+38 (048) 700 60 60
Odessa+38 (048) 700 60 60
st. Sudnobudivna, 1BKyiv+38 (067) 501 60 80
st. Kostiantynivska, 57
Callback

Request a call-back

The administrator of VIRTUS will contact you shortly

Thank you!

EN
Breast augmentation with implants at the VIRTUS Institute: answers to the most popular questions

Breast augmentation with implants at the VIRTUS Institute: answers to the most popular questions

Breast augmentation plastic surgery is one of the most popular in our clinic. The experience of VIRTUS plastic surgeons and numerous positive reviews attract many patients. Many of them have questions before breast plastic surgery. In this post, you will find answers to the most common questions about mammoplasty.

(Українська)

Чи можна робити груди до пологів?

Робити груди до пологів можна в тому випадку, якщо ви плануєте пологи років через 5 і не хотіли б відкладати збільшення грудей на цей час. Однак якщо пологи плануються в найближчому році, пластичні хірурги рекомендують збільшення грудей відкласти: як правило, груди змінюють форму після пологів, навіть якщо не було лактації, а при грудному вигодовуванні тим більше. В такому випадку робити незадовго до пологів операцію не має сенсу, краще почекати, інакше пластика грудей буде
невдалою.

Чи можна годувати дитину грудьми з імплантатами?

Звичайно, годувати дитину грудьми з імплантатами можна. На сьогоднішній день практично всі імплантати (90%) ставляться під грудний м’яз, тобто молочної залози не торкаючись, і молочні протоки всі зберігаються. Таким чином імплантат взагалі ніяк не впливає на годування грудьми.

Чи можна літати з грудним імплантатом?

З грудним імплантатом можна літати літаком, нічого не остерігаючись. Те, що імплантат може вибухнути при цьому і розтектися по всьому літаку — міф з минулого. Сучасні імплантати мають всередині висококогезивний (тобто щільний і такий, що стабільно підтримує форму) гель, який забезпечує міцну структуру імплантата. Тобто навіть якщо такий імплантат порізати, гель не витече назовні. Тому тиск у літаку ніяк не може вплинути на груди з імплантатами.

Чи можна займатися спортом після збільшення грудей?

Після операції зі збільшення грудей спортом займатися можна, але після певного періоду. Зокрема, у перший місяць після операції зі встановлення круглого імплантата не можна піднімати руки більше, ніж на 90 градусів, в іншому випадку імплантат може зміститися. Якщо імплантат краплеподібний, цей термін збільшується до двох місяців.

Через необхідний час пацієнтці робиться УЗД молочних залоз, і рішення про можливість і форму спортивних занять приймає лікар на підставі результатів ультразвукового дослідження. Як правило, спочатку дозволяються щадні навантаження на групи м’язів нижче грудей: тобто можна качати ноги, живіт і т.д. А через три місяці після операції дозволені будь-які фізичні навантаження.

Поширене також запитання про те, чи станеться щось з грудним імплантатом, якщо під час спорту груди будуть активно рухатися вверх-вниз. Відповідь — нічого страшного не станеться, остерігатися нічого не потрібно.

(Українська) Запишіться на прийом до пластичного хірурга

(Українська) Найкращі фахівці, більш ніж тридцятирічний досвід, десятки тисяч пацієнтів, які повернули красу!

Будемо раді допомогти вам!

(Українська)

Чи можна не ставити дренажі після операції?

Дренажі — це трубки, через які після мамопластики виводиться зайва рідина (зокрема, кров). На сьогоднішній день у світовому товаристві пластичних хірургів дренажі вважають інфікуючим агентом і рекомендують встановлювати лише суворо за показаннями: якщо під час операції стає очевидним ризик гематоми. Досвід хірурга дозволяє мінімізувати кількість випадків, коли потрібно ставити дренаж.

Таким чином відповідь на запитання про те, чи можна не ставити дренажі після операції — так, можна. Вища ймовірність, що дренажі не будуть встановлені, ніж що будуть. А навіть якщо будуть, то у 98 відсотках випадків вони знімаються вже на наступний день після операції.

Через який час потрібно змінювати імплантати?

Якщо ви ставите собі імплантат відповідного для своєї статури розміру, його можна не змінювати все життя. Прийти за встановленням нового імплантата можна хіба що якщо ви захочете з часом змінити розмір імплантата. Проте врахуйте, якщо ви поставили імплантат 4 або 5 розміру, через 10 років доведеться прийти до пластичного хірурга за корекцією форми грудей, тому що від тяжкості груди мають властивість птозувати (обвисати).

Скільки часу потрібно для відновлення після мамопластики?

Якщо ми говоримо про повне відновлення: тобто відчуття, ніби ніякої операції і не було, то для цього з моменту мамопластики має пройти місяць. Що стосується саме больових відчуттів, то через 3-5 днів ви вже будете почувати себе комфортно, в залежності від індивідуального больового порогу.

(Українська) Пластичний хірург Арман Грайрович Саркісян:

«Найприємніше для мене, як для пластичного хірурга — це коли через два тижні після операції пацієнтка приходить, щоб сказати, що ніби народилась з цими грудьми. Тоді я відчуваю, що працюю не дарма».

(Українська)

Чи може чоловік помітити мамопластику?

Чоловік може помітити якісно виконану пластику грудей, тільки якщо він сам пластичний хірург і знає місце розташування післяопераційних рубців. Причому це стосується не лише краплеподібних імплантатів, що мають більш анатомічну форму, але й круглих, правильно підібраних за розміром. Імплантати ставляться під м’яз, тому ніякий чоловік не зможе визначити, що гарні груди — результат роботи пластичного хірурга.

Скільки коштує збільшити груди на один розмір?

Існує поширений міф про те, що ціна пластичної операції на груди залежить від розміру імплантата. Це не відповідає дійсності. Ціна збільшення грудей не залежить від розміру імплантата і буде однаковою, наприклад, при встановленні імплантата 3 розміру і при встановленні імплантата 4 розміру. Однак є фактори, що впливають на ціну пластичної хірургії зі збільшення грудей:

  • форма імплантатів (краплеподібні імплантати дорожче круглих);
  • необхідність супутньої хірургічної корекції форми грудей (іноді грудям перед встановленням імплантата потрібна підтяжка, тому що вони птозовані — у такому випадку ціна пластичної хірургії грудей буде вищою).

В середньому за ціною на збільшення грудей можна орієнтуватися в 3,5-4 тисячі євро. В цю суму ви вкладетесь незалежно від форми імплантата.

Breast augmentation with implants at the VIRTUS Institute: answers to the most popular questions-1

Чи впливає набір ваги після операції на встановлений імплантат?

Набір ваги впливає на груди в цілому і після операції зі збільшення, звичайно, також. Груди як частина людського організму також набирають вагу, і не виключена ситуація, коли у випадку значного набору ваги потрібно буде звернутися до пластичного хірурга для корекції форми грудей. Разом з тим, коли жінка худне, груди теж зменшуються у розмірі.

Як змінюється життя людини після операції?

Після операції зі збільшення грудей життя жінок змінюється на краще. Жінки починають по-іншому почуватися: стають більш впевненими в собі, більш життєрадісними. Зізнаються лікарям, що ніби розпочали жити заново.

Чи правда, що після мамопластики груди втрачають чутливість?

Те, що після мамопластики груди втрачають чутливість — міф. Може втрачатися чутливість після підтяжки грудей, але це дуже індивідуально. Просто збільшення грудей без підтяжки навпаки, зі слів наших пацієнток, робить груди більш чутливою зоною.

   5 out of 5 based on 5 reviews
(Українська) Овчаренко

Subscribe to
our mailing list

Get useful tips for beauty and health from the best specialists of the VIRTUS Institute of Advanced Medicine!

Read also

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

(Українська) Що таке лазерне видалення вен

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

(Українська) Від чого залежить жіноче здоров’я?

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.
Submit your review
Ask a question
Online chat