+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 364 80 50 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA

Зробила плазму на обличчя і почула, що це дуже небезпечно. Чи дійсно це так?

Доброго дня. Плазмотерапія не є методом лікування чи омолодження. Існуюча технологія називається «плазма, збагачена тромбоцитами», тому що лікувальним фактором є фактор росту тромбоцитів, а не сама плазма як така.

Перед тим як використовувати плазму з факторами росту, необхідно провести обстеження пацієнтів. Це необхідно, так як у плазмі можуть бути не лише позитивні моменти (ті самі фактори росту тромбоцитів), але й негативні: високий вміст білірубіну, рубіліну та інших продуктів життєдіяльності організму. У деяких випадках вони можуть бути небезпечні для здоров’я пацієнтів.

Тому сама технологія застосування плазми, збагаченої тромбоцитами, сьогодні не визнана FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів) як лікувально-медичний метод, що дає гарантований результат.

У зв’язку з цим в нашій лабораторії у результаті наукових досліджень був виділений особливий препарат тромбоцитів. Ми беремо у пацієнта 100 мл крові, виділяємо всі тромбоцити, сепаруємо на спеціальних центрифугах, руйнуємо їх, виділяємо фактори росту і розміщуємо з безпечним фізіологічним розчином у необхідній лікувальній концентрації. В одному мілілітрі такого розчину міститься біля 1 млрд тромбоцитів.

Цей метод нами запатентований, пройшов всі варіанти клінічних і наукових апробацій, на цю тему ми написали дисертаційну роботу. Цей метод називається аутомезоконцентрат тромбоцитів (АМК) і широко використовується у нашій клініці.

Якщо ви хочете отримати метод регенерації шкіри, її оживлення, відновлення мікроциркуляції і природних молодих якостей, ми рекомендуємо звернутися до нас. Ми запропонуємо вам АМК-терапію, що дає гарантований результат і абсолютно безпечну, оскільки цей концентрат не містить тих негативних компонентів, які містяться в плазмі.

Якщо говорити в загальному, то плазмотерапія і плазмоліфтинг не можуть рахуватися абсолютно безпечними методами, так як плазма з тромбоцитами може містити негативні компоненти. Тому якщо ви хочете отримати реальний і безпечний результат, приходьте у клініку Віртус для проведення АМК-терапії.

19.08.2021

Після смас-ліфтингу наскільки молодше можна виглядати? На 10 років адже не вийде?

Доброго дня. Основне завдання естетичної медицини — омолодження. Але ж нерідко до нас звертаються люди, які виглядають старше за свій вік. І найчастіше саме це є тією проблемою, яка приводить до пластичного хірурга. У даному випадку головне завдання пластичного хірурга — привести у відповідність вік і зовнішній вигляд пацієнта.

Якщо людина здорова, у неї немає надлишкової ваги, то найчастіше результат застосування сучасних технологій — зовнішній вигляд, при якому пацієнт виглядає значно молодшим за свій біологічний вік. На 10 років чи на 5 — цього ніхто заочно сказати не може. Для цього потрібно дивитись на фото і порівнювати.

Ви повинні розуміти, що пластична хірургія відновлює втрачені форми обличчя: підтягує м’язи, омолоджує шкіру і усуває її надлишок, а також упорядковує її зовнішній вигляд. Тому нерідко пластична хірургія поєднується з лазерним шліфуванням або введенням власних фібробластів. Якщо зробити підтяжку шкіри, але не привести її в порядок, то ефект може бути малопомітний.

Наскільки молодше ви будете виглядати після смас-ліфтингу, залежить від безлічі факторів: чи будете ви проводити додаткові процедури, який початковий стан шкіри, як ви за нею доглядаєте. SMAS-ліфтинг у поєднанні з клітинними технологіями і лазерною терапією цілком реально може омолодити вас на 10 років.

17.08.2021

Прибрала грудки Біша і обвисли щоки. Що можна зробити?

Доброго дня. Омолодження — не лише усунення мішків під очима або грудочок Біша. Не забувайте, що обличчя — єдиний комплекс м’язів, зв’язкового апарату, системи кровообігу і загального зовнішнього вигляду. Не можна однією маленькою операцією вирішити проблему омолодження.

Ми сьогодні широко використовуємо власний жир для відновлення втрачених форм і омолодження шкіри, у тому числі і її регенерації, оскільки жир — це депо стовбурових клітин, з яких будуються власні клітини шкіри. І ми дуже дбайливо ставимось до підшкірного жиру на людському обличчі.

Видалення грудочок Біша може виконуватись виключно в комплексі з іншими омолоджуючими операціями, оскільки видалення цих грудок позбавляє шкіру нормального кровопостачання. І якщо операція з видалення грудочок Біша не поєднується з підтяжкою шкіри і/або SMAS-ліфтингом, то послаблення живлення шкіри в окремій ділянці обличчя може призвести до прискорення його обвисання. А в подальшому вам будуть потрібні серйозніші і дороговартісні процедури.

Що стосується вашої проблеми, то в клініці Віртус ми можемо запропонувати вам відновлення втраченого об’єму за допомогою біоімплантингу і відновлення тонусу шкіри за допомогою лазера. Детальніше про це можна буде сказати на особистій консультації.

15.08.2021

Хірургічне лікування птозу. Мені зробили таку операцію в Махачкалі, результат жахливий. Чи можна зробити повторно?

Доброго дня. Така проблема дуже поширена. При виборі клініки необхідно орієнтуватись не на відретушовані фото і агресивну рекламу. Вибираючи клініку пластичної чи будь-якої іншої хірургії, необхідно враховувати її репутацію, технічне оснащення, відгуки клієнтів і особисте спілкування з хірургом і анестезіологом.

Повторні операції в інституті Віртус, на жаль, не рідкість. З такими проблемами звертаються люди або незадоволені результатами першого хірургічного втручання, або люди з післяопераційними ускладненнями, до числа яких відносяться рубцеві зміни обличчя, асиметрія і деформація обличчя. В обох випадках ми готові вирішити цю проблему.

Для цього нам потрібні ваше фото до операції, фото після операції і список побажань. Після цього ми можемо дати реальну відповідь про можливість хірургічної корекції існуючих сьогодні проблем.

14.08.2021

Шість місяців тому була ринопластика. Після цього ніс пішов у бік. Хочу повторну. Діабет 1-го типу, компенсований. Живу у Херсоні. Вартість операції і з чого вона складається?

 

Доброго дня. Операції з корекції ускладнень пластичної хірургії нерідко складаються з двох компонентів. Перший — це ЛОР-етап. На цьому етапі необхідна ваша особиста присутність, щоб ЛОР оцінив внутрішні зміни носа, які стали причиною такої деформації.

Для того, щоб поставити ніс на місце, потрібно нормалізувати його внутрішню структуру: вирівняти переділку і носові ходи, поставити на місце кісткові і хрящові частини, а також створити відповідну опору, що збереже цю форму носа на тривалий час.

Для вирішення питання про вартість операції, її необхідність і об’єм необхідно звернутися у нашу клініку. Ми проведемо комп’ютерну томографію і різні ендоскопічні дослідження носа. Або, якщо у вас є результати цих досліджень, вам необхідно привезти їх із собою.

На підставі результатів цих досліджень ми зможемо зрозуміти, який об’єм операції необхідний для отримання функціонального носа, які зміни всередині носа потрібні для створення носової опори (щоб не було подібних проблем у післяопераційний період), і які естетичні дефекти потрібно скоригувати.

Що стосується діабету, то він не є прямим протипоказанням для проведення операції. Однак потрібно відмітити, що після проведення ринопластики вам можуть знадобитись підвищені дози інсуліну, як короткого, так і довгого. Також необхідно зауважити, що у вас період реабілітації може бути більш тривалим у порівнянні з тими людьми, у яких немає діабету.

Ваша ситуація не викликає проблем. Вам потрібно приїхати в клініку на консультацію, щоб ми оцінили загальний стан носа. Саме це й буде основним фактором, що впливає на вартість процедури.

У нас відкрита політика у відношенні вартості послуг, ви можете ознайомитись з вартістю типових операцій на сайті або зателефонувати адміністратору будь-якого філіалу нашого центру і запитати про ціну необхідної вам послуги.

12.08.2021

Добрий день. Моя подруга робила блефаропластику. Після операції їй запропонували курс уколів молодості. Що це таке і який від цієї процедури ефект? Дякуємо

Добрий день. Під час проведення блефаропластики ми видаляємо надлишки шкіри і жирові грижі. Зазвичай після операції ці біоматеріали утилізуються. Але іноді ми віддаємо їх в лабораторію, щоб отримати з них культуру фібробластів.

Фібробласти – це клітини дерми, які виробляють колаген і інші компоненти, що підтримують еластичність шкіри. Згодом здатність фібробластів до поділу та функціонування знижується, в результаті чого шкіра втрачає пружність і стає “пергаментним”.

Уколи фибробластами (т.зв. клітинне омолодження) повертають шкірі молодість і підвищують її якість. Це абсолютно безпечна процедура, так як для неї використовуються клітини самого пацієнта. Звичайно потрібно дві процедури з інтервалом в 4-6 тижнів. Перші результати видно вже через кілька тижнів, зберігаються вони протягом приблизно двох років.

Культуру фібробластів можна отримати не тільки з біоматеріалів, які залишилися після блефаропластики. Якщо вас цікавить саме ця процедура, запишіться на консультацію в клініку.

08.08.2021

Добрий день. Сьогодні вранці прокинувся з жахливим дзвоном у вусі. Вчора ввечері чистив вуха ватяними паличками, після чого їх трохи заклало, а на ранок тепер дзвенить у правому вусі. Підкажіть будь ласка через що це може бути? Сірчана пробка або протягнуло? Сплю з відкритим вікном. Дякуємо.

Добрий день. Дзвін у вухах може бути пов’язаний з ураженням слухового нерва. Сірчана пробка може давати шум у вусі, але не дзвін. Тому якщо ви чуєте саме дзвін, необхідно звернутися до ЛОР-лікаря. Перед консультацією потрібно зробити аудіограму, і з її результатами прийти на консультацію. Не затягуйте з відвідинами лікаря, ураження слухового нерва може загрожувати порушенням роботи вестибулярного апарату і навіть втратою слуху.

08.08.2021

Я хворію вже протягом двох тижнів. Почалося все з нежиті і сильного болю в горлі, була невелика температура (37.5 – максимальна). Використовував такі способи лікування: полоскання горла розчином фурациліну, Тантум Верде, промивання носа, позитивного ефекту немає. Гірше не стає, але і краще теж. Погано сплю, не можу дихати носом, постійно користуюся судинозвужувальними краплями. Що можна зробити?

Добрий день. В першу чергу вам необхідно зробити комп’ютерну томографію придаткових пазух носа. Це потрібно для того, щоб переконатися у відсутності будь-яких патологій і чистоті пазух. З результатами томографії слід відвідати ЛОР-лікаря для повного ендоскопічного огляду.

Після огляду лікар вирішить, яким чином можна допомогти вам. Перший варіант – медикаментозне лікування, в тому числі подолання залежності від судинозвужувальних крапель. Якщо цей варіант не допоможе, тоді ЛОР запропонує інший варіант. У будь-якому випадку не затягуйте з відвідинами лікаря.

07.08.2021

Хочу збільшити груди за допомогою біоімплантінга. Які можуть бути ускладнення після проведення такої процедури? Чи не завадить надалі пересаджений жир дослідженням молочної залози?

Добрий день. Ніяких ускладнень для здоров’я або естетичного зовнішнього вигляду ця процедура не несе. У рідкісних випадках частина жиру може погано приживатися. В результаті цього утворюється кіста. Ніякої загрози для здоров’я вона не представляє. Якщо ця кіста турбує своєю наявністю, можна зробити її пункцію і прибрати під контролем УЗД.

Пересаджений жир абсолютно не заважає діагностиці захворювань молочної залози. Лікарі ультразвукової діагностики та магнітно-резонансної томографії дуже добре відрізняють кісти і інші новоутворення від пересадженою жирової клітковини. Так що якщо ви хочете збільшити груди за допомогою біоімплантаціі, приходьте в нашу клініку, з радістю допоможе вам стати красивіше.

07.08.2021

Добрий день. Мені 18 років, у мене навислі повіки. Чи можна робити в такому віці блефаропластику?

Добрий день. Пластику повік (блефаропластика) можна робити в будь-якому віці, якщо стан здоров’я дозволяє перенести операцію.

За підтяжкою століття можуть звертатися молоді люди, у яких надлишки шкіри утворилися рано чи повіки такі від народження (т.зв. “пластику східних повік”). Блефаропластика також дуже часто проводиться людям у віці 35-40 років. Найчастіше в цьому віці звертаються жінки: їм важливо зберігати молодість і красу. Дещо рідше звертаються люди у віці після 45 років. В цьому випадку блефаропластика – частина комплексної операції з омолодження обличчя. Практично 70% всіх пацієнтів, яким проводиться підтяжка повік – це жінки.

Якщо у вас немає ніяких протипоказань до проведення операції, ви можете звернутися в нашу клініку для проведення блефаропластики. Прагнення подобатися себе – природне, і ми будемо раді допомогти вам в цьому.

06.08.2021

Задайте питання

Дізнайтеся думку кваліфікованого фахівця.

Важливо пам’ятати, що кожна історія хвороби – унікальна. Тільки після консультації лікаря ви можете отримати персональні рекомендації.

Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат