+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 332 44 00 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Омолодження обличчя

Омолодження обличчя

У VIRTUS є абсолютно всі можливості для збереження молодості та краси. Ми обов’язково підберемо для вашої шкіри ідеальне поєднання рішень для відновлення, живлення, лікування та омолодження: це лазерні, ультразвукові та технології із застосуванням аутологічного біоматеріалу, еферентна терапія і безопераційне омолодження.

Послуга доступна в філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Київ, Костянтинівська, 57
Омолодження обличчя

Види послуги

Звичайно ж, у певних випадках і за медичними показами ми пропонуємо найширші можливості пластичної хірургії для омолодження обличчя.

Пластичні хірурги VIRTUS володіють усіма методиками операцій на обличчі:

 • Класичний і ендоскопічний SMAS-ліфтинг обличчя, кругової фейсліфтинг
 • Фронтопластика (пластика лоба)
 • Корекція і пластика скул
 • Чік-ліфтинг (підтяжка щік) і скроневий ліфтинг
 • Ліпосакція у ділянці обличчя
 • Біоімплантінг (корекція за допомогою власних жирових клітин)
 • Видалення грудок Біша
 • Омолодження нижньої частини обличчя та шиї
 • Підтяжка чола та брів (ендоскопічний ліфтинг)
 • Пластика повік (блефаропластика)
 • Пластика обличчя (поліпшення форми овалу, відновлення контурів)

Поєднання хірургічних і нехірургічних омолоджуючих технологій

За майже 30-річну практику фахівці VIRTUS неодноразово довели, що найкращий ефект дає поєднання хірургічних і нехірургічних омолоджуючих технологій. Тому в нашій команді краси працюють як пластичні хірурги, так і косметологи – саме комплексний підхід дозволяє нам домагатися досконалого результату та робити наших пацієнтів молодшими на 5 або навіть 10 років.

Дуже важливим етапом у виборі методики омолодження або комплексу методик є глибоке вивчення початкового стану шкіри обличчя і шиї, дослідження зони корекції, аналіз загального стану здоров’я та способу життя пацієнта. Усі ці фактори впливають як на вибір методик, так і на збереження досягнутого результату. Також підбір ефективного вирішення залежить і від віку пацієнта.

Наприклад, в 40-45 років для омолодження обличчя застосовуються ендоскопічні операції в поєднанні з лазерними технологіями або пересадка власних жирових клітин пацієнта з проблемних ділянок у ділянки, де діагностований брак жирової тканини – в комбінації з косметологічними і лазерними можливостями нашої клініки цей метод дає приголомшливий омолоджуючий ефект.

Запатентована Інститутом VIRTUS технологія використання жирових клітин називається «біоімплантінг» – клінічні дослідження довели її цілковиту безпеку в порівнянні з класичним ліпофілінгом, використанням донорських матеріалів та інших технологій зі застосуванням жирових тканин. Біоімплантати створюються з власних жирових клітин пацієнта за спеціальною технологією безпосередньо в стерильній лабораторії клініки – це є гарантією дотримання і контролю всіх етапів технологічного процесу.

Після 45 років найчастіше ми проводимо підтяжку овалу і середньої ділянки обличчя, блефаропластику, ендоскопічну підтяжку брів, скроневий ліфтинг або відновлюємо втрачений об’єм виличної ділянки обличчя за допомогою біоімплантатів. Незважаючи на те, що переважно – це хірургічні методики омолодження, нашим фахівцям вдається отримувати незмінно природний результат без дефектів розтягнутості шкіри або ефекту «пластикового» обличчя.

Тільки сертифіковані лікарі та перевірені технології

Закріпити, продовжити та значно посилити результат операції дозволяють технології із застосуванням аутологічного біоматеріалу, які дуже активно застосовують в клініці VIRTUS. Іноді наші пацієнти називають їх медичним дивом – настільки свіжою і молодою стає шкіра! І дійсно, спеціально підготовлені в нашій лабораторії клітини-фібробласти – це максимально безпечний, ефективний і природний спосіб повернення молодості та краси.

Іноді операції з омолодження обличчя – це масштабне завдання, для вирішення якого збирається ціла команда фахівців і потрібна серйозно підготовлена ​​з технічної точки зору операційна. Пацієнти VIRTUS можуть бути впевнені, що з ними працюють фахівці найвищого класу, а діагностичний і лікувальний комплекс не має рівних в Україні. Безпека – це ключовий параметр, за яким вибирають VIRTUS для проведення омолоджуючих операцій.

Період після операції також дуже важливий – виконання всіх рекомендацій лікаря є запорукою швидкого відновлення і отримання очікуваного результату. Зазвичай він проходить легко, оскільки операція проводиться зі застосуванням малоінвазивних методик. Ці дні пацієнт проводить вдома і відвідує клініку для проведення фізіо- та електропроцедур: для стимуляції м’язів, лімфодренажу, профілактики рубців і усунення синців. В середньому, період відновлення займає близько трьох тижнів.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 15
Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 15
Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57

Єргієва Марина Ігорівна

Пластичний хірург, флеболог
Стаж роботи (років): 11
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 6
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Одеса, Буніна, 10

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адміністратори зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі візиту.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата