+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA
Урологія
Урологія-1

Урологія

В Інституті передової медицини VIRTUS є відділення урології, в якому проводять діагностику та лікування захворювань сечостатевої системи.

Напрямок представлений в філіях:
 • Одеса, Суднобудівна, 1Б

Можливості відділення урології клініки VIRTUS

Чоловіча урологія поєднана з андрологією, і, крім відновлення функцій сечової системи, передбачає лікування захворювань репродуктивної та сексуальної сфер. Жіноча урологія поєднана з гінекологією і займається терапією жіночої сечостатевої системи.

В Інституті передової медицини VIRTUS є все необхідне обладнання для діагностики та лікування захворювань сечостатевої системи у жінок і чоловіків. Крім сучасного технічного оснащення, ми маємо власні унікальні розробки в області регенеративної медицини.

Застосування препаратів, виготовлених на основі власних стовбурових клітин пацієнта, дозволяє запустити процес природного відновлення пошкоджених тканин органів, наприклад, нирок.

За допомогою клітинної терапії можна відновити функціональність органу, а в деяких випадках – уникнути необхідності трансплантації. Клітинні препарати дозволяють провести безпечне та ефективне лікування захворювань сечостатевої сфери і повернути пацієнтові високу якість життя.

Лікування урологічних захворювань

У відділенні урології Інституту VIRTUS проводиться діагностика і терапія таких захворювань:

 • пієлонефрит;
 • ниркова недостатність;
 • цистит;
 • простатит;
 • аденома простати;
 • варикоцеле;
 • уретрит;
 • баланопостит;
 • епідидиміт;
 • сечокам’яна хвороба;
 • еректильна дисфункція.

Однією з найбільш поширених проблем сечостатевої системи у чоловіків є простатит. Запалення передміхурової залози у разі відсутності своєчасної терапії призводить до розвитку важких ускладнень – порушення процесу еякуляції й імпотенції, тому лікування простатиту потрібно починати якомога раніше. Рання діагностика і терапія допоможуть зберегти чоловіче здоров’я і запобігти переходу захворювання в хронічну форму.

Лікування інфекцій нижніх сечових шляхів – циститу, простатиту, уретриту передбачає антимікробну терапію в амбулаторному режимі. У разі запущеного циститу може знадобитися інстиляція – процедура промивання сечового міхура лікарськими засобами, що усувають запалення і прискорюють загоєння слизової.

Послуги та процедури в урології

У відділенні урології Інституту VIRTUS надають такі послуги і процедури:

 • літотрипсія – лазерне видалення каменів у нирках. Під час процедури до каменя через сечовипускальний канал, сечовий міхур і сечовід підводиться тонкий ендоскопічний зонд, підключений до лазера. Лікар контролює весь процес на моніторі. Після включення лазера камінь дробиться на дрібні піщинки, які згодом легко виходять разом з сечею;
 • вазорезекція – метод чоловічої стерилізації шляхом перетину і герметизації сім’явиносних проток. Операція малоінвазивна (усі маніпуляції виконуються через два невеликих проколи в шкірі) і проводиться під місцевим знеболенням;
 • циркумцизія – обрізання крайньої плоті. Операція виконується як за медичними показами (фімоз, парафімоз, запалення крайньої плоті, зниження ризику розвитку інфекцій сечових шляхів), так і за бажанням пацієнта;
 • пластика вуздечки (френулотомія) показана при короткій вуздечці для запобігання її розриву під час статевого акту, а також при проблемі прискореного сім’явиверження;
 • естетичні пластичні операції на статевих органах (інтимна пластика у чоловіків).

Консультація уролога

Первинна консультація уролога в Інституті VIRTUS починається з опитування, вислуховування скарг і вивчення історії хвороби пацієнта. Потім лікар проводить візуальний огляд, озвучує попередній діагноз і дає скерування на лабораторні або інструментальні дослідження (УЗД, КТ).

Популярнi питання

Як зрозуміти, що є урологічні проблеми?

До симптомів урологічних захворювань належать печіння і біль під час сечовипускання, тягнучі або різкі болі внизу живота, домішки крові в сечі, часті позиви до сечовипускання (особливо вночі), постійне відчуття переповненості сечового міхура.

Які аналізи призначає уролог?

Уролог призначає загальний аналіз крові та сечі, мазок на мікрофлору з уретри або піхви, аналіз на ПЛР, імуноферментний (ІФА) аналіз крові, спермограму.

Як готуватися до огляду уролога?

За два дні до візиту до уролога необхідно виключити сексуальні контакти. Перед консультацією чоловікам потрібно обов’язково спорожнити кишківник, оскільки може знадобитися пальпація простати, яка виконується через задній прохід.

Також потрібно прийняти душ (без використання гелів для інтимної гігієни або мила).

За кілька годин до прийому в лікаря рекомендується утриматися від сечовипускання (на випадок, якщо буде потрібно зробити УЗД сечового міхура або здати аналіз сечі).

Петровський Юрій Борисович

Петровський Юрій Борисович

Уролог
Стаж роботи (років): 47
Веде прийом в філіях: Одеса, Суднобудівна, 1Б
кадочников консультации
Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат