+38 (048) 700 60 60
Одеса+38 (048) 700 60 60
вул. Суднобудівна, 1БКиїв+38 (067) 501 60 80
вул. Костянтинівська, 57
Зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

Адміністратор VIRTUS зв'яжеться з Вами найближчим часом

Спасибі

UA

Прибрала грудки Біша і обвисли щоки. Що можна зробити?

Доброго дня. Омолодження — не лише усунення мішків під очима або грудочок Біша. Не забувайте, що обличчя — єдиний комплекс м’язів, зв’язкового апарату, системи кровообігу і загального зовнішнього вигляду. Не можна однією маленькою операцією вирішити проблему омолодження.

Ми сьогодні широко використовуємо власний жир для відновлення втрачених форм і омолодження шкіри, у тому числі і її регенерації, оскільки жир — це депо стовбурових клітин, з яких будуються власні клітини шкіри. І ми дуже дбайливо ставимось до підшкірного жиру на людському обличчі.

Видалення грудочок Біша може виконуватись виключно в комплексі з іншими омолоджуючими операціями, оскільки видалення цих грудок позбавляє шкіру нормального кровопостачання. І якщо операція з видалення грудочок Біша не поєднується з підтяжкою шкіри і/або SMAS-ліфтингом, то послаблення живлення шкіри в окремій ділянці обличчя може призвести до прискорення його обвисання. А в подальшому вам будуть потрібні серйозніші і дороговартісні процедури.

Що стосується вашої проблеми, то в клініці Віртус ми можемо запропонувати вам відновлення втраченого об’єму за допомогою біоімплантингу і відновлення тонусу шкіри за допомогою лазера. Детальніше про це можна буде сказати на особистій консультації.

15.08.2021

Хірургічне лікування птозу. Мені зробили таку операцію в Махачкалі, результат жахливий. Чи можна зробити повторно?

Доброго дня. Така проблема дуже поширена. При виборі клініки необхідно орієнтуватись не на відретушовані фото і агресивну рекламу. Вибираючи клініку пластичної чи будь-якої іншої хірургії, необхідно враховувати її репутацію, технічне оснащення, відгуки клієнтів і особисте спілкування з хірургом і анестезіологом.

Повторні операції в інституті Віртус, на жаль, не рідкість. З такими проблемами звертаються люди або незадоволені результатами першого хірургічного втручання, або люди з післяопераційними ускладненнями, до числа яких відносяться рубцеві зміни обличчя, асиметрія і деформація обличчя. В обох випадках ми готові вирішити цю проблему.

Для цього нам потрібні ваше фото до операції, фото після операції і список побажань. Після цього ми можемо дати реальну відповідь про можливість хірургічної корекції існуючих сьогодні проблем.

14.08.2021

Шість місяців тому була ринопластика. Після цього ніс пішов у бік. Хочу повторну. Діабет 1-го типу, компенсований. Живу у Херсоні. Вартість операції і з чого вона складається?

 

Доброго дня. Операції з корекції ускладнень пластичної хірургії нерідко складаються з двох компонентів. Перший — це ЛОР-етап. На цьому етапі необхідна ваша особиста присутність, щоб ЛОР оцінив внутрішні зміни носа, які стали причиною такої деформації.

Для того, щоб поставити ніс на місце, потрібно нормалізувати його внутрішню структуру: вирівняти переділку і носові ходи, поставити на місце кісткові і хрящові частини, а також створити відповідну опору, що збереже цю форму носа на тривалий час.

Для вирішення питання про вартість операції, її необхідність і об’єм необхідно звернутися у нашу клініку. Ми проведемо комп’ютерну томографію і різні ендоскопічні дослідження носа. Або, якщо у вас є результати цих досліджень, вам необхідно привезти їх із собою.

На підставі результатів цих досліджень ми зможемо зрозуміти, який об’єм операції необхідний для отримання функціонального носа, які зміни всередині носа потрібні для створення носової опори (щоб не було подібних проблем у післяопераційний період), і які естетичні дефекти потрібно скоригувати.

Що стосується діабету, то він не є прямим протипоказанням для проведення операції. Однак потрібно відмітити, що після проведення ринопластики вам можуть знадобитись підвищені дози інсуліну, як короткого, так і довгого. Також необхідно зауважити, що у вас період реабілітації може бути більш тривалим у порівнянні з тими людьми, у яких немає діабету.

Ваша ситуація не викликає проблем. Вам потрібно приїхати в клініку на консультацію, щоб ми оцінили загальний стан носа. Саме це й буде основним фактором, що впливає на вартість процедури.

У нас відкрита політика у відношенні вартості послуг, ви можете ознайомитись з вартістю типових операцій на сайті або зателефонувати адміністратору будь-якого філіалу нашого центру і запитати про ціну необхідної вам послуги.

12.08.2021

Добрий день. Моя подруга робила блефаропластику. Після операції їй запропонували курс уколів молодості. Що це таке і який від цієї процедури ефект? Дякуємо

Добрий день. Під час проведення блефаропластики ми видаляємо надлишки шкіри і жирові грижі. Зазвичай після операції ці біоматеріали утилізуються. Але іноді ми віддаємо їх в лабораторію, щоб отримати з них культуру фібробластів.

Фібробласти – це клітини дерми, які виробляють колаген і інші компоненти, що підтримують еластичність шкіри. Згодом здатність фібробластів до поділу та функціонування знижується, в результаті чого шкіра втрачає пружність і стає “пергаментним”.

Уколи фибробластами (т.зв. клітинне омолодження) повертають шкірі молодість і підвищують її якість. Це абсолютно безпечна процедура, так як для неї використовуються клітини самого пацієнта. Звичайно потрібно дві процедури з інтервалом в 4-6 тижнів. Перші результати видно вже через кілька тижнів, зберігаються вони протягом приблизно двох років.

Культуру фібробластів можна отримати не тільки з біоматеріалів, які залишилися після блефаропластики. Якщо вас цікавить саме ця процедура, запишіться на консультацію в клініку.

08.08.2021

Хочу збільшити груди за допомогою біоімплантінга. Які можуть бути ускладнення після проведення такої процедури? Чи не завадить надалі пересаджений жир дослідженням молочної залози?

Добрий день. Ніяких ускладнень для здоров’я або естетичного зовнішнього вигляду ця процедура не несе. У рідкісних випадках частина жиру може погано приживатися. В результаті цього утворюється кіста. Ніякої загрози для здоров’я вона не представляє. Якщо ця кіста турбує своєю наявністю, можна зробити її пункцію і прибрати під контролем УЗД.

Пересаджений жир абсолютно не заважає діагностиці захворювань молочної залози. Лікарі ультразвукової діагностики та магнітно-резонансної томографії дуже добре відрізняють кісти і інші новоутворення від пересадженою жирової клітковини. Так що якщо ви хочете збільшити груди за допомогою біоімплантаціі, приходьте в нашу клініку, з радістю допоможе вам стати красивіше.

07.08.2021

Добрий день. Мені 18 років, у мене навислі повіки. Чи можна робити в такому віці блефаропластику?

Добрий день. Пластику повік (блефаропластика) можна робити в будь-якому віці, якщо стан здоров’я дозволяє перенести операцію.

За підтяжкою століття можуть звертатися молоді люди, у яких надлишки шкіри утворилися рано чи повіки такі від народження (т.зв. “пластику східних повік”). Блефаропластика також дуже часто проводиться людям у віці 35-40 років. Найчастіше в цьому віці звертаються жінки: їм важливо зберігати молодість і красу. Дещо рідше звертаються люди у віці після 45 років. В цьому випадку блефаропластика – частина комплексної операції з омолодження обличчя. Практично 70% всіх пацієнтів, яким проводиться підтяжка повік – це жінки.

Якщо у вас немає ніяких протипоказань до проведення операції, ви можете звернутися в нашу клініку для проведення блефаропластики. Прагнення подобатися себе – природне, і ми будемо раді допомогти вам в цьому.

06.08.2021

Я хочу видалити грудні імпланти без заміни. Чи можна відновити форму грудей після видалення імплантів?

Добрий день. Зазвичай грудні імпланти видаляють через психологічний дискомфорт: деяким жінкам важко змиритися з наявністю сторонніх синтетичних тіл в організмі. Це нормальне бажання, такі операції проводяться в нашій клініці.

Видалити грудні імпланти і відновити форму можливо. Але тут потрібно враховувати початкову форму грудей і вашу комплекцію. Найчастіше для відновлення форми без силікону використовується біоімплантінг. Це така процедура, під час якої використовується власна жирова клітковина. Іншими словами, відбувається пересадка власного підшкірного жиру в груди. Можливо, повністю відновити розмір і повноту грудей не вдасться. Більш точно про це може сказати хірург на огляді.

06.08.2021

Добрий день. Нещодавно дізналася про біоімплантінг. Як довго зберігається результат такої операції після її проведення? Чи не йде нікуди жирова клітковина?

Добрий день. Результат біоімплантаціі зберігається на все життя. Після проведення процедури обсяг введеного жиру може зменшуватися максимум на 25-30%. Той обсяг, який залишився, нікуди не дівається до кінця життя.

Біоімплант “підсаджується” до вже наявної жировій клітковині в грудях. Для проведення операції потрібно один-два невеликих проколи. Після проведення процедури підсаджені клітковина нікуди не мігрує, вона залишається в місці імплантації.

05.08.2021

Думаю про збільшення грудей, але у мене є страх, що маммопластика може викликати рак грудей. Чи справді операція може спровокувати онкологію?

Добрий день. Онкологічні захворювання грудей можуть провокуватися генетичною схильністю і якимись шкідливими впливами. Зв’язки між установкою грудних імплантів і розвитком раку грудей не існує.

Більш того, силіконові імпланти використовуються для відновлення грудей у ​​жінок, яким видалили молочні залози в зв’язку з онкологічними пухлинами. Якщо у вас немає схильності до онкологічних захворювань молочних залоз, ви можете збільшувати груди. Така операція жодним чином не спровокує розвиток ракової пухлини.

04.08.2021

Мені 45 років і я хочу зробити підтяжку грудей з одночасним збільшенням. Чи можуть виникнути якісь складнощі або протипоказання через вік?

Добрий день. Ніяких протипоказань за віком для збільшення грудей і її підтяжки немає. Найголовніше, щоб стан вашого здоров’я дозволяв провести таку операцію.

Ніяких складнощів в проведенні операції немає. Спершу заповнюється об’єм грудей за допомогою імплантату, а потім проводиться операція з підтяжки. В ході операції формується красива і правильна форма грудей: видаляється зайва шкіра і зменшуються ареоли. Після операції у вас буде повні і гарні груди.

04.08.2021

Задайте питання

Дізнайтеся думку кваліфікованого фахівця.

Важливо пам’ятати, що кожна історія хвороби – унікальна. Тільки після консультації лікаря ви можете отримати персональні рекомендації.

Залиште відгук
Задайте питання
Зверніться в чат