+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Симультанні операції

Симультанні операції

Симультанні (поєднані) операції – це вид хірургічного втручання, під час якого проводять одразу кілька видів операцій (лікувальних, пластичних, або їх комбінація). Операції проводять одночасно або послідовно.

Симультанні операції

Такий комплексний підхід дозволяє вирішити проблеми зі здоров’ям і / або скорегувати естетичні недоліки зовнішності в рамках одного оперативного втручання.

Зміни в зовнішності (наприклад, рання поява ознак старіння) часто є наслідком того чи іншого захворювання. У жінок це переважно порушення гормонального балансу та гінекологічні патології. Тому ми використовуємо комплексний підхід, спрямований на усунення як причини, так і наслідків захворювання (зморшок, втрати тонусу шкіри, пігментації та інших). Він передбачає застосування хірургічних і нехірургічних методик терапії (лазерні технології, косметологія і регенеративна медицина).

В Інституті передової медицини VIRTUS проводять симультанні операції в гінекології. Малоінвазивне хірургічне лікування патологій матки методом гістероскопії поєднується з лапароскопічним операціями на придатках (яєчниках, маткових трубах). Гінекологічні операції можна комбінувати з пластичними операціями на тілі:

Малоінвазивну хірургію в гінекології можна поєднувати також з пластичними операціями на обличчі. Наявність хвороби та пов’язана з нею майбутня операція, як правило, викликають у жінок страх і негативні очікування. А пластика обличчя дозволяє створити позитивні очікування та поліпшити психологічний настрій.

Комплексний підхід у пластичній хірургії передбачає також корекцію вікових змін шляхом відновлення здоров’я пацієнта. З цією метою ми використовуємо регенеративні клітинні технології. На базі Інституту передової медицини VIRTUS створена біотехнологічна лабораторія SmartCell, в якій виготовляють клітинні препарати на основі власних стовбурових клітин або клітин крові (тромбоцитів) пацієнта.

Клітинна терапія дозволяє запустити процес регенерації тканин внутрішніх органів (серця, печінки та інших), а також суглобів, хрящів, кісток. Клітинні препарати успішно застосовують для омолодження шкіри – підвищення її тонусу і еластичності, лікування облисіння і збільшення щільності та густоти волосся.

Симультанні операції у пластичній хірургії можуть проводитися під час лікування офтальмологічних захворювань. Корекцію зору можна поєднувати з блефаропластикою – пластикою верхніх або нижніх повік. Поширеною поєднаною операцією є риносептопластика – виправлення кривизни перегородки носа з метою поліпшення носового дихання разом з удосконаленням його форми.

Види симультанних операцій на обличчі:

 • підтяжка обличчя і введення аутомезоконцентрату (АМК), виготовленого з плазми крові та тромбоцитів пацієнта. Досягається комплексне омолодження обличчя за рахунок поліпшення чіткості його контурів, підвищення щільності та еластичності шкіри. Завдяки покращенню кровотоку в ділянці введення клітинного препарату, тканини заживають швидше, а процес реабілітації проходить набагато легше. Зі шкіри, видаленої під час операції з підтяжки обличчя, в лабораторії SmartCell вирощують фібробласти – клітини, що запускають природний процес омолодження шкіри. Їх вводять в шкіру через 1-1,5 місяці після підтяжки обличчя для заповнення вікового клітинного дефіциту шкіри, поліпшення її кольору і усунення дрібних зморшок;
 • підтяжка обличчя і лазерне омолодження шкіри обличчя;
 • ліпофілінг (біоімплантінг) вилиць, носослізної борозни, губ (хейлопластика);
 • підтяжка нижньої третини обличчя та ментопластика (пластика підборіддя);
 • ринопластика (виправлення форми носа) і підтяжка середньої третини обличчя;
 • ринопластика та ментопластика;
 • платизмопластика (пластика шиї) з ментопластикоо та інші.

Приклади поширених комплексних пластичних операцій на обличчі і тілі, які проводять в Інституті VIRTUS:

 • збільшення молочних залоз і корекція вікових змін обличчя за допомогою біоімплантінгу (ліпофілінгу);
 • підтяжка грудей (мастопексія), встановлення імплантів молочних залоз, підтяжка обличчя і лазерне омолодження;
 • збільшення, поліпшення форми молочних залоз за допомогою ліпофілінгу або імплантатів спільно з блефаропластикою;
 • лікування варикозу (ендовазальна лазерна коагуляція ураженої вени або мініфлебектомія) з септопластикою (виправленням викривленої носової перегородки);
 • маммопластика (збільшення молочних залоз за допомогою імплантів), блефаропластика і риносептопластика;
 • збільшення грудей в поєднанні з ліпосакцією живота або стегон.

За весь час роботи ми отримали безліч позитивних відгуків про симультанні операції від наших пацієнтів. Популярність поєднаних операцій пояснюється їх перевагами:

 • економія часу. Щоб зробити відразу кілька операцій, досить пройти комплексне обстеження лише раз;
 • один наркоз. Ми використовуємо якомога менше ліків, щоб знизити навантаження на організм пацієнта;
 • єдиний відновний період;
 • економія коштів. Вартість симультанної операції нижча, ніж вартість хірургічних операцій, проведених окремо, за рахунок одного наркозу, часу перебування в операційній та палаті, єдиного передопераційного обстеження.

Послуга симультанних операцій популярна у наших пацієнтів, які приїжджають з інших міст і країн. За короткий проміжок часу вони вирішують проблеми зі здоров’ям і отримують комплексне перетворення зовнішності.

В Інституті передової медицини VIRTUS симультанні операції також проводять з метою виправлення наслідків пластичних операцій, виконаних в інших клініках. Багаторічний досвід наших хірургів в сукупності зі щадними тактиками оперування і малоінвазивними методиками (лазерні, клітинні технології та інші) дозволяють коригувати ускладнення пластичних операцій.

Покази та протипокази до проведення симультанних операцій

Показанням до проведення симультанної операції є наявність захворювань, що вимагають хірургічного лікування, і / або наявність естетичних дефектів зовнішності, які можна усунути за допомогою пластичної операції. Одночасне хірургічне втручання особливо показане пацієнтам, які бажають заощадити час, оскільки перед операціями потрібно всього один раз провести комплексне обстеження організму та передопераційну підготовку. Консультації хірургів, які братимуть участь в поєднаній операції, також можна пройти за один день.

Протипоказами до проведення симультанної операції є важкі серцево-судинні захворювання, неврологічні патології, інфекційні захворювання. Можливість проведення поєднаної операції в кожному конкретному випадку визначається індивідуально та залежить від віку пацієнта й наявності хронічних патологій. Зважуються всі ризики – тривалість операцій і загальний час перебування пацієнта під наркозом.

Результат проведення симультанної операції

Результатом симультанної операції є лікування захворювань і/або корекція естетичних дефектів зовнішності. При поєднаних пластичних операціях пацієнт отримує комплексне перетворення зовнішності в рамках одного хірургічного втручання. Результат симультанної операції не відрізняється від операцій, проведених окремо.

Реабілітація після проведення симультанної операції

Після проведення симультанної операції, як правило, не потрібна тривала реабілітація. Ми проводимо правильну підготовку пацієнта до поєднаної операції та здійснюємо його післяопераційне ведення, тому відновний період минатиме швидко і без ускладнень. У програмі реабілітації пацієнта беруть участь лікарі-фізіотерапевти та косметологи.

Що буде якщо не проводити симультанну операцію?

Якщо не проводити симультанну операцію, а робити всі операції окремо, це призведе до підвищеного навантаження на організм через необхідність повторного наркозу. Потрібно буде знову проходити період реабілітації, пов’язаний з певними обмеженнями.

Популярне питання

Які пластичні операції можна поєднувати?

Більшість пластичних операцій можна поєднувати, виняток становить маммопластика в поєднанні з глютеопластикою – пластикою сідниць, оскільки за один раз складно виконати хірургічне втручання на протилежних сторонах тіла. Про можливість одночасного проведення тих чи інших пластичних операцій можна дізнатися у хірурга під час попередньої консультації.

Підготовка до проведення симультанної операції

Підготовка до проведення симультанної операції починається із консультації з хірургом і проходження передопераційного обстеження (кардіограма, аналізи крови, аналізи на TORCH-інфекції, імунограма та інші). Це необхідно не лише для виявлення протипоказів до проведення операції, а й для оцінки загального стану здоров’я пацієнта і визначення можливого обсягу хірургічного втручання.

Комплексне передопераційне обстеження дає можливість також виявити приховані проблеми зі здоров’ям, які вимагають лікування. Наприклад, перед маммопластикою жінка проходить гінекологічне обстеження, оскільки на форму, об’єми та здоров’я грудей впливають гормональний фон і захворювання репродуктивних органів.

При виявленні патології, яка потребує хірургічного втручання, ми повідомляємо пацієнта про можливість його проведення в рамках однієї операції. Якщо в результатах лабораторних аналізів виявлено відхилення від норми, перед операцією проводиться підготовчий курс лікування – купірування загострення хронічних захворювань, нормалізація функції печінки, системи згортання крові.

Багаторічний загальномедичний та хірургічний досвід наших хірургів дозволяє правильно оцінити ризики, підготувати пацієнта до операції та обрати максимально щадну оперативну тактику.

Етапи проведення симультанної операції

Симультанна операція з відновлення функції і естетики носа (риносептопластика) складається з двох етапів:

 • хірург-отоларинголог виконує лікувальну частину операції – відновлює анатомічно правильну внутрішню структуру носа (виправляє викривлену перегородку);
 • потім пластичний хірург приступає до естетичної корекції форми носа.

Завершують операцію вже обидва хірурги, оскільки потрібно накладення внутрішньої і зовнішньої фіксації у виді сплінтів. При одночасній ринопластиці і маммопластиці спочатку виконується пластична операція на молочних залозах, а потім на обличчі.

При поєднаній гінекологічній та пластичній операції хірурги можуть працювати практично паралельно.

Ми використовуємо різні методики анестезії, щоб зменшити вплив загального наркозу на пацієнта. Середня тривалість симультанної операції – 4-5 годин (залежно від стану здоров’я пацієнта і обсягів хірургічного втручання).

Кадочніков Сергій Валерійович

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 17. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Овчаренко Сергій Васильович

Овчаренко Сергій Васильович

Акушер-гінеколог, гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Стаж роботи (років): 23. Виконує близько 100 гістероскопічних та лапароскопічних операцій на рік
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Корнієнко Олександр Євгенович

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 17. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Пилипюк Дмитро Миколайович

Пилипюк Дмитро Миколайович

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 14
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Піонтковська Марина Борисівна

Піонтковська Марина Борисівна

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 40
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Цепколенко Олександра Володимирівна

Цепколенко Олександра Володимирівна

Оториноларинголог, ЛОР-хірург
Стаж роботи (років): 8
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Даюб Алі Ахмедович

Даюб Алі Ахмедович

Оториноларинголог, ЛОР-хірург, сурдолог
Стаж роботи (років): 8
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Саркісян Арман Грайровіч

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 8
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Бондар Олександр Вадимович

Бондар Олександр Вадимович

Мамолог
Стаж роботи (років): 14
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Цепколенко Ганна Володимирівна

Цепколенко Ганна Володимирівна

Дерматолог, косметолог, дерматовенеролог
Стаж роботи (років): 20
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Єргієва Марина Ігорівна

Єргієва Марина Ігорівна

Пластичний хірург, флеболог
Стаж роботи (років): 13
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Кушніренко Наталія Леонідівна

Кушніренко Наталія Леонідівна

Акушер-гінеколог, гінеколог, лапароскопічний хірург, лікар УЗД
Стаж роботи (років): 24
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Назва послуги або виду діагностикиОдеса
Суднобудівна, 1Б
Одеса
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б
 • Одеса,
 • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Пластична хірургія
Консультація хірурга вищої категорії900720
Консультація хірурга700400720
Повторна консультація хірурга500450
Дерматокосметологія
Первинна консультація лікаря-косметолога700600720
Повторна консультація лікаря-косметолога400350450
Дерматоскопія550550
Офтальмологія
Консультація лікаря-офтальмолога, комплексна діагностика зору650
Консультація професора офтальмолога700
Повторна комплексна діагностика зору400
Консультація лікаря-офтальмолога400
Підбір окулярів, рецепт250
Офтальмоскопія очного дна150
Ультразвукове дослідження очей350
Візометрія100
Авторефрактометрія100
Пневмотонометрія100
Біомікроскопія100
Гоніоскопія150
Комп’ютерна периметрія, 1 око350
Гінекологія
Гінекологічний огляд-550
Консультація лікаря акушера-гінеколога вищої категорії500450
Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога, кандидата медичних наук
Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога450
Консультація з питання гормональної дисфункції550
Консультація лікаря гінеколога з УЗД органів малого тазу трансвагінально650
кадочников консультации

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
(Русский) Кристина – Овчаренко
(Русский) Гена – Носко
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат