропластики час та етапність процесу відрізняються.

Загалом існує кілька видів ліфтингу повік:

 1. Класична операція. Проводиться за допомогою невеликих розрізів. Під час підтяжки верхньої повіки надріз роблять безпосередньо у складці повіки. При цьому видаляють зайву шкіру та повертають погляду виразність. Підтяжка нижньої повіки передбачає шов вздовж лінії росту вій, не торкаючись їх. Після ліфтингу поліпшується стан м’язів повіки, зникають мішки під очима. Кругова блефаропластика проводиться на обох повіках і має на меті комплексне омолодження шкіри навколо очей.
 2. Транскон’юнктивальна блефаропластика. Це безшовний вид підтяжки, який виконується без великих хірургічних розрізів. Всі маніпуляції проводять через невеликий отвір у кон’юнктиві. Операцію роблять тоді, коли присутні жирові грижі, але немає надлишків шкіри на повіках. Це пов’язано з тим, що видалити обвислі складки за допомогою проколу кон’юнктиви неможливо. Але транскон’юнктивальна блефаропластика дозволяє позбутися мішків під очима. Тому її призначають пацієнтам до 38-40 років, у яких ще немає виражених проблем.

Вид операції обирає лікар після консультації та огляду пацієнта.

В Інституті VIRTUS проводяться симультанні (поєднані) операції, що передбачають виконання відразу декількох видів хірургічних втручань за один наркоз. Блефаропластику можна поєднувати з операцією щодо покращення зору або пластикою обличчя, грудей (за допомогою імплантів або ліпофілінгу), інших ділянок тіла. Дізнайтеся про можливості проведення симультанної операції у свого лікаря.

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18
Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18
Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 9
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностикиОдеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Пластична хірургія
Консультація хірурга вищої категорії900900
Консультація хірурга700720
Повторна консультація хірурга500500
Пластика нижніх повік, 1 категорія складності25000
Пластика нижніх повік, 2 категорія складності30000
Пластика нижніх повік, 3 категорія складності35000
Пластика нижніх повік (транскон’юктивальна)20000
Пластика верхніх повік, 1 категорія складності25000
Пластика верхніх повік, 2 категорія складності35000
кадочников консультации

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата
Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Блефаропластика (пластика повік) передбачає видалення надлишку шкіри на верхніх повіках та мішків під очима (жирових гриж) на нижніх.
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
Методи боротьби з мішками під очима

Методи боротьби з мішками під очима

Ви не можете дивитися, як мішки під очима роблять ваш вигляд стомленим і додають кілька років до вашого віку? Як впоратися з цією проблемою…
Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластика допомагає людям не просто позбутися від недоліків шкіри, обличчя або тіла, але і попрощатися зі зв'язаними з ними психологічними проблемами
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат