+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA

Після смас-ліфтингу наскільки молодше можна виглядати? На 10 років адже не вийде?

Доброго дня. Основне завдання естетичної медицини — омолодження. Але ж нерідко до нас звертаються люди, які виглядають старше за свій вік. І найчастіше саме це є тією проблемою, яка приводить до пластичного хірурга. У даному випадку головне завдання пластичного хірурга — привести у відповідність вік і зовнішній вигляд пацієнта.

Якщо людина здорова, у неї немає надлишкової ваги, то найчастіше результат застосування сучасних технологій — зовнішній вигляд, при якому пацієнт виглядає значно молодшим за свій біологічний вік. На 10 років чи на 5 — цього ніхто заочно сказати не може. Для цього потрібно дивитись на фото і порівнювати.

Ви повинні розуміти, що пластична хірургія відновлює втрачені форми обличчя: підтягує м’язи, омолоджує шкіру і усуває її надлишок, а також упорядковує її зовнішній вигляд. Тому нерідко пластична хірургія поєднується з лазерним шліфуванням або введенням власних фібробластів. Якщо зробити підтяжку шкіри, але не привести її в порядок, то ефект може бути малопомітний.

Наскільки молодше ви будете виглядати після смас-ліфтингу, залежить від безлічі факторів: чи будете ви проводити додаткові процедури, який початковий стан шкіри, як ви за нею доглядаєте. SMAS-ліфтинг у поєднанні з клітинними технологіями і лазерною терапією цілком реально може омолодити вас на 10 років.

17.08.2021

Влада.

У дитини виннi плями на обличчі (синдром Штурге-Вебера).

Дитині 5 місяців. З якого віку рекомендують застосовувати лазер в таких випадках? Скільки приблизно обійдеться лікування? І який період часу займе все лікування? Дякую.

Даним питанням в нашій клініці займається лікар-дерматолог Жовта Наталія Валеріївна.

Пропонуємо записатися на консультацію – доктор зможе відповісти на всі питання.

04.02.2021

З’явилися пігментні плями на обличчі, лікую шлунок.

Хочу освітлити і прибрати плями. Який спосіб краще? Дякую

В Одесі в філії на вул. Буніна 10 видалення проводять лікарі-дерматологи вищої категорії Кошик Н.В та Димитрова І.А.

У клініці використовується найсучасніше обладнання.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на попередньої консультації лікаря.

04.02.2021

Хочу проконсультуватися з приводу видалення невуса на обличчі. Яка вартість лазерного видалення?

Видаленням новоутворень в нашій клініці займаються дерматологи.

Попередньо запрошуємо на консультацію (вартість 450 гривень), доктор виконає дермоскопіческое дослідження новоутворень і, якщо немає протипоказань, приступить до видалення.

Для видалення використовуються лазерні технології, вартість процедури від 350 гривень.

(Вартість – на 15.12.2020 і може бути змінена з часом)

05.01.2021

Чи видаляють у вас ліпоми?

Добрий день.

Ліпома, або «жировик», – це надмірне розростання жирової тканини в підшкірній клітковині. Операція з видалення ліпом вважається нескладною, нетривалою і малотравматичною. Зазвичай ліпоми невеликого розміру, але бувають випадки, коли у пацієнта спостерігається безліч ліпом одночасно (такий стан називається ліпоматоз).

В Інституті VIRTUS накопичено значний досвід з виконання подібних операцій. Видалення ліпом – процедура, яку наші фахівці виконують майже щодня.

Операцію з видалення ліпоми проводять під місцевою анестезією – пацієнт може бути вільний через 15-20 хвилин. Проте ми не рекомендуємо відвідувати спортзал найближчим часом.

На попередній консультації у пластичного хірурга бажано мати при собі УЗД проблемної зони – там, де виявлена ​​ліпома.

23.12.2020

Як починається вітіліго?

Перші симптоми вітіліго – це зміна кольору шкіри та поява депігментованих, білих ділянок шкіри з чіткими межами.

03.08.2020

Мне 27 и начали появляться морщины. Это генетически так как у моей мамы также с этого все начиналось. Кожа нормальная. С чего начать борьбу против морщин?

Здравствуйте. В вашем случае знакомство с косметологией можно начать с микротоковой терапии. Этот курс включает 8-10 сеансов во время которого используют слабый импульс электрического тока и комплекс питательных веществ для кожи. С помощью микротоков индивидуально подобранный состав аминокислот, коллагена, витаминов доставляются вглубь кожи.Эффект виден уже после первой процедуры. Наблюдается видимый эффект лифтинга, улучшение цвета лица и качества кожи. Сходит отечность кожи лица, заметно сужаются поры, уменьшается рельефность мимических и статических морщин, выравнивается овал лица. Перед процедурой необходима консультация доктора.

22.07.2020

Со скольки лет можно проходить процедуру омоложения фибробластами? Моей дочке 16 лет и у нее очень сильное постакне. Эта процедура поможет убрать рубцы, которые у нее появились после долгого лечения антибиотиками?

Здравствуйте. Препараты на основе собственных фибробластов абсолютно биосовместимый и не имеют широких противопоказаний. Омоложение фибробластами можно проводить по рекомендации доктора без привязки к возрастным ограничениям. Предварительно нужно пройти лабораторно-диагностические исследования для оценки состояния здоровья пациента.

22.07.2020

Задайте питання

Дізнайтеся думку кваліфікованого фахівця.

Важливо пам’ятати, що кожна історія хвороби – унікальна. Тільки після консультації лікаря ви можете отримати персональні рекомендації.

Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат