+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 332 44 00 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Реконструкція молочних залоз

Реконструкція молочних залоз

Мастектомія, на жаль, операція неминуча в ряді випадків, завдає величезної фізичний і психологічний дискомфорт жінці. Сучасна пластична хірургія пропонує рішення даної проблеми шляхом реконструкції молочної залози.

Послуга доступна у філіях:
  • Одеса, Суднобудівна, 1Б
  • Одеса, Буніна, 10
  • Київ, Костянтинівська, 57
Реконструкція молочних залоз

Відновлення молочних залоз виконується шляхом імплантації експандера або протеза. Рішення про те, який із двох варіантів реконструкції кращий, приймається в союзі з лікарем, виходячи з конкретної ситуації. У багатьох випадках в ході мастектомії хірург видаляє шкіру і тканину молочної залози. В результаті на цьому місці залишається рівна щільна поверхня. З метою створення простору потрібної форми для подальшої імплантації протеза під залишилися тканини встановлюється експандер — силіконова ємність з пристроєм для заповнення її фізіологічним розчином — портом.

Дана операція може бути проведена в процесі мастектомії або відстрочено на кілька тижнів або місяців.

  1. Спочатку імплантується експандер.
  2. Через кілька тижнів або місяців його обсяг збільшують за допомогою заповнення його фізіологічним розчином. Коли тканини тіла розтягнуться настільки, що в просторі під ними зможе поміститися імплантант, що встановлюється на тривалий період, роблять повторну операцію, в ході якої експандер видаляють, а на його місце поміщають грудної імплантат.

Це новий метод. Він став можливим завдяки технології, що дозволила об’єднати в одному виробі експандер і імплантант, що встановлюється на тривалий час. При цьому потрібно пам’ятати, що операція з видалення пухлини грудної залози, мастектомія, проводиться тільки по щадить техніці.

В процесі мастектомії на місце видалених тканин встановлюється імплантант, який поєднує в собі функції експандера і протеза. Конструкцією вироби передбачена невелика трубка, що з’єднує імплантант з дистанційним портом, що має вигляд маленького купола. Через кілька тижнів або місяців через порт вводять фізіологічний розчин.

В результаті збільшується обсяг імплантанта і відбувається поступове розширення тканини. Після досягнення заданого обсягу трубку і порт видаляють в амбулаторних умовах, а імплантант залишається на місці. При такому методі реконструкції грудей пацієнтці доводиться перенести лише одну операцію.

Кадочніков Сергій Валерійович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 15. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Корнієнко Олександр Євгенович

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 15. Більш 10 000 пластичних і реконструктивних операцій
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Київ, Костянтинівська, 57

Єргієва Марина Ігорівна

Пластичний хірург, флеболог
Стаж роботи (років): 11
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б

Саркісян Арман Грайровіч

Пластичний хірург
Стаж роботи (років): 6
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б; Одеса, Буніна, 10

Онлайн-реєстратура

Готово!

Заявка скасована

Ми дякуємо Вам за звернення до Інституту VIRTUS.
Найближчим часом адміністратори зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі візиту.

Ваша заявка:
Філія VIRTUS
Фахівець
Дата
Залиште відгук
Задайте питання