+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Підтяжка і пластика стегон

Підтяжка і пластика стегон

Те, що дано природою, не завжди можна покращити навіть за наявності сталевої волі. Найсуворіші дієти, невпинні заняття спортом, вправи для внутрішньої частини стегон і масаж не здатні впоратися з віковими змінами, обвисанням шкіри внаслідок втрати ваги та сили тяжіння: тканини зовнішніх і внутрішніх боків стегон втрачають тонус і пружність, утворюються жирові пастки. Проте, зарадити цьому може підтяжка і пластика стегон в Інституті VIRTUS.

Послуга доступна у філіях:
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
Підтяжка і пластика стегон

Показання та протипоказання до проведення підтяжки та пластики стегон

Показання для проведення підтяжки стегон можуть бути як естетичні (невдоволення пацієнта лінією стегон), так і функціональні. У жінок це найчастіше локальні жирові пастки (скупчення жирових клітин) на внутрішніх та зовнішніх поверхнях стегон, які деформують їхній контур, а у чоловіків — обвисання надлишків шкіри після схуднення. Але трапляється й таке, що у однієї людини є і жирові пастки, і обвисла шкіра.

Окрім загальнохірургічних протипоказань (порушення згортання крові, наявність гострих чи хронічних захворювань у фазі загострення, онкопатології тощо), є й локальні: запалення в області стегон та неможливість провести операцію таким чином, щоб виправдати нереалістичні очікування пацієнта.

Результат підтяжки та пластики стегон

Результатом успішної пластики стегон є, з одного боку, усунення фізіологічного дискомфорту (відсутність натирань, запалень та роздратування шкіри, зручність при ходьбі), а з іншого, задоволення пацієнта від красивої лінії та вигляду шкіри на стегнах. Якщо цикл набору ваги і схуднення не повториться, однієї операції цілком достатньо, повторювати процедуру немає потреби.

Що буде, якщо не проводити підтяжку та пластику стегон

Жирові відкладення в області стегон і млява шкіра спричиняють не лише естетичний, а й фізичний дискомфорт: виникає подразнення шкіри через тертя стегон одне об одне, утворюються попрілості, набряки стегон, деформується контур. Зазвичай людина потребує пластичної операції після значної втрати ваги, коли всі ці проблеми ускладнюються через додаткове обвисання шкіри. Якщо не проводити підтяжку стегон, то це призведе не лише до того, що людині буде неприємно дивитися на себе у дзеркало, а й до постійних дерматитів і запалень, бо надлишкова шкіра натиратиме й пітнітиме. Відповідно, вибір одягу, в якому принаймні можливо нормально ходити (нічого облягаючого та жодних спідниць чи коротких шортів), сильно звузиться, а це вже негативно впливає на самопочуття і настрій.

Хочете побачити фото До і Після?

Результати наших операцій та процедур переконують краще будь-яких слів. Судіть самі!

Підготовка до підтяжки та пластики стегон

Підготовка до проведення підтяжки та пластики стегон включає в себе консультацію пластичного хірурга, здачу необхідних аналізів та консультацію анестезіолога. На момент проведення операції процес втрати ваги має бути завершений, також варто подбати про те, щоб на шкірі стегон не було подразнень та запалення, які можуть ускладнити роботу хірурга і період відновлення.

Етапи підтяжки та пластики стегон

Найбільш затребувана процедура з пластики стегон — це ліпосакція, покликана прибрати жирові пастки. Надлишки видаленого жиру ми можемо пересадити, наприклад, на сідниці або обличчя, вирішивши у такий спосіб декілька проблем пацієнта.

За допомогою підтяжки прибирається зайва обвисла шкіра і розтяжки на внутрішній стороні стегон. Цю процедуру можна об’єднати з ліпосакцією: спочатку видалити жирові пастки, а потім підтягнути шкіру, яка залишилася. Якщо жиру в стегнах немає, а є шишки та ямки на стегнах, ми використовуємо різні варіанти підтяжок (від міні-підтяжки до великої операції з пластики внутрішньої сторони стегна) в залежності від об’єму надлишків шкіри. При цьому шов розташований у природній паховій або вертикальній складці, що робить його майже непомітним після загоєння. Під час операції з підтяжки стегон можливі кілька варіантів анестезії залежно від обсягу запланованого втручання:

  • місцева;
  • медикаментозний сон;
  • загальна;
  • регіонарна (використовується найчастіше).

Операція з пластики стегон зазвичай триває приблизно 1,5-2 години.

Реабілітація після підтяжки та пластики стегон

Післяопераційний період, як правило, минає без болю, а зона проведення підтяжки на деякий час (4-5 місяців) втрачає чутливість. Але для кращого відновлення варто все ж обмежити на місяць фізичну активність і носити спеціальну компресійну білизну. Звісно, не обов’язково бути в цій білизні цілодобово — її можна зняти, щоб перепочити або прийняти душ, та вдягти знову.

Контрольні візити, як правило, відбуваються на 6-7, 10-14 дні, 1, 3 і 6 місяців після підтяжки, аби перевірити, як проходить формування рубців і за необхідності зробити додаткові призначення. Формування швів триває 8-10 місяців, після цього терміну вони стають блідими й майже непомітними.

Найкращим часом року для проведення операції буде осінь, зима чи весна.

Кадочніков Сергій Валерійович

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Корнієнко Олександр Євгенович

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 18. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
Саркісян Арман Грайровіч

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 9
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики Одеса
Суднобудівна, 1Б
Київ
Костянтинівська, 57
Назва послуги або виду діагностики
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
  • Київ, Костянтинівська, 57
Виберіть філію
Пластична хірургія
Консультація хірурга вищої категорії 900 900
Консультація хірурга 700 720
Повторна консультація хірурга 500 500
Пластика стегон і гомілок
Підтяжка стегон, 1 категорія складності 60000
Підтяжка стегон, 2 категорія складності 80000
Міні-пластика стегон 55000
Повна пластика стегон 70000
кадочников консультации

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адмiнiстратори зв'яжуться з Вами для пiдтвердження дати та часу консультацiï.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата

Відео-відгуки пацієнтів

видео отзыв александра
Кристина – Овчаренко
(Русский) Гена – Носко
Як виправити вікові зміни шкіри обличчя у жінок

Як виправити вікові зміни шкіри обличчя у жінок

Вікові зміни шкіри обличчя у жінок, в першу чергу, виявляються у вигляді зморшок та птозу. Обидві проблеми далеко не завжди пов’язані лише з віком.
Для чого потрібна і як проводиться операція зі зменшення грудей

Для чого потрібна і як проводиться операція зі зменшення грудей

Постійний біль у шиї і спині, бретелі бюстгальтера, що тиснуть на плечі, асиметрія грудей, неможливість займатися спортом, попрілості шкіри — все це лише частина…
Збільшення грудей з допомогою імплантатів у Інституті VIRTUS: відповіді на найпопулярніші запитання

Збільшення грудей з допомогою імплантатів у Інституті VIRTUS: відповіді на найпопулярніші запитання

Пластичні операції зі збільшення грудей є одними з найбільш затребуваних у нашій клініці. Досвід пластичних хірургів VIRTUS і численні позитивні відгуки приваблюють багатьох пацієнток.
Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Відповідаємо на часті питання щодо блефаропластики

Блефаропластика (пластика повік) передбачає видалення надлишку шкіри на верхніх повіках та мішків під очима (жирових гриж) на нижніх.
Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Як повернути плоский живіт за допомогою хірургії?

Неестетичний зовнішній вигляд живота після значного схуднення або вагітності та пологів – досить поширена проблема, яку можна вирішити за допомогою абдомінопластики.
У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

У якому віці варто задуматися про пластичні операції?

Все більше людей приділяють пильну увагу своїй зовнішності і не бажають миритися з деякими естетичними недоліками, які може виправити пластичний хірург.
Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Відповідаємо на популярні питання про абдомінопластику

Абдомінопластика — це операція з покращення контурів живота за рахунок видалення надлишків тканин шкіри і зшивання м’язів передньої черевної стінки.
Особливості ліпосакції для чоловіків

Особливості ліпосакції для чоловіків

Донедавна естетична хірургія вважалася жіночою прерогативою. Але зараз все більше представників чоловічої статі вдаються до послуг пластичних хірургів для корекції тіла і рис обличчя.
Правда і вигадка про нитяний ліфтинг 

Правда і вигадка про нитяний ліфтинг 

За три останні десятиліття з'явилося безліч методик омолодження, які, не дивлячись на вік, допомагають зберегти молодість і красу.
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат