+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Сучасна анестезія

Сучасна анестезія

У нашій клініці високопрофесійна команда анестезіологів з багаторічним практичним досвідом допоможе підготуватися до операції, підібрати оптимальний саме для Вас вид наркозу з урахуванням загального стану здоров’я, виду і тривалості операції. А також буде забезпечувати Вашу безпеку протягом операції.

Послуга доступна у філіях:
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
Сучасна анестезія

Головне завдання анестезії — позбавити пацієнта болю та забезпечити його безпеку під час операції.

Сучасна анестезія вирішує різні задачі: оцінює передопераційні, операційні, анестезіологічні ризики.

Протягом операції кількість показників життєдіяльності пацієнта, які контролює анестезіолог, може доходити до 20-30. Спеціаліст, який проводить загальну багатокомпонентну анестезію, має стежити за вітальним монітором, де відтворюються показники основних функцій організму, монітором глибини анестезії і монітором апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ), а також коригувати дозування анестетика, який розраховується і вводиться спеціальною апаратурою за визначеними інтервалами.

Більш того, робота анестезіолога в нашому інституті не починається і не закінчується на виході з операційної: він консультує пацієнта перед плановим хірургічним втручанням, призначає необхідні дослідження, супроводжує пацієнта в операційну, проводить анестезіологічне забезпечення, а потім контролює його стан не лише в ранньому післяопераційному періоді, а й протягом всього часу перебування у клініці.

Можливості відділення анестезії клініки VIRTUS

Для вирішення тих задач, які постають перед нами, ми більш ніж достатньо забезпечені можливостями, силами і засобами. В нашій клініці проводяться як малі хірургічні втручання з місцевою анестезією, так і унікальні нейрохірургічні операції, які тривають понад 8-9 годин (зокрема, трансназальне видалення пухлини турецького сідла середньої черепної ямки, яке здійснюють разом ЛОР-хірург і нейрохірург). Окремо слід виділити естетичну хірургію, де якісна анестезія не менш важлива. Пацієнти, які звертаються щодо пластичної хірургії, зазвичай мають інші цілі та очікування, ніж ургентні: вони приходять за красою, змінами життя на краще, а отже хочуть, щоби наркоз також був м’який та безпечний.

Кожен професіонал, який любить свою справу, розуміє її нюанси та досконально знає всі особливості (а такими і є наші фахівці-анестезіологи), здатен за необхідності провести анестезію з одним знеболювальним, але ця майстерність розкривається зовсім по-іншому, коли є змога працювати в сучасній операційній з новітнім наркозним обладнанням — німецькими станціями Draeger, які дають змогу проводити анестезію пацієнтам віком від 1 дня.

Важливо зазначити, що в нашій команді працюють три анестезіолога, у тому числі дитячий. Всі вони мають значний досвід роботи в різноманітних підрозділах хірургії (пластична, торакальна, абдомінальна, ургентна тощо), а також у відділеннях реанімації. Це багаторічний багаторівневий досвід, який робить роботу анестезіолога більш довершеною.

Популярні питання

Як довго наркоз виводиться з організму?

Людина, яка прокинулася в операційній після завершення операції, переходить в блок інтенсивної терапії тільки тоді, коли повністю повертається в свідомість: виконує прості команди та відповідає на прості запитання. Це підхід, який використовують анестезіологи в усьому світі. Але сказати, скільки часу займе фінальне пробудження в середньому, неможливо, адже це залежить від багатьох факторів: періоду введення препаратів, дозування, тривалості операції, власне від організму людини. Оскільки ми всі різні, вихід з наркозу так само індивідуальний для всіх.

Що таке наркоз і як він впливає на організм?

Наркоз — це стан, в якому перебуває пацієнт під дією препаратів, які підбирає анестезіолог. Його задача — вберегти від болю і неприємних відчуттів, а також забезпечити безпеку пацієнта під час хірургічного втручання. Так, існують ситуації, коли проведення анестезії погіршує стан організму людини, але якщо операція необхідна за життєвими показниками, іншого виходу немає. Більшість пацієнтів зазвичай прокидаються після наркозу і почуваються добре, навіть зазначають, що нарешті виспалися.

Скільки триває фіброгастродуоденоскопія з наркозом?

Наразі чимало досліджень, у тому числі фіброгастродуоденоскопію, проводять під наркозом, і це набагато простіше і приємніше для пацієнта. ФГДС під медикаментозним сном триває 3-4 хвилини, після чого пацієнт відчуває себе відпочившим і отримує результат.

Хочете
побачити приклади
До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

В яких випадках показане використання анестезії

Анестезія виникла зі страху перед болем, тож використовується у тих випадках, коли необхідно захистити пацієнта від неприємних відчуттів. Інші її задачі — підтримання вітальних функцій, основних гомеостатичних показників організма на потрібному рівні в рамках фізіологічної норми. Йдеться не лише про хірургічні втручання: деякі дослідження, наприклад, фіброгастродуоденоскопія, під наркозом тривають швидше і дають змогу провести обстеження більш якісно, адже пацієнт перебуває у медикаментозному сні і не страждає від болю, удушшя і відрижки. Наркоз триває кілька хвилин, але відчувається як кількагодинний сон.

Як і для всіх інших лікарів, для анестезіологів безпека і здоров’я пацієнта мають бути завжди на першому місці. Так, задачі анестезіологу ставить хірург — і в даному випадку він головний, адже вирішує питання про обсяг операції, яку треба провести пацієнту. Але те, наскільки далеко хірург може зайти, вирішує саме анестезіолог. Він визначає, чи можна зменшити операцію або відмінити її взагалі через абсолютні протипоказання з боку пацієнта.

Послуги і процедури відділення анестезії

Видів наркозу при операціях в нашому Інституті чимало, і кожен має свої показання і особливості забезпечення:

  • інфільтративна — місцева анестезія м’яких тканин при лазерному видаленні папілом, базальноклітинного раку шкіри, новоутворень;
  • провідникова анестезія — здійснюється за допомогою ін’єкції анестетика не в місце, де працюватиме скальпель чи лазер, а в параневральний простір. Таку ін’єкцію може зробити як лікар, так і анестезіолог. Використовується зокрема в стоматології, неврології;
  • внутрішньовенна анестезія — те, що пацієнти називають лікуванням уві сні. Це схоже на загальний наркоз, але пацієнт спить і дихає самостійно.Таким чином наразі проводять багато досліджень (фіброгастродуоденоскопія, колоноскопія);
  • загальна анестезія — залежить від стану пацієнта, виду і тривалості операції (приміром, загальний наркоз при ендопротезуванні молочних залоз відрізнятиметься від складної кількагодинної ЛОР-операції);
  • регіонарна анестезія — продовжена епідуральна і спинномозкова. Це вимикання чутливості нижньої ділянки тіла. Регіонарна анестезія використовується при абдомінопластиці, урологічних та гінекологічних операціях, операціях на нижніх кінцівках. Завдяки їй можна уникнути інтубації та штучної вентиляції легенів — після ін’єкції пацієнт впадає в медикаментозний сон і прокидається вже в палаті;
  • загальна поєднана анестезія (внутрішньовенна + провідникова + регіонарна) — використовується, як правило, в симультанних операціях;
  • дитяча анестезія.

Існує думка, що ксеноновий наркоз — найкращий варіант, але необхідно відділяти відчуття пацієнта від задач, які стоять перед анестезіологом і хірургом. В нашій клініці ми виконуємо найсучасніший наркоз з низьким використанням як газового, так і внутрішньовенного анестетика. Тож у ксеноновому наркозі просто немає необхідності.

Фармакологія препаратів, які ми застосовуємо в анестезіології, і саме обладнання за останні 20 років суттєво змінилися, а отже і засинання, і пробудження є непомітними і максимально комфортними для пацієнта.

Консультація анестезіолога

Консультація анестезіолога — не проста формальність, а обов’язкова процедура, яка проводиться задля безпеки пацієнта при анестезії. Так, деякі аналізи можна переслати месенджером, але в будь-якому разі анестезіологу необхідно на власні очі побачити пацієнта й оцінити багато факторів, які онлайн не перевірити: когнітивність, психоемоційний статус, тілобудову, стан зубів, як людина дихає та як поводиться. Все це впливатиме на анестезіологічне забезпечення.

Консультація зазвичай триває 15-20 хвилин залежно від кількості питань. Всі необхідні документи пацієнт має принести з собою, набір аналізів перед операцією не підлягає корекції.

Лісовик Сергій Григорович

Лісовик Сергій Григорович

Анестезіолог, кардіолог
Стаж роботи (років): 27
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Логінов Ігор Юрійович

Логінов Ігор Юрійович

Анестезіолог
Стаж роботи (років): 44
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Гордовенко Дар'я Дмитрівна

Гордовенко Дар'я Дмитрівна

Анестезіолог
Стаж роботи (років): 5
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Назва послуги або виду діагностикиОдеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
  • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Пластична хірургія
Консультація хірурга вищої категорії900900
Консультація хірурга700720
Повторна консультація хірурга500500
Оториноларингологія
Консультація лікаря-оториноларинголога вищої категорії (рiно- та ендоскопічне обстеження)800
Консультація лікаря-оториноларинголога (рiно- та ендоскопічне обстеження)600640
Консультація лікаря оториноларинголога (без ендоскопічного обстеження)600550
Повторна консультація лікаря-оториноларинголога600350
Офтальмологія
Консультація лікаря-офтальмолога, комплексна діагностика зору800
Консультація професора офтальмолога1000
Повторна комплексна діагностика зору400
Консультація лікаря-офтальмолога500
Підбір окулярів, рецепт300
Офтальмоскопія очного дна200
Ультразвукове дослідження очей400
Візометрія200
Авторефрактометрія200
Пневмотонометрія200
Біомікроскопія200
Гоніоскопія200
Комп’ютерна периметрія, 1 око400
Гінекологія
Консультація лікаря акушера-гінеколога вищої категорії600
Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога, кандидата медичних наук500
Повторна консультація лікаря акушера-гінеколога450
Консультація з питання гормональної дисфункції700
Консультація лікаря гінеколога з УЗД органів малого тазу трансвагінально800
Анестезія
Анестезія інфільтративна або проводникова при амбулаторних операціях1000
Анестезія (в/в анальгоседація) при амбулаторних операціях до 30 хвилин3000
Анестезія загальна (дитяча) до 1-ї години6000
Анестезія загальна або регіональна до 1-ї години6000
Анестезія загальна комбінована до 2-х годин7000
Анестезія загальна комбінована до 3-х годин8000
Анестезія загальна поєднана (внутрішньовенна + регіональна) до 3-х годин10000
Кожна наступна година комбінованої або поєднаної анестезії2000
Цепк Ганна

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата
Тимпанопластика вуха

Тимпанопластика вуха

Тимпанопластика – це хірургічне втручання, спрямоване на корекцію порушення слуху та дефектів барабанної перетинки.
Що таке гайморит і як його лікувати?

Що таке гайморит і як його лікувати?

Гайморит — це синусит (запалення) слизових оболонок однієї з навколоносових пазух, верхньощелепної.
Відшарування сітківки – чим це загрожує?

Відшарування сітківки – чим це загрожує?

У цій статті ви дізнаєтеся про одне з найважчих захворювань очного яблука - відшарування сітківки. Ви знайдете відповіді на питання про причини виникнення, діагностику,…
Як лікувати геморой під час вагітності?

Як лікувати геморой під час вагітності?

Нерідко геморой з’являється у жінок, які чекають дитину. Також плід впливає на товсту і пряму кишку: з’являються запори і жорстке випорожнення. Чому так відбувається?
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат