+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60 вул. Суднобудівна, 1Б+38 (048) 771 05 17 вул. Буніна, 10Київ+38 (044) 332 44 00 вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA

Чи можна у вас видалити біополімери з носо-губних зон? показати відповідь

Так, ми видаляємо біополімерний гель.

Ви можете записатися на консультацію до наших хірургів і вони підберуть оптимальне рішення

Хочу проконсультуватися з приводу видалення невуса на обличчі. Яка вартість лазерного видалення? показати відповідь

Видаленням новоутворень в нашій клініці займаються дерматологи.

Попередньо запрошуємо на консультацію (вартість 450 гривень), доктор виконає дермоскопіческое дослідження новоутворень і, якщо немає протипоказань, приступить до видалення.

Для видалення використовуються лазерні технології, вартість процедури від 350 гривень.

(Вартість – на 15.12.2020 і може бути змінена з часом)

Цікавить процедура вазорезекція. Скільки все буде коштувати? Чи зможу після операції самостійно виїхати на своїй машині? Досвідчений у вас фахівець за такою процедурою? показати відповідь

В Інституті VIRTUS вазорезекція виконує лікар-уролог вищої категорії Петровський Юрій Борисович.

Прийом і операції проводяться за попереднім записом.

Адреса: г. Одеса, ул.Судобудівна, 1Б.

Вартість консультації – 400 грн. Операція – від 6000 грн.

Точну вартість і список необхідних аналізів зможе озвучити доктор на консультації.

(Вартості вказані на 1.01.2020 і можуть бути змінені з плином часу)

Видаляють Чи є у вас ліпоми? показати відповідь

В Інституті VIRTUS видалення ліпом виконують пластичні хірурги Корнієнко Олександр Євгенович і Саркісян Арман Грайровіч.

Видалення виконується хірургічним методом або лазером.

Метод визначає доктор на консультації, після проведеного огляду.

Підкажіть, будь ласка, у вашому центрі видаляють гемангиому діаметром 1.5 см на голові у дитини, йому 2 місяці. Якщо видаляє, то яким способом? Чи потрібен наркоз? Що буде з волоссям на місці гемангіоми? До кого записуватися на прийом з цим питанням? показати відповідь

Видаленням гемангіом дітям в нашій клініці займається лікар-дерматолог Жовта Наталія Валеріївна. Для видалення використовуються лазерні технології.

Попередньо запрошуємо на консультацію до нашого фахівця і, після огляду пацієнта, доктор відповість на всі Ваші запитання.

Пару місяців назад мама видалила родимку над бровою і не робила гістологію, зараз це місце свербить, трохи опухло і опустилося трохи повіку. Загалом турбує. Як можна дізнатися зараз немає там онкології? показати відповідь

Питаннями шкірних новоутворень в нашій клініці займаються дерматологи.

Попередньо запрошуємо на консультацію (вартість 450 грн – на 20.12.2020).

Доктор виконає огляд, дермоскопіческое дослідження і зорієнтує Вас щодо подальших дій.

Ендоскопічне видалення поліпів у носi здійснюється «Шейвером»?

Або ендоскоп тільки для ідентифікації (візуалізації) проблем.

І якщо можна, орієнтовну вартість операції з видалення поліпів. показати відповідь

У нашій клініці використовуються найсучасніші та ефективні методи видалення поліпів лікарями-отоларингологи вищої категорії:

  • Пилипюк Д.Н,
  • Даюб А.А,
  • Цепколенко А.В.
  • професор Піонтковська М.Б.

Вартість видалення залежить від глибини розташування новоутворень. Точну ціну і метод видалення зможе озвучити лікар після консультації, провівши ендоскопічне дослідження всіх важкодоступних ЛОР-органів (входить в консультацію).

Доктора приймають за попереднім записом на вул. Суднобудівна, 1-Б (м.Одеса)

Как начинается витилиго? показати відповідь

Здравствуйте. Первые симптомы витилиго – это изменение цвета кожи и появление депигментированных, белых участков кожи с четкими границами.

Я была у проктолога в другой клинике и мне назначили однозначно операцию. У меня 2я стадия геморроя. Мне стоит идти к вам на консультацию или делать операцию? Что делать? показати відповідь

Здравствуйте. В случае если консервативное лечение данного заболевание не дает желаемых результатов тогда необходимо проведение хирургического вмешательства. Вторая стадия геморроя достаточно хорошо поддается не хирургическим методам лечения. Вы можете обратиться за дополнительной консультацией к специалисту клиники. По результатам осмотра и ваших анализов доктор даст рекомендации относительно целесообразности проведения операции.

У мене з’явилася маленька гулька в зоні анального отвору. І з часом вона почала чухатись та боліти. Жахливо зудить, що, навіть, всидіти на одному місці не можу. До якого лікаря мені звернутися? Що це може бути? Можливо я можу зараз почати лікування до консультації? показати відповідь

Доброго дня. Враховуючи вище описані симптоми, це можливий прояв першої стадії геморою. Ви можете почати симптоматичне лікування до первинної консультації у проктолога. Для цього потрібні супозиторії “Прокто-Глівенол”. Застосовувати по 1 супозиторію 2 рази на добу. 1 супозиторію вводити вранці, другу – ввечері, до зникнення гострих симптомів. Обов’язково зверніться за консультацією до профільного лікаря.

Задайте питання

Дізнайтеся думку кваліфікованого фахівця.

Важливо пам’ятати, що кожна історія хвороби – унікальна. Тільки після консультації лікаря ви можете отримати персональні рекомендації.