+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Підтяжка грудей (мастопексія)

Підтяжка грудей (мастопексія)

Мастопексія – це хірургічна корекція птозу, опущення грудей за рахунок видалення надлишків шкіри. Включає підтяжку молочних залоз і переміщення САК – сосково-ареолярного комплексу.

Послуга доступна у філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Підтяжка грудей (мастопексія)

Лікар формує груди ідеальної естетичної форми і переносить вище ареолу з соском, забезпечивши їх життєздатність на місці локалізації.

Мастопексія дозволяє усунути виражені вікові зміни та деформацію форми грудей після вагітності й природного вигодовування без встановлення імплантів – за рахунок об’єму власних тканин. Варіантів виконання операції кілька. Оптимальний метод для кожної пацієнтки хірург підбирає індивідуально, зважаючи на стадію мастоптозу. Завдяки методиці 3D-моделювання, яку використовують в нашій клініці, об’ємне зображення з прогнозованим результатом операції ви зможете побачити та оцінити ще до виконання пластики грудей.

Покази та протипокази до проведення підтяжки грудей

Для молочних залоз існує «естетична норма» – кордони обрисів, за межами яких груди вже не можна назвати естетичними та красивими. Візуально важливим для молочних залоз є положення ареоли.

У нормі ареола знаходиться вище субмаммарної складки, на рівні середини плеча. Саме по відстані від ареоли до складки під грудьми пластичний хірург визначає стадію мастоптозу – основного показу для ендоскопічної підтяжки грудей.

Виділяють 4 стадії птозу, на останній соски вже знаходяться нижче межі прикріплення грудей і «дивляться» вниз. Причинами відвисання молочних залоз найчастіше є:

 • Зайва вага
 • Великий розмір грудей
 • Схуднення більш, ніж на 15-20 кг
 • Вікові зміни залозистої тканини
 • Вагітність і природне вигодовування
 • Куріння, яке знищує еластин, що підтримує молочні залози

Також показами для хірургічної підтяжки та зменшення грудей є надмірне розростання їх тканин – гіпертрофія, яка виникає в пубертатному періоді та заподіює пацієнтці чимало незручностей: дискомфорт під час ходьби і занять спортом, який провокує тягнучі болі в спині та шиї.

Протипоказами для підтяжки грудей є фіброзно-кістозні зміни (мастопатія), важкі соматичні та системні захворювання.

Результат підтяжки грудей

Естетичний вигляд і красиву форму груди набувають через 1,5-2 місяці після операції. Протягом цього часу відбувається загоєння, формування і релаксація тканин молочних залоз, тому спочатку вони займають більш високе, як може здатися, неприродне положення. Формування рубців триває близько 6 місяців.

Хорошим результатом мастопексії є переміщення молочної залози і соска з ареолою в більш високе становище, а також скорочення відстані від ареоли до субмаммарної складки в межах 5-6 см. Хірурги Клініки VIRTUS не тільки відтворять красиву форму ваших грудей, але і забезпечать довгострокову її стабільність з урахуванням гравітаційних спотворень – впливу сили тяжіння, що сприяє опущенню і деформації. Також ми практикуємо безопераційну підтяжку грудей в Києві і Одесі за допомогою міоліфтінгу й естетичних процедур, що стимулюють вироблення «білків молодості» – колагену і еластину.

Популярнi питання

Що буде, якщо не проводити підтяжку грудей?

Прогресування мастоптозу, з яким незмінно стикається кожна жінка через вік і гормональні зміни, призводить до вираженої інволюції. У таких випадках простої підтяжки може бути вже недостатньо і знадобиться більш дороге ендопротезування з мастопексії.

Чи можна годувати грудьми після підтяжки?

Дослідження, проведене N.Cruz-Corchin, показало, що після мастопексії у 40% жінок присутні ті ж проблеми з природним вигодовуванням, що і у пацієнток з великими грудьми, які не виконують подібні операції. Решта 60% в обох групах успішно реалізували ГВ.

Що таке якірна підтяжка грудей?

Якірна мастопексія – найефективніший метод підтяжки грудей при III-IV стадії птозу. Під час якірної підтяжки молочних залоз виконується три розрізи, які контурами нагадують якір: навколо ареоли, потім вертикально вниз і по краях субмаммарної складки.

Що таке дермальна мастопексія?

Дермальна мастопексія рекомендується пацієнткам зі значною втратою ваги та передбачає формування рубця у вигляді букви Т. З’єднання шкіри з шкірою – більш міцне, ніж з’єднання шматків жирової тканини, і здатне тривалий час підтримувати масу і форму молочних залоз.

Чим небезпечна мастопексія?

Післяпологова підтяжка грудей – технічно складний процес, що вимагає від пластичного хірурга великого досвіду та навичок. При неправильній техніці виконання після операції можуть спостерігатися гематоми, розбіжність країв рани. Ускладнення пізнього періоду – це вторинний птоз, асиметрія і відмінність відстаней від ареоли до складки під молочними залозами.

Де виконується операція?

Хірурги VIRTUS виконують підтяжки грудей в Одесі, в Інституті пластичної хірургії, який знаходиться за адресою вулиця Суднобудівна, 1Б.

Хочете побачити фото До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Підготовка до підтяжки грудей

Перший етап підготовки до маммопластики – це консультація і вибір лікарем варіанту проведення операції, який забезпечить найкращий естетичний результат. Потім, як і при будь-якому хірургічному втручанні, виконують скринінг загальних показників здоров’я – коагулограмму, біохімічний і клінічний аналіз крові. Також пацієнтка повинна пройти огляд гінеколога та УЗД або МРТ молочних залоз.

Етапи мастопексії

Перед тим як зробити підтяжку грудей в Одесі, лікар виконує розмітку планованих розрізів з урахуванням вихідних параметрів – еластичності шкіри, кількості жирової і залозистої тканини. Потім пацієнтку кладуть горизонтально на операційному столі, вводять наркоз, обробляють операційне поле. Якщо має бути корекція III-IV стадії птозу, проводять якірну мастопексію грудних залоз, яка включає:

 • Розріз і гіпертермізацію шкіри, припікання дрібних судин
 • Підняття шкіри та жирових клаптів по лінії розмітки
 • Переміщення залозистої тканини вгору та формування нового полюса молочної залози
 • Висічення надлишків шкіри
 • Зшивання рани, відновлення шкірних покривів

При I і II стадії мастоптозу, для яких характерні невеликий надлишок шкіри та достатній обʼєм власних тканин грудей, виконується періареолярна підтяжка. В цьому випадку пластичний хірург робить овальний розріз навколо ареоли, підтягує до неї нижню частину молочної залози та накладає на поверхню рани косметичний шов. При II стадії опущення молочних залоз нерідко поєднують періареолярну підтяжку з вертикальною, коли розріз проводиться навколо ареоли та вертикально вниз.

Добу або дві після підтяжки шкіри грудей пацієнтка перебуває під наглядом хірурга та медичного персоналу в клініці. Процес загоєння післяопераційних розрізів займає до 7 днів і характеризується більшістю жінок, що пройшли процедуру, як малоболючий.

Кадочніков Сергій Валерійович

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Корнієнко Олександр Євгенович

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Саркісян Арман Грайровіч

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 9
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Пластична хірургія
Консультація хірурга вищої категорії 900 900
Консультація хірурга 700 720
Повторна консультація хірурга 500 500
Овчаренко

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
Оксана – Кадочников
Що таке синдром Поланда і як це лікується: історія нашої пацієнтки

Що таке синдром Поланда і як це лікується: історія нашої пацієнтки

Синдром Поланда — це доволі рідкісна генетична аномалія, за якої відсутні частини м’язів, тканин і підшкірної жирової клітковини грудей з одного боку.
Для чого потрібна і як проводиться операція зі зменшення грудей

Для чого потрібна і як проводиться операція зі зменшення грудей

Постійний біль у шиї і спині, бретелі бюстгальтера, що тиснуть на плечі, асиметрія грудей, неможливість займатися спортом, попрілості шкіри — все це лише частина…
Збільшення грудей з допомогою імплантатів у Інституті VIRTUS: відповіді на найпопулярніші запитання

Збільшення грудей з допомогою імплантатів у Інституті VIRTUS: відповіді на найпопулярніші запитання

Пластичні операції зі збільшення грудей є одними з найбільш затребуваних у нашій клініці. Досвід пластичних хірургів VIRTUS і численні позитивні відгуки приваблюють багатьох пацієнток.
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
Безпечне збільшення грудей

Безпечне збільшення грудей

Маммопластика впевнено утримує першість в світі за кількістю операцій – мабуть, з того моменту, як пластична хірургія стала загальнодоступною.
Як доглядати за грудьми після пластики?

Як доглядати за грудьми після пластики?

Кожному, хто наважиться пройти пластику, бажано ознайомитись із тим, що ж чекає їх після операції та наскільки довго буде тривати період реабілітації.
Втрата чутливості після збільшення грудей

Втрата чутливості після збільшення грудей

У разі правильного проведення маммопластики відсутність чутливості – це тимчасово. Чому виникає оніміння шкіри після збільшення грудей – детальніше розглянемо в цій статті.
Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Що обрати: ліпофілінг чи імпланти?

Ми пропонуємо два найпопулярніші варіанти для жінок покращити область грудей – це грудні імплантати та ліпофілінг?
Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластична хірургія – шлях до краси і здоров’я?

Пластика допомагає людям не просто позбутися від недоліків шкіри, обличчя або тіла, але і попрощатися зі зв'язаними з ними психологічними проблемами
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат