+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Пластика грудей

Пластика грудей

Пластика грудей – одна з найбільш затребуваних послуг підрозділу пластичної хірургії клініки VIRTUS. Наші хірурги мають величезний досвід у корекції грудей із застосуванням імплантатів від кращих світових виробників і біоімплантатів, які створюють у власній лабораторії VIRTUS.

Послуга доступна в філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Пластика грудей

Види послуги

Маммопластика (пластика грудей) — загальна назва для всіх пластичних операцій на молочних залозах, які змінюють їхню форму. Маммопластика може бути наступних видів:

 • збільшуюча, яка в свою чергу включає в себе операції з використанням штучних імплантатів або власного жиру (ліпофілінг молочних залоз);
 • зменшувальна — виконується пацієнткам, чиї груди завеликі і заважають їм рухатися;
 • підтягуюча — як правило, по неї звертаються жінки, чиї груди опустилися після вагітності і вигодовування дитини. Але при цьому вони мають достатній об’єм, і його треба просто підняти на місце згідно з естетичними критеріями.

Якщо у жінки є асиметрія молочних залоз, протягом симультанної операції зі збільшення ми використовуємо імплантати трохи різного розміру, у такий спосіб симетризуючи груди. Окрім того, ми проводимо відновлювальну маммопластику після мастектомії (видалення молочної залози внаслідок онкозахворювання чи травми) та корекцію попередньої невдалої пластики грудей. Маммопластика може також проводитися чоловікам на пізніх стадіях гінекомастії (збільшення грудних залоз внаслідок розростання доброякісної жирової або залозистої тканини), якщо гормональна терапія не допомогла.

Головне, що отримують наші пацієнтки – красиві природні та здорові груди з мінімальними слідами від операції або взагалі без них.

Найчастіше до нашої клініки звертаються:

 • Жінки та дівчата, які хочуть змінити форму і розмір грудей
 • Жінки та дівчата, які хотіли б збільшити груди та при цьому зберегти можливість грудного вигодовування в майбутньому
 • Жінки та дівчата з проблемою розвитку грудей (асиметрія, недорозвиненість)
 • Жінки, яким необхідне відновлення грудей після пологів і грудного вигодовування
 • Якщо є виражені вікові зміни та після значної втрати ваги
 • Жінки, яким потрібна корекція попередньої невдалої пластичної операції
 • Для відновлення грудей після радикального лікування онкозахворювань, а також для одночасної мастектомії і відновлення грудей

Показання та протипоказання до проведення пластики грудей

У випадку пластичної хірургії основним показом для проведення маммопластики є бажання жінки покращити форму і стан грудей — це може бути підтягування в рамках відновлення після пологів і лактації або внаслідок різкої втрати ваги, корекція вікових змін, зменшення занадто великих молочних залоз, які спричиняють дискомфорт, або симетризація та збільшення грудей шляхом встановлення імплантатів.

До медичних показників відносяться вроджені аномалії розвитку грудей, асиметрія, зміна форми грудей (чи їхня втрата) після онкозахворювання або травми.

Протипоказаннями для проведення пластичної операції грудей є наявність гострих захворювань або хронічних у стадії загострення та дисгормональні стани, які спочатку має вилікувати гінеколог-ендокринолог. Після того, як хронічні захворювання компенсовані, можна повертатися на консультацію до пластичного хірурга.

Результат проведення пластики грудей

Результатом проведення пластики молочних залоз є нормалізація форми грудей відповідно до загальної тілобудови пацієнтки та задоволення жінки своїм виглядом.

Побачити первинний результат на грудях можна за 1-2 доби після операції. Але треба дочекатися, доки зійде післяопераційний набряк, а груди трохи опустяться після підтяжки. Загалом молочні залози набувають бажаної форми протягом 1-2 місяців після операції.

Щодо післяопераційних рубців, їхнє формування триває 6-9 місяців. Ми використовуємо косметичні шви, тож зазвичай немає потреби у їхньому подальшому шліфуванні чи корекції. Якщо ж шкіра пацієнтки схильна до гіпертрофії рубців, на допомогу приходить лазерне шліфування або консервативне лікування. У будь-якому разі шви, які виглядають як тонкі білі смужки, розташовані там, де їх майже неможливо побачити.

VIRTUS – клініка повного циклу, де на одній території розташовані консультаційні кабінети, сучасні операційні і оснащена за останнім словом техніки реанімація, комфортні палати та блок для післяопераційної реабілітації ReHub. Усе це робить вашу операцію максимально безпечною і дозволяє економити час на відновлення. До речі, в період реабілітації наші пацієнтки можуть вести звичний спосіб життя з деякими обмеженнями, а сам період відновлення триває від 7 до 10 днів.

Реабілітація після пластики грудей

Післяопераційний період зазвичай триває 1-2 доби. Надалі пластичний хірург рекомендує провести 6-8 днів вдома на лікарняному, аби набряк зійшов у більш м’яких, спокійних умовах. В цей період і протягом наступного місяця слід обмежити фізичні навантаження, відмовитися від відвідин сауни, моря чи прийому гарячої ванни, перебування на сонці. Подорожувати літаком після операції можна. Як правило, у 90% пацієнток через місяць після операції всі ці обмеження знімаються і можна повертатися до нормального режиму життя.

Що буде, якщо не проводити пластику грудей

Потреба у пластичній хірургії грудей виникає тому, що, на жаль, фізичні вправи, медикаментозна терапія та інші методи збільшення молочних залоз нестійкі і не здатні стабільно і помітно покращити вигляд грудей так, як це можливо під час операції. Саме тому маммопластика займає значне місце у практиці пластичного хірурга і її прагнуть зробити чимало жінок. Коли операція виконана правильно, вона гарантує гарний результат і покращує психологічний стан пацієнтки.

Популярні питання

Чи можна зробити пластику грудей до 18 років?

Зазвичай маммопластика проводиться після настання повноліття. Але можливе виключення при суворих медичних показах: вираженому дефекті, асиметрії, завеликих грудях, які заважають розвитку тіла пацієнтки і негативно впливають на її м’язи і кістковий апарат.

Чому не можна піднімати руки вгору після пластики грудей?

Заборона на підняття рук не є суворою вимогою, але в перші дні після операції цього робити не варто. У таких спосіб зменшується амплітуда рухів, що знижує навантаження на лінію свіжонакладених швів.

Кому не можна робити пластику грудей?

Протипоказом є лише наявність гострих захворювань або хронічних у стадії загострення. Проте, після лікування можна повертатися до цього питання.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Підготовка до пластики грудей

Крім зовнішніх моментів, коли пацієнтка приходить на консультацію і оцінює самого пластичного хірурга, його манеру спілкування та вигляд кабінету, є ще досить багато внутрішніх факторів: має велике значення технологічна відпрацьованість дій хірурга, анестезіолога, операційної бригади, наявність та якість необхідного обладнання тощо. Ми виконуємо імплантацію ти інші пластичні операції ретельно і прискіпливо у відповідних умовах, таким чином всі втручання безпечні для пацієнтки, а наприкінці можемо гарантувати надійний довговічний результат.

Після того, як пацієнтка прийняла остаточне рішення, що робитимете цю операцію, їй слід звернутися на консультацію до пластичного хірурга й розповісти йому, що саме не подобається. Хірург, враховуючи свій досвід й побажання пацієнтки, запропонує оптимальний варіант пластичної корекції грудей, який при мінімальному втручанні здатний забезпечити найкращий результат.

Подальша підготовка до операції стандартна: необхідно пройти консультацію гінеколога, анестезіолога та здати аналізи (кров клінічна, коагулограма) й зробити УЗД грудей. У нетипових ситуаціях також можуть знадобитися інші дослідження, про це пластичний хірург повідомить на консультації.

Етапи пластики грудей

Дату хірургічного втручання лікар зазвичай призначає на первинній чи вторинній консультації. Отже, в день операції пацієнтка приходить у клініку натщесерце, і пластичний хірург пояснює їй ще раз, що саме і як він планує робити і на який результат слід очікувати. Ми в Інституті VIRTUS пропонуємо комплексний підхід, коли декілька проблем вирішуються протягом однієї операції: наприклад, за одне втручання можна видалити доброякісну пухлину та скоригувати об’єм грудей або усунути асиметрію, поліпшити форму грудей і зробити підтяжку.

Далі пацієнтка прослідує в операційну, і єдиний неприємний момент, який на неї чекає — це встановлення внутрішньовенного катетера, яке проводиться за кілька секунд. Вся операція проходить під загальною анестезією.

Ми використовуємо такий оперативний доступ, за якого післяопераційні рубці найменш помітні: невеличкі шви проходять під грудьми або по периметру ареоли. Можливе також ендоскопічне збільшення грудей, коли розріз здійснюється під пахвою.

Зазвичай пластика грудей триває до півтори години, після цього пацієнтка прокидається в післяопераційній палаті під наглядом медсестри та чергового лікаря.

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18
Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18
Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 9
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Пластична хірургія
Консультація хірурга вищої категорії 900 900
Консультація хірурга 700 720
Повторна консультація хірурга 500 500
Операції на молочних залозах
Хірургічне видалення фіброаденоми 1 кат скл 20000
Хірургічне видалення фіброаденоми 2 кат скл 30000
Хірургічне видалення кісти молочної залози 20000
Видалення сероми молочних залоз (з одного боку) 9000
Секторальна резекція молочної залози 25000
Радикальна мастектомія 50000
Саркисян

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата
Що таке синдром Поланда і як це лікується: історія нашої пацієнтки

Що таке синдром Поланда і як це лікується: історія нашої пацієнтки

Синдром Поланда — це доволі рідкісна генетична аномалія, за якої відсутні частини м’язів, тканин і підшкірної жирової клітковини грудей з одного боку.
Для чого потрібна і як проводиться операція зі зменшення грудей

Для чого потрібна і як проводиться операція зі зменшення грудей

Постійний біль у шиї і спині, бретелі бюстгальтера, що тиснуть на плечі, асиметрія грудей, неможливість займатися спортом, попрілості шкіри — все це лише частина…
Збільшення грудей з допомогою імплантатів у Інституті VIRTUS: відповіді на найпопулярніші запитання

Збільшення грудей з допомогою імплантатів у Інституті VIRTUS: відповіді на найпопулярніші запитання

Пластичні операції зі збільшення грудей є одними з найбільш затребуваних у нашій клініці. Досвід пластичних хірургів VIRTUS і численні позитивні відгуки приваблюють багатьох пацієнток.
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
Безпечне збільшення грудей

Безпечне збільшення грудей

Маммопластика впевнено утримує першість в світі за кількістю операцій – мабуть, з того моменту, як пластична хірургія стала загальнодоступною.
Як доглядати за грудьми після пластики?

Як доглядати за грудьми після пластики?

Кожному, хто наважиться пройти пластику, бажано ознайомитись із тим, що ж чекає їх після операції та наскільки довго буде тривати період реабілітації.
Втрата чутливості після збільшення грудей

Втрата чутливості після збільшення грудей

У разі правильного проведення маммопластики відсутність чутливості – це тимчасово. Чому виникає оніміння шкіри після збільшення грудей – детальніше розглянемо в цій статті.
Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Ми пропонуємо два найпопулярніші варіанти для жінок покращити область грудей – це грудні імплантати та ліпофілінг?
Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластика допомагає людям не просто позбутися від недоліків шкіри, обличчя або тіла, але і попрощатися зі зв'язаними з ними психологічними проблемами
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат